Re pello: české revoluční odrážedlo pro děti nové generace

Celoodpružené odrážedlo je jediné svého druhu na trhu. Vyniká nad ostatními nejen funkčností, ale také svým krásným designem. Představujeme vám luxusní Model J™.
14. května 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Nápad cyklisty, který miluje kola

Nápad vznikl z hlavy Jiřího Marjána. Chtěl vytvořit odrážedlo pro svou dceru. Spojil se s designérem Pavolem Mikulášem a vznikl luxusní model J™.

Dřevo jako pevný základ

Toto odrážedlo je lehké, dřevěné a snadno sestavitelné. Odrážedlo je luxusně vyrobeno z vysokopevnostní březové překližky. Jednotlivé díly jsou slepeny voděodolným lepidlem a poté nalakovány ve dvou vrstvách kvalitní netoxickou barvou nebo průsvitným lakem. Patentovaný systém odpružení LVS™ chrání dítě před škodlivými vibracemi a zlepšuje jízdní vlastnosti. Musíme docenit to, že výroba je ryze česká.

Značka Re Pello: na první místě je vždy dítě

Při kladení si cílů a vizí hlavním bodem bylo, aby kolo „mohlo růst“ s dítětem. Ano, povedlo se. Jednoduchá změna výšky sedla od země v rozmezí 28 – 42 cm. Kdykoli můžete přizpůsobit odrážedlo vašemu dítěti, i když povyroste. Luxusní odrážedlo je vhodné pro děti od 1,5 do 4 let.

Luxusně si budete hrát i vy

Když vám přijde odráželo domů, bude již na vás, abyste si udělali radost ze stavění. Demontované kolo je zabalené v krásně navržené krabici. Složení je samotnou hračkou, pomocí podrobného návodu to zvládnete. Není potřeba ani žádné další nářadí.

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

V čem tkví zázrak kola?

Díky odpružení předního i zadního kola jsou výrazným způsobem redukovány vibrace, které vznikají při jízdě po jakémkoli povrchu, a které mají negativní vliv na zdraví člověka. To, že dítě není otřesům vystavováno v takové míře jako při jízdě na klasickém neodpruženém odrážedle, má pozitivní vliv na jeho zdravý vývoj. Systém odpružení LVS™ lze navíc jednoduše přizpůsobit pro různou váhovou kategorii dítěte. Jsou tak zajištěny skvělé jízdní vlastnosti, které poskytnou vašemu dítěti tolik potřebnou jistotu.

Projekt i na dětské kolo s heslem „moving happily“

Výrobek s názvem Model 16™ je šlapací kolo s 16-ti palcovými pneumatikami a je určen dětem od 3 do 6 let. Dá se říci, že je to následovník modelu  J™.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
info@repello.cz
+420 608 973 616 i