Top hledané
Výsledky (0)
Šest krásek, které letos přivítaly na svět potomka.

Průlomový rok 2020? Pro tyhle novopečené maminky rozhodně

Kateřina Ostrejšová
30. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty čtení
Jessica Biel a Justin Timberlake.

Jakkoliv mohl být pro všechny koronavirový rok 2020 těžký, některým přinesl do života i něco krásného. Těchto šest žen totiž letos přivítalo na svět potomka. A zatímco některé z nich už věděly, co mateřství obnáší, jiné se role maminek zhostily ve svém životě vůbec poprvé.

Nicki Minaj  

Otevřít v galerii (6)
Zpěvačka Nicki Minaj
Zpěvačka Nicki MinajZdroj: Profimedia

Americká hip hopová zpěvačka oslavila roční výročí svatby s americkým rapperem Kennethem Pattym poměrně originálně. A to sdílením první fotografie jejich novorozeného syna na Instagramu, kde napsala “Šťastné výročí, lásko.” Na intimním snímku byla zachycena nožička syna.  

S oznámením, že je těhotná, Minaj dlouho otálela a o radostnou novinu se s fanoušky podělila až v šestém měsíci těhotenství. Syna porodila v říjnu a o jeho jménu se na internetu strhly rozsáhle debaty. Samotná zpěvačka ho však zatím neprozradila.  

Gigi Hadid  

Otevřít v galerii (6)
Gigi Hadid s dcerou.
Gigi Hadid s dcerou. Zdroj: Profimedia

Pětadvacetiletý andílek Victoria's Secret Gigi Hadid se v září podělila, společně se svým dlouholetým partnerem, zpěvákem a bývalým členem kapely One Direction, Zaynem Malikem, o narození dcerky.  

„Naše holčička se o víkendu přidala k nám. Za tu krátkou dobu už dokázala změnit náš svět. Jsme do ní tak moc zamilovaní,“  

napsala Gigi Hadid na Instagram k černobílé fotografii, kde ukázala ruku miminka. Modelka zprávu o těhotenství potvrdila v květnu poté, co o něm začala psát americká bulvární média. Zároveň přiznala, že být v očekávání během pandemie nebylo nic jednoduchého a strach o nenarozené miminko byl o to větší.  

Hadid i Malik si své soukromí přísně střeží, a tak na všech společných fotkách s dcerou zakrývají její obličej. Ze stejného důvodu zatím neprozradili ani její jméno.  

Katy Perry 

Otevřít v galerii (6)
Těhotná Katy Perry.
Těhotná Katy Perry. Zdroj: Profimedia

Americká zpěvačka Katy Perry byla poprvé spojována s hercem Orlandem Bloomem v roce 2016. O necelé čtyři roky později oznámili, že spolu čekají miminko. Radostnou novinku pojala zpěvačka netradičně, o svém těhotenství dala vědět skrze novou skladbu “Never Worn White”.  

Svoji dceru pojmenovali Daisy Dove Bloom. O dcerce se rozpovídal herec v rozhovoru pro Ellen DeGeneres, kde přiznal, že byl zpočátku zmatený, protože se nemohl rozhodnout na koho se Daisy podobá. Jestli jemu, své snoubence nebo svojí matce.  

„Očima připomínala Katy, ale bylo to legrační, protože když jsem ji viděl poprvé, byla jako já. Ale pak začala vypadat jako moje máma, takže jsem byl zmatený. Protože Katy vlastně kojila mé malé já a moji mini mámu, což bylo hodně divné,“  

žertoval Orlando Bloom.  

Monika Bagárová 

Otevřít v galerii (6)
Těhotná Monika Bagárová.
Těhotná Monika Bagárová. Zdroj: Profimedia

I jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová se v letošním roce stala matkou. Těhotenství oznámila společně s česko-uzbeckým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem v prosinci 2019. Pouhý rok po tom, co potvrdili společný vztah. Dcera Rumia se narodila v květnu.  

„Nic víc neexistuje, nejkrásnější pocit na světě. Moje rodina, moje lásky. Děkuji pane bože za ten nejkrásnější dar. Rumia Muradova 27. 5. 2020. Miluji tě, Makhmude,“  

napsala Monika Bagárová na svůj instagramový profil k několika fotografiím s miminkem z porodnice. Zpěvačka se několikrát přiznala k tomu, že MMA zápasníka sbalila ona. Rozhodla se mu napsat na Instagramu. 

Jessica Biel 

Otevřít v galerii (6)
Jessica Biel a Justin Timberlake.
Jessica Biel a Justin Timberlake. Zdroj: Profimedia

Americká herečka Jessica Biel a zpěvák Justin Timberlake se stali podruhé rodiči letos v červenci. Hvězdný pár těhotenství přísně tajil, narození syna potvrdil až o tři měsíce později bývalý Timberlakeův člen skupiny NSYNC, Lance Bass.  

„Dítě je samozřejmě roztomilé, jsou to Justin a Jessica!“ 

uvedl Bass. První syn, kterého pojmenovali Silas, se jim narodil v roce 2015. Jméno druhého syna zatím neprozradili.  

Leighton Meester 

Otevřít v galerii (6)
Leighton Meester a Adam Brody.
Leighton Meester a Adam Brody. Zdroj: Profimedia

Podruhé maminkou se stala i americká herečka Leighton Meester, která se mimo jiné proslavila seriálem Super drbna (Gossip Girl) nebo filmem Spolubydlící (The Roommate). Se svým manželem Adamem Brodym přivítali chlapečka v září. Ten se připojil k sestře Arlo, která se narodila v roce 2015. 

Stejně jako spoustu dalších celebrit, i oni si pevně střeží své soukromí. Jméno synka zatím neprozradili, během amerických voleb si však na sociálních sítích dělali legraci z toho, že to bude malý Joe Biden (zvolený americký prezident), čehož se fanoušci hned chytli. 

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze