Hlavní stránka Nové články

Říká se mu Mach. Makhmud Muradov je uzbecko-český profesionální bojovník smíšených bojových umění. Střídavě žije v Praze, v uzbecké Buchaře a nevadském Las Vegas. Svými výkony si vysloužil smlouvu v UFC, což z něj dělá žhavou hvězdu tohoto nebezpečného a oblíbeného sportu. Nedávno se stal otcem dcery Rumii, jejíž matkou je zpěvačka Monika Bagárová. V rozhovoru pro LP-Life.cz se svěřil, v jaké životní fázi se nachází, jak se mu stýská po rodičích, kteří kvůli koronaviru ještě nespatřili vnučku, a jaké jsou jeho plány v zápasení i v životě.

Mach je bojovník MMA.

Video

Jak ti říkají?

Mach. Říkají mi Mach, protože u nás Makhmud zkráceně Mach.

Prožíváš šťastné období, můžeš se rozpovídat o otcovství?

Hodně lidí mně říkalo, že se nevyspím a budu měnit smradlavé plínky. To největší, co v životě zažívám, je tohle, a myslím, že každý by si to měl zažít. Rozhodně mi nevadí dceři vyměňovat plínky nebo ji koupat. Je úžasná a baví mě úplně všechno, co s ní můžu dělat. Nedá se to ani slovy popsat.

Takže nemáš problém s přebalováním?

Nemám. Jsem šťastný, že máme malou doma. Když brečí, je mi špatně, chtěl bych to, co ji trápí, vzít na sebe. Je to moje dcera, takže bych pro ni udělal cokoliv.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy

Hodně trénuješ, kolik času tedy trávíš s rodinou?

Málo. Buď přes den, když mám pauzu, nebo večer. Bohužel nemám moc času. Když jsem ale doma, chci být s malou. Nechci si nechat utéct její dětství jen proto, že musím pracovat. Opravdu dělám maximum, abych s rodinou byl.

Jak vypadá tvůj typický den?

Je to práce jako každá jiná. Ráno vstanu a jdu na trénink, potom mám nějaké schůzky, oběhám sponzory, do toho mám firmu a večer další trénink. Takhle žije většina profesionálních zápasníků. Náš život je v podstatě hlavně o tréninku, jídle a regeneraci.

Jaké tréninky máš?

Ráno máme silový kruháč a večer wrestling, box a podobně. Někdy jsou tréninky lehčí, jindy náročnější, ale jistota je, že dva nebo tři denně mám.

Jsi vzrostlý, někdo by mohl říct, že z tebe jde strach. Měl jsi to vždycky tak? Zažil jsi třeba šikanu?

Šikanu jsem nikdy nezažil, byl jsem spíš takový hajzlíček a hodně se rval. I teď se peru vlastně pořád. Akorát teď je to domluvené dopředu. (směje se)

A za peníze…

To jo. U nás to ale není jako tady… Ve škole tam musíš být trochu tvrdý, pokud nechceš být šikanovaný. V soukromí jsem ale úplně jiný než v kleci. To jsem takový hodný medvídek. (směje se)

Jak vznikla ta myšlenka, že budeš MMA bojovník?

V osmnácti letech jsem jím chtěl být, ale neměl jsem tu možnost a Česká republika mně nabídla to, co mně nenabídla žádná jiná země. Přijel jsem sem, dostal jsem se k Petrovi Monsteru Knížeti a začal jsem bojovat. Já si nevybral MMA, MMA si vybralo mě.

Co na to rodiče?

Táta v mých patnácti letech naboural a potom už se do mého života nemíchali. Já musel pracovat s bráchou a živit rodinu. Okolnosti si to žádaly. Velmi rychle jsem musel dospět. Rodina je nejdůležitější, takže podle toho jsem jednal a rodiče věděli, že dělám, co můžu, takže mi do ničeho nemluvili.

Co jsi dělal za práce?

Uklízel jsem, dělal na stavbě dělníka, cokoliv.

To bylo ještě zpátky v Uzbekistánu?

V Uzbekistánu, v Rusku, tady v Čechách, abych měl nějaké korunky na jídlo. Není to jednoduché se dnes uživit. Navíc když jsi cizinec.

Co ti na to říkali kolegové dělníci, že chceš být slavným profesionálním MMA bojovníkem? A co říkali, když se ti to podařilo?

Kluci z Uzbekistánu říkali, že to nevyjde a smáli se mi, když jsem říkal, že se tím sportem budu živit. Kde jsou ale teď oni, a kde jsem já…

Jsi s nimi v kontaktu?

Jo.

Fandí ti?

Někdo ano, někdo ne. Vypadá to, že fandí, ale nevíš, co si doopravdy myslí. Hodně lidí je falešných a závistivých. Neříkám všichni, ale hodně z nich. Já ale nemám s nikým problém. Ať si každý dělá, co chce. Razím teorii, že se k lidem chovám tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně. Nikomu nedělám nic zlého a očekávám, že mě každý nechá na pokoji.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Jsi cizinec a Češi bývají často xenofobní. Setkal ses s nějakými urážkami?

Stalo se mi to. Někdo mi píše na sociálních sítích, proč zvedám dvě vlajky, že nejsem Čech. Jiní jim zase nadávají, že by to měli respektovat, že reprezentuji Českou republiku. Já respektuji to, co všechno mně Česká republika dala, tuhle příležitost, ženu a kamarády. Miluju Česko a Prahu, tak proč bych českou vlajku nezvedal? Myslím si, že by to byla neúcta, kdybych zvedal jenom uzbekistánskou vlajku, i když nějací Uzbekistánci mně zase píšou, proč zvedám českou vlajku. Nemůžu se holt zavděčit každému. (úsměv)

Máš ženu Češku. Kdy se vezmete?

Vzít se kvůli papíru není podle mě to hlavní. Já si užívám život, beru ji jako svoji ženu, matku mého miminka. Papír není důležitý. Důležité je to, co máš v srdci.

Jaká je situace s koronavirem v Uzbekistánu?

U nás je doteď karanténa. Je nás 35 milionů lidí, takže je to trochu těžší než tady, ale zvládají to. Všichni jsme to měli těžké, tady, tam i jinde. Musíme to ale společně zvládnout. Přes sociální sítě jsem je vyzýval, ať dodržují karanténu a jsou doma, protože lidi u nás moc nedodržují pravidla. Takže jsem zvědavý, jak dlouho to tam ještě bude trvat, než se to dá do pořádku.

A rodiče to zvládají?

Rodiče se mají dobře. Mají dvoupatrový byt, starám se o ně, mají všechno, co chtějí a potřebují. Dlouho jsem pracoval, abych se mohl postarat o rodiče natolik, aby měli všechno, co chtějí.

A co dělá brácha?

Brácha se stará o můj byznys.

On je tady taky?

Ne, ten je v Uzbekistánu. A neptej se mě, co je to za byznys, musím mít také nějaké tajemství. Ale neboj, není to nic nelegálního. (smích)

Tvoji rodiče vlastně ještě neviděli svou vnučku.

Viděli ji přes telefon. Čekáme, až otevřou hranice, pak určitě přijedou.

A kdy pojedete s Mončou vy tam?

Až malinká trochu vyroste. Koupil jsem tam luxusní byt v devatenáctém patře, byl to jeden z mých snů. Až tam udělám rekonstrukci a pokojíček pro malou, můžeme jet. Moc se na to těším.

Kvůli koronaviru se zrušilo několik zápasů. Co tě teď čeká za zápas?

Na sociálních sítích se něco rozjelo, vypadá to, že budu zápasit s Angličanem, ale dokud nebude podepsaná smlouva, tak nic neříkám.

Kolik zápasů máš za rok?

Minulý rok jsem měl šest zápasů. Letos myslím, že budu mít minimálně tři až čtyři.

Není těch zápasů málo?

Není to málo, někdo se může třeba zranit. Když jich je hodně za sebou, jsi náchylnější ke zraněním. Musíš mít řádnou přípravu a ta trvá dlouho. Takže je to otázka, co je pro koho hodně a málo, každý to má individuálně. Někomu stačí příprava měsíc, někomu tři, ale já vím, že nechci jít do zápasu s tím, že nejsem dostatečně připravený, to je téměř jasná prohra. A nikdo nechce prohrávat.

Co zranění? Měl jsi něco fakt velkého?

Měl jsem zlomenou klíční kost. Ale jinak nic vážného. Modřiny, monokly, natržené svaly už ani nepočítám.

S Monikou jsem dělala rozhovor ještě, než byla malá na světě. Mluvila o tom, jak to prožívá, když vidí svého muže, jak „dostává na držku“…

Já moc nedostávám, takže je to v pohodě. Ale chápu to, miluje mě. Já bych si nedovedl představit, že by moje holka bojovala. To nemám rád na holkách.

MMA bojovnice se ti nelíbí?

MMA bojovnice jsou skvělé, občas dělají lepší zápasy než chlapi, není to ale holčičí věc, bez urážky.

Monika je zpěvačka, jak jsi na tom ty se zpěvem?

Každý prý umí zpívat, já ale radši nebudu. (smích)

Ještě jsem se s Monikou bavila o žárlivosti, jak to máš ty?

V pohodě. Kolem ní se motá hodně chlapů, kolem mě hodně holek. Oba to chápeme, ale víme, na koho večer doma čekáme.

Žárlíš na ni?

Nežárlím, já jí věřím. Důvěra musí být, bez toho nemůže projít žádný vztah.

Máš mezi ostatními bojovníky kámoše? Jdete spolu třeba na pivko?

Pivo nepiju, ale kámošíme spolu, občas zajdeme na jídlo. Kamarádím se všemi.

Jaký je tvůj největší osobní sen?

Mít krásnou rodinu. Dceru mám, možná ještě jednu nebo kluka, hlavně zdravé dítě. Mít šťastné rodiče, ať jsou zdraví, šťastní a mají všechno. To samé moje děti. Dát mé rodině život, který si zaslouží a který jsem já neměl. Postarat se prostě o rodinu. To je můj sen a můj cíl.

Proto musím bojovat a vyhrávat. Chci se postarat i o Moniku, i když ona je samostatná. Kromě rodičů a dětí taky o kamarády. Když jsem neměl nic, tak mně pomáhali. Když jsem chodil do Albertu, měl jsem sto korun, neměl jsem co jíst a oni mně pomáhali. Takže jim to chci taky nějakým způsobem vrátit.

Díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdy jste naposledy plakal?

Když jsem byl malý a když se mi narodila dcera.

Jak jste se tvářil na první výměnu plenky vaší dcerky?

Normálně, šťastně.

Máte strach z koronaviru?

Nemám.

Jaké emoce ve vás vyvolávají slova jako mma, klec, oktagon?

Můj život.

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Popelář nebo řidič letadla.

Kde je váš domov - tady nebo v Uzbekistánu?

Domov je tam, kde je mi dobře. Jsem teď v Praze, tady je mi dobře, takže je to můj domov.

Jakou tradici nebo zvyk jste si z Uzbekistánu přivezl sem?

Důležité je, co je vevnitř.

Co znamená vaše jméno v češtině?

Mach a Šebestová.

Nemáte teď při boji větší strach, když jste se stal otcem?

Nemám, mám větší motivaci a další zápas chci vyhrát pro moji dceru.

Co milujete na Monice?

Všechno.

Který jiný sport vás kromě MMA zajímá?

Hraju fotbal, basket, tenis, jakýkoliv sport mám rád.

Čím se budete živit za 10 let?

Nevím, co bude za deset let.

Kdo bude vaším dalším soupeřem?

Koho mi dají, s tím budu zápasit. Jsem připravený na kohokoliv a na cokoliv.

S kým byste do klece nikdy nešel?

S mým trenérem Petrem Knížetem.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak jste se vyspala?

Velmi málo.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Doma na zápasníka čekají dvě krásné princezny.
Naposledy zápasník plakal při narození své dcery.
Mach je veselá kopa, ale v kleci už tak zábavný není.
MMA je pro Muradova život.
Rodiče jsou v Uzbekistánu.
Pro svou rodinu by Mach dýchal.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks