Rychlá zpověď - Alexandra Mynářová: První roky s manželem? Zamilovanost to nebyla!

O hádkách místo zamilovanosti, dětech a stesku po novinařině
06. července 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Měla rozjetou novinářskou kariéru, ale potom se provdala za hradního kancléře a všechno se začalo ubírat úplně jiným směrem. Dnes je Alexandra Mynářová šťastnou maminkou dvou krásných synů, natáčí zajímavosti ze zákulisí Pražského hradu a prodává vlastní značku oblečení, přičemž výtěžek putuje na pomoc předčasně narozeným dětem. V rozhovoru pro LP-Life.cz zavzpomínala na nesnadné začátky mediálně propíraného vztahu a prozradila i to, že kancléř Vratislav Mynář je nadšeným přebalovačem plenek a milujícím tatínkem. Jen ho musí hlídat, aby se nepřejídal tučnými moravskými dobrotami a trochu dbal na svou životosprávu.

Video

Manželstvím s kancléřem jste trochu „zazdila“ svou kariéru. Chybí vám novinařina?

Chybí hodně. Přiznám se, že jsem na začátku nečekala, že mi to takovým způsobem obrátí a změní život. Ale stále to ve mně zůstalo, takže můj manžel je někdy podroben výslechu. Jen lampičkou na něj ještě nemířím. (směje se)

Je vám nepříjemné, že jste se dostala v podstatě na druhou stranu a novináři se vaší rodinou zabývají?

Určitě bych každému novináři tu zkušenost z druhého břehu doporučila. Možná by někteří více přemýšleli nad tím, co píší a jak to píší. Více by se zamýšleli nad takzvanou novinářskou zkratkou a nad tím, že když napíšou lež, tak se s tím hrozně špatně bojuje, stejně tak, jako s údajnými důvěryhodnými zdroji. Navíc nepravdivými informacemi škodí své profesi. Bohužel platí, kdo mlčí, souhlasí. A proto na manžela apeluju, aby se bránil. Od té doby, co s vyvracením lží začal, se situace zlepšila.

Je to ale časově náročné. Když o něm někdo lže, natočí video, kde ukáže celou pravdu i se zdroji a všemi příslušnými dokumenty a důkazy. Zkrátka to, co by se do reportáže zaujatého redaktora nemohlo nikdy dostat. Vlastně v těch videích dělá to, co by měli dělat novináři – tedy analytickou práci s daty.

Kdybyste tehdy věděla, že o novinařinu přijdete, myslíte si, že byste se rozhodovala jinak?

Doufám, že to manžel nebude číst… (smích) Ale musím říct, že na začátku jsem nad tím hodně přemýšlela a dokonce po určitou dobu převládal pocit, že jsem udělala chybu. Jméno Mynářová mě totiž v mé profesi opravdu brzdí. Ale dneska, se dvěma malými dětmi a s tím, jak jsem manžela poznala i v těžkých situacích, už bych neměnila. Jsou moje jistota, zázemí, moje všechno. Není v životě víc.

Mé rozhodnutí tehdy hodně vycházelo i z osobního života. Byla jsem, než jsem poznala svého manžela, sedm let sama. Bylo mi přes třicet a jednoduše jsem si říkala, že když se dalších sedm let nikdo neukáže, tak mi možná ujede vlak a budu jednou litovat. Začala jsem přemýšlet nejen jako ambiciózní žena, ale také jako budoucí matka.

A kdo tedy koho „sbalil“?

Sbalil mě manžel. Potkali jsme se na chodbě v České televizi, když šel do Otázek Václava Moravce. O pár dní později mi napsal esemesku a pak mě uháněl. Dlouho uháněl. (smích)

Jaké byly vaše začátky?

Na začátku jsou normální vztahy zalité sluncem, láskou a zamilováním, ale u nás to tak nebylo. Bylo to hodně o hádkách. Několikrát jsme se rozešli, pak jsme se zase dali dohromady. Stáli jsme každý na opačné straně a každý si hájil to své. Navíc já nemohla dělat práci, kterou jsem do té doby žila, která mě bavila a i to se na našem vztahu notně podepisovalo. A to, že se náš vztah řešil veřejně, mu taky nepřidávalo.

Změnilo se to po narození dětí. Chtěli jsme a chceme, aby vyrůstaly v klidném a harmonickém prostředí. Nemyslím si, že se vytratila naše dominantnost, ale začali jsme více respektovat a tolerovat jeden druhého. Ale i teď, když mě chce manžel škaredě oslovit, tak mě osloví „novinářko“. (smích)

To snad ne, taková zlomyslnost… (smích)

Je to tak.

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1, Praha 1

V jednom starším rozhovoru jste prohlásila, že měl velmi tradiční představu o roli ženy a čekal, že porodíte dítě a budete žena v domácnosti. To jste ho asi rychle vyvedla z omylu…

Ono se říká, že starého psa nové kousky nenaučíš. A v tomto směru jsem si manžela trochu vychovala. Máte pravdu, měl představu, že se narodí syn, já budu minimálně tři roky doma a pak budeme přemýšlet, co dál. Ale já jsem věděla, že to tak nebude. Rodina je pro mě důležitá, ale sama se chci realizovat. Nakonec se nechal zlomit, protože věděl, že bych byla nespokojená a nešťastná.

On byl do té doby starý mládenec?

Byl ženatý patnáct let, ale s manželkou neměli děti.

Přemýšlíte někdy o tom, byť to zní hrozně, že jednou umře dříve než vy? Přece jen je o nějakých 16 let starší…

Vše má své pro a proti. Jsem ráda, že jsem potkala muže, který neměl děti a měl je poprvé se mnou a ve vyšším věku. Více si toho užívá a váží. To je to „pro“. Proti je, že s nimi nebude tak dlouho, jako by byl, kdyby je měl třeba ve třiceti. To je prostě fakt. Až budou naše děti dospělé, manželovi bude sedmdesát. Ale když o sebe bude dbát a myslet na své zdraví, dočká se klidně i vnoučat.

Musíte manžela hodně přemlouvat, aby dodržoval zdravý životní styl?

Musím. A přiznávám, že je to trošku složitější. Má sedavé zaměstnání a málo volného času. Takže moje představa trochu pokulhává. Ale zase to doháníme v jídelníčku. A nekouří, je to už 30 let odnaučený kuřák, tak aspoň něco. (úsměv)

Co nejraději děláte ve volném čase?

Věnujeme se dětem, to je teď největší náplní volného času. A já ráda sportuju, chodím do divadla a opery, takže se těším, až v září opět vyrazím. Manžel se chystá v létě se starším synem stanovat. Ještěže máme toho mladšího a nemůžu se toho účastnit. (smích)

Jaký je pan kancléř táta? Přebalí i plínku, nebo je spíše tátou na telefonu, který hlavně dozoruje?

Divil byste se, ale je to ten táta, který přebalí plínku, dá malému najíst a občas oba pohlídá, aby maminka mohla vyrazit s přáteli na skleničku. (smích)

V těhotenství jste prý přibrala 20 kilo, ale teď už to nejde vůbec poznat. Jak jste to shodila?

Ježišmarja, já jsem šla do porodnice a měla jsem 93 kilo! Styděla jsem se říct sestřičce váhu a snad poprvé v životě jsem zalhala a řekla jsem 89. Ta devítka na začátku už pro mě byla nevyslovitelná. (smích) Ale během deseti měsíců se mi podařilo téměř všechno shodit, uf...

A to vše jen cvičením?

Inspirovala jsem se jídelníčkem od Petra Havlíčka. Byl opravdu pestrý, vyvážený, připravovala jsem si pětkrát denně jídlo. Ostatně mi pomohl shodit kila i po prvním těhotenství. Nicméně sladké jsem si neodpustila ani během redukce, nešlo to. Ale zase hodně cvičím.

Pronájem bytu Praha 1 - 39m
Pronájem bytu Praha 1 - 39m, Praha 1

Prvního syna jste porodila předčasně. A já jsem zaznamenal, že teď chcete pomáhat rodinám, které zažívají něco podobného. Vytvořila jste módní kolekci a část výtěžku z prodeje putuje právě na pomoc. Povězte mi k tomu více.

První těhotenství jsem měla bezproblémové do šestého měsíce. Pak se to všechno nečekaně zvrtlo a hrozil mi předčasný porod v 25. týdnu těhotenství. Byl to zázrak, že se to nestalo a porodila jsem o pouhý měsíc dříve.

Přesto ve mně ten strach zůstal. A zůstal ve mně i pohled na mého syna, když se narodil a měl dvě kila. Zároveň byl obřík oproti malým dětem, které ležely v dalších inkubátorech a měly třeba 700 nebo 800 gramů porodní váhy. Ten zážitek byl natolik silný, že když jsem z Podolí odcházela, věděla jsem, že to své štěstí musím nějakým způsobem vrátit. Protože jsem ho měla já a neměla ho jiná maminka.

Mám ráda šaty a hezké oblékání, tak jsem ve spolupráci s návrhářkou Gianni di Leo vymyslela kolekci oblečení a budujeme značku Alex by Gianni. A těší mě, když potom můžu vzít peníze z prodeje a předat je těm, kteří je potřebují.

Péče o těžce nezralé miminko je psychicky velmi náročná. A když do toho rodina ještě musí řešit nedostatkový rozpočet… Je hrozné, když existuje něco, co vašemu dítěti může pomoci zmírnit následky předčasného narození, zkvalitnit mu život, a vy na to prostě nemáte peníze. Právě takovým rodičům má pomoc směřuje. Máme i rodinu, kde se dítě stále potýká s následky předčasného narození, a maminka zjistila, že má rakovinu. Smutné příběhy. Kdyby to šlo, pomůžu všem.

Spolupracujete s nějakou nadací?

Spolupracuji s Nadačním fondem pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, kde jsou dvě úžasné ženy. Jedné z nich se v 26. týdnu narodila dvojčata. Ta jsou dnes už devítiletá a zcela bez následků. Motivována svou vlastní zkušeností pak založila nadaci. A právě i moje značka Alex by Gianni přispívá této nadaci. Předčasně narozeným dětem hradí například speciální rehabilitace, ortézy a podobně.

S manželem jste také o jedno dítě přišli, v pátém měsíci jste potratila. Bylo to vaše nejhorší období?

Bezesporu. Je to nejhorší období v životě každé ženy, která ztratí své dítě. Hodně mi pomohlo, že už jsem měla doma syna. On a manžel mě hodně podržel.

Čekali jsme dceru. Pracovně jsme jí říkali Růženka. Tak se jmenovala manželova babička, kterou měl moc rád. Po narození by se naše Růženka jmenovala Adélka. Těhotenství muselo být v 22. týdnu ukončeno.

A potom se stal druhý zázrak. Rok a dva měsíce od ztráty dcery se nám v termínu narodil Viktor. Je to možná i vzkaz pro každou ženu, která čte tento rozhovor a čerstvě přišla o dítě. Nic není nemožné, do roka a do dne může mít v náručí zdravé dítě.

Co se vám tehdy honilo hlavou a jak jste to prožívala?

Svěřila jsem se i do rukou odborníka, který mě provedl fází truchlení. Nejde to udělat tak, že vám dají nějaké léky, a za týden se začnete smát. Tak to opravdu není, ta fáze musí proběhnout, aby psychika nebyla do budoucna poznamenaná. Kromě manžela mi hodně pomohla i rodina, přátelé a také vědomí toho, že můžu mít další dítě.

Ovlivnilo vás to jako matku? Dovedu si představit, že máte teď velký strach…

Podepsalo se to na prvním synovi, kterého jsem úzkostlivě hlídala. Někdy jsem vylítla, když si chtěl kousnout do meruňky, kterou sebral na zahradě na zemi, a vyrazila mu ji z ruky. Byl to obrovský strach, že přijdu i o něj. Ale ten se naštěstí podařilo utlumit.

Takže druhého syna už tedy každých pár hodin „nedezinfikujete“?

Dříve jsem byla úzkostlivá i na hygienu. Dudlíky jsem okamžitě sterilizovala, pes musel být jinde než dítě. Ale teď, i když naše Čivava přijde a olízne malému ruku, ho nejdu hned umývat. (směje se) Ono to je především tím, že už je mé druhé dítě… Pro mě vlastně třetí.

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Čemu se teď nejvíce věnujete, když máte volný čas?

Hodně se teď věnuju budování značky oblečení a pomoci předčasně narozeným dětem. Po krátké pauze začnu opět točit videa pro Pražský hrad. Jsou to hlavně různé zajímavosti nebo reportáže o zákoutích Hradu. Teď se třeba chystáme natočit reportáž o tom, jak se cvičí psi hradní stráže. A také s Jaroslavem Sojkou (kurátor sbírek na Hradě, pozn. red.) plánujeme komentované prohlídky reprezentačních prostor.

Kancelář prezidenta republiky chce, aby se lidé vrátili na Pražský hrad, proto vymýšlí spoustu nových výstav a zajímavostí. Třeba hradní stráž během víkendu na nádvořích hraje. Návštěvníky tak během procházky po hradním areálu provází promenádní koncerty.

V rychlé zpovědi jste zmínila, že každý den vaříte teplé večeře. Baví vás to?

Vaření není moje vášeň…

Takže to máte přikázané, viďte?

Přikázané to nemám, ale přišlo to samo. Můj manžel je zkrátka konzervativní, a i když se v některých věcech nechá přesvědčit, tak v tomto nesleví. Takže to respektuju. Stejně jako on respektuje mé ambice.

Jde vám to?

Když jsem předtím žila léta sama, tak jsem se většinou odbyla něčím rychlým. A když pak přišel manžel, rozmazlený z Moravy domácí poctivou stravou od maminky, tak jsem se snažila ledasco dohnat a doučit. Když mě totiž moje maminka chtěla v patnácti učit vařit, tak jsem obrátila oči v sloup a měla jiné zájmy. No a vidíte, letos jsem manželovi k narozeninám dokonce upekla dort.

A co tedy nejčastěji vaříte? Doufám, že jen neodškrtáváte z manželových přání…

To ne, manžel je vzorný strávník, a co uvařím, to sní. Má sice nejradši taková ta poctivá jídla, hovězí na houbách, svíčkovou. Ale vzhledem k tomu, že nemá moc pohybu, tak to vyvažuju nějakou rybou, zeleninovým salátem a těstovinami.

Jak vás přijala jeho moravská rodina?

Přijala mě úplně skvěle a hned po první návštěvě jsem byla „jejich“. Oni přece jen Moraváci jsou velmi přátelští a srdeční. Chvilku jsem si na to musela zvykat, ale je fakt, že i dnes mě občas svou otevřeností a vstřícností překvapí. Nemluvě o tom, že stále nerozumím významům všech jejich slov. Slovník by se občas hodil. (smích)

Už jste si přivezla pořádnou kocovinu?

Hned po první návštěvě. Byla jsem tam mezi svátky i přes Silvestra, a pilo se tam nejen na Silvestra. Takže to bylo docela náročné. (směje se)

Děkuji moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Tykáte si s prezidentem Zemanem?

Ano, tykám, od mé svatby v roce 2015.

Jste naštvaná, když prezident útočí na novináře?

Naštvaná jsem. Ale naštvaná, protože paušalizuje. Je řada novinářů, kteří si kritiku zaslouží, ale pak je řada těch, kteří svou práci dělají dobře, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Takže mi vadí házení do jednoho pytle.

Schází vám někdy moderování v televizi?

Ano, schází každým den. Na tom se nic nezměnilo.

Stále vám muži posílají obnažená přirození?

Už ne. Dlouho nic takového nedorazilo. (úsměv)

Čeho se nejvíce bojíte?

Bojím se nemocí, zejména u svých dětí a blízkých.

Motto, které vás provází životem?

Rodina, spravedlnost a objektivita.

Dovolená, na kterou nejraději vzpomínáte?

Nejraději vzpomínám na první dovolenou u moře s rodiči, kdy jsme v mých osmi letech jeli dvoupatrovým autobusem do Řecka.

Co vás vždy zaručeně pobaví?

Mé děti, zejména starší syn. Bylo mu pět let a má už takové zajímavé hlášky.

Chtěla byste s manželem třetí dítě?

Teď říkám ne, ale zároveň jedním dechem dodávám, nikdy neříkej nikdy.

Vaříte každý den doma teplé večeře?

Ano, vařím.

Je váš manžel romantik?

Můj manžel je všechno možné, ale romantik určitě ne. Je to velmi pragmatický člověk. Dám jeden příklad, v roce 2014 před Vánoci jsme měli schůzku v kanceláři, kde mi řekl: Čekáme dítě, tak bychom se měli vzít, ne? A já říkám: Jo, měli.

O čem se nejčastěji hádáte?

Teď už se hádáme velmi málo, ale paradoxně jsme se hádali v prvním roce vztahu, kdy je u většiny párů všechno zalité sluncem. To u nás nebylo, protože se potkaly dvě dominantní osoby, z nichž každá stála na jiném břehu.

Jaké jsou vaše zlozvyky?

Láska k čokoládě a sladkému.

Co vás nejvíce štve na Češích?

Asi to, že úspěch se tady nechválí, ale trestá.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak to máte s rozdělením kobliháři versus sluníčkáři a pravdoláskaři.

Já si myslím, že to tak vnímá hlavně Praha a všechni dále od Prahy už to tak nevnímají.
Takže jsme v určité bublině?
Možná to tak vnímám.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -

Atypický 28 m²
42 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50

Atypický 50 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37

Atypický 37 m²
22 930 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324

Atypický 324 m²
129 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks