Rychlá zpověď - Adam Vojtěch: Kene už mi neříkají

O zpěvu v kapele, zdraví a pečujících asistentkách
25. srpna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Adam Vojtěch se proslavil už v pěvecké soutěži SuperStar, to mu bylo devatenáct let. Profesionálním zpěvákem se ale nakonec nestal. Vystudoval práva, pracoval na ministerstvu financí, byl zvolen poslancem a ve svých 31 letech se stal nejmladším ministrem zdravotnictví v historii. V rozhovoru pro LP Life prozradil, že na hudbu i přes své extrémní pracovní vytížení nezanevřel. Nedávno si koupil nové piano a ve volném čase se svou kapelou zpívá na plesech nebo svatbách. A občas zapěje i své partnerce.

Video

Trvanlivost ministrů zdravotnictví je tak rok, dva. Vy chcete být rekordman?

To bych neřekl. Spíš je to o tom, že by měl člověk dokončit věci, na kterých začal pracovat. A proces přijetí zákonů docela dlouho trvá, takže proto není dobře, když se ministři často mění.

Vystudoval jste práva. Chtěl jste být někdy advokátem nebo soudcem? A nechybí vám čtení soudních spisů?

Chtěl jsem být právníkem, a nějaký čas jsem i byl, ale okolnosti tomu chtěly, že se život vyvinul jiným směrem. Já jsem založen tak, že úplně neplánuju, co bude za deset let, protože život přináší spoustu změn. Výhybka se někdy pohne jiným směrem, než člověk předpokládal. Ještě když jsem byl na fakultě, tak jsem nečekal, že budu na ministerstvu.

A litujete někdy, že jste šel do politiky? Měl byste klidnější život…

Občas jsem z toho trochu… ne úplně šťastný, když některé věci nevyjdou. Ale nelituju, je to něco, co jsem „vzal“ s určitou vizí a každý, kdo dostane takovou šanci, by toho měl využít. Myslím si, že politika je nevděčná oblast, člověk je pod tlakem, ne každý ho má rád, čelí různým útokům. Ale je to služba státu a já to tak beru.

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m, Praha 4

Jste v práci perfekcionista?

Jsem perfekcionista ve smyslu, že chci, aby věci byly tak, jak být mají. Chci, abychom dělali v resortu agendu správně, a aby se do práce zapojil celý tým. Nejsem puntičkář, ale chci, aby věci nebyly odfláknuté.

Chodíte třeba po ministerstvu a zhasínáte světla?

Když se svítí v okolí mé kanceláře, tak zhasnu, nenechávám rozsvíceno. Je to možná trochu z ministerstva financí, kde jsem pracoval s panem premiérem Babišem (Andrej Babiš byl tehdy ministr financí a v rozhovorech říkal, že po ostatních v budově zhasínal světla, pozn. red.). Je to asi nějaká odpovědnost, že ten barák je placený ze státních peněz. Není to obsese, jen se snažím, aby ministerstvo hospodařilo správně. A nejde jen o světlo, třeba jsme zrušili papírové podklady na poradu vedení. Jsou to malé koruny, ale halíře dělají talíře.

Jste mladý, vyhnul jste se socialistickému vzdělávání. Jaké to je komunikovat s kolegy ministry, kteří jsou o jednu nebo dvě generace starší a vyrůstali v úplně jiné době?

Zásadní rozdíl nepozoruju, je to člověk od člověka. Ale v určitých ohledech jsem větší idealista než někteří kolegové. To je dobrá i špatná vlastnost. Mládí má výhodu v tom, že člověk není zatížený minulostí a na věc se dívá jiným pohledem.

Je pravda, že nerad vzpomínáte na svou účast v SuperStar?

Neřekl bych, že nerad vzpomínám. Byla to životní zkušenost. Muziku jsem dělal od malička, od šesti sedmi let. Navštěvoval jsem základní uměleckou školu, skládal jsem písně, hrál jsem na piano, hrál jsem s kapelou. Takže když se ukázala tato soutěž, a tehdy to byl nový formát, byla to pro lidi jako já zajímavá příležitost, a proto jsem se přihlásil. Můj sen byl tehdy  natočit vlastní desku, a to se mi nakonec podařilo.

Na druhou stranu už tehdy jsem si uvědomoval, že to není má kariéra – směr, kterým bych se chtěl vydat. Hudbu chci mít stále jen jako svého koníčka. A oproti jiným kolegům, kteří šli stejnou cestou, ale pak se vykašlali na školu, začali dělat muziku, a nakonec to se všemi nedopadlo úplně dobře, jsem se rozhodl, že dodělám gympl, půjdu na univerzitu a muziku si  opravdu nechám jako koníčka.

Nezpíval jste i na nějakém plese lékařů?

Jo, jo. (smích) Mám stále kapelu, zrovna teď nedávno jsem zpíval také na jedné svatbě, která byla shodou okolností lékařská, tak se na mě ti mladí lékaři hned vrhli. (smích) A bylo to fajn, nikdo neřešil, že jsem ministr, bylo to příjemné.

Je to ventil, možnosti oddychnout si. Když zpívám nebo hraju na piano, nemyslím na nic jiného. To je výhoda hudby, která vás dostane do jiného světa, protože v tom běžném životě v hlavě stále šrotují nějaké myšlenky, a to je dost zatěžující.

Jezdíte s kapelou i po klubech?

Nepravidelně. V kapele je více zpěváků a střídáme se, protože já nemám tolik času. Ale jednou za měsíc, dva… Jsou to plesy, večírky a různé akce. Ale všichni ve skupině jsme amatéři, máme jinou práci. Děláme to proto, že nás to baví.

Máte ještě čas na skládání hudby?

Nedávno jsem si koupil do Prahy piano, protože jsem ho měl jen v Budějicích, a tady mi chybělo. Tak hraju, když přijdu večer domů. Snažím se i něco složit, ale není tolik času. Když člověk píše píseň, potřebuje na tom hodiny pracovat, a to aktuálně nejde.

Co ještě kromě hudby děláte? Když se tedy „urvete“ z práce…

Nedávno jsem začal běhat. Přihlásil jsem se do charitativního běhu, tak abych to zvládl, musel jsem trochu trénovat. Pak jsem v horku uběhl čtyři kilometry, a k mému údivu to docela šlo. A tak mě to chytlo. A jinak si občas zahraju badminton, baví mě procházet se v přírodě nebo někam jet na prohlídku hradu nebo zámku, to mám rád. Zkrátka takový běžný volný den, jaký má kdokoliv jiný.

Jak pečujete o své zdraví? Za co by vás lékaři nepochválili?

Málo spím, to je asi nejhorší. Většinou tak čtyři a půl nebo pět hodin. Ale tak to bohužel v této pozici je.

A co jídlo? Jíte pravidelně, nebo ládujete bagety mezi schůzkami?

Občas mi to nevyjde, ale mám skvělé asistentky, které se o mě dobře starají. Připraví mi snídani, nějaké ovoce, pak oběd…

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Ťukají si na hodinky a říkají: pane ministře, čas oběda…

(smích) Je to důležité, protože sám bych si na to nevzpomněl. Nebo by to zapadlo. Takže v tomto směru se snažím, byť ne každý den to vyjde. Někdy jde agenda i přes oběd. Řidiči ví, že v autě mají být připravené energetické müsli tyčinky, které mám rád. To je taková poslední záchrana. Nekouřím, alkohol téměř nepiju. Takže až na ten spánek…

Už jste přibral?

Občas přiberu, občas shodím, ale pohybuju se na stejné váze. Nedávno jsem na jednom z výjezdů navštívil univerzitu a tam mi měřili vnitřní tuk. A dopadlo to docela dobře.

Jste gentleman?

Snažím se být, rodiče mě myslím řádně vychovali.

Já se ptám i proto, že jste před časem v jednom pořadu hodnotil političky podle vzhledu, což nebylo úplně fér. Litujete toho dnes?

To bylo na začátku a dobře si to pamatuju, byla to začátečnická chyba. Byla to první návštěva u pana Soukupa, tehdy jsem na něj byl naštvaný, že to připravil, nečekal jsem to. Litoval jsem toho a mrzelo mě to. Člověk postupně v té funkci získá i nějakou mediální zkušenost a lépe to odhadne.

A já myslel, že ten showbyznys vás trochu zocelil.

To bylo něco trochu jiného. Navíc jsem nebyl tak velká hvězda. Politika je postavena na tom, co řeknete, a novináři velmi rádi využijí jakoukoliv maličkost, kdy šlápnete vedle.

Jako ministr jste získal moc, zároveň jste mladý a pohledný. To je ideální kombinace pro mnoho žen. Dostáváte nabídky k sňatku?

To bych neřekl. Ale občas, když jdu na nějakou akci nebo jdu po ulici, chtějí se se mnou vyfotit. A s tím nemám problém, naopak se s nimi rád vyfotím.

A zaznamenal jste nějakou vyšší pozornost žen? Tím, že jste hodně vidět…

Nepřijde mi.

Nedávno jsem četl spekulaci, že jste vaši partnerku Olgu požádal o ruku. Je to pravda, nebo to uvedete na pravou míru?

(smích) K tomu bych teď nechtěl nic říkat.

Jak trávíte společný volný čas?

Toho času moc není, je to daň takového života. V běžný pracovní den, kdy vstávám v pět a vracím se pozdě večer, se s partnerkou vídáme méně. Když to jde, snažím se jí to maximálně vynahradit o víkendu.

Vidím, že se vám o tomto příliš hovořit nechce. Prozraďte alespoň, jak dlouho už jste spolu a jak jste se seznámili.

Jsme spolu asi sedm let a seznámili jsme se na jednom plese, kde jsem zpíval s kapelou.

A kdo koho sbalil? V rychlé zpovědi jste zmínil, že jste introvert, a tehdy jste navíc nebyl v politice.

To je pravda. (smích) Byl to vývoj událostí, nebyla to otázka jednoho setkání, situace se postupně vyvinula.

Zpíváte jí zamilované písničky?

Pokud doma hraju na piano, tak to oceňuje. (smích) A když někde hraju s kapelou, přijde se podívat a podporuje mě.

Co mimo politiku vás dokáže nejvíce naštvat?

Nejsem člověk, který by se naštvával, beru věci s klidem. Život je takový, jaký si ho každý udělá. Nemám rád naříkání, jak je všechno špatně, ani moc nechápu lidi, kteří píší hejty na Facebook a nadávají tam. Já jsem nikdy takový nebyl. Spíše mě naštve nějaké mediální překrucování věcí, které neodpovídá skutečnosti. Což je trochu spojeno s politikou. Ale ani politika mě nějak nenaštvává, spíše mě trochu frustruje, když věci nejdou tak, jak bych si představoval.

Kde budete trávit letošní dovolenou?

Budu mít první dovolenou od Vánoc. (smích) S kamarády z gymplu jedeme do Portugalska, tam si půjčíme auto a pojedeme kolem pobřeží, to bude fajn. A potom plánuju druhou dovolenou, nejspíš autem do Rakouska k jezerům. Takže nic zásadně exotického.

Přátelství z mládí obvykle přetrvají roky. Je ale něco, na čem se neshodnete? Třeba v politice?

Tito nejbližší přátelé se nijak nemění. Neříkám, že neprobíráme některé věci, které vnímají jinak. Někdy se je snažím osvětlovat, ale ani to občas nemá smysl. Je dobře, že oddělují osobní a pracovní rovinu. I já se k tomu tak snažím přistupovat, je to znamení skutečného přátelství.

Co vás dokáže nejvíce rozesmát?

Můj pes mě rozesmává. Když přijdu domů, a skočí na mě, zvedne mi to náladu. Dokonce jsem četl nějaké průzkumy, že lidé, kteří mají psa, žijí déle a mají lepší psychiku.

Děkuji moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Kdy jste byl naposled na očkování?

Je to už nějaký čas, kdy jsem se nechal očkovat proti meningokoku, takže pár měsíců zpátky.

Je horší nevěra, nebo politická zrada?

Podle toho, jak se na to člověk dívá. Oboje je do jisté míry nevěra, ale obecně je horší nevěra v osobním životě, protože v konečném důsledku osobní život přetrvává, ten politický je pouze dočasný.

Zpíváte si někdy ve sprše?

Docela rád, když má člověk dobrou náladu nebo se mu „zaryje“ nějaká píseň do hlavy, tak si ji pobrukuje.

Kdysi jste měl přezdívku Ken. Oslovuje vás tak ještě dnes někdo?

Ne, ne. To byla tehdy přezdívka, když jsem byl v soutěži, ale to už je nějaký čas, asi 15 let zpátky, byl to mediální příběh. Ale od té doby se už hodně věcí změnilo.

Kdo je vaším největším idolem?

Neřekl bych, že mám nějaký idol, ale určitě má člověk své vzory, zejména v rodičích a lidech, kteří jsou blízko. Mám jeden citát, ze kterého se snažím vycházet v mé práci, a to je J. F. Kennedy, který řekl: „Neptej se, co může stát udělat pro tebe, ptej se, co můžeš udělat ty pro svůj stát.“ A z toho se snažím vycházet při své práci.

Můžete si jako ministr vypnout mobil?

Moc ne, protože člověk je hodně online a stále chodí e-maily nebo zprávy. Většinou ho vypínám nebo ztlumuju na noc, když jdu spát. Ale pak zase v pět ráno vstávám a už je tam většinou nějaká zpráva.

Co se nedá koupit za peníze?

Zdraví, láska a nějaké dobré vztahy. Peníze jsou dobrá věc, aby měl člověk určitý životní komfort, ale nezaručí to, že bude naprosto šťastný.

Kdy jste naposledy křičel na své podřízené a kvůli čemu?

Já se snažím moc nekřičet, spíše jsem naléhavý. Ale občas některé věci nejdou, jak jsem si představoval, tak se snažím vyvíjet tlak na své podřízené. Ale nepamatuju si teď nic konkrétního.

Charakterizujte Čechy třemi slovy.

Češi jsou improvizátoři, dokážou se na věci dobře adaptovat, na druhou stranu jsou občas trochu moc pesimističtí.

O čem sní Adam Vojtěch?

V tuto chvíli mám píše takové krátkodobé sny. Byl bych rád, kdybych dokončil práci, kterou jsem započal, protože jsme zhruba v polovině volebního období. Takže abych tady nějaký čas vydržel. Jinak sen je takový, abych byl spokojený, zdravý a v nějaké životní pohodě.

Jak dokážete okouzlit ženu?

Těžko říci, já jsem byl vždycky spíše takový introvertní, nebyl jsem typ, který by dokázal zaujmout nějakou zásadní aktivitou. Takže spíše jsem byl ten typ, který potřeboval s ženou trošku více mluvit a umluvit ji.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jste šťastný?

Ano jsem, děkuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -

Atypický 28 m²
42 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50

Atypický 50 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37

Atypický 37 m²
22 930 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324

Atypický 324 m²
129 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks