Hlavní stránka Nové články

Říká se mu Mach. Makhmud Muradov je uzbecko-český profesionální bojovník smíšených bojových umění. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a nevadském Las Vegas. Svými výkony si vysloužil smlouvu v UFC, což z něj dělá žhavou hvězdu tohoto nebezpečného a oblíbeného sportu. Nedávno se stal otcem dcery Rumii, jejíž matkou je zpěvačka Monika Bagárová. V rozhovoru pro LP-Life.cz se svěřil, v jaké životní fázi se nachází, jak se mu stýská po rodičích, kteří kvůli koronaviru ještě nespatřili vnučku, a jaké jsou jeho plány v zápasení i v životě.

Video

Jak ti říkají?

Mach. Říkají mi Mach, protože u nás Makhmud zkráceně Mach.

Prožíváš šťastné období, můžeš se rozpovídat o otcovství?

Hodně lidí mně říkalo, že se nevyspím a budu měnit smradlavé plínky. To největší, co v životě zažívám, je tohle, a myslím, že každý by si to měl zažít. Rozhodně mi nevadí dceři vyměňovat plínky nebo ji koupat. Je úžasná a baví mě úplně všechno, co s ní můžu dělat. Nedá se to ani slovy popsat.

Takže nemáš problém s přebalováním?

Nemám. Jsem šťastný, že máme malou doma. Když brečí, je mi špatně, chtěl bych to, co ji trápí, vzít na sebe. Je to moje dcera, takže bych pro ni udělal cokoliv.

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ, Okolí Prahy

Hodně trénuješ, kolik času tedy trávíš s rodinou?

Málo. Buď přes den, když mám pauzu, nebo večer. Bohužel nemám moc času. Když jsem ale doma, chci být s malou. Nechci si nechat utéct její dětství jen proto, že musím pracovat. Opravdu dělám maximum, abych s rodinou byl.

Jak vypadá tvůj typický den?

Je to práce jako každá jiná. Ráno vstanu a jdu na trénink, potom mám nějaké schůzky, oběhám sponzory, do toho mám firmu a večer další trénink. Takhle žije většina profesionálních zápasníků. Náš život je v podstatě hlavně o tréninku, jídle a regeneraci.

Jaké tréninky máš?

Ráno máme silový kruháč a večer wrestling, box a podobně. Někdy jsou tréninky lehčí, jindy náročnější, ale jistota je, že dva nebo tři denně mám.

Jsi vzrostlý, někdo by mohl říct, že z tebe jde strach. Měl jsi to vždycky tak? Zažil jsi třeba šikanu?

Šikanu jsem nikdy nezažil, byl jsem spíš takový hajzlíček a hodně se rval. I teď se peru vlastně pořád. Akorát teď je to domluvené dopředu. (směje se)

A za peníze…

To jo. U nás to ale není jako tady… Ve škole tam musíš být trochu tvrdý, pokud nechceš být šikanovaný. V soukromí jsem ale úplně jiný než v kleci. To jsem takový hodný medvídek. (směje se)

Jak vznikla ta myšlenka, že budeš MMA bojovník?

V osmnácti letech jsem jím chtěl být, ale neměl jsem tu možnost a Česká republika mně nabídla to, co mně nenabídla žádná jiná země. Přijel jsem sem, dostal jsem se k Petrovi Monsteru Knížeti a začal jsem bojovat. Já si nevybral MMA, MMA si vybralo mě.

Co na to rodiče?

Táta v mých patnácti letech naboural a potom už se do mého života nemíchali. Já musel pracovat s bráchou a živit rodinu. Okolnosti si to žádaly. Velmi rychle jsem musel dospět. Rodina je nejdůležitější, takže podle toho jsem jednal a rodiče věděli, že dělám, co můžu, takže mi do ničeho nemluvili.

Co jsi dělal za práce?

Uklízel jsem, dělal na stavbě dělníka, cokoliv.

To bylo ještě zpátky v Uzbekistánu?

V Uzbekistánu, v Rusku, tady v Čechách, abych měl nějaké korunky na jídlo. Není to jednoduché se dnes uživit. Navíc když jsi cizinec.

Co ti na to říkali kolegové dělníci, že chceš být slavným profesionálním MMA bojovníkem? A co říkali, když se ti to podařilo?

Kluci z Uzbekistánu říkali, že to nevyjde a smáli se mi, když jsem říkal, že se tím sportem budu živit. Kde jsou ale teď oni, a kde jsem já…

Jsi s nimi v kontaktu?

Jo.

Fandí ti?

Někdo ano, někdo ne. Vypadá to, že fandí, ale nevíš, co si doopravdy myslí. Hodně lidí je falešných a závistivých. Neříkám všichni, ale hodně z nich. Já ale nemám s nikým problém. Ať si každý dělá, co chce. Razím teorii, že se k lidem chovám tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně. Nikomu nedělám nic zlého a očekávám, že mě každý nechá na pokoji.

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem, Praha 9

Jsi cizinec a Češi bývají často xenofobní. Setkal ses s nějakými urážkami?

Stalo se mi to. Někdo mi píše na sociálních sítích, proč zvedám dvě vlajky, že nejsem Čech. Jiní jim zase nadávají, že by to měli respektovat, že reprezentuji Českou republiku. Já respektuji to, co všechno mně Česká republika dala, tuhle příležitost, ženu a kamarády. Miluju Česko a Prahu, tak proč bych českou vlajku nezvedal? Myslím si, že by to byla neúcta, kdybych zvedal jenom uzbekistánskou vlajku, i když nějací Uzbekistánci mně zase píšou, proč zvedám českou vlajku. Nemůžu se holt zavděčit každému. (úsměv)

Máš ženu Češku. Kdy se vezmete?

Vzít se kvůli papíru není podle mě to hlavní. Já si užívám život, beru ji jako svoji ženu, matku mého miminka. Papír není důležitý. Důležité je to, co máš v srdci.

Jaká je situace s koronavirem v Uzbekistánu?

U nás je doteď karanténa. Je nás 35 milionů lidí, takže je to trochu těžší než tady, ale zvládají to. Všichni jsme to měli těžké, tady, tam i jinde. Musíme to ale společně zvládnout. Přes sociální sítě jsem je vyzýval, ať dodržují karanténu a jsou doma, protože lidi u nás moc nedodržují pravidla. Takže jsem zvědavý, jak dlouho to tam ještě bude trvat, než se to dá do pořádku.

A rodiče to zvládají?

Rodiče se mají dobře. Mají dvoupatrový byt, starám se o ně, mají všechno, co chtějí a potřebují. Dlouho jsem pracoval, abych se mohl postarat o rodiče natolik, aby měli všechno, co chtějí.

A co dělá brácha?

Brácha se stará o můj byznys.

On je tady taky?

Ne, ten je v Uzbekistánu. A neptej se mě, co je to za byznys, musím mít také nějaké tajemství. Ale neboj, není to nic nelegálního. (smích)

Tvoji rodiče vlastně ještě neviděli svou vnučku.

Viděli ji přes telefon. Čekáme, až otevřou hranice, pak určitě přijedou.

A kdy pojedete s Mončou vy tam?

Až malinká trochu vyroste. Koupil jsem tam luxusní byt v devatenáctém patře, byl to jeden z mých snů. Až tam udělám rekonstrukci a pokojíček pro malou, můžeme jet. Moc se na to těším.

Kvůli koronaviru se zrušilo několik zápasů. Co tě teď čeká za zápas?

Na sociálních sítích se něco rozjelo, vypadá to, že budu zápasit s Angličanem, ale dokud nebude podepsaná smlouva, tak nic neříkám.

Kolik zápasů máš za rok?

Minulý rok jsem měl šest zápasů. Letos myslím, že budu mít minimálně tři až čtyři.

Není těch zápasů málo?

Není to málo, někdo se může třeba zranit. Když jich je hodně za sebou, jsi náchylnější ke zraněním. Musíš mít řádnou přípravu a ta trvá dlouho. Takže je to otázka, co je pro koho hodně a málo, každý to má individuálně. Někomu stačí příprava měsíc, někomu tři, ale já vím, že nechci jít do zápasu s tím, že nejsem dostatečně připravený, to je téměř jasná prohra. A nikdo nechce prohrávat.

Co zranění? Měl jsi něco fakt velkého?

Měl jsem zlomenou klíční kost. Ale jinak nic vážného. Modřiny, monokly, natržené svaly už ani nepočítám.

S Monikou jsem dělala rozhovor ještě, než byla malá na světě. Mluvila o tom, jak to prožívá, když vidí svého muže, jak „dostává na držku“…

Já moc nedostávám, takže je to v pohodě. Ale chápu to, miluje mě. Já bych si nedovedl představit, že by moje holka bojovala. To nemám rád na holkách.

MMA bojovnice se ti nelíbí?

MMA bojovnice jsou skvělé, občas dělají lepší zápasy než chlapi, není to ale holčičí věc, bez urážky.

Monika je zpěvačka, jak jsi na tom ty se zpěvem?

Každý prý umí zpívat, já ale radši nebudu. (smích)

Ještě jsem se s Monikou bavila o žárlivosti, jak to máš ty?

V pohodě. Kolem ní se motá hodně chlapů, kolem mě hodně holek. Oba to chápeme, ale víme, na koho večer doma čekáme.

Žárlíš na ni?

Nežárlím, já jí věřím. Důvěra musí být, bez toho nemůže projít žádný vztah.

Máš mezi ostatními bojovníky kámoše? Jdete spolu třeba na pivko?

Pivo nepiju, ale kámošíme spolu, občas zajdeme na jídlo. Kamarádím se všemi.

Jaký je tvůj největší osobní sen?

Mít krásnou rodinu. Dceru mám, možná ještě jednu nebo kluka, hlavně zdravé dítě. Mít šťastné rodiče, ať jsou zdraví, šťastní a mají všechno. To samé moje děti. Dát mé rodině život, který si zaslouží a který jsem já neměl. Postarat se prostě o rodinu. To je můj sen a můj cíl.

Proto musím bojovat a vyhrávat. Chci se postarat i o Moniku, i když ona je samostatná. Kromě rodičů a dětí taky o kamarády. Když jsem neměl nic, tak mně pomáhali. Když jsem chodil do Albertu, měl jsem sto korun, neměl jsem co jíst a oni mně pomáhali. Takže jim to chci taky nějakým způsobem vrátit.

Díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdy jste naposledy plakal?

Když jsem byl malý a když se mi narodila dcera.

Jak jste se tvářil na první výměnu plenky vaší dcerky?

Normálně, šťastně.

Máte strach z koronaviru?

Nemám.

Jaké emoce ve vás vyvolávají slova jako mma, klec, oktagon?

Můj život.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Popelář nebo řidič letadla.

Kde je váš domov - tady nebo v Uzbekistánu?

Domov je tam, kde je mi dobře. Jsem teď v Praze, tady je mi dobře, takže je to můj domov.

Jakou tradici nebo zvyk jste si z Uzbekistánu přivezl sem?

Důležité je, co je vevnitř.

Co znamená vaše jméno v češtině?

Mach a Šebestová.

Nemáte teď při boji větší strach, když jste se stal otcem?

Nemám, mám větší motivaci a další zápas chci vyhrát pro moji dceru.

Co milujete na Monice?

Všechno.

Který jiný sport vás kromě MMA zajímá?

Hraju fotbal, basket, tenis, jakýkoliv sport mám rád.

Čím se budete živit za 10 let?

Nevím, co bude za deset let.

Kdo bude vaším dalším soupeřem?

Koho mi dají, s tím budu zápasit. Jsem připravený na kohokoliv a na cokoliv.

S kým byste do klece nikdy nešel?

S mým trenérem Petrem Knížetem.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak jste se vyspala?

Velmi málo.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní kancelářské budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní kancelářské budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 188 m², ter. 45 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks