Rychlá zpověď - David Kraus: Bojoval jsem o svou existenci

O rodině, láskách a hudbě
06. prosince 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Zpěvák, herec, textař nebo skladatel. Syn slavných rodičů Jana a Jany Krausových. David Kraus jde hrdě ve šlépějích svých rodičů, kteří mu dali do vínku mnoho. Na co sáhne, to se mu daří, byť to vypadalo, že v soukromém životě se ho drží spíše smůla. Ale i ta je prolomena, umělec se nyní těší krásnému období. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Kraus rozpovídal nejen o hlubokých citech a ženách, ale také o své tvorbě, kterou něžné pohlaví dokáže ovlivnit.

Video

Davide, potkáváme se na komerční akci, což u vás nebývá zvykem. Navázal jste novou spolupráci s Gurmetem. Proč?

Propůjčil jsem se hlavně limonádám, protože mám Schweppes limonády rád. Moc nepiju alkohol. Vadilo mi to už jako mladému, ale čím jsem starší, tím je to ještě horší. Chodím v podstatě do barů, kde mají dobré limonády. Myslím si, že lidí v mém věku přibývá, nejsem sám, kdo tu limonádu na baru pije.

To říká umělec, že nerad pije?

Já bych rád. Každý si rád občas vyhodíme z kopýtka. Ale dva dny potom to nestojí za to, je mi hrozně, moje tělo to neumí spalovat. Ani pivko, dám si malé pivo po obědě a není mi dobře.

Myslíte, že je to věkem?

Věkem a geneticky. U nás v rodině to nikdo neděláme, protože nám z toho není dobře. Piju jako začátečník, je mi z toho zle.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

To jste takhle měl vždycky?

Ano, musel jsem se i často vymlouvat. Bohužel neřídím, takže na to jsem se vymluvit nemohl, často jsem se ale někde omlouval, že jsem třeba nemocný, protože už jsem nevěděl, co dělat. Lidi vás pořád nutí, ať si s nimi dáte panáka.

Teď budou ještě Vánoce, takže svařáčky…

Svařáček jsem si dal zrovna včera. Mám rád takovéhle sladké věci jako je třeba Campari. Mám rád teda i slivovici, abych nevypadal jako úplný blázen, co nepije. Když je slivovice domácí, tak si s chutí dám. To je jediný alkohol, po kterém se mi neudělalo nikdy špatně. Tu mám rád. A ty opilé stavy potom taky.

Dokážete pořád v téhle době žít bez auta a bez řidičáku?

Nachodím se hodně na vlak nebo na autobus, ale přiznám se, že jezdím i taxíkem. Nebo mě někdo sveze. Nemám auta rád. Už jsem několikrát řidičák dělal, ale ne proto, že bych chtěl řídit auto. Říkal jsem si, že by bylo dobré ho mít, aby když někde jste a někomu se něco stane, mohl jste ho odvést do nemocnice. Jednou se mi to stalo, je to hrozně nepříjemné. Z toho důvodu bych ho chtěl mít, abych mohl pomoct, kdyby se stal nějaký průšvih.

Stejně ale musíte trénovat, po letech už do auta asi nesednete.

Když si váš partner rozbije hlavu, tak si do toho auta stejně sednete a odvezete ho, i když už jste několik let neřídila. Mám s tím problém, hrozně moc kamarádů se mi zabilo v autě. Často jsem v autě, když jezdím na koncerty, takže už jsem byl několikrát velmi blízko bouračky. Stane se to i zkušenému člověku a musíte neustále předvídat, co se může stát.

Pro mě je to zatěžkávadlo, co se týká stresu, navíc tam, kde bydlím, jsou ráno obrovské zácpy. Naštěstí ráno do práce nechodím. Auto chci mít spíš jako přibližovadlo k vlaku a používat tuhle kyvadlovou dopravu, jako ji používá dnes plno lidí, co bydlí za Prahou. V Praze už nemáte kde zaparkovat a dostat se do ní je utrpení, pak máte akorát zkaženou náladu, že nejste někde včas.

Pojďme k vaší tvorbě. Koncertujete s kapelou, hrajete v Show vašeho tatínka…

Tím, že jsem byl v taťkově show, si plno lidí myslí, že když jste v televizi, tak nevíte co s penězi a jezdíte ve ferrari, ještě když to děláte s tatínkem. Vidí vás tam tolik lidí a právě to je hlavní, co o vás lidi vědí. A je strašně těžké to překonat. Tehdy jsem hrál v divadle a dělal hudbu, ale nešlo to ničím přebít.

Lidi se pak i diví, mají pocit, že nechcete dělat koncerty, když jste v televizi, že je nepotřebujete. Já jsem ale celý život dělal všechno proto, abych dělal tohle, abych svoji muziku se svojí kapelou hrál lidem, ne abychom hráli doprovod v tátově pořadu. Je to v pořadu jenom doplněk, byli jsme tak i osloveni. A taky že asi budu dělat hudbu, která tátovi nebude vadit. (směje se)

Nenapadlo mě, že reakce na to budou takhle podivné. Pak čekáte deset let, skoro třináct, než přijde nějaká změna. Až ta Tvář (pořad Tvoje tvář má známý hlas, pozn. red.) mi pomohla a vyléčila mě z toho. Je to stejné, jako to měl můj táta, který byl do čtyřiceti ušatý kluk ze Saxany, a až ve svém pořadu se toho zbavil. Asi už vždycky budu synem svého otce, což mi nevadí, nestydím se za něj, mám ho moc rád a jsem na něj pyšný. Ale přeci jenom jsem toho udělal v životě dost, čím bych se mohl prezentovat, nejenom tenhle pořad. Byl jsem pak nucen dělat hudbu k reklamám, které nebyly závislé na tom, kdo jsem.

Je na vás tatínek pyšný?

To nevím. Já jsem vychovaný tak, že si to doma moc neříkáme tyhle věci.

Každý to přeci potřebuje slyšet. Ptal jste se ho na to někdy?

Neptal a nikdy se ho na to nezeptám.

Co všechno tedy děláte kromě pořadu?

Přes léto jsme letos hráli naprosto rekordně. Hráli jsme tolik, že poprvé v životě bych teď nemusel nějakou dobu něco dělat, protože jsme toho nahráli dost. Vždycky to byl můj sen, musím ale říct, že mě zarazilo, jak je to náročné. Ne koncerty, ale to přejíždění, když máte dvoják nebo jedete přes celou republiku. Tak jsem si říkal „radši míň a pořádně“, než za každou cenu, jezdit na dva koncerty denně. To jsem ale chtěl, moje kapela to chce, tak jsem v podstatě nakrmil naši touhu, zahráli jsme si.

Teď máme až na nějaké výjimky přestávku, když třeba jako host zpívám s Českým národním symfonickým orchestrem, to jsou pro mě prestižní záležitosti, které jsou o Vánocích. Nebo třeba Jitce Zelenkové zazpívat na křtu… Rád si zazpívám, ale teď zase potřebuji volno, abych na příští rok udělal nové písničky, aby se zase nehrálo to samé. Když hrajete někde, kde jste hrála minulý rok, tak je to divný hrát úplně to samý. I pro tu kapelu potřebujete něco nového, aby nás to bavilo.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

O čem budou nové písně?

Já teď sním o tom, že mě poprvé v životě poslouchá dospělé publikum, takže budu zpívat o čem chci. I to, z čeho jsem si dělal srandu, když jsem byl mladší. Dělal jsem písničky o holkách a všechno to bylo shozené, tak chci udělat vážnou písničku o lásce. Chybí mi to. Myslím, že je hodně elektronické hudby, sprostých a rapu, pro mě je to všechno dost podobné. Když je pak někde hezká písnička s klavírem a jednoduchou melodií s něžným textem, jsem spokojený. Spíše tedy slyším takové písničky od ženských než od chlapů.

Chci ale udělat to, co mně samotnému chybí, nebráním se ani spolupráci. Mám dvě šikovné textařky, takže bych to chtěl udělat napůl s nimi. Já mám vždycky potřebu, když napíšu něco milostného, udělat si z toho potom srandu. Byl jsem tak prostě vychovaný. Když už je to moc milostné, tak to shodíte.

Média vás „prala“ za váš nedávný milostný karambol. Řekl byste, že se z toho chcete vyzpívat?

Vyzpívávat se z toho nemusím, protože jsem se z toho dostal i bez zpívání. Když jsem se z toho chtěl vyzpívávat, napsal jsem mraky písní na tohle téma, ale nikdy jsem to nepoužil, protože to není na místě. Myslím si, že se z toho můžete vyzpívat, ale v té době jsem do toho vložil ty nejnegativnější emoce a ta písnička by byla negativní.

Myslím si, že se to nedělá – dělat o svých bývalých něco špatného. I když jsem v médiích uvedl na pravou míru, jak to bylo. Neřekl jsem nikdy detaily a taky neřeknu, ale mně vadilo, že se z toho udělal takový blud. Vadila mně její lež, proto jsem se zachoval tak, jak jsem se zachoval.

Chci dělat písničky o hezkých věcech, které mají nějakou budoucnost. Tohle je depresivní téma, o kterém bych nechtěl lidem zpívat.

Prožíváte teď šťastnější období?

Ano.

Tak můžete zpívat o nové rodící se lásce.

To můžu taky, ale já si myslím, že můžu zpívat o lásce, i když žádnou nebudu zažívat. To je na té hudbě hezké, můžete si snít o něčem, jaké to bude, nebo to můžete zažívat a dělat tu písničku o tom.

Vždycky když jsem médiím předvedl nějakou partnerku, pak nás sledují, kdy se rozejdeme, kdy se to pokazí, jsme takové dvě ovce. Kamkoliv přijdete, fotí si vás dohromady. Už to nedělám. Chodím do médií bez žen a budu to takhle praktikovat. Samozřejmě je to ženám někdy velmi nepříjemné, protože mají pocit, že se za ně stydíte, že je nevezmete na premiéru.

Udělal jsem to mnohokrát, že jsem ji oficiálně vzal na premiéru. Oni vás vyfotí, udělají hezkou fotku, ale pak vyjde spousta článků, většinou negativních. Že by někde bylo, jak nám to spolu sluší, toho je minimum. Většinou se použije ta fotka, kterou vyfotili před rokem, a napíše se k tomu něco hnusného. Nebo čekají, až vás uvidí s někým jiným, aby mohli napsat, že jsme se rozešli.

Mně to nevadilo, když jsem byl s někým, kdo byl taky mediálně známý. Měl jsem pocit, že jsem v bezpečí, že už mu nemám jak ublížit. Když jsem ale s někým, kdo mediálně známý není, nechci do toho zatahovat jeho rodinu a známé.

Sláva je v tomto případě na obtíž?

Je. Sláva… Tady žádná sláva není, tady je opravdu polní tráva a vždycky byla. Kdybyste byla venku, uděláte jednu písničku a už nemusíte do smrti nic dělat. Tady se všichni, kdo jsou v bulvárech, musí sakramentsky otáčet, aby se vůbec uživili. To není žádné vykoupení, že jste populární a máte se dobře.

Pár let dozadu mě všichni znali a bojoval jsem o svoji existenci. K tomu ještě nemáte soukromí, protože si všichni myslí, jak se mám, že jsem byl tam a tam, tatínek, maminka… Pak je z toho člověk frustrovaný, z toho důvodu jsem se i odstěhoval na venkov. Lidi tam pořád zůstávají stejní, nějak vás přijmou a tak už to zůstane. Kdežto v Praze pořád potkáváte někoho jiného.

Vaši rodiče prošli podobným karambolem, proběhla tam výměna partnerů.

Můj poslední mediální vztah nebyl ani výměna, ani rozchod. Byla to nevěra.

Nebyl jste už tím od rodičů poučen pro takové situace?

Ale jo. U nás ale bylo důležité, že přes to, co se stalo, se na rozdíl od mého případu všichni zachovali velice slušně a velkoryse. Proto taky spolu dál vycházíme v rodině velice dobře, i s novými přírůstky, které máme, jsme pořád rodina. To ale nebylo v mém případě, tady byla nevěra. Taky nejsem dokonalý, ale když se pak taková věc stane, člověk by měl být schopný se omluvit nebo se s tím nějak vypořádat. A ne se zachovat jako zbabělec.

Umíte si představit jiný a lepší svět?

Můj lepší svět by byl, kdybych si mohl vzít všechny svoje kamarády, kteří mě tu s rodinou drží, a odjet na Kostariku. A tím myslím kamarády, které znáte přes dvacet let a je to kus vás, to už se nedá nahradit. I do zahraničí na dovolené jezdím tam, kde nejsou Češi. Mám rád Čechy, ale když si válím na pláži šunky, chci si je válet tak, aby se nechtěl se mnou nikdo fotit.

Nemám s tím ale problém, když jsem v práci. Chtěl bych jet třeba do Chorvatska, ale to bych tam dělal selfíčka celé odpoledne. Dneska všichni díky sociálním sítím všechno fotí a natáčí. Všichni se fotí dvakrát, pak video a pak ještě pro dceru potřebují. A vy tam stojíte a fotíte se donekonečna.

Říkají vám také ženy, že jejich dcery jsou svobodné? Děje se to?

Děje se to, samozřejmě čím dál jsem od Prahy, tím víc se to děje. V Praze se to děje nejmíň. To je stejné jako v New Yorku, taky jsem tam potkal dvakrát Keitha Richardse a nikdo se s ním nefotil. A na rozdíl ode mě je Richards opravdová celebrita.

Tady to lidi tolik neřeší, v Praze se na vás usmějí, ale za Prahou už se fotí a cítíte, jak se lidi chovají jinak. Nevadí mi to, taky jsou lidi, před kterými se stydím, že je vidím. Já jsem se tedy ale nikdy s nikým nevyfotil nebo neřekl o podpis. Stejně je hezčí ta vzpomínka, když se na sebe třeba jen kouknete. To stačí, takovou vzpomínku si nikde nepověsíte nebo nevylepíte.

Moc děkuju za rozhovor, Davide.

Rychlá zpověď:

Jméno vaší nejoblíbenější slepice?

Slepice teď žádné nemám, ale je to brahmanka kolumbijská. To je plemeno slepičí, které mám nejradši.

Kdybyste měl být v příštím životě zvíře, které by to bylo?

Chtěl bych být určitě nějaké plemenné zvíře. Nějaký plemeník, o kterého se všichni starají a oplodňuje ty nejhezčí samice, aby měly třeba pěkný hříbátka. To by se mi líbilo.

Jedna vlastnost, kterou jste zdědil bezpochyby po mamince.

Malování, kreslení. A ze špatných - roztržitost, nesoustředěnost.

Co nebo kdo dokáže být lepším přítelem člověku než jeho pes?

Přítelkyně.

Trest smrti ano nebo ne?

Ano.

Kdy jste se cítil v životě úplně nejšťastnější?

Když jsem si myslel, že mám vyhráno. Měl jsem partnerku a myslel jsem, že budeme mít rodinu. Bylo to celkem nedávno. Fakt jsem si to myslel. Uvědomoval jsem si, že jsem nejšťastnější a pak se to všechno - víte co...

Pro koho byste nikdy nevystoupil?

Pro žádnou politickou stranou, politika nebo pro věci, co jsou s politikou spojené. Nikdy nic.

Co obdivujete na svém otci?

To, že je svůj, táta je furt táta.

Kdybyste vyhrál milion korun, co byste s ním udělal?

Nechal bych si ho.

Kdo je vaším životním vzorem?

Nikdy jsem asi neměl životní vzor.

Která droga je pro lidstvo nejhorší?

Mobilní telefony.

Co vás jako první napadne, když vidíte člověka na vozíčku?

Že je skvělý. Na tom vozíčku bych mohl být i já. A já si vážím, že na něm nejsem. Takový člověk to má těžké a zároveň vždycky obdivuju, že oni dokáží být daleko šťastnější z toho života, než jsem já sám.

Jaký je podle vás největší problém dnešních dětí?

Zase - mobily, počítače. Od mala jsem počítače miloval. Dneska se od nich snažím malinko odpoutat, protože jsem stejně závislý jako všichni ostatní. Myslím si, že to je nemoc lidstva. Myslím, že by lidé měli žít aspoň padesát na padesát s tím mobilem.

Věříte v lásku na první pohled?

Ano, věřím.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Zažila jste lásku na první pohled?

Bohužel jo. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
16 450 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
18 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
39 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Mimo Prahu

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6
Praha 6

Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6

5 + 1 235 m², ter. 15 m²
98 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 285 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m

5 + KK 156 m²
17 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m
Praha 1

Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m

6 + KK 310 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks