Hlavní stránka Nové články

Modelka Renata Langmannová léta statečně odolávala otázkám, kdy konečně bude mít miminko. Protože byla léta ve vztahu, pak vdaná a pořád nic, nikdo se jí neptal na nic jiného. Díky koronavirové pandemii se jí dlouho dařilo tajit, že dítě čeká a loni v září přivedla na svět krásnou holčičku, kterou pojmenovala Meda. A svět se začal točit úplně jiným směrem. Renata je maminka, jak se patří. Přesto se ale neoddává pouze mateřství, kvůli vlastní firmě pracovala i z porodnice a klasickou „dovolenou“ rozhodně nemá. V rozhovoru pro LP-Life.cz se rozpovídala hlavně o své „paní Medě“.

Renata Langmannová

Video

Renčo, poslední rozhovor jsme spolu dělaly před třemi lety. Jsi konečně maminkou, jak se cítíš?

Cítím se dobře. Mám pocit, že mě to nějakým zásadním způsobem nezměnilo, že jsem to pořád já. Kolem sebe totiž vidím spoustu žen, které mateřství změní úplně.

Čím jsou jiné?

Jsou jiné, najednou zapřou samy sebe a už se orientují jenom na dítě.

Ty to děláš tak, že nezměníš život kvůli dítěti, ale dítě se přizpůsobí tobě?

Snažím se, samozřejmě to není jednoduché. Představovala jsem si to jako Hurvínek válku, že se dítě přizpůsobí tvému životnímu stylu, ale tak to bohužel nefunguje. Dítě potřebuje režim a podobně, ale snažím se co nejvíc, abychom mohli dělat i věci, co jsme dělali předtím.

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Například?

Cestování. Byli jsme s ní pryč už třikrát, i během této doby. Všechno to zvládla, samozřejmě dovolená s dítětem není to samé jako je dovolená bez dítěte, to si pojďme říct. Když někam přijedeme, tak jí chvíli trvá, než se srovná s novým prostředím, se vším. Na začátku to vždycky bude těžší, čím bude ale starší, myslím si, že to bude přijímat daleko snáze. Bude zvyklá na změny, lidi, a o to nám vlastně jde.

Na dovolenou jste letěli?

Ano, pokaždé.

Zvládla let?

Zvládla. Vybrali jsme si schválně destinace, které nejsou až tak daleko. Je to spíš o těch rodičích, jestli to zvládnou (směje se).

To ano, tvůj manžel už je ale ostřílený táta.

To sice ano, má ale mezi dcerami dvacet let rozdíl, tak už taky ledacos zapomněl.

Trinity už je tolik? To už je také ženská na vdávání…

Je skvělá. Je to už opravdu dospělá žena. Když jsem byla loni v létě těhotná, tak tady se mnou byla skoro dva měsíce. Ondra hodně pracoval a byl často pryč, tak se o mě starala. Už jsem byla v pokročilém stádiu těhotenství, večer mi masírovala nohy a vozila dortíčky. To bylo hrozně hezké. Opravdu je zlatá.

Žije ve Francii, jak často se vídá se sestřičkou?

Lítá sem, jak to jde. I v této době si udělá čas a přiletí, většinou jednou za měsíc, za dva.

To je úžasné, dospělé děti už o mladší sourozence takový zájem nemívají.

Ona miluje děti. Má ještě další dva sourozence ve Francii od mámy. Ty už jsou větší, také to hrozně uteklo, je jim kolem dvanácti let. S dětmi to tedy umí. Byla s námi i na dovolené ve Španělsku. S Ondřejem jsme si vyrazili na večeři sami, ona hlídala a já neměla ani na vteřinu strach, věděla jsem, že se o ni skvěle postará.

Je dobré mít takovou pomoc, byť jen občasnou. Zvlášť když tvoje rodiče jsou na Moravě.

Jsou na Moravě. Vídáme se ale daleko víc než kdykoliv předtím, protože teď máme ještě větší důvod. U malého dítěte je každý měsíc, každý týden znát. Nechci jim upírat vidět vnučku vyrůstat. Takže tam jezdím docela často, nebo oni jezdí do Prahy.

Jak to zvládá Ondřej?

Musím říct, že občas lépe než já. Jsem mu nesmírně vděčná za každou pomoc. On je hrozný kliďas, nic ho nerozhodí. Já občas už nevím, co s ní a on mě uklidňuje, že je to přeci jen malé miminko, že to bude dobré. Zvládá přebalovat, krmit, koupat, uspávat. Mám obrovské štěstí, že je mi takovou oporou. Opravdu jsem na začátku byla vyjukaná, i dnes ještě občas sem a on vůbec. Obdivuju všechny maminky, co jsou na péči a výchovu dítěte samy. Je to totiž někdy opravdu těžké. Hlavně ten nedostatek spánku... a když nemáte nikoho, kdo by vám chvíli pohlídal... neumím si to představit.

Předtím se tě každý v rozhovorech i mimo neustále ptal, kdy už budeš mít miminko. Jak na těhotenství lidé reagovali?

Myslím si, že za nás byli rádi, že budeme mít miminko.

Nebo říkali „konečně“?

Přesně tak, „na co jste tak dlouho čekali“? (směje se)

Jste spolu totiž opravdu dlouho a bez skandálů, nevěr, problémů…

Všechno je asi tak, jak má být. Ona si to snad vybrala sama, že přišla až teď. Ve finále to přišlo vlastně docela nečekaně.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Neplánovali jste jí?

Nebylo to extra plánované, delší dobu jsme to už neřešili. Přišla vlastně sama.

Proč jméno Meda?

Dlouho jsem si byla jistá, že to bude kluk. Už jsem měla vymyšlené jméno pro kluka, holku jsme si moc nepřipouštěli. Ondřej hodně chtěl kluka, takže jsem potom byla kvůli němu trochu zklamaná, když jsem se dozvěděla, že je to holčička. Měla jsem pocit, že nenaplňuji jeho přání, takže jsem to pod vlivem hormonů obrečela. Teď už to samozřejmě vidím jinak. Potom jsme začali vymýšlet jméno pro holčičku. Psala jsem si seznam jmen, která se mně líbí a která by se hodila k příjmení Novotná. V tom byl podle mě největší problém. Líbila se mi spousta jmen, k tomuhle příjmení se ale moc nehodila.

V létě se hrála hra o Medě Mládkové, všude po Praze byly billboardy s nápisem Meda. Říkala jsem si, že je to pěkné, krátké, nevšední jméno. Zároveň to není cizí jméno, ale není ani fádní. Dala jsem ho tedy do seznamu, ve finále jsme se shodli na dvou jménech, jedno z nich byla právě Meda. Potom už jsem se s tím jménem sžila a už v bříšku jsem jí říkala Meda. Vnitřně už jsem věděla, že to má být Meda.

Kdy bude slavit svátek?

V českém kalendáři není, je ale v maďarském kalendáři, 1. srpna.

Jak z toho vzniklo „paní Meda“?

To vůbec nesouvisí s Medou Mládkovou. Už když jsem byla na 3D screeningu, byla tak zadumaná, měla vrásku mezi obočím. Když se narodila, koukala na nás, jako kdyby všechno věděla. Takovým tím pohledem reinkarnovaného starého člověka. Z toho vznikla paní Meda.

Až vyroste, uvidíš, jestli bude třeba génius.

No to uvidíme, co se z ní vyklube... Myslím si, že to bude velká osobnost. Taky ale co může z nás dvou vzniknout… (směje se).

Podle mě jste v první řadě workoholici.

To taky. Ondřej je asi větší workoholik než já, i když já jsem taky blázen. Jsme ale oba dva lidi, kteří chtějí v životě něčeho dosáhnout a jdeme si za tím. Jsme specifické osobnosti, nevím, co z tohoto spojení může vzniknout.

Říkala jsi, že ti vzala postavu, vypadáš ale skvěle.

Děkuju. Já sama vím, jak jsem vypadala předtím, vidím ty změny. Ještě mám pořád nějaká kila nahoře, ale věřím, že to půjde dolů.

Co pro to děláš? Vím, že jsi běhala a udělala sis něco s kolenem.

Je těžké něco v dnešní době dělat. Nemůžeš nikam chodit, venku byla zima. Když jsme byli ve Španělsku, byla jsem nadšená, že budu chodit běhat, abych se sebou konečně něco udělala. Asi jsem to přehnala, šla jsem přes bolest. Teď mám z toho zánět v koleni a nemůžu chodit (směje se).

Držíš nějaké speciální diety?

Myslím si, že mě ještě drží hormony, nebo si tělo kila drží, protože to ještě potřebuje na rekonvalescenci. Pořádně v noci ještě nespím a podobně, časem si ale myslím, že by to mohlo jít samo. Držela jsem asi tři týdny krabičkovou dietu, ale neshodila jsem ani deko. Chápeš to? Ani deko! Takže si říkám, že to prostě takhle má být a ta kila ještě potřebuju. Jednou ale snad odejdou. (směje se)

Jsou spolupráce na Instagramu pořád zdrojem tvých příjmů?

Částečným. Mám ale svoji agenturu CoolSisterz, to je pro mě hlavní náplň. Děláme převážně influencers marketing, kampaně na sociálních sítích a PR. Máme teď za sebou několik fakt hezkých velkých projektů, na které jsem pyšná. Například v těchto dnech vychází nová kampaň pro Magnum. Pořád také spolupracuji s nadací Terezy Maxové, ale to je moje dobrovolná charitativní činnost. Každý rok děláme nový produkt do mojí designové kolekce Teribear by Renata, letos jsme vyrobili lahev na pití. Z prodeje této lahve jdou peníze právě na projekty nadace. Jsou to hezké věci, které mě baví a někomu třeba můžou pomoci.

Takže sis od toho nedala pořádný odpočinek?

Když máš rozjetou firmu, tak ji přeci nepoložíš jenom proto, že máš dítě. Mám společnici a parťačku Lenku Matějkovou, která převzala spoustu věcí, když jsem já nemohla. Taky ale časově nezvládá všechno dělat sama. Nepřestala jsem pracovat téměř vůbec, řešila jsem i nějaké věci z porodnice.

Zasáhla tě pracovně nějak pandemie?

Díky bohu ne. Naopak jsme loni měli ještě víc práce než kterýkoliv jiný rok, protože spousta firem se přeorientovala na online marketing a sociální média.

A do toho jsi otěhotněla.

Já jsem ale pracovala, těhotenství ti v tom nebrání. Potom s dítětem je to už horší.

To ano, spousta žen má ale náročnější těhotenství.

Já jsem ho měla docela dobré, pracovala jsem do poslední chvíle.

Máš nabídky na focení nebo rozhovory jako maminka?

Ano, mateřství mi otevřelo dveře zase někam jinam. Je to zajímavé. Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela, že je to jako, když máš psa. Začnou se s tebou bavit lidi, kteří psa mají taky. S dětmi je to podle mě podobné, začneš mít i jiné kamarády. Děti tě spojí, začnou se o tebe zajímat jiné firmy. Paní Meda už spolupracuje. Myslím si, že až jednou bude mít rozum, řekne mi, že jsem udělala dobře. Podle mě se toho musí využít, třeba až jednou pojede studovat do Ameriky a bude potřebovat peníze.

Dáváte jí peníze stranou?

Dáváme.

Co druhé dítě?

Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych měla jenom jedno. Přijde mi, že jedináčci to mají v životě těžší. Je to škoda. Pokud žena může mít víc dětí a situace to umožňuje, proč ne. Já bych chtěla, ale samozřejmě nevím, co bude.

Co tvůj holčičí gang? Tam se také rozrůstají...

Ano. Baby boom roku 2020/2021 je masakr.

Jak vypadalo setkání s kamarádkami před pěti lety a teď?

No je to úlet! Těžko se scházíme se všemi dětmi. Většinou jsou dvě děti stejně staré, ale v útlém věku je každý půl rok znát. Každé dítě si jede to svoje a matka za ním jenom lítá. S holkama se vídáme, ale většinou v menších skupinkách. Těšíme se, že až bude teplo, vyrazíme někam všechny společně i s dětmi.

Je to hrozně fajn, když máš kolem sebe kamarádky, které prožívají to samé. Když probíráš takové změny a starosti s někým, koho se to netýká, je to pro něj strašně nudné. Když jsem sama neměla děti, ráda jsem se viděla s kamarádkami, co je měly, ale nerozuměla jsem jim, jejich starostem. Když to máš s kým sdílet a někdo to s tebou prožívá, je to obrovská výhoda. Se mnou to teď prožívají snad všechny moje nejbližší kamarádky. Všechny teď mají malinké děti, skoro ve věku Medy.

Renčo, moc díky za rozhovor, hlavně buď ty a tvá rodina zdravá.

Rychlá zpověď:

Co ti mateřství dalo a co vzalo?

Určitě mi dalo životní naplnění a vzalo mi teď momentálně ještě postavu a taky hodně čas, ale to, co mi to dalo, je mnohem víc.

Co ti koronavirus dal a co vzal?

Vzal mi hlavně svobodu v cestování, díkybohu mi nevzal nikoho blízkého. Chtěla bych říct, že mi dal čas, ale takový zvláštní čas.

Nejužitečnější rada tvojí maminky...?

Ať do 30 jenom cestuju, studuju a užívám si života a až potom, ať mám děti.

Co pro tebe znamená MMA?

Byznys mého manžela.

Jak vzpomínáš na porod?

Teď už hezky. Všechny negativní věci jsem druhý den zapomněla, mám krásnou dceru, takže jenom hezky.

Popiš jednou větou paní Medu.

Paní Meda je už teď hrozná osobnost, je to úžasná bytost. Každý den ji miluju víc a víc.

Další dítě ano nebo ne?

Vždycky jsem chtěla víc než jedno dítě, takže ano.

Poslední dobrý skutek, který jsi udělala?

Snažím se dělat je průběžně, ale naposledy jsem poslala Petříkovi peníze na to, aby se mohl vrátit z nemocnice domů.

Co jsi naposledy viděla v televizi?

Teď sledujeme seriál na Netflixu Svět pod hlavou, s Trojanem. Je to vtipný a zároveň je to takový „aha“ moment, že socialismus tady zpátky fakt nechceme.

Co pro tebe znamenal luxus před pěti lety a co je to dnes?

Před pěti lety pro mě znamenala luxusní dovolenou nebo kabelku. Dnes je to dobře se vyspat.

Koho si představuješ jako příštího prezidenta České republiky?

Třeba Svěráka, ten by se mi tam líbil.

Necháš se očkovat proti covidu?

Asi jo.

Nejkrásnější Češka?

Pro mě je to Tereza Maxová, protože je krásná nejen venku, ale i uvnitř.

Co bys vzkázala našemu ministrovi zdravotnictví?

Kterej to teď vlastně je? (smích)
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co se ti stalo s kotníkem, co to běhání?

Momentálně rehabilituju a běhat se zatím nechystám.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Renata a paní Meda.
Renata a paní Meda.
Renata s kamarádkou a dětmi.
Renata s kočárkem.
Renata s manželem a dcerou.
Renata s Ondřejem při oznamování těhotenství.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks