Rychlá zpověď - podnikatelka Zuzana Fryaufová: Přežili jsme koronu, teď musíme přežít krizi papíru

O budoucnosti papíru, o podnikání v době korony a o změně životního zaměření.
31. prosince 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Zuzana Fryaufová patří mezi ty ženy, které nic nezastaví. Když to bylo možné, pořádala jednu z nejúžasnějších společenských událostí roku - Ples v Opeře, když to možné nebylo, vrhla se na PR tvrdého sportu MMA. Nyní našla maminka dvou dětí další odvětví, do kterého se rozhodla nejen zaučit, ale hlavně zainvestovat. A to i přes těžkou koronavirovou dobu. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Zuzana rozpovídala o práci tiskařů a knihařů, i o tom, kam diáře a kalendáře značky young_block směřují v tomto tisíciletí.

 

Podnikatelka Zuzana Fryaufová.

Video

V Rychlé zpovědi jsi řekla, že se z tebe stala knihařka. Jak se to stalo?

Přišel za mnou můj kamarád z mládí, který má v Litomyšli firmu na ručně dělané papírové produkty young_block, s tím, že by chtěli pomoct s komunikací. Začali jsme se o tom bavit a začala jsem jejich produkty víc poznávat. Čím víc jsem o značce i lidech okolo ní věděla, tím víc mi bylo jasné, že chci být součástí. Byl navíc lockdown, nebyly eventy a já moc nedokážu nic nedělat. Asi po půl roce spolupráce jsem se rozhodla, že do toho vstoupím i byznysově. V tuto chvíli vlastním 40 procent v young_block, podílím se na vývoji nových produktů, na komunikaci a je to skvělé.

Na konci listopadu si vás všiml i Forbes. Jak se stane, že to zaujme i takový časopis?

Nás to také překvapilo, protože zavolali sami od sebe. Nijak jsme se o to cíleně nesnažili, prostě zazvonil telefon z cizího čísla s nabídkou na rozhovor ve Forbesu. Jedním z důvodů asi bude, že hodně děláme personifikované zakázky pro velké firmy. Mezi naše klienty patří například Škodovka nebo Mercedes. Za poslední rok jsme také začali být viditelnější na sociálních sítích, klademe na tento kanál zvláštní důraz. Zejména spolupráce s influencery a lidmi, kteří si na sociálních sítí už vybudovali svoji značku a chtějí pro ni třeba i naše produkty, se nám v uplynulém roce velmi dařila a podařilo se nám díky ní ujít zase kus cesty kupředu.

Přijde mi, že patřím k poslední generaci, která má ještě vztah k papíru a na papírové diáře a kalendáře nedá dopustit. Ale spousta mladších už by si asi nedokázala představit, že by měla třeba diář. Vyplatí se ještě vůbec v tomto oboru podnikat?

Diář je jedna věc, ale celkově papír je přeci jen něco jiného. My v podstatě ani samostatný diář v nabídce nemáme. Máme diář kombinovaný s blokem, který se dá používat na zapisování myšlenek. Když si potřebujete jednoduše srovnat myšlenky, tak to na žádné technologii neuděláte. Myslím si, že papír nikdy nezmizí. My to vidíme i na našich klientech, kde jsou také mladší ročníky.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Konec roku je také spojen s posíláním různých novoročenek a kalendářů, které jsou ale často nevzhledně zpracované a často končí nevyužité...

Souhlasím, většinou nejsou moc dobře zpracované. Pokud chodí od klientů a partnerů, představují nějaký reklamní nosič. To si uvědomujeme, zároveň to ale chceme dělat trochu jinak. Proto na diářích od nás obvykle nenajdete velká loga. Našim klientům naopak nabízíme osobité zpracování a příběh. To je to, co dělá dojem a zanechá stopu. Protože když napíšete něco ručně na papír a někomu to pošlete, vložíte do toho kus sebe, energii a svůj čas. To lidé v dnešní době velmi ocení. I proto máme pro kolekci 2022 motto „Umíme se vás dotknout“.

Dnes se čím dál více řeší otázka ekologie a udržitelnosti. Jak to máte ošetřené vy?

Přemýšlíme nad tím. Všechny naše bloky jsou kompletně recyklovatelné. Jediné, co recyklovat nejde, je jeden centimetr gumičky na tužku. Jinak jsou stoprocentně rozložitelné. Řešíme nyní také, jak je balit jinak, aby nemusely být v celofánu. Jenomže do toho přišla krize papíru, takže říct si, že teď ještě navíc budeme bloky balit do papírových obalů, je v tuto chvíli docela problematické.

Je krize papíru?

Papíru je celosvětově nedostatek, řeší se to už asi dva měsíce. Chybí celulóza z Číny, do toho je obecně problém s dopravou. Je to souhra spousty faktorů. My jsme měli před Vánoci vyprodanou polovinu e-shopu a nemáme to zatím z čeho dovyrábět.

A nebude to problém?

Bude to problém, ale doufáme, že se to po novém roce srovná. Pracujeme s tím, co máme. Ale není to tak, že bychom mohli našim klientům vozit úplně neomezené portfolio papíru. Problém je i s dodacími lhůtami. Už to také není tak, že se dá přesně říct, kdy se zboží dodá.

Jak se vlastně koronavirová krize podepsala na vašem byznyse?

Určitě nebudeme tvrdit, že se nás to nedotklo. My jsme v té nejhorší fázi, v prvním kvartálu letošního roku, měli šílený výpadek, protože v podstatě všechny velké firmy, pro které děláme, jako první škrtaly své marketingové budgety. Dva měsíce jsme byli skoro na nule. Nějakým způsobem se nám to dařilo kompenzovat e-shopem. Když jsme před týdnem vyhodnocovali uplynulý rok, nekonec jsme ale museli konstatovat, že náš roční výsledek považujeme za úspěch. Rozloučili jsme se pouze s jedním zaměstnancem. Rozpočtově nejsme úplně tam, kde jsme chtěli být, ale nejsme na tom určitě hůře než před koronavirem. Pokud se nám podaří překonat krizi papíru, tak to bude fajn.

Pamatuji si tě zejména jako ředitelku Plesu v Opeře. Co vše si se musela naučit nového? Jak se ti podařilo přepnout, abys dokázala fungovat v úplně jiném oboru?

Myslím si, že se to ještě pořád hodně učím, to bude možná doživotní proces. Opravdu to není jednoduché a například technologické věci nechávám raději na Jirkovi (zakladatel značky Jiří Vogel, pozn. red.). Do toho se mu nepletu. Ale práce to není zas o tolik jiná. Když se pro něco nadchnete a víte, kam to chcete posouvat, tak je to vždy část kreativita a část komunikace, což jsou dvě věci, ve kterých si docela věřím. A potom je to o tom, podívat se racionálně na rozpočty a na to, kam se chcete dostat. Na to naštěstí nejsem sama.

Jsi tedy spokojená a šťastná?

Nyní jsem. Ze začátku, kdy to vše bylo nové a musela jsem si spoustu věcí osahat, jsem se často sama sebe ptala, do čeho jsem se to uvrtala. Ale baví mě to čím dál víc a víc se ve mně tříbí představa toho, kam by se podnik mohl dál posunout a jak bychom to chtěli dělat.

Kde si představuješ, že bude firma za pět let?

Tak za pět let budeme ve Forbesu už na titulní stránce. (smích)

Budeme mít možná víc různých produktových linií. Jednu například luxusní pro lidi, kteří jsou nyní zvyklí kupovat Montblanc v Pařížské, jednu si držet pro naši současnou cílovou skupinu a jednu korporátní, která je hodně personalizovaná. Budeme mít kompletní portfolio produktů, budeme takový Apple mezi bloky. Když si od nás koupíte jednu věc, tak už je budete chtít všechny, protože všechny se budou mezi sebou perfektně kombinovat.

Jaký si představuješ roční obrat?

Musím říct, že v tomto nejsou moje představy nijak omezené. Za těch pět let to nedokážu říct.

A co by tě uspokojilo jako podnikatele?

Je to možná trochu divné, ale pro mě obrat není úplně měřítko. Podle mě je někdy možná lepší růst pomalu, ale udržet si svoji kvalitu a standard a stát si za myšlenkami a ideálem, se kterým to celé začalo. young_block začal v kuchyni u Jirky doma, první bloky se dělaly podle návodů na YouTube. Teď máme obrat v nějakých desítkách milionů, takže kdybychom za pět let byli ve vyšších desítkách, budu určitě spokojená. Ale za předpokladu, že to nebude kompromis vůči kvalitě.

Ráda bych se zeptala i na osobní život. Jak se dá knihařská práce skloubit s dvěma dcerami, s manželem a cestováním?

Dá se to mnohem lépe, než když jsem dělala různé eventy, protože spoustu věcí lze řešit online, což jsme se za poslední skoro dva roky museli nějak naučit všichni. Asi každý rodič ví, jak náročné to je s online výukou a s tím, že děti jsou dlouhé týdny neustále doma. Ale my jsme v young_blocku všichni rodiči, všichni jsme tak na stejné lodi. Snažíme se v tomhle si vycházet vstříc a dá se to skloubit moc hezky.

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m, Praha 6

Vím také, že často sleduješ a komentuješ aktuální dění. Jak tě ovlivnilo to, co se děje kolem koronaviru?

Měla jsem období, kdy jsem vše hodně sledovala a řešila. Vyhrotilo se to před velkým lockdownem na začátku března, kdy ještě dvěma mým kamarádkám zemřeli poměrně mladí rodiče. Na mě to hodně dolehlo. Opravdu jsem z toho měla úzkost a depresi, což normálně nemívám. Vědomě jsem se tak rozhodla, že si vytvořím takovou svoji bublinu a život si zařídím bez ohledu na to, co se děje okolo. Samozřejmě to jde jen do určité míry, protože se to dotýká v byznysu, dotýká se to i skrz děti a školy.

Myslím si ale, že společnost je opravdu hodně rozdělená, a snažím se to sama v sobě nepodporovat a nepřispívat tomu. Věřím, že ani nejde hodit všechny antivaxery do jednoho pytle a že je možná trochu chyba, že vláda, která tu byla, s nimi nedokázala lépe komunikovat. Nebyl tu nikdo z autorit, ať už ve zdravotnictví nebo mezi politiky, kteří by s nimi dokázali mluvit jejich řečí. Samozřejmě je nějaké radikální jádro plné těch, které nikdo nepřesvědčí. To jsou ale lidé, kteří budou tvrdit, že země je placatá. Je tam ale docela velká část lidí, která buď má nějaké svoje důvody, proč se nechce očkovat, nebo nemá ty správné informace. Nemá informace podané tak, aby je dokázal přijmout.

S těmi se podle mě pracovat dá, akorát tady není nikdo, kdo by to dělal, protože všichni se hází buď do škatulky hloupých antivaxerů, nebo hloupých ovcí, které se nechají očkovat. Vůbec tady není snaha o kolektivní vnímaní toho, co je potřeba. Souvisí to i s tím, že vláda jednala velmi iracionálně, většina opatření se vzájemně popírá a nedává smysl. Vadí mi, že v tom chybí logika. Jinak se ale snažím i v osobním životě a v byznysu nepřemýšlet neustále nad tím, že před koronavirem byl nějaký starý svět a že možná zase bude. Podle mě už prostě nebude a my musíme pracovat s tím, co máme, a nějak se v tom zorientovat.

Na závěr bych se ještě zeptala, protože za rok budou prezidentské volby, koho by sis představovala za budoucího prezidenta či prezidentku této země?

Já se netajím tím, že by se mi líbila prezidentka. Hodně jsem si přála Kateřinu Šimáčkovou, která ale nyní odešla k Evropskému soudu pro lidská práva do Štrasburku. Uvidíme, s čím tam kdo přijde, svou kandidaturu mnoho kandidátů zatím oficiálně neoznámilo, kromě například generála Petra Pavla.

Často například dělám rozhovory s Miroslavou Němcovou a vždy se ji na to ptám, i když zatím kandidaturu nepotvrdila…

Rozhodně by mi nevadila, ale myslím, že moc šancí nemá. Vlastně mě fascinuje, že nikdo z potenciálních kandidátů, ať už žen, nebo mužů, ještě nepřišel a neoznámil to. Neustále kolem toho kličkují. Já bych velmi chtěla, aby v české politice byl konečně někdo, kdo jednoduše přijde a řekne: ‚Já to chci dělat, udělám pro to maximum a jdu si za tím.‘ Jsem už úplně alergická na takový ten mesiášský komplex, který teď předvedl například Andrej Babiš, že se mu do toho sice moc nechce, ale jestli si to lidé budou přát, tak on se tedy obětuje a pro ten národ udělá. Já chci od budoucího prezidenta nebo prezidentky  energii, odvahu a sebevědomí.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co pro tebe znamená diář v jedné větě?

Určitým způsobem rituál a způsob, jak si srovnat myšlenky.

Noviny jsou na ústupu, proč ale diáře v digitální době ne?

Je dokázané, že ručním psaním si člověk upevňuje paměť a trénuje si jemnou motoriku a líp si to všechno zvizualizuje. Myslím, že tohle přetrvá vždycky.

Jak se z šéfky Plesu v Opeře stane knihařka?

Přijde korona, zruší se všechny eventy a do toho mi zkříží cestu kamarád z dětství, co má super firmu, a tak jsem v tom s ním.

Čím je tento byznys výjimečný?

Propojením něčeho opravdu tradičního jako je papír a uzpůsobením na tu dnešní dobu, která je mnohem víc flexibilní a rychlá.

Ty osobně - investovala bys raději do papíru, zlata, nemovitostí nebo kryptoměn?

Zlata.

Jací další podnikatelé tě inspirují?

Můj muž, obdivuji, kam dokázal dostat obyčejnou komunikační agenturu.

Kterému novému projektu na trhu ty osobně fandíš?

Iniciativě Replug, která pomáhá v dnešní době lidem najít zdravý vztah k technologiím.

Co by sis přála najít pod stromečkem?

Župan.

Předsevzetí do nového roku?

Nikdy nedávám.

Okomentuj letošní volby v jedné větě.

Celkem vtipná reality show s nadějným koncem.

Co bys vzkázala našemu prezidentovi?

Hlavně zdraví.

Co by se mělo změnit v českém zdravotnictví?

Mnohem větší důraz na prevenci a určitým způsobem finanční spoluúčast.

Co bys vzkázala všem antivaxerům?

Že je škoda, že se nenašel nikdo z autorit, kdo by s nimi dokázal mluvit.

Co o tobě nikdo neví?

To nepovím ani vám.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Kdy a komu jsi naposledy napsala dopis?

Nedávno, asi před měsícem jsem psala dopis kamarádovi, co je nějakým omylem ve vězení.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Zuzana a zakladatel firmy young_block Jiří.
Zuzana vyrábí diář.
Zuzana pije kávu
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks