Top hledané
Výsledky (0)

Přehlídku Richarda Quinna FW 2018 navštívila královna Alžběta II. a předala mu cenu za design!

Martina Šmalclová
22. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Nebývá pravidlem, aby některou z přehlídek londýnského týdne módy navštívila britská královna. Respektive, nestává se to nikdy. Richard Quinn tu čest měl, a co víc, získal z jejich rukou prestižní ocenění.

Královna Alžběta II. poprvé navštívila londýnský týden módy a předala cenu pro začínajícího návrháře

Charismatická královna, která působí ve svém věku maximálně vitálně, usedla v přední řadě po boku Anny Wintour. Během luxusní show předala mladému návrháři cenu britského designu, jejímž účelem je upozornit na důležitou roli módního průmyslu ve společnosti a poukázat na začínající talenty.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Modely Richarda Quinna bývají odvážné a jinak tomu není ani u FW 2018

Richard Quinn vytváří oděvy inovativním způsobem, nebojí se odvázat a jeho luxusní modely jsou odvážné. Kolekce FW 2018 si hraje s barvami, střihy, materiály a především s doplňky. Několik modelek mělo během luxusní show zahalené tváře šátkem, jiné na sobě měly helmy a look těch zbývajících si vzali na starost make-up artisti, kteří vykouzlili výrazné líčení.

Přehlídkové molo ovládla květinová zahrada, puntíky a výrazné potisky

Přehlídkové molo ovládla vlna luxusních modelů zdobené puntíky nebo výraznými potisky květin. Velkou část kolekce tvoří asymetrické kousky převážně z lesklého materiálu. Jestliže hledáte oblečení, ve kterém budete zaručeně nepřehlédnutelná, sáhněte do kolekce Richarda Quinna. Vybírat můžete z mini i maxi šatů, kalhot, topů, kabátů nebo z široké nabídky stylových doplňků.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

Talentovaného návrháře přišla svýma nekompromisníma očima zhodnotit i Anna Wintour!

Co říkáte na módu mladého designéra? Čeká ho slibná budoucnost? Kreativita má dveře otevřené, a když se na jeho luxusní show přišla podívat sama královna Alžběta II. nebo nekompromisní Anna Wintour, to už něco musí znamenat!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Královna je v šoku stejně jako já!

Začínající návrhář jakýsi Richard Quinn dokázal poprvé v historii přilákat na Fashion Week královnu Alžbětu II. Ta byla tak v šoku z té celé šílenosti, která se předváděla, že ze zdvořilosti zapomněla i tleskat.

Jsem na tom podobě jak ona. Ta kolekce je absolutně šílená a není v ní snad jediná nositelná věc. O zvolené hudbě při přehlídce ani nemluvě. Bože, ani ten make up se nedá pochválit! Na druhou stranu oceňuji smysl pro dramatičnost a pestré barvy...ale to je tak všechno. Zbytek je jak z bakalářů: pokus, omyl.

Celou tu dobu jsem si v duchu říkala, jak asi vypadá samotný Quinn. A pak se na závěr objeví obtloustlý upatlanec typu anonymní ajťák ze seznamky? Zkrátka DĚS BĚS!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Richard Quinn
6 Station Passage London SE15, Velká Británie