Top hledané
Výsledky (0)
Tip na dárek pro ženu nejen na Valentýna...

Roberto Coin představuje novou kolekci luxusních šperků Princess Hearts

Eva Ledecká
16. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Princess Hearts

Už od roku 1977 Roberto Coin zkrášluje ženy po celém světě unikátními designy šperků vycházejícími z italské tradice a precizního řemeslného zpracování. Co kus to umělecké dílo. Přesně to můžeme říci také o nádherné kolekci Princess Hearts.

Princess Hearts – dvě osobitá srdce

Unikátní přívěsek, kterým řeknete darované osobě jak moc vám na ní záleží. V srdci, které má 2 části, se snoubí luxusní růžové zlato s diamanty. Vybrat si můžete z dalších 3 druhů, kde je navíc obsažena perleť, korály, nebo onyx. Kromě lásky kterou s tímto přívěškem můžete darovat, oslavuje Roberto Coin především respekt k ženám dnešní doby. Také proto stvořil srdce, jakožto něžný ženský tvar.

Každé ze dvou srdcí přívěsku Roberto Coin Princess Hearts má moc vyplnit srdce toho druhého, stejně tak jako je to u čisté lásky...

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Žena může být obdarována kdykoliv

Během roku je mnoho příležitostí k obdarování ženy. Valentýn, Den matek, narozeniny, důležitá výročí, zasloužené úspěchy... Toto luxusní srdce však můžete věnovat jen tak z lásky a z radosti, že máte možnost se s touto milovanou ženou ve svém životě setkávat.

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. S úžasnými šperky Roberto Coin se můžete sektat v buticích a obchodech v 62 zemích světa. Luxusní butik Roberto Coin najdete také v Praze v Pařížské ulici.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze