Hlavní stránka Nové články

Lenka Hatašová je mezi českými celebritami doslova celebrita. Modelem jí stály snad všechny české přední VIP osobnosti a ty, které tam ještě nestály, tam stát rozhodně chtějí. Za třicet let neúnavné práce se její jméno stalo fenoménem mezi fotografy. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Lenka rozpovídala nejen o svých „analogových“ začátcích, ale také o přátelství s mnoha slavnými...

Fotografka Lenka Hatašová.

Video

Jak dlouho se profesionálně živíš fotografováním?

Loni jsem oslavila stejné výroční svého profesního života s fotoaparátem jako naše svobodná republika, takže je to třicet let, co jsem se focením začala živit. Dospívání jsem strávila ještě v totalitním režimu, takže si dobře pamatuji třeba večery, kdy naši poslouchali zakázané stanice Hlas Ameriky nebo Svobodná Evropa a jak měli obavy, aby to nikdo nevěděl. I když táta byl takový rebel, že svůj nesouhlas s režimem pořád někde vykřikoval – možná jsem to i trošku od něj pochytila. Během událostí okolo listopadu 1989 jsem napsala sprejem na zeď jednoho domu ve svých rodných Libčicích nad Vltavou lehce rebelující nápis, který tam pak vydržel ještě dlouhá léta.

Fotografie zmíněného nápisu byla navíc i součástí tvého výstavního projektu s názvem „30“.

Přesně tak, v rámci výročí sametové revoluce jsem se konečně dokopala k digitalizaci svého obsáhlého archivu a ze sklepa vylovila hotové poklady, mezi které patří i dosud nepublikované fotografie právě z listopadu 1989. Dala jsem jich dohromady přesně třicet, a s výstavou objela pár galerií včetně pařížského happeningu, který v prostorách Českého kulturního centra pořádal spolek Škola bez hranic.

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Jak moc pandemie ovlivnila tvůj život, tvoji práci?

Především jsem konečně měla šanci si vydechnout. Ani jsem si nevšimla, jak už jsem dlouhá léta v zápřahu a pendluju hlavně mezi svým atelierem a svou pracovnou, kde v rámci postprodukce fotek sedím dlouhé hodiny u počítače. Prostě jsem hlavně díky první vlně, kdy jsem dobrovolně na pár měsíců pověsila foťák na hřebík, objevila nové dimenze života jako je třeba vaření, cvičení, meditace, trénink na mou další pouť do Santiaga de Compostela nebo třeba zahrádkaření. A musím přiznat, že mě takový život moc bavil! A taky jsem konečně našla čas na zmíněnou digitalizaci svého archivu a budování fotobanky portrétů, kterou jsme založily s mou oblíbenou kolegyní, fotografkou Monikou Navrátilovou. Nemůžu ale i tak říct, že bych se fotograficky nudila – nedávno jsem například nafotila pro Playboy titulní pictorial aktů s Gábinou Koukalovou,,ze kterých vznikl i nádherný charitativní kalendář, a letos potřetí mě čeká exkluzivní portrétování nositelů ocenění Český lev s jejich trofejí.

Co všechno ten tvůj archiv negativů ještě skrývá? Přeci jen jsi „na film“ fotila minimálně polovinu svého profesního života.

Je to taková moje noční můra. Ve sklepě mám velkou plechovou skříň, kde je přes sto šanonů, v každém šanonu nějaká stovka listů a každý list obsahuje šestatřicet políček, tak si to spočítej (smích). Bohužel jsem v těch hektických dobách nebyla příliš důsledná, takže ne všechno mám popsané, ale pomalu se tím kvantem vzpomínek začínám prokousávat. Jsou tam například vzácné fotografie dnes již nežijících osobností z jejich amerického prostředí, jako třeba Waldemara Matušky, Arnošta Lustiga, Áji Vrzáňové nebo Miloše Formana, ale také třeba portrét dnešního magnáta Petra Kellnera z jeho podnikatelských začátků, kdy ještě nosil plnovous a prodával první kopírky. A pak samozřejmě moje fotografie tenisových legend z grandslamových turnajů, mezi které patří Steffi Grafová, Andre Agassi, Ivan Lendl nebo třeba Martina Navrátilová a pak také Lady Diana, kterou jsem díky londýnskému Wimbledonu měla jednou možnost zahlédnout skrze hledáček svého fotoaparátu.

Tvůj archiv mimochodem skrývá i válečné fotografie. Jak je vidíš dnes s odstupem času?

Můj fotoreportérský výlet do skutečné války bylo snad to nejhorší, co jsem v životě zažila. Sarajevo bylo tehdy obklíčené téměř dva roky, srbští ostřelovači v okolních horách zabíjeli civilisty i novináře, nezbytná helma a neprůstřelná vesta díky jejich přesnosti v mnoha případech nepomohla. Potkala jsem tam dívku s dírou v hlavě, která kulku přežila, i kameramanku CNN, které chyběla téměř půlka obličeje. Po zotavení se do války vrátila dál vykonávat svou práci, kterou bych v tomhle případě nazvala spíš posedlostí. Mě už by tam nikdo znovu nedostal. Každodenní strach o holý život je takový stres, o kterém se nám v míru ani nesnilo. I proto mám dnes velký soucit s uprchlíky a strádajícími válkou celého světa, protože opravdu vím, o čem mluvím.

Může fotografie opravdu zachytit to, co se ve válce skutečně děje? Jak se vůbec pozná dobrá fotografie?

Nejdůležitější je vždycky to, kdo fotografii pořizuje. Objektiv je takové prodloužené oko člověka, a oko se na svět dívá přes filtry jeho nastavení, což je celkové vnímání reality, empatie a světonázor vůbec. Sto lidí vám ze stejné situace přinese sto různých záběrů. Fotografie vzbuzující pocity, ať už jsou jakékoliv, je prostě dobrá fotografie, tu válečnou nevyjímaje. Na tu já ale odborník nejsem, jedna zkušenost ze mě rozhodně válečného fotografa nedělá. Navzdory mým fotoreportérským začátkům se už roky považuji za portrétistku.

V Česku jsi vnímaná jako fotografka celebrit, což je asi sen každého fotografa portrétů. Jak ses k nim dostala?

Právě přes ty své fotoreportérské začátky. Pracovala jsem kdysi pro jeden velký deník, do kterého nastoupila dáma jménem Halina Pawlowská, a ta tam založila, nám do té doby neznámou, společenskou rubriku. No a já coby nejmladší člen fotooddělení, a navíc holka, vyfasovala pozici společenského fotografa. Nejdřív jsem z toho byla nešťastná, chtěla jsem se věnovat takzvané street fotografii, dokumentu i sportu, ale nakonec jsem se mezi osobnostmi kultury a šoubyznysu zabydlela natolik, že jsem u nich už zůstala. Tehdy to bylo ale jiné, neexistoval dehonestující bulvár, o známých lidech se psalo laskavě a všichni jsme se přátelili. V těch dobách jsem s nimi navázala vztahy, které přetrvaly nejspíš dodnes.

Které například?

Třeba se Simonou Stašovou, se kterou jsem díky televizním festivalům objela svět od Soulu až po San Francisco, a vznikla díky tomu spousta jejích krásných fotografií.

Na jedné vlně jsem například i s Jitkou Zelenkovou, naše telefonáty někdy trvají hodiny. Nechci vyjmenovávat ale všechny, se kterými se moc ráda vidím a při focení si užijeme spoustu zábavy a hezké chvilky i právě proto, že se už dlouho známe a leccos jsme spolu prožili. Navíc jsem spíš introvert, nové lidi si do své těsné blízkosti pouštím jen zřídka.

Jak je to s tvou fotografickou technikou? Co všechno s sebou na cestách potřebuješ? Jak dalece ovládáš moderní technologie?

Zase tak často necestuji, a když už, vystačím si se svým Nikonem a jedním objektivem – zoomem, který pokryje potřebnou ohniskovou vzdálenost od takzvaného širokáče po tu portrétní. Nezbytná je ale pro mě odrazná deska, díky které se dá obličej mého objektu skvěle rozsvítit. Ale ta je naštěstí skládací, moc prostoru nezabere. Moderní technologie jen vítám, už i proto, že jsem sama zažila dřevní doby analogu, kdy jsme si o okamžité kontrole fotografie na displeji foťáku mohli nechat jen zdát. Co já zničila filmů tím, že jsem je špatně naexponovala nebo špatně ve vývojce vyvolala! Tenhle stres je naštěstí dávno pryč, a já bych se k němu nevrátila ani z nějakého retro sentimentu, který je dnes docela moderní. Navíc profesionální program Photoshop na úpravu fotografií považuji za novodobou fotokomoru, člověk v něm může doslova čarovat. Ráda si točím i videa na mobil, takhle mimochodem vznikl i můj videodeník při mé předloňské pouti do Santiaga de Compostela. A pozor, brzy se bude vysílat na jedné streamové televizi!

Máš nějaký fotografický sen?

Už v dětství jsem snila o tom, že budu fotografkou a vyfotím si Johna Lennona, což se minulo časem, ale vynahradila mi to aspoň Yoko Ono při své dávné návštěvě Prahy. Dokonce jsem od ní tehdy dostala plakát s nápisem IMAGINE PEACE s vlastnoručním podpisem, který dnes zdobí stěnu mého atelieru. A pak jsem si vždycky přála potkat Meryl Streep a Dalajlámu, což se také stalo, takže já mám hotovo (smích).

Kdo je tvůj fotografický guru?

Ten už mi bohužel předloni zemřel, byl jím americký fotograf německého původu Peter Lindbergh. S jeho vnímáním světla se naprosto ztotožňuji, vždycky, když vidím portréty od něj, běhá mi mráz po zádech.

Stalo se někdy, že jsi žádost o fotografování odmítla?

Ano, jednomu politikovi, který reprezentoval nacionalistickou politickou stranu. Skrytý nacismus, rasismus, xenofobii a šovinismus svou prací podporovat nechci. Za žádné peníze.

Jaká je vůbec tvoje cena za portréty, když přijde člověk takzvaně z ulice? Je tohle u tebe možné?

Pokud mi to moje kapacita dovolí, nafotím ráda každého. Cena je adekvátní mému současnému nastavení, což znamená, že chci mít také volno i na své jiné aktivity, než jsou ty pracovní (smích).

Plníš představy svých objektů, nebo si fotografování režíruješ sama?

Lety jsem se dopracovala ke svému vlastnímu stylu, díky kterému, věřím, mě lidé vyhledávají, takže pokud přijde někdo s představou zcela odlišnou od té mojí, tohle moc naplnit neumím. Musím vnitřně cítit, „že je to ono“, jinak bych se trápila a za takovou prací bych si nestála. Svou profesi považuji za umění, směrodatné je pro mě vnímání světla a jakési cítění, kopírování předloh mi moc nejde.

Kdo fotí tebe?

Jako správná kovářova kobyla svých portrétů moc nemám, já totiž nemám focení kromě mobilních selfíček moc ráda (smích). Mou dvorní fotografkou je už zmíněná Monika Navrátilová, mám od ní pár skvělých portrétů, které v případě potřeby pořád točím dokola a pak ještě existuje hezká fotka od Roberta Vana, a s ní je to vlastně podobné (smích).

A nesmím zapomenout na moc zajímavý portrét mé osoby s kočkou, který nedávno pořídil u sebe doma můj kamarád, režisér Jirka Věrčák.

Leni, moc díky za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jak covid ovlivnil tvoji práci?

Docela podstatně, je toho míň, mně to ale nevadí, já si ráda odpočinu.

Co tě naposledy rozesmálo k slzám?

Náš pes Olinka, když leží na zádech, tak to je skoro každý den.

Kolik stojí tvůj nejdražší foťák?

Ten jsem si kupovala už hodně dávno a v tý době stál něco ke dvouset tisícům..

Co pro tebe znamená luxus?

Spousta volnýho času.

Koho nebo co bys nikdy nefotila?

Už jsem i takovou nabídku měla od politických stran, které jsou xenofobní a rasistické.

Který tvůj snímek vydělal nejvíc peněz?

To byla fotka Jany Novotné, když nevyhrála Wimbledon, myslím v roce 1997. Ten jsem prodala za libry.

Jaká největší osobnost má doma tvé fotografie?

Nevím, jak kategorizovat nejlepší osobnost, takže těžko říct.

Kdo je pro tebe osobně nejlepším fotografem na světě?

Bohužel předloni zesnulý Peter Lindbergh.

Jaká země je podle tebe nejatraktivnější v hledáčku fotoaparátu?

Kuba.

Největší trapas při práci, na který si vzpomeneš?

To bylo ještě v době, kdy se fotilo na film a já ho ve foťáku neměla založenej a fotila jsem takzvaně na plech.

Koho nebo co bys ještě chtěla fotit, ale zatím se tak nestalo?

Sny tohoto typu nemám.

Co si myslíš o používání filtrů?

My fotografové retušujeme, což jsou také takové filtry, ale jestli myslíš ty ve foťáku, tak ty nemám ráda, ty jsou přehnané.

Kdybych ti dala milion korun, co bys s nimi udělala?

Podle rady mojí kamarádky Ivy bych investovala do bitcoinů.

Očkování proti covidu ano nebo ne?

Zvažuju.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Očkování proti covidu ano nebo ne?

Ne.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

S Karlem Gottem.
Při focení Petra Jandy.
S Dalajlamou.
S Gabrielou Koukalovou při focení pro Playboy.
Se Simonou Stašovou.
Lenka Hatašová.
Lenka s Monikou Navrátilovou.
Gabriela Koukalová pro Playboy.
Český lev roku 2018.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks