Hlavní stránka Nové články

Říká se mu Mach. Makhmud Muradov je uzbecko-český profesionální bojovník smíšených bojových umění. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a nevadském Las Vegas. Svými výkony si vysloužil smlouvu v UFC, což z něj dělá žhavou hvězdu tohoto nebezpečného a oblíbeného sportu. Nedávno se stal otcem dcery Rumii, jejíž matkou je zpěvačka Monika Bagárová. V rozhovoru pro LP-Life.cz se svěřil, v jaké životní fázi se nachází, jak se mu stýská po rodičích, kteří kvůli koronaviru ještě nespatřili vnučku, a jaké jsou jeho plány v zápasení i v životě.

Video

Jak ti říkají?

Mach. Říkají mi Mach, protože u nás Makhmud zkráceně Mach.

Prožíváš šťastné období, můžeš se rozpovídat o otcovství?

Hodně lidí mně říkalo, že se nevyspím a budu měnit smradlavé plínky. To největší, co v životě zažívám, je tohle, a myslím, že každý by si to měl zažít. Rozhodně mi nevadí dceři vyměňovat plínky nebo ji koupat. Je úžasná a baví mě úplně všechno, co s ní můžu dělat. Nedá se to ani slovy popsat.

Takže nemáš problém s přebalováním?

Nemám. Jsem šťastný, že máme malou doma. Když brečí, je mi špatně, chtěl bych to, co ji trápí, vzít na sebe. Je to moje dcera, takže bych pro ni udělal cokoliv.

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha, Praha 1

Hodně trénuješ, kolik času tedy trávíš s rodinou?

Málo. Buď přes den, když mám pauzu, nebo večer. Bohužel nemám moc času. Když jsem ale doma, chci být s malou. Nechci si nechat utéct její dětství jen proto, že musím pracovat. Opravdu dělám maximum, abych s rodinou byl.

Jak vypadá tvůj typický den?

Je to práce jako každá jiná. Ráno vstanu a jdu na trénink, potom mám nějaké schůzky, oběhám sponzory, do toho mám firmu a večer další trénink. Takhle žije většina profesionálních zápasníků. Náš život je v podstatě hlavně o tréninku, jídle a regeneraci.

Jaké tréninky máš?

Ráno máme silový kruháč a večer wrestling, box a podobně. Někdy jsou tréninky lehčí, jindy náročnější, ale jistota je, že dva nebo tři denně mám.

Jsi vzrostlý, někdo by mohl říct, že z tebe jde strach. Měl jsi to vždycky tak? Zažil jsi třeba šikanu?

Šikanu jsem nikdy nezažil, byl jsem spíš takový hajzlíček a hodně se rval. I teď se peru vlastně pořád. Akorát teď je to domluvené dopředu. (směje se)

A za peníze…

To jo. U nás to ale není jako tady… Ve škole tam musíš být trochu tvrdý, pokud nechceš být šikanovaný. V soukromí jsem ale úplně jiný než v kleci. To jsem takový hodný medvídek. (směje se)

Jak vznikla ta myšlenka, že budeš MMA bojovník?

V osmnácti letech jsem jím chtěl být, ale neměl jsem tu možnost a Česká republika mně nabídla to, co mně nenabídla žádná jiná země. Přijel jsem sem, dostal jsem se k Petrovi Monsteru Knížeti a začal jsem bojovat. Já si nevybral MMA, MMA si vybralo mě.

Co na to rodiče?

Táta v mých patnácti letech naboural a potom už se do mého života nemíchali. Já musel pracovat s bráchou a živit rodinu. Okolnosti si to žádaly. Velmi rychle jsem musel dospět. Rodina je nejdůležitější, takže podle toho jsem jednal a rodiče věděli, že dělám, co můžu, takže mi do ničeho nemluvili.

Co jsi dělal za práce?

Uklízel jsem, dělal na stavbě dělníka, cokoliv.

To bylo ještě zpátky v Uzbekistánu?

V Uzbekistánu, v Rusku, tady v Čechách, abych měl nějaké korunky na jídlo. Není to jednoduché se dnes uživit. Navíc když jsi cizinec.

Co ti na to říkali kolegové dělníci, že chceš být slavným profesionálním MMA bojovníkem? A co říkali, když se ti to podařilo?

Kluci z Uzbekistánu říkali, že to nevyjde a smáli se mi, když jsem říkal, že se tím sportem budu živit. Kde jsou ale teď oni, a kde jsem já…

Jsi s nimi v kontaktu?

Jo.

Fandí ti?

Někdo ano, někdo ne. Vypadá to, že fandí, ale nevíš, co si doopravdy myslí. Hodně lidí je falešných a závistivých. Neříkám všichni, ale hodně z nich. Já ale nemám s nikým problém. Ať si každý dělá, co chce. Razím teorii, že se k lidem chovám tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně. Nikomu nedělám nic zlého a očekávám, že mě každý nechá na pokoji.

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

Jsi cizinec a Češi bývají často xenofobní. Setkal ses s nějakými urážkami?

Stalo se mi to. Někdo mi píše na sociálních sítích, proč zvedám dvě vlajky, že nejsem Čech. Jiní jim zase nadávají, že by to měli respektovat, že reprezentuji Českou republiku. Já respektuji to, co všechno mně Česká republika dala, tuhle příležitost, ženu a kamarády. Miluju Česko a Prahu, tak proč bych českou vlajku nezvedal? Myslím si, že by to byla neúcta, kdybych zvedal jenom uzbekistánskou vlajku, i když nějací Uzbekistánci mně zase píšou, proč zvedám českou vlajku. Nemůžu se holt zavděčit každému. (úsměv)

Máš ženu Češku. Kdy se vezmete?

Vzít se kvůli papíru není podle mě to hlavní. Já si užívám život, beru ji jako svoji ženu, matku mého miminka. Papír není důležitý. Důležité je to, co máš v srdci.

Jaká je situace s koronavirem v Uzbekistánu?

U nás je doteď karanténa. Je nás 35 milionů lidí, takže je to trochu těžší než tady, ale zvládají to. Všichni jsme to měli těžké, tady, tam i jinde. Musíme to ale společně zvládnout. Přes sociální sítě jsem je vyzýval, ať dodržují karanténu a jsou doma, protože lidi u nás moc nedodržují pravidla. Takže jsem zvědavý, jak dlouho to tam ještě bude trvat, než se to dá do pořádku.

A rodiče to zvládají?

Rodiče se mají dobře. Mají dvoupatrový byt, starám se o ně, mají všechno, co chtějí a potřebují. Dlouho jsem pracoval, abych se mohl postarat o rodiče natolik, aby měli všechno, co chtějí.

A co dělá brácha?

Brácha se stará o můj byznys.

On je tady taky?

Ne, ten je v Uzbekistánu. A neptej se mě, co je to za byznys, musím mít také nějaké tajemství. Ale neboj, není to nic nelegálního. (smích)

Tvoji rodiče vlastně ještě neviděli svou vnučku.

Viděli ji přes telefon. Čekáme, až otevřou hranice, pak určitě přijedou.

A kdy pojedete s Mončou vy tam?

Až malinká trochu vyroste. Koupil jsem tam luxusní byt v devatenáctém patře, byl to jeden z mých snů. Až tam udělám rekonstrukci a pokojíček pro malou, můžeme jet. Moc se na to těším.

Kvůli koronaviru se zrušilo několik zápasů. Co tě teď čeká za zápas?

Na sociálních sítích se něco rozjelo, vypadá to, že budu zápasit s Angličanem, ale dokud nebude podepsaná smlouva, tak nic neříkám.

Kolik zápasů máš za rok?

Minulý rok jsem měl šest zápasů. Letos myslím, že budu mít minimálně tři až čtyři.

Není těch zápasů málo?

Není to málo, někdo se může třeba zranit. Když jich je hodně za sebou, jsi náchylnější ke zraněním. Musíš mít řádnou přípravu a ta trvá dlouho. Takže je to otázka, co je pro koho hodně a málo, každý to má individuálně. Někomu stačí příprava měsíc, někomu tři, ale já vím, že nechci jít do zápasu s tím, že nejsem dostatečně připravený, to je téměř jasná prohra. A nikdo nechce prohrávat.

Co zranění? Měl jsi něco fakt velkého?

Měl jsem zlomenou klíční kost. Ale jinak nic vážného. Modřiny, monokly, natržené svaly už ani nepočítám.

S Monikou jsem dělala rozhovor ještě, než byla malá na světě. Mluvila o tom, jak to prožívá, když vidí svého muže, jak „dostává na držku“…

Já moc nedostávám, takže je to v pohodě. Ale chápu to, miluje mě. Já bych si nedovedl představit, že by moje holka bojovala. To nemám rád na holkách.

MMA bojovnice se ti nelíbí?

MMA bojovnice jsou skvělé, občas dělají lepší zápasy než chlapi, není to ale holčičí věc, bez urážky.

Monika je zpěvačka, jak jsi na tom ty se zpěvem?

Každý prý umí zpívat, já ale radši nebudu. (smích)

Ještě jsem se s Monikou bavila o žárlivosti, jak to máš ty?

V pohodě. Kolem ní se motá hodně chlapů, kolem mě hodně holek. Oba to chápeme, ale víme, na koho večer doma čekáme.

Žárlíš na ni?

Nežárlím, já jí věřím. Důvěra musí být, bez toho nemůže projít žádný vztah.

Máš mezi ostatními bojovníky kámoše? Jdete spolu třeba na pivko?

Pivo nepiju, ale kámošíme spolu, občas zajdeme na jídlo. Kamarádím se všemi.

Jaký je tvůj největší osobní sen?

Mít krásnou rodinu. Dceru mám, možná ještě jednu nebo kluka, hlavně zdravé dítě. Mít šťastné rodiče, ať jsou zdraví, šťastní a mají všechno. To samé moje děti. Dát mé rodině život, který si zaslouží a který jsem já neměl. Postarat se prostě o rodinu. To je můj sen a můj cíl.

Proto musím bojovat a vyhrávat. Chci se postarat i o Moniku, i když ona je samostatná. Kromě rodičů a dětí taky o kamarády. Když jsem neměl nic, tak mně pomáhali. Když jsem chodil do Albertu, měl jsem sto korun, neměl jsem co jíst a oni mně pomáhali. Takže jim to chci taky nějakým způsobem vrátit.

Díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdy jste naposledy plakal?

Když jsem byl malý a když se mi narodila dcera.

Jak jste se tvářil na první výměnu plenky vaší dcerky?

Normálně, šťastně.

Máte strach z koronaviru?

Nemám.

Jaké emoce ve vás vyvolávají slova jako mma, klec, oktagon?

Můj život.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Popelář nebo řidič letadla.

Kde je váš domov - tady nebo v Uzbekistánu?

Domov je tam, kde je mi dobře. Jsem teď v Praze, tady je mi dobře, takže je to můj domov.

Jakou tradici nebo zvyk jste si z Uzbekistánu přivezl sem?

Důležité je, co je vevnitř.

Co znamená vaše jméno v češtině?

Mach a Šebestová.

Nemáte teď při boji větší strach, když jste se stal otcem?

Nemám, mám větší motivaci a další zápas chci vyhrát pro moji dceru.

Co milujete na Monice?

Všechno.

Který jiný sport vás kromě MMA zajímá?

Hraju fotbal, basket, tenis, jakýkoliv sport mám rád.

Čím se budete živit za 10 let?

Nevím, co bude za deset let.

Kdo bude vaším dalším soupeřem?

Koho mi dají, s tím budu zápasit. Jsem připravený na kohokoliv a na cokoliv.

S kým byste do klece nikdy nešel?

S mým trenérem Petrem Knížetem.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak jste se vyspala?

Velmi málo.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
16 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks