Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Inspirujte se jím!

Ranní ptáče: Louis Vuitton x Nike Air Force 1 v zářivě žluté. Nejnovější Jeep "Hemi Hellcat". Okouzlující Renée Zellweger.

Valentina Lebová
02. března 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Renée Zellweger

Krásné ráno! Jsme přesně v polovině týdne, a to je důvod zůstat v obraze. Co nového přináší dnešní den?

Jeep "Hemi Hellcat"

Lvov centrem uprchlíků

Město Lvov se stalo centrem uprchlíků. Vše je doslova k prasknutí zaplněno lidmi. Na vlak se čeká i několik dní.

"Ve Lvově je klid, město ale praská ve švech. Naplněná jsou ubytování, školy, nádraží, všude jsou lidé, kteří se snaží dostat přes Polsko pryč z Ukrajiny,”

popsala situaci pro Aktuálně.cz Lenka Klicperová.

Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m
Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m, Praha 8

Louis Vuitton x Nike Air Force 1 v zářivě žluté

Otevřít v galerii (2)
Louis Vuitton x Nike Air Force 1
Louis Vuitton x Nike Air Force 1Zdroj: Se svolením Louis Vuitton

V posledních měsících se na internetu objevila řada modelů tenisek Louis Vuitton x Air Force 1, které následovaly po posmrtné přehlídce Virgila Abloha na pánském molu LV pro podzim/zimu 2022, jedny z nich jsou vyrobeny v zářivě žluté z celkově osmy nabízených barev.

Rus uspořádal sbírku pro Ukrajinu

Dmitrij Košelev pochází z města Žukovskij nedaleko Moskvy. V Česku žije od 17 let, je lékařem v sokolovské nemocnici. V neděli uspořádal s kamarádem Tomášem Sabo sbírku, na pomoc Ukrajincům postiženým ruskou agresí sehnali tři dodávky a tři auta oblečení, jídla a dalších věcí.

Nový film "Štěstí"

Nový německý film Štěstí se točil ve skutečném nevěstinci, komparz tvoří sexuální pracovnice. Jedná se o naturalistickou studii vztahu dvou žen. Vypráví o intimitě, sebepřijetí i odvaze otevřít se druhému. Atypicky se odehrává na místě, kde láska představuje komoditu.

Nejnovější Jeep "Hemi Hellcat"

Wrangler z roku 2022 byl kompletně přepracován a upraven divizí Apocalypse Hellfire společnosti SoFlo a kvůli přednímu blatníku byl nazván "Gladiator Oculus Tron". Mezi exkluzivní prvky vozu patří automatická převodovka, motor 6,2 l V8 o výkonu 750 koní, typ karoserie pick-up s kabinou pro posádku a pouze 10 mil na přístrojové desce.

60 milionů barelů ropy

Státy sdružené v Mezinárodní agentuře pro energii uvolní 60 milionů barelů ropy ze svých rezerv na globální trhy. V úterý, kdy se konalo mimořádné zasedání ministrů členských zemí, to podle agentury Reuters uvedl japonský ministr průmyslu.

Jediné řešení je odstranění Putina

Přesně tak se vyjádřil bývalý premiér Mirek Topolánek k situaci na Ukrajině.

"Prostor pro jednání moc není. Putin chce diskutovat s USA, s nikým jiným. Posledních třináct let u něj pozoruji prvky paranoie. To se ale nevylučuje s tím, že má už od nástupu do funkce dlouhodobý plán,”

řekl Topolánek pro Aktuálně.cz.

Okouzlující Renée Zellweger

Otevřít v galerii (2)
Renée Zellweger
Renée ZellwegerZdroj: Profimedia

Na červeném koberci premiéry kriminálního seriálu The Thing About Pam v Beverly Hills samozřejmě nesměla chybět ani herečka v hlavní roli. Renée Zellweger na stříbrném plátně ztvárnila obtloustlou a nepřitažlivou Pam Hupp. Na první promítání však dorazila tak, jak ji všichni známe - elegantní a okouzlující.

To je od nás pro dnešek vše, mějte úspěšný den a pamatujte:

"Nebojte se postavit se za to, čemu věříte, i kdybyste za tím měli stát sami.“

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze