Glamour a extravaganci přináší do Milána Roberto Cavalli Home 2019

Kolekce pro rok 2019 je ve znamení jemnosti, luxusu a svěžesti.
10. dubna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Roberto Cavalli patří k top luxusním značkám na světě. Je jednou z nejvýznamnějších italských společností působících v oblasti luxusní módy, doplňků a životního stylu. Byla založena v 70. letech, kdy módní návrhář a podnikatel Roberto Cavalli uvedl na trh své první kousky pod tímto jménem. Značka Roberto Cavalli Home vznikla v roce 2012.

Módní dům i návrhy interiérů nesou rukopis divokých zvířecích vzorů. Tady se rozhodně nebojí hravosti, dynamičnosti ani exotiky! S čím značka přichází do Milána na veletrh Salone del Mobile?

Nová kolekce: směs glamour stylu s extravagancí

Na veletrh designu a nábytku Salone del Mobile 2019 si značka Roberto Cavalli Home připravila letošní novinku v podobě skloubení okázalého stylu glamour s jemnými tóny a jak jinak, než smělou dávkou extravagance. Ve svých prezentacích úchvatného interiéru zůstala věrná svému rukopisu.

Nově můžete spatřit pudrově růžovou sedačku "Malawi" s třásněmi společně s kontrastujícími doplňky v podobě polštářků se vzorem zebry, geparda či leoparda. Krásně splňují svou funkci i zlaté maličkosti či černé lesklé předměty, které byste ve svém interiéru mohli hravě využít.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Večeře se zebrou

Speciálně navržená, moderně pojatá kolekce zvaná „Optical animalier“ představuje ikonické zvířecí vzory převážně dynamicky znázorněné v černé, bílé a zlaté barvě. Nebojte se extravagance a dopřejte si na váš stůl například luxusní černobílý jídelní servis se „zebrou“.

Sečteno a potvrzeno: kolekce Cavalli Home 2019 dokázala, že se opět jedná o dokonalou ukázku vytříbeného stylu se smyslem pro detail!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Federlegno Arredo Eventi spa
Foro Buonaparte 65
20121 Milano
Italy
info@salonemilano.it
02 725941