Hlavní stránka Nové články

Milovníci sportu jméno Lucie Pudilové znají. Bojovnice smíšených bojových umění je šampionkou organizace GCF a jako první Češka bojuje v nejprestižnější organizaci na světě UFC. Přestože by někdo mohl říct, že jde z příbramské rodačky strach, ve skutečnosti je to milá holka, která je menší, než se v televizi zdá. Ve svých dnech plných náročných tréninků si udělala čas na rozhovor pro Luxury Prague Life.

Video

Trénujete teď v Praze. Proč?

Jsem tu na dva dny, mají tu soustředění volnostylaři. Volnostylařký zápas je podobný jako řecko-římský zápas, ale volný styl se zaměřuje na nohy, je to komplexnější. Snažíte se soupeře dostat na lopatky. Ono je to dobrou kombinací právě k mému sportu.

Z pohledu laika mám pocit, že MMA je v Česku už celkem zavedený sport. Má tu jméno, ale spíše mezi muži. U žen je to podle mě pořád úplně v plenkách, opravte mě, jestli se pletu. Jak to cítíte vy jako profesionál?

Tak nějaké se tady vyskytují, nejlepší v tom jsem asi já. (smích)

No jste, proto vás taky znám.

To bylo tím, že tu bylo UFC. Asi proto. Jinak byste o mně asi taky nevěděla.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

Je to spíš takový sport pro chlapy. Proč jste si to vybrala?

Myslím si, že pro každého je to, na co se cítí. Když chce nějaký kluk tančit nebo je baleťák, tak ho to taky baví, že jo. Mě baví tohle.

Jak jste se k tomu sportu dostala?

Byla jsem hodně klidná, když jsem byla mladší. Na základce byl nábor a já jsem tam šla s kamarádkou jenom tak, něco zkusit a zasportovat. Hodně mě to bavilo a zůstala jsem u toho.

Navíc si mě tam vyhlídl můj trenér Ladislav Erdélyi. Podchytil si mě tam, viděl ve mně dravost. Věděl, že to mohu dotáhnout daleko, když pořádně zaberu a budu se tomu s pílí věnovat. On vlastně založil MMA v Příbrami a byl první, co to začal trénovat. A vybral si mě! Jsem za to vděčná, díky němu jsem také tam, kde jsem.

Kolik let už to děláte?

Asi už deset let to bude.

Přeci jen jste už na té absolutně profesionální úrovni, vyděláváte tím peníze, je to vaše práce. Jak vypadá váš běžný den?

Takový běžný den sportovce, no… Ráno vstanete, jdete si dát nějakou rozcvičku. Já už si třeba dávám sama na zahradě malou rozcvičku, ať se trochu rozhýbu. Pak nasednu do auta a jedu na trénink. Tam odtrénuji, pak jedu domů, mám volno. Koukám třeba na televizi, čtu si a podobně. A pak mám další trénink.

Večer, když přijdu unavená a jsem přetažená, tak nespím, nemůžu usnout. Když nejsem přetažená, jdu si lehnout, spát. Chodím tak kolem jedenácté, dvanácté. Vím, že bych měla v deset, ale moc to nedávám.

A v kolik vstáváte?

Kolem osmé, někdy dřív, někdy později. Jak potřebuji, jak se cítím.

Není to stereotypní?

Trošičku.

Co když jste nemocná? Nebo se ráno třeba probudíte a zjistíte, se že nemůžete hýbat, což mně se stává často… Prostě si řeknu, že dneska na ten trénink nepůjdu a jako neprofesionální sportovec můžu. Ale vy to asi jen tak říct nemůžete, nebo ano?

No, nemůžu, ale taky se mi někdy nechce. (smích)

Co jiného byste dělala, kdybyste nešla na trénink?

Mně máma často říká, ať na ten trénink raději jdu, jelikož mi pak začne vždy hrabat, začnu nad vším moc přemýšlet. Takhle když si to odtrénuji, tak se hodně vybiju a jsem pak přes den v klidu. Na tom tréninku si člověk vše vybije.

Každý si pod pojmem trénink představí trochu něco jiného. Jak vypadá váš trénink? Říkala jste, že si na každém tréninku vždy sáhnete na dno. Popište, co na něm děláte.

Je to různé, buď mám silovou přípravu, posilování, nebo jsou rychlostně vytrvalostní přípravy, to zase běhám a nemůžu tolik zvedat. Pak taky ještě musím hubnout, protože u tohoto sportu se musí hubnout. Potom jsou sparingy, box, to občas dostanu velkou ránu, druhý den to pak bolí, motá se mně hlava, ale stejně musím znovu na trénink. Potom přijdou zápasy, špatně padnu, může se mi stát například něco s loktem… Ale jinak je to úplně bezpečné. (smích) Řekla bych, že když člověk ví, co dělá, a dělá to s rozumnými lidmi, tak to zas tak nebezpečné není.

Když vaše jméno člověk vyhledá v Googlu, vyjedou vaše fotky a na některých jste byla dost zmlácená...

Ono to tak vypadá, že to hodně teče, ale to je všechno. To není tak, že jsem úplně zmlácená.

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

Stává se vám, že jdete po ulici a máte nějaký šrám, že se na vás lidé otáčí a ptají se, zda vás doma nebijí či zda partner není násilník?

Teď jsem dlouho nic neměla z tréninku. (smích) Ale jinak už mě lidé znají, takže vědí, že to asi bude z tréninku.

Vám to z estetického hlediska nevadí? Co kdybyste chtěla jít například večer do divadla?

To ne, ale ve škole se mi někdy smáli, když jsem třeba měla obalenou nohu a pajdala jsem. Potom jsem měla přebalený ucho. To už bylo na pováženou, to se mi smáli, ale to jsem se smála i já sama sobě. Jinak nic.

Co na to ostatní dívky, kamarádky? Jsou tomu otevřené a zkusily s vámi jít na trénink, propadnout tomu jako vy? Nebo si myslí, že jste prostě divná?

Co jsem měla kamarádky dřív, tak to se mnou jedna zkusila. Ale ty kamarádky, co to nedělají, jsou normálně moje kamarádky pro mě. Teď mám i hodně kamarádek, co dělají tenhle sport, takže jim nepřijdu divná.

Co muži? Nebojí se vás? Máte stoprocentně víc síly než oni.

Nevím, no. Asi tam bude nějaký respekt. Nebo se stydí.

Poprala jste se někdy mimo oktagon?

Já jsem hodně klidná…To až si přečtou moji sparing partneři, že jsem klidná, tak se budou asi smát.

Nejste? Měla bych se raději zeptat jich?

Jich se zeptejte. (smích) No, na tréninku, když mi to nejde, tak klidná nejsem. Jinak normálně na ulici jsem v pohodě. Vy se mě nebojíte, ne?

Kdyby vás chtěl někdo napadnout a sebrat vám kabelku, co byste mu asi udělala? Nedokážu si to představit. (smích)

Když bych byla unavená a po tréninku, tak nevím, asi nic. Spíš bych na něj koukala – jako co? A zda se bláznil.

Nicméně Lucko, jste naše nejúspěšnější MMA bojovnice. Popište, kam až jste se dostala díky své píli a dřině.

Nejdříve jsem začala v České republice. To jsem vyhrála nějaké zápasy. Asi jeden byl s Češkou, pak už mi přiváželi cizinky. Tady žádná jiná profesionální zápasnice nebyla, takže vždy přijela ta nejlepší z různých států. Pak jsem se stala skandinávskou jedničkou. No, a nakonec přišla nabídka do UFC, tak jsem šla do UFC. Teď se tam biji, změnila jsem váhovou kategorii, což je asi dobře…

Z jaké a kam?

Byla jsem šedesát jednička a teď jsem padesát sedmička.

Takže jste permanentně na dietě…

To ne, když mám dietu, není se mnou řeč. Většinou říkám, že teď si to najím, a pak před zápasem to nějak vytrpím s dietou. Ale stále držet dietu, to bych ani nemohla pořádně podávat výkony.

Sportovec musí právě hodně jíst a potřebuje energii. V Rychlé zpovědi jste odpověděla na otázku diet „nežrat“, ale to přece musíte právě kvůli té energii. Jak za týden shodíte dejme tomu pět nebo šest kilo?

To třeba zvládnu shodit za dva dny, vodou. Je to celkem jednoduché, jak víc cvičíte, tak se víc potíte. Ale už nesmíte dvacet čtyři hodin před vážením pít, tak si jen pocucáváte bonbóny.

To přece nejde vydržet.

Tak já to musím vydržet. Ale kdybych nemusela mít tu váhu, tak to nevydržím. Tohle normální zdravý člověk neudělá.

A nemáte potom z toho nějaké zdravotní problémy, když to děláte často?

Nemám, já jinak nějakým zdravým stylem fungují v pohodě. To je takový rychlý brutál, pak jsem zase v pohodě.

Kdy se můžete najíst?

Po vážení jdu hned pít, jíst a hned jsem zase zpátky.

Máte třeba ráda obyčejnou čokoládu? Jíte vůbec podobné věci?

Jo, všechno jím.

UFC jste měla teď v únoru, byl to obrovský zápas, povídejte o něm. Jaké to bylo? Jak jste se na to připravovala a jaké jste měla pocity?

Bylo to super, hlavně jak mě lidé hodně podporovali, fakt fandili. I potom mě vlastně podporovali, že se jim to líbilo. Musím přiznat, že to bylo hodně náročné, protože nejsem zvyklá na takovou medializaci. Předtím toho bylo opravdu hodně – a ještě do toho shazovat, vydávat určitý výkon.

Bude vás čekat něco podobného v nejbližší době?

Pro mě je všechno velký, tak nemůžu říct, že je něco větší, menší. Teď přijde něco „jako“ hodně velkého pro mě.

Na jaké dovolené jste byla naposledy a co jste tam dělala?

Teď jsem byla na Kubě a všichni si mysleli, že jsem byla na dovolené. Všichni si říkají, jak jsem tam zevlovala…

A co jste tam teda dělala?

Trénovala, že jo. Dvakrát denně.

Proč jste jela trénovat až na Kubu?

Chtěla jsem zmizet po tom zápase, chtěla jsem být sama.

Proč jste trénovala a jen neodpočívala?

To bych zas neuměla.

A viděla jste aspoň něco z té země?

Párkrát jsem na pláži byla, ale spíš mě zajímá a baví to trénování. Pro mě to byla taková zábava, ale dovolená, že bych jela někam na dva měsíce, to není pro mě. To není můj styl.

A na jaké pořádné dovolené jste teda byla naposledy?

Jakože bych tam nic netrénovala, třeba?

Ano, že byste opravdu vynechala sport.

Hmm, předtím jsem byla i na horách. Tam jsem jen lyžovala. Chodila jsem jen trochu lyžovat a do sauny. To jsem měla týden po zápase, což by bylo blbý, kdybych si po něm neodpočinula.

Ještě mě zajímá móda. Když trávíte většinu času v posilovně a v tělocvičně, vidí na vás lidé něco jiného než tepláky a elasťáky? Co nakupování a podobné holčičí věci?

Jako mám toho hodně a ráda bych v tom vyšla, ale není pořádně příležitost. Když mám vypadat jako ženská, tak vypadám jako ženská. Ale většinou jdu do tělocvičny zatrénovat a nemusím mít šaty.

Moc nenakupuji. Hodně oblečení dostávám od sponzorů, Goldfingers mi například navrhují fanouškovské dresy. Teď nedávno jsem od nich dostala funkční trika. Podporuje mě i Hayashi, od nich mám zas sportovní výbavu, rukavice, bandáže a podobně. Takže vlastně ani moc po nákupech chodit nemusím.

Hlavně chodím nakupovat jídlo. (smích) A budete se divit, občas také zajdu ke kadeřníkovi. (smích)

Umíte vařit? Kdybyste mě pozvala domů, co byste mi připravila?

Svíčkovou, klidně.

S pravými domácími knedlíky?

No jasně.

Dobře, a co osobní život. Máte komu uvařit svíčkovou?

Jo, komukoliv, rodině vařím neustále. Každý den, přijdu z tréninku a vařím čtyři hodiny.

Máte partnera?

Možná… Žádná ženská není nikdy sama.

Lucko, moc děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí.

 

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Nejhorší zranění?

Zlomené ucho.

Největší zklamání?

Prohra.

Kdy a proč jste na sebe byla skutečně hrdá?

Každý trénink.

Kam byste vzala chlapa na první rande?

Do sauny.

Nejrychlejší dieta?

Nežrat.

Noční můra zápasnice MMA?

Když by to bylo v kleci, tak by to bylo, že mě někdo zalehne a já se nemůžu zvednout.

Kdy jste si sáhla na své fyzické dno?

Každý trénink.

S kým byste nikdy nesla do klece?

John Bon Jones

Který z českých politiku by si naopak zasloužil pořádnou nakládačku?

Nezajímá mě to. Žádný.

Jmenujte tři vaše slabé stránky.

Jsem netrpělivá, a to stačí.

Nejvíc sexy MMA bojovník na světě?

John Bon Jones.

Nejoriginálnější pozváni na rande?

Nějaký tancování.

Největší relax?

Procházka se psem.

Vysněný kariérní cíl?

Šampión.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Největší trapas?

Asi v posilovně, kdy jsem byla v posilovně a tak vyčerpaná, že jsem se tam na schodech rozplácla dlouhá jak široká.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks