Hlavní stránka Nové články

Manželé Tykačovi nejsou veřejnosti neznámí. Také se ví, že dohromady mají hodně dětí, ale o nich samotných už je povědomí méně. Luxury Prague Life proto vyzpovídalo jednu z dcer Ivany Tykač, Olgu. Olze Grillové nebylo ještě ani třicet, a už je na poli byznysu – a to nejen v oblasti realit – známou osobou. Podniká se svou matkou a také s mladší sestrou, s níž vymyslela novou cestovní aplikaci. V rozhovoru se také dozvíte, co tato atraktivní mladá žena ráda dělá, když zrovna „necepuje“ chlapy na stavbách.

Video

Olgo, vaše maminka je známá osobnost, ale o vás se toho příliš neví. Kde jste se „vyloupla“?

Pár let jsem pracovala v Ernst & Young jako konzultantka, ale před více než rokem jsem se vrátila do firmy mé mamky. Bylo třeba vyřešit operativu, protože byznys s krátkodobými pronájmy rychle rostl. Vždy jsem měla ráda procesy, jejich vývoj, aplikaci i zlepšování. Tak mě to nadchlo a považovala jsem to za výzvu. Hotelnictví sice bylo odvětví, ve kterém jsem moc zkušeností neměla, ale zato jsem získala skvělého mentora. Pomohl mi pochopit tento byznys a hodně mě naučil.

Moje odbornost je automatizovat procesy, zlepšovat je a dosahovat co nejvyšších výkonů. V podstatě se stejným počtem lidí obhospodařujeme čím dál více apartmánů. Mám skvělý tým, kterému dokáži předat vizi a který na jejím zhmotnění dokáže intenzivně pracovat. A výsledky se dostavují.

Vy ale apartmány nejen pronajímáte, ale i stavíte…

Všechny byty tvoříme jako unikáty. Nejen je stavíme a provozujeme, ale jsou od počátku až do konce vytvářeny námi, našimi lidmi a s naším rukopisem – od designu až po poslední vidličku. Myslím si, že je to něco, čím jsme jedineční, čím se odlišujeme.

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad, Praha 2

Postupem času jsem se také začala zajímat i o stavební část a zjistila jsem, že mě to moc baví. To budu mít po mamce. (smích) I když ona má raději design…

To je vlastně druhá oblast, ve které se nyní angažuji. Stavíme a rekonstruujeme nemovitosti jak pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, tak pro developerské projekty. Je to hodně rozjetý vlak. Momentálně se na jeden nový projekt moc těším. Budeme stavět rezidenci, která bude hodně moderní a bude obsahovat nové technologie. Rádi bychom rozšířili naše portfolio o koncept hotelu budoucnosti. Já například nemám moc ráda služby recepčních a nechci, aby mě někdo zastavoval a ptal se mě, jaký jsem měla let. Když někam cestuji a jsem v tom místě, chci ho především zažít, a myslím si, že to v Praze chybí. V zahraničí takový koncept už funguje a právě to je pro mě jedna z vizí, kterou jsem si z cest přivezla a kterou chci ve firmě rozběhnout.

V současnosti je v Praze obrovská bytová krize. Chcete dělat jen krátkodobé pronájmy, nebo přemýšlíte i nad nějakými developerskými projekty na prodej bytů?

Nabízíme obojí, stavíme byty i na prodej. Aktuálně je to třeba projekt v rezidenční čtvrti v Braníku. Ale v portfoliu, které je určeno k prodeji, máme i solitérní byty. Některé byty či rezidence jsou nabízeny ke krátkodobým pronájmům, ale většinu bytů nabízíme k dlouhodobému pronájmu.

Lidé hledají různé nemovitosti, každému vyhovuje něco jiného a každý má jiné potřeby či očekávání. V praxi vidíme, že třeba na Praze 1 nemají lidé zas takový zájem o to tam dlouhodobě bydlet. Rodiny dnes chtějí bydlet na dosah centra města, ale i blízko přírody, chtějí mít garáž a nějakou recepci se službami, aby si tam mohly posílat nákupy z internetu a podobně. Praha 1, kde se nedá ani pořádně zaparkovat, není pro ně až tak atraktivní, což si myslím, je něco, co média ukazují trochu v jiném světle, než to ve skutečnosti je.

Chcete příklad? Teď se nám po asi třech měsících podařilo dlouhodobě pronajmout jeden byt na Malé Straně. Jde však o člověka, který si toto místo zamiloval, miluje atmosféru Malé Strany a právě to je pro něho prioritou. Není vše tak, jak se říká.

Ano, říká se, že Praha 1 se vylidňuje a nikdo tam moc nechce být. A to, že jste někoho našli, je zázrak.

Ano, často slyším, že za vylidňování centra může především sdílené ubytování. Ale už se nemluví o tom, že je to především důsledek toho, že lidé nemohou zaparkovat, všude jsou davy turistů a zakazuje se stavět i modernizovat. Praha 1 se stala skanzenem. Chybí leadership – i ve stavebnictví. Ano, respektujme historii a její stopy bychom měli pečlivě zachovávat pro příští generace, ale doba se vyvíjí a měli bychom být i pokrokoví.

Není těžké být ženou ve stavebnictví a vůbec realitách?

Je to těžké. Člověk se musí rychle učit a naučit se prohlédnout různé grify. Ale je to výzva a já mám výzvy ráda.

Jaké grify?

Například u stavbařů starší generace, kteří dělají svou profesi dlouho, jsem na to musela přijít. Občas si myslí, že tomu třeba nerozumíte, ať už kvůli věku, pohlaví nebo zkušenostem. Prostě… Zkouší to na vás. To jsou ty grify, které mám na mysli. Nesmíte se nechat zastrašit, musíte si zachovat tvář a ustát to se ctí. Občas je musíte třeba nechat vycukat, zvýšit hlas a jít na sílu, ale bez toho to nejde. Pokud byste to nezvládla a oni si s vámi dělali, co chtějí, neměla byste jejich respekt a nebyla pro ně autoritou. Bez toho by spolupráce těžko dobře fungovala. Nedělám to ráda, ale v této povětšinou mužské profesi to jinak nejde.

Zmínila jste, že jste měla dobrého mentora na hotelnictví. Kdo to byl?

Byl to pan Chadima z Four Seasons, úžasný člověk. To on přivedl Four Seasons do Čech, celé to tady založil. Před tím byl ředitelem Four Seasons ve Státech, kde otevíral mnohé hotely tohoto řetězce. Myslím si, že je jednou z největších osobností hotelnictví v Čechách.

Jak do toho všeho zapadá vaše nová aplikace Cestování a la carte?

Tomu se teď věnuje především sestra, já už vzhledem k času vůbec ne. Vzniklo to jednoduše. Jak v rodině hodně cestujeme, už se mi párkrát stalo, že mám letenku na špatný den, hotel na špatný den. Kupujeme vše rychle na digitálních platformách, v podstatě se dá říci „v letu“, a tak lehce dojde k omylu či nesouladu v termínech, čehož si občas člověk ani nevšimne. Tím ztrácí čas i peníze.

Tak jsme se sestrou vymyslely aplikaci, která osvědčené funkcionality z našich oblíbených digitálních platforem dává dohromady – vše tak, aby to bylo každému srozumitelné, pomohlo to lidem, kteří žijí „v letu“, a šetřilo to především práci, čas a vlastně i nervy. Jednou zadáte termíny a hned máte nabídku letenky, hotelu a jen si vybíráte. A jakmile zaplatíte, máte to rovnou v kalendáři, včetně všech potvrzení. Ty pak nehledáte v e-mailech a neriskujete, že náhodou nebudete mít wifinu a budete ztraceni. Vím, o čem mluvím, stalo se mi to několikrát.

To byla jedna část. Potom jsme se sestrou cestovaly po Šanghaji. Tenkrát jsme byly na nějakém veletrhu a obě dvě jsme měly problém si cokoliv koupit, protože jsme u sebe musely mít neustále hotovost, což je pro mne už trochu nezvyk – všechno platím kartou. Tak jsme si tam pořídily WeChat a začaly jsme platit jeho prostřednictvím. Pak nás napadlo doplnit to i do naší aplikace. A tím vznikla cestovní peněženka.

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1, Praha 1

A jak to jde? Líbí se to lidem a už o tom vědí?

Sestra je teď v Americe, kde je o to velký zájem. V Čechách se to trochu zbrzdilo, protože se změnila legislativa, co se týče koncesí na cestovní kancelář a definici balíčku. My jsme spadli do vyšší kategorie. Momentálně řešíme nějaké administrativní věci a jednáme s úřady.

Takže já si to teď nemůžu stáhnout a používat?

Můžete si aplikaci stáhnout, ale ke koupi je jenom balíček od cestovní kanceláře. V Čechách byste si vše bohužel nenavolila dle svého výběru.

Takže my v Česku máme zatím stopku…

Bohužel, než dořešíme zmíněnou koncesi na cestovní kancelář, nemůžeme na zdejším trhu produkt nabízet. Kvůli těmto komplikacím bude aplikace spuštěna dříve v Americe.

To by mě potom odradilo cokoliv v Česku dělat…

To je riziko podnikání. Nejsmutnější asi je, že v případě dynamicky se rozvíjejících digitálních platforem úřady v podstatě nevědí, jak věci posuzovat, chybí legislativa. Tu koncesi asi devět měsíců řešíme s právníky, úřady to stále analyzují, vždy si vyžádají další podklad, ale nikam to nespěje. Takže teď se soustředíme hlavně na Ameriku.

Říkala jste, že nejvíce utrácíte za letenky, ráda cestujete. Jak to dokážete skloubit s vaším pracovním nasazením a osobním životem? Jak často cestujete a kam nejraději?

Určitě mám na cestách počítač s VPN, to je důležité, aby se člověk dostal do všech pracovních složek. Myslím si, že to stačí – připojení a VPNka. Teď ale musím být hodně tady, a to vzhledem ke stavbám. Ty se na dálku řešit nedají.

Hodně cestuji o víkendech. Plánuji delší cestu přes Vánoce a přes svátky. A také jsem přemýšlela, že na své narozeniny v červenci odletím do Peru, kde budu cvičit jógu a cestovat po okolí.

Cestujete sama?

I sama.

A to se nebojíte?

Ne.

V jakých nejnebezpečnějších zemích jste byla?

V Indii. Byly jsme tam s kamarádkou. Asi nejhorší bylo, když jsme zjistily, že každá spíme na jiném konci nočního vlaku. To jsem se opravdu bála. Říkala jsem jí, že se nebojím, ale nebyla to pravda. Ráno jsme si pak volaly, jestli obě dvě žijeme.

Máte nějaký nebezpečný zážitek z cest?

Okradli mě ve Vietnamu. Našla jsem pak svůj telefon u invalidy, tak jsem řekla policii, že mě nejspíš okradl a nakonec zavřeli mě. (smích)

Vy jste byla ve vězení ve Vietnamu?

Nebyla jsem přímo v cele, ale byla jsem zadržená až do rána. Čekali, než přijde šéf, aby to se mnou vyřešil, protože mě invalida přece okrást nemohl.

A jak to dopadlo?

Byla jsem tam asi do čtyř do rána. Nemohla jsem si dojít ani na toaletu, všude jsem chodila s eskortou. Ráno přišli moji vietnamští známí a konečně se vše vyřešilo. Dostala jsem potvrzení na linkované A4, které říkalo, že mě teda okradli – kvůli pojišťovně, ale bylo to celé ve vietnamštině. To jsem si opravdu přišla jako ve vězení. (smích)

Vaše maminka také ráda cestuje. Jezdíte někam spolu?

Na poslední dovolené jsme byly spolu v Anguille. Já jsem tam neměla vůbec co dělat, takže jsem dostávala každý den nějaké mini projekty, protože jsem myslela, že se tam unudím. Nakonec jsem odjela na Kubu a do Portorika. Máme prostě trochu jiný režim, co se týče cestování, klidový versus trochu akčnější… Na dovolené spolu moc nejezdíme.

Někdo vás ale k cestování musel přivést.

Ano, to mám po mamce.

Pracovat se členy rodiny v rodinné firmě může vyvolávat i třenice. Jak vám to funguje s maminkou?

Jsou to velké třenice, umíme se i krásně pohádat, dvě horké hlavy. (úsměv)

Většinou ale najdete řešení?

Chvilku trucujeme, nebavíme se spolu, ale pak to vždy nějak vyřešíme. A většinou z toho vykrystalizuje ještě lepší řešení. Myslím si, že je to určitě fajn a funguje nám to. Mamka má přeci jen spoustu zkušeností, umí mě nasměrovat nebo mi ukázat na věci jiný pohled. Já jí to zase oplácím tím, že někdy mám dobré zkratky, jak něco vyřešit. Tak se doplňujeme.

Co váš osobní život?

Zatím je to tak, že mě práce hodně naplňuje.

Vám je 29 let, jak dlouho ještě chcete dělat kariéru? Přemýšlíte o rodinném životě?

Určitě, já jsem v tom vyrostla, určitě bych rodinu chtěla. Nejmladší sestře je 6 let, vždycky se přijdu poňuchat, odevzdám ji a dobrý. (smích)

Zmínila jste, že doma je doma. Už jste žila i studovala v zahraničí, chtěla byste někdy odsud odjet a žít někde jinde?

Mě vždycky lákala velkoměsta. Pracovala jsem v New Yorku a na různých jiných místech, ale tam je už většinou mnoho věcí vymyšleno. Tady nám ještě hodně věcí chybí. Sice jsme malá země, ale přijde mi zajímavější žít zde, než někde, kde už je většina věcí vyřešena.

Takže v Česku jste doma?

Ano. Kdybych případně někdy uvažovala o tom žít někde jinde, tak by to byla asi Indie. Je to rozvojová země, kde je třeba ještě spoustu věcí vymyslet, udělat, vyřešit.

Ale vždyť jste říkala, že Indie je strašně nebezpečná?

To je pravda. V té části, kde jsme byly, je nejvíc násilí.

Kde se vidíte za deset let? Plánujete takhle dopředu?

To vůbec netuším.

V rychlé zpovědi jste říkala, a to mě dost překvapilo, že by vás muž měl pozvat na posed, proč?

Věnuji se myslivosti, je to krásný návrat k české tradici a já jsem venkovní člověk, je úplně super jet si odpočinout do lesa. Neumím hledat houby, takže myslivost je další varianta.

Věnujete se myslivosti, józe. Co třeba vaření, móda?

Ráda si dělám rezervace v restauracích, to je moje oblíbené, to mi jde. (smích) Moc nevařím.

Z vašeho vyprávění mám pocit, že musíte mít všechno nalinkované. Asi nejste ten typ člověka, co se ze dne na den rozhodne odjet třeba do Paříže.

To ne. Mám sen, že jednou půjdu na letiště, koupím si první letenku a nebudu ani vědět kam. To není úplně plánování. Je to svoboda, když máte čas a aplikaci, která vám umí zařídit tolik věcí. Když jsem cestovala po Indii, tak tam neplánujete dál, než kam se chcete dostat za dva dny. Může se stát tolik věcí, nebo se vám bude líbit na jednom místě… To nemůžete naplánovat. Tyhle doplňkové věci vám jen pomáhají to prožít.

Vy si asi bez telefonu nedokážete představit den?

Je to těžké. (smích) Je to zábava.

Olgo, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Vysvětlete jednou větou, co znamená cestovat A la carte.

Cestovat z pohodlí domova, zabookujete si dovolenou v pár klikách.

Co jste podědila po své mamince?

Vzhled, zvědavost a asi obě dvě nemáme rády větu, že něco nejde.

Co byste mamince nikdy neodpustila?

Zradu.

Kolik jste kdy nejvíce utratila za dovolenou?

Asi sto tisíc, ale procestovala jsem celou Austrálii.

Jaké místo ve světě víte, že prostě nechcete nikdy navštívit.

Byla to Osvětim, byl to moc silný zážitek.

Kde ve světě byste chtěla jednou žít?

Já jsem doma doma.

Co pro vás znamená luxus?

Čas a svoboda.

Kde na světě jsou podle vás muži největší gentlemani?

Asi všude, ale musíte hledat.

Nejvíc sexy muž na planetě?

Tak to bude můj taťka.

Vaše maminka ráda utrácí za boty, co je vaší nakupovací slabostí?

Letenky.

Inteligentní nebo radši krásná žena?

Inteligentní, a když už není chytrá, tak ať je aspoň hezká.

Tři věci, které musí splňovat správný podnikatel?

Mít vizi, umět počítat a jít s dobou.

Kam by vás měl muž pozvat na první schůzku?

Motokáry nebo posed.

Jakým způsobem chráníte planetu vy osobně?

Snažím se neplýtvat vodou.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jakého nejinspirativnějšího člověka jste kdy potkala?

Toho jsem nepotkala, ale myslím si, že kdybych ho potkala, tak by to byl Tomáš Garrigue Masaryk.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks