Hlavní stránka Nové články

Jméno Jitka Schneiderová je v českém showbyznysu známý pojem. Herečka si sice své soukromí hlídá jako oko v hlavě, ale co se týká divadelních či filmových aktivit, je rozhodně vidět. Nyní ji diváci mohou sledovat v úspěšném seriálu na TV Nova Anatomie života v roli zdravotní sestry Heleny, s níž má mnohé společné - ať už je to výchova dcery nebo mladší partner. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Jitka rozpovídala nejen o natáčení, ale celkově o koronavirové době, a hlavně o své dospívající dceři Sofii Anně, která je jí v mnohém inspirací.

Jitka Schneiderová na ulici.

Video

V Rychlé zpovědi jsi naznačila, že se něco děje v Poslanecké sněmovně.

Přes osm let tato vláda mluví o tom, jak chce děti dostat z kojeneckých ústavů. Pár dní před klíčovým hlasováním začali někteří poslanci ANO couvat - je to prý moc narychlo, nemáme dostatek pěstounů a tak dále.

Stejné výmluvy, jaké slýcháme už tolik let. Jsme poslední v Evropě, kdo má kojenecké ústavy! Není to žádný nezodpovědný experiment. Dostat malé děti z ústavů se už povedlo ve všech sousedních zemích i v některých českých krajích. Hlasování se odložilo na konec dubna. Tak stále věřím, že fakta odborníků a zdravý rozum převáží nad politikařením.

Aby byly mladší tří let?

Ano, jen do tří let. Dále ústavy pořád platí. Máme opravdu z padesátých let z Ruska pořád šílené kvóty, systémy a podobně. Na minulém čtení to prošlo, i poslanci, kteří byli proti, dali souhlas. Tak opět ANO s KSČM, co byli rozhodnutí, to stahují, protože to je zase politika. Takže děti budou pořád v ústavech.

Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Luxusní vila na prodej Braník-263m2, Praha 4

Proč tě to tak trápí?

S nadací Hledáme rodiče jsem spojená už přes osm let. Je to moje srdcové téma. Pod touto nadací vznikla iniciativa 8000 důvodů, protože až osm tisíc dětí je u nás stále ústavech. Na transformaci ústavní péče se pracuje přes dvacet let a jak se pořád mění vlády, kolečko schvalování a přesvědčování se dostává stále na začátek a je to nekonečný! Něco se připraví, pak se to zruší, protože priority jsou někde jinde. Děti jsou pořád na konci řetězce myšlení a změny. Teď jsme nejblíž, co jsme kdy byli, díky odborníkům a organizacím jako je 8000 důvodů, Lumos, Dobrý start, Asociace dítě a rodina, SOS vesničky a další. Data ukazují, že dětí v kojeneckých ústavech v posledních letech ubývá. Nyní se v nich nachází u pouze 228 dětí ve věku do 3 let a podle odborníků to znamená výjimečnou příležitost dosáhnout během tříletého přechodného období ukončení pobytové péče. Strašně věří, že změna se konečně stane. Každé dítě má právo vyrůstat v rodině!

Prakticky každý, s kým teď dělám rozhovor, mluví o covidu. Ty ne.

Covid je hrozný, je tu s námi a stále bude. Musíme se s tím naučit žít. Já se ale nemůžu zabývat něčím, co nezměním. Jsem zklamaná, občas hrozně naštvaná, protože jak ukazují data, naše vláda to zvládla nejhůř, minimálně v Evropě. Máme nejvíc počtu úmrtí na počet obyvatel ve světě. To je tragédie! Tyto dny se snažím podpořit osvětou a informovaností o problematice ústavní péče u nás, a hlavně, aby Sněmovna přijala v tomto volebním období zákon stanovující věkový limit pro umisťování dětí do ústavů. Tohle dokážu a tím se zabývám.

Pojď mluvit o něčem hezkém. Nedávno jsi byla na dovolené.

Odjeli jsme na pár dní do tepla. Udělala jsem to hlavně kvůli dceři, aby si vyvětrala hlavu, na chvíli ji odpoutala od toho, že je už rok zavřená doma bez sociálních kontaktů. To se povedlo, bylo to skvělé.

Už je skoro dospělá, jak tuhle situaci zvládá?

My jsme tuhle generaci v rámci covidu vlastně odevzdali. Ano, je správné, že jsme byli empatičtí k nejstarší skupině, ale stát to nezvládl. Na děti se vykašlal. Sofie je docela v pohodě i když taky měla své těžší dny a propadala smutku a apatii. Ale to, co zvládají maminky, které mají malé děti, školáky na prvním stupni, kterým musí vařit, naučit se s nimi, postarat se o rodinu, vydělat peníze a celé to ustát mezi čtyřmi stěnami, je šílené. Klobouk dolů, všechny tyhle rodiče obdivuji.

Říkala jsi, že máš za sebou půlroční natáčení. Jak to vypadá v době covidu?

Učili jsme se to za pochodu. Byla to obrovská změna. Pořád jsme byli testovaní, celý štáb měl každý den dvanáct hodin roušku, my ji sundávali jen na natáčecí obrazy. Maskérky nás líčily ve štítu, brýlích a roušce. Lidi neměli kyslík, musely se dělat pauzy, aby se lidi venku nadýchali chvíli čerstvého vzduchu. Do toho se řešila i nějaká zastavení natáčení kvůli karanténě. Byla to chvílemi taková apokalypsa.

Četla jsem, že jsou během natáčení týmy rozdělené barvami, aby se nepotkávaly.

To je u velkých produkcí. My jsme se potkávali vždycky dva, tři herci, jednou za čas nás tam bylo trochu více, štáb byl ale konstantně stejný. Byli jsme v uzavřené bublině, autem jsem přijela do práce mezi ty samé lidi a autem zase zpátky domů.

Takže se ti covid úplně vyhnul?

Neměla jsem ho.

To je neuvěřitelné.

Taky mě to překvapuje. Buď je to tím, že jsem běhala, nebo hraje roli genetika, nebo mám dobrou imunitu. Je taky fakt, že se o sebe starám a už pár let v různých časových úsecích užívám vitamíny, výživové doplňky a funguje na mě čínská medicína.

To přišlo až s věkem?

Ano. Myslím, že po pětačtyřicítce jsem začala zjišťovat, co je na trhu pro lepší kondici a zdraví. (smích)

Sama si tedy i jinak vaříš? Aplikuješ to i doma?

Nevařím si jinak, jenom se snažím jíst dobré potraviny, nežiju na fastfoodech.

Mladí vnímají globální problémy jinak než starší generace. Vnímá Sofie už v patnácti to, jak se o sebe staráš?

Ano, vnímá to. Jediné, co dětem můžeme dát, je dobrý příklad, nelhat, přiznat vlastní chyby a být autentičtí. Myslím, že tohle je podstatné. Nepotřebují drahý značkový oblečení nebo super dovolené. Sofie vnímá a vidí, jak já žiji, co dělám, jak přemýšlím, co vytvářím, v čem dělám chyby.

Vnímá Sofie v patnácti letech také ekonomickou stránku současné situace? Že jsi třeba měla štěstí s tím seriálem a nepřišla úplně o práci?

Dochází jí to. Sofie má kolem sebe hrozně fajn kamarády. Vypadají, že vnímají realitu tak, jak je, sami umějí říct „tohle nepotřebuju” Všechno začíná tam, kde vyrůstají.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Vzala bys roli v Anatomii života, kdyby nebyla zavřená divadla?

Vzala. Je to koupený formát z Finska, který byl velmi úspěšný. Věděla jsem, do čeho jdu. Také je pro mě zásadní, kdo to vytváří, celé DNA produkce je pro mě záruka maximální kvality. S podmínkami, jaké k tomu dostanou, udělají maximum pro to, aby to bylo skvělé. Bylo co hrát, a to, co nám nastavili, bylo hezké. Tohle bych vzala vždycky. Vznikla kolem toho lež, že je to další nekonečný seriál, papundeklová věc. Věděla jsem, že jdu do věci, kdy se staví celé patro nemocnice, nebyli jsme v žádném papundeklovém ateliéru. Byl to projekt nastavený opravdu hezky a já si za ním stojím. Zažila jsem skvělou práci, dostala jsem hezkou roli a byla jsem s báječnými lidmi. Co si víc přát?

Povíš nějakou pikantnost, perličku, srandu z natáčení?

Začínala jsem natáčení pikantně. Hned první natáčecí den jsem točila nejintimnější scény s Alešem Petrášem. Toho jsme znala z jiného projektu, ale štáb jsem viděla poprvé. No a hned nám to napálili zvostra. Aleš se smál, že je to jeho první milostná scéna před kamerou, že ho budu muset navigovat a ptal se mě v sedm ráno, jak si teda na sebe lehneme. Štáb rychle pochopil, že bude sranda, a nakonec to bylo okamžitý napojení na jednu vlnu.

Máš kolem sebe kolegy, kteří i změnili kvůli covidu profesi?

Mám, spousta mých kamarádů herců šla dělat něco úplně jiného. Nebudu je jmenovat, nebyli by rádi.

Myslíš, že se někdy ještě vrátíme do divadel?

Musíme tomu věřit. Doufám, že letní scény se rozjedou, to bude zásadní první krok. Část lidí už bude očkovaná, spousta lidí covid už prodělala. Jsou tu indicie, které vedou k tomu, že bychom se měli postupně vracet do normálního života. To se musí brát v potaz. Samozřejmě že vir tu pořád bude, bude mutovat, budou se vytvářet nové vakcíny. Musíme s tím počítat, ale už se nesmíme zavřít. Odborníci by to měli rozhodovat, ne to, co vidíme u nás během celého procesu.

Co zkoušíš v divadle?

Budeme hrát se Studiem Dva na Vyšehradě, navíc se otevřela ještě další scéna. Máme už plán na celé léto. Potom Karlínské hudební divadlo, které bylo opravdu zavřené celý rok, vytvořilo v Letňanech novou letní scénu. Tam budeme částečně přezkušovat Rebely, které jsme už předtím nazkoušeli, protože letní scéna nemá takové technické parametry jako jsou v divadle. V září se to vrátí zase do divadla, ale přes léto se budou hrát Rebelové tam, kde bude i premiéra. Z části nazkoušený Kouř v Divadle na Fidlovačce se začne znovu zkoušet, premiéra bude v září.

Mám toho poměrně dost, ale pořád si to neuvědomuji, s ničím totiž nepočítám. Žiju od projektu k projektu. Plány jsou, máme ještě dotáčet film, který jsme začali natáčet minulé léto. Jak se ale celý rok pořád všechno jenom posouvá nebo ruší, s ničím úplně nepočítám.

Co si myslíš o očkování, necháš se?

Samozřejmě. Hlavně kvůli mojí profesi. Herci se přesouvají z divadla do divadla, z natáčecích part do dalších. Nechci nikoho ohrozit. A pokud nastane cestování jen za předpokladu covid pasu a budeš chtít vyjet ven, nic jiného ti nezbyde. Taky si myslím, že je z toho zbytečná hysterie. V mládí nás očkovali na všechno možné. Velmi malé procento špatných reakcí je u každého očkování. Je potřeba vnímat realitu v souvislostech. Ale pokud někdo necestuje a pracuje v malém kolektivu a s nikým se moc nestýká, tak má i jinou volbu. Já se očkovat budu.

Jsi v soukromém životě stále šťastná? I po tolika letech?

Ano, držíme. Všechno je, jak má být. Je to pořád moc hezké.

To je skvělé, lockdown totiž spoustu lidí rozdělil…

U nás ne, protože můj partner měl a má spoustu práce. Jezdil do práce, kde byl sám, vytvořil streamovací studio a celá firma byla na onlinu. Takže u nás to bylo dobré.

Ještě mi řekni, co tanec? Tančíš ještě? Nechybí ti to? Co říkáš na novou sestavu letošního StarDance?

S tancem je teď utrum. Ani to nešlo. Mám jiné priority. Ale kdyby mi řekli - pojď zase tančit do nějakého projektu, jdu okamžitě! Letošní parta StarDance se mi moc líbí. Budu se dívat a fandit.

Je něco, na co se fakt těšíš ať už s koronou nebo bez? Něco, co sis naplánovala a prostě to tak bude a basta?

Pojedu do Provance vyhlídnout si domeček, který si jednou koupím! A basta!

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Tvůj nejšťastnější den v posledním koronavirovém roce?

Když jsem stála nad oceánem, viděla jsem divoký vlny a vedle mě stála moje rodina.

Co tě koronavirus naučil?

Běhat.

Kdybys měla možnost, co bys ve svém životě udělala jinak?

Možná bych zrušila nějaké vztahy, které bych nemusela mít, ale jinak nic.

Co máš společného s postavou Heleny z Anatomie života?

Dceru, životní radost a naději, že se dá všechno vyřešit... jo a mladšího přítele. (smích)

Jaký medicínský výraz ses díky roli naučila?

Tam jich bylo! Intubovat není žádný výraz, ale mozek to všechno vyhodil, bylo jich ale spousta, a bylo to šílený.

Musela jsi někdy dát někomu první pomoc? (komu, kdy)

Nemusela.

Poslední hláška tvé dcery, co tě rozesmála k slzám.

Nevím, ale říká: Mami, neřeš to.

Co ses naučila díky distanční výuce dcery?

Jen zpovzdálí jsem naslouchala, protože mám díky bohu dceru patnáctiletou a je docela samostatná, takže jsem v tom nemusela hrát žádnou roli.

Čím tě naposledy potěšil tvůj partner?

Dárkem k narozeninám.

Koho si představuješ jako příštího prezidenta České republiky?

Já bych chtěla prezidentku Annu Hogenovou nebo z ODS Miroslavu Němcovou, chtěla bych tam ženu.

Na co nejčastěji myslíš, když běžíš?

Na nic.

Čím sis naposledy udělala radost, když je všechno zavřené?

Odletěli jsme, jsem za to vděčná.

Kdybych ti dala milion korun, co bys s nimi udělala?

Dala bych je na vzdělání, částečně dceři a částečně rodinám, které si to nemůžou dovolit.

Jaký dobrý skutek jsi letos udělala?

To je těžký mluvit o sobě, teď tlačím na všechny strany, aby ve Sněmovně schválili, aby naše děti nebyly do tří let v kojeneckém ústavu. Mělo by to projít a já doufám, že vezmou zdravý rozum do hrsti.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se vlastně máš?

Fantasticky.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Jitka při běhu.
Jitka s partnerem a dcerou.
Herečka v Anatomii života.
Jitka Schneiderová v zrcadle.
Jitka v kavárně.
Jitka v seriálu Anatomie života.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks