Top hledané
Výsledky (0)
Roland Mouret představil během londýnského týdne módy neotřelou kolekci, která je v konfliktu s dosavadní tvorbou. Prohlédněte si čistou, osobitou a hlavně – jinou kolekci SS 2018!

Květiny s 3D efektem v unikátní kolekci Roland Mouret SS 2018

Martina Šmalclová
20. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Roland Mouret SS 2018

SS 2018 je luxusní demonstrací dokonalosti!

Výchozem bodem pro tvorbu kolekce se stala demonstrace všeho, co Roland Mouret za posledních 20 let vytvořil. Mistr drapérie a struktur se rozhodl osvěžit svůj podpis a otevřít nové dveře. Oprostil se od zkreslené myšlenky dokonalosti a navrhl luxusní kolekci podtrhující individualitu a vnitřní krásu.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Zapomeňte na trendy, vyjádřete, kým jste!

Cílem Rolanda Moureta bylo navrhnout takové kousky, které zdůrazní nejen tu vnější krásu, ale také vnitřní. Vyzdvihl schopnost umění nepodléhat trendům. Dle něj totiž trendy přicházejí a zase odcházejí, ale individuální síla ženy přetrvává. Vytvořil proto takové modely, které pomohou ženám vyjádřit to, kým jsou.

Květinové vzory s 3D efektem i jednoduchá elegance!

Při tvorbě luxusní kolekce sáhl Roland Mouret po výrazných látkách s květinovými vzory a 3D efektem, ale také jednoduché a jednobarevné eleganci. Kolekci dominují luxusní sukně a šaty v midi a maxi délce. Ty mají většinou decentní, ale přesto smyslné výstřihy nebo spadlá ramena. Ojediněle se objevují kalhoty a korzetové topy.  

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Nude make-up a svěží účesy podtrhly osobitost

O look modelek se postaralo duo Val Garland a Sam McKnight. Klíčovými prvky se stala čistota a osobitost. Make-up artistka Val Garland nalíčila modelky v nude odstínu, čehož docílila pomocí palety hnědých očních stínů, efektu nahých rtů a pudrových řas. Kadeřník Sam McKnight vystyloval kadeře krásek pomocí produktů vlastní značky a vytvořil lesklé vzdušné účesy a kontrastní stažené ohony.

Luxusní přehlídku Roland Mouret si nenechaly ujít během londýnského týdne módy krásky Olga Kurylenko nebo Daisy Lowe, které rozzářily prostory londýnského Národního divadla, ve kterém se akce konala. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce, která láká k odletu do teplých krajin!

Kolekce se značným nádechem jara od Roland Mouret mě vskutku osvěžila. Při pohledu na rozevláté sukně a kalhoty s motivem modrých květin a všemožných ornamentů bych nejradši popadla kuft a odletěla do teplých krajin daleko od té zimy tady!

Je v tom taková skoro až hippie svobodomyslnost smíchaná s konzervativní elegancí a to je to, co mě baví. Především model s vykrojeným bordovým korzetem a dlouhou volnou sukní až ke kotníkům: za prvé ten korzet vytvaruje dokonalý dekolt a za druhé v takové maxi sukni se člověk může i maximálně najíst a nikdo si toho ani nevšimne. Prostě paráda!

V podstatě jediný prvek, který se mnou neladí jsou ty malinké lebky či co, které slouží jako přívěšek na náhrdelníku. Na čarodějnický sabat možná, ale na kafíčko na slunné zahrádce uprostřed města nikoliv!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze