Top hledané
Výsledky (0)
O plastikách, charakteru a rodině.

Rychlá zpověď - Lela Ceterová: Za tělo jsem utratila nehoráznou částku, plastických operací mám teď už ale plné zuby

Eva Borská
25. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
7 minut

Lela Ceterová je playmate. Dost lidí si při vyslovení tohoto titulu udělá tak trochu nespravedlivý názor. A když k tomu přidáte gigantický hrudník, smyslné rty, oči jako mrkací panenka, drobný nosík, útlý pas, dokonalý zadeček a dlouhé blond vlasy, je mínění ovlivněno dvojnásob. Lela je skutečně nepřehlédnutelná a díky svým plastikám bývá často terčem debat a nemístných poznámek. V rozhovoru pro Luxury Prague Life ovšem partnerka elitního českého bojovníka MMA Karlose Vémoly prozradila něco z toho, co je pod povrchem. Pyšní se například magisterským titulem a bavit se s ní můžete o všem, co vás napadne. Třeba i o politice.

Trápí tě, že tě lidé házejí do jiného pytle, než kam playmate patří? A že tě soudí podle vzhledu, který, co si budeme povídat, strhává pozornost mužů i žen?

Lidé velmi rádi škatulkují a bohužel i bez toho, aniž by dotyčné osoby znali nebo o nich věděli něco víc. Mé kolegyně, které jsou playmate, mají často běžné povolání nebo studují vysoké školy. Rozhodně si mínění, že jsou hloupé nebo laciné, nezaslouží. I já jsem samozřejmě profesionál a v soukromí úplně jiná, než by si lidé na první pohled mohli myslet. A ano, není mi příjemné, že lidé vnímají jen povrch. V mém případě jejich mínění ovlivňují i články z bulváru, které ne vždy mohu ovlivnit já.

Od erotických fotek je jen krůček k pornografickým. Přijala bys takovou nabídku?

Určitě ne!

Vysvětli tedy, co označení „playmate“ znamená?

Playmate je žena, která se ocitne na titulní straně časopisu Playboy, případně je spojená s rozhovorem a piktorialem, kde je rozkládací kalendář.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Jak se takový titul dá využít pracovně?

Rozhodně to není pozvánka do ložnice, jak si mnozí vysvětlují. Mně tenhle titul otevřel cestu k další práci ve světě modelingu a reklamy. Jako playmate máte výhodu, že je laťka nastavená výš, a tudíž pracujete za lepší honorář.

Jak bys sama sebe charakterizovala?

Řekla bych, že jsem pohodová žena, milá a přátelská ke každému, bez ohledu na věk nebo vzhled. Nikdy nikoho neodsuzuji a nikdy bych nikoho neurazila. Jsem slušně vychovaná a vedená k pomáhání ostatním, a to je myslím hlavní. Takovou mě znají rodiče a mé nejbližší okolí. Rozhodně nejsem namyšlená, jak si mnozí myslí. Tolik asi k charakteru.

Jinak na sebe mohu prozradit, že miluji sladkosti, to je můj hřích. Také ráda vařím, peču a fascinuje mě svět módy a kosmetiky. Velmi ráda se líčím, proto jsem si udělala i kurz líčení. Teď nemám dost času, ale v budoucnu bych ho ráda využila v profesní rovině.

Co tě momentálně živí?

Hlavně focení a různé druhy reklam prostřednictvím sociálních sítí.

Proto máš tolik plastických úprav?

Je to spíš důsledek než příčina. Mně se to zkrátka líbí a evidentně se to líbí i těm, co mě dnes platí. Už jako malá holka jsem mamce ze skříně brala boty a šaty a celé dny stála před zrcadlem. Bylo jasné jak facka, co ze mě bude. Už tehdy jsem se ráda fotila. Chodila jsem i na zpěv a na klavír, ale ve třinácti, kdy jsem poprvé stála před profesionálním objektivem, bylo rozhodnuto.

Čím by ses živila, kdybys neměla příležitost stát se modelkou? Jaké máš vzdělání?

Mám vystudovanou vysokou školu, obor sociální práce a zdravotnictví.

To bys byla úžasná sestřička, každý by chtěl injekci jen od tebe… (smích)

Moc mě to bavilo, škola mě naplňovala. Nevylučuji, že bych se v životě pohnula i tímto směrem. Teď ale preferuji spíš byznys v oblasti krásy.

Pojďme zpět k úpravám tvého těla. Měla jsi někdy komplex ze svého vzhledu?

Měla, už na základní škole. Kluci ve třídě se mi vysmívali, že mám takzvaně lentilky pod kobercem. Trápilo mě to, hodně jsem se kvůli tomu naplakala. Asi jsme to zdědily se sestrou po otci, protože maminka je krásná a má velká prsa od přírody. Toužila jsem být jako ona a nosit šaty, ve kterých bych se nemusela stydět, nebo se cítit sexy v plavkách.

V kolika letech jsi podstoupila první plastiku? Předpokládám, že to byla právě prsa…

V devatenácti. Můj idol byla Pamela Anderson, chtěla jsem vypadat jako ona.

Ale nezůstalo jen u prsou…

Mám ještě upravený nos, měla jsem křivou přepážku a špatně se mi dýchalo. Kromě toho mám ještě upravené rty a zuby.

Úpravu prsů a rtů jsi podstoupila vícekrát. Nebála ses, že to nebude podle tvých představ?

Bála. Přiznám se, že se rty nejsem úplně spokojená, ale málokdo je umí.

Odmítl ti nějaký doktor udělat plastiku?

Běžně, na Slovensku i v Čechách. U nás nejsou na určité zákroky připravení, nemají tolik zkušeností s něčím jiným, než jsou prsa. V zahraničí ale není problém, tak jezdím tam.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Která plastika bolela nejvíc?

Jednoznačně zuby.

Plánuješ ještě nějakou další úpravu?

Momentálně je to to poslední, co bych chtěla. Za ty roky toho mám plné zuby a řekla bych, že stačilo. Navíc ne úplně dobře snáším narkózu.

Jaká je tedy finální velikost tvého poprsí?

Na to se mě ptají všichni, ale já to nechci říkat.

Proč? Vadí ti, že to všichni řeší?

Denně mi chodí různé zprávy od různých lidí, kteří se vesměs ptají dokola na to samé. Kromě velikosti poprsí se ptají na plastiky, každý chce nějaké rady, zkušenosti. Někdy je toho už moc.

Vadí ti velké poprsí při spánku?

Nevadí, ráda spím na břiše a jde to i teď, člověk si na to zvykne.

Kolik času denně věnuješ svému vzhledu?

Například make-up mi trvá půl hodiny, už to mám v ruce. Ačkoliv to tak může vypadat, mnoho času mi úprava vzhledu nezabírá. Jinak chodím do fitka, ale sportovní typ moc nejsem. Rodiče podnikali a tak neměli moc času vést nás k nějakému sportu. A navíc jsem spíš umělecky zaměřená, takže by to možná ani nemělo význam. Po čem ale hodně toužím, je zažít tandemový seskok z letadla. Adrenalinové věci mě lákají.

Vždy jsi dokonale upravená a oblečená. Vyšla bys ven nenalíčená a v teplákách?

Ve volném čase nosím tepláky a tenisky stále. Miluji to. V teplákách chodím třeba i do nákupního centra (smích). A nenalíčená vyjdu také. Prostě nic neřeším a jdu takhle mezi lidi.

Mají u tebe muži šanci, nebo klameš tělem?

Já jsem vždycky byla na dlouhodobé vztahy. Když jsem zamilovaná, nemá u mě nikdo jiný šanci.

Jsi žárlivá?

Zdravě.

Žárlí na Tebe partner? (Karlos „Terminátor“ Vémola, pozn. redakce)

Nedává to najevo, ale asi někdy ano.

Kde a při jaké příležitosti jste se vlastně seznámili? 

Seznámili jsme se na Instagramu. Odkdy jsme přesně spolu, to víme jen my dva. Jsou věci, které si necháváme jen pro sebe, ale musel bojovat. Nebyla to láska na první pohled.

Co na něm oceňuješ?

To, že navzdory tomu, jaký je šampion, není vůbec namyšlený. A že je průbojný, houževnatý, starostlivý, milý. A řekla bych, že i rodinně založený.

Čím jsi ty okouzlila svého partnera? Já bych si dovolila hádat, že u něj hrál naopak první pohled velkou roli.

Ano, uhodla jsi. Pro Karlose je vzhled velice důležitý. Ale já si myslím, že v životě to není to nejdůležitější. Jsou důležitější hodnoty. Na Slovensku máme takové přísloví: Žena má byť do voza aj do koča. Já taková jsem a Karlos to ví.

Přizpůsobuješ se mu hodně?

Když jsme spolu, tak ano. Zvlášť, když je v Praze, má velice nabitý program, a tak se snažíme být spolu, jak to jen jde.

Splnila jsi mu nějaké přání v podobě vzhledu? Plastika, barva vlasů, oblékání a podobně?

(smích) Dvě – blond barva vlasů a úprava poprsí. Karlos se netají tím, že miluje všechno přehnané, na tyhle věci máme stejný názor. Podporuje mě.

Spočítala jsi, kolik tě plastiky doposud stály?

Je to nehorázná částka, ale konkrétně ji neprozradím. Asi bych se měla dát pojistit. (smích)

Jak jsi sháněla peníze?

Dost mladých dívek si dnes dokáže ušetřit na plastiku, navíc se dá pořídit i na úvěr. Já jsem si při vysoké škole vydělávala modelingem a tím, že jsem měla vážné vztahy a nebyla na všechno sama, jsem mohla ušetřit. Za to se nestydím. Myslím, že tak by to mělo být, že si partneři pomáhají, respektive že muž svou ženu podporuje i finančně.

Co na změny vzhledu říkají rodiče nebo příbuzní? Rozmlouvali to?

První operaci mi schválili. Maminka věděla, jak jsem nešťastná, takže mi to nějak nerozmlouvala. A samozřejmě, rodiče mě milují takovou, jaká jsem. Ale možná, že by mě chtěli stále vidět takovou, jaká jsem byla. Jako všichni rodiče mají přirozeně o svou dceru obavy.

Neprojevily se po čase vlivem plastik nějaké zdravotní potíže?

Nebudu lhát, každá operace má svoje rizika. Párkrát jsem si prošla peklem. Ne, že bych chtěla jít na operaci, ale musela jsem.  

Dovedeš si sama sebe představit v roli matky? Není už to na programu dne?

Je mi 29 a určitě můj život směřuje do rodinného stavu. Celkem už se na to i cítím.

Bojíš se stárnutí?

Asi trochu ano. Ale každé období má něco do sebe a něco přinese. Tak to beru.

 

Rychlá zpověď:

Jaký muž u tebe nemá šanci?

Ahoj! Hlavně cílevědomý, houževnatý, ne namyšlený a musí vědět, co chce od života a jít si za tím.

Nejdražší kousek v tvém šatníku?

Hermés Birkin

Co by sis nikdy nevzala na sebe?

Asi bych si nikdy nevzala na sebe, jak bych to řekla...jako straka, že bych vypadala jako straka od hlavy po paty. To by bylo na mě moc.

Kdy tě můžeme vidět nenalíčenou?

Už jsem si dávala nějaké nenalíčené fotky, v podstatě když jsem byla po operaci, tak jsem se fotila hned po zákroku. Dávala jsem to na svůj instagram, takže tam mě měli možnost fanoušci vidět. Ale celkově běžně chodím nenamalovaná, Teď před chvilkou jsem byla nenamalovaná. Takže když nemusím, tak fakt se mi nechce.

Jaká část těla, co sis nechala vylepšit, tě vyšla nejdráž?

Myslím si, že asi zuby, protože na zubech jsem byla dvakrát. Protože poprvé sice byly nádherné, ale nastal tam nějaký zdravotní problém, takže se všechny museli odstranit a udělat další. Takže to asi byla taková největší investice, protože zuby jsou dost drahé.

Jaký jsi měla mindrák v dětství?

Měla jsem, hodně velký. Já jsem totiž na základní škole byla asi jediná dívka ve třídě, která měla lentilky pod kobercem. Všechny spolužačky nosily podprsenky a já jediná jsem nosila takovou tu "lambadu". To přetrvávalo několik let a až, když jsem byla na střední škole a byla v maturitním ročníku, tehdy jsem si řekla, že si po maturitě ty prsa nechám udělat, už jen pro ten svůj dobrý pocit, abych se cítila jako žena.

Co Tě naposledy zamrzelo?

Hodně věcí. Každý v životě udělá nějakou chybu, které lituje, špatné rozhodnutí, ale asi bych to nerozvíjela.

Prozraď na sebe jednu svoji neřest.

Miluji sladké.

Jak bys sis představovala ideální den?

Asi někde na nějakém ostrově, jak se opaluji, ochutnávám různé dobroty, zapíjím to kvalitním šampaňským, žádný telefon a jen s lidmi, které mám ráda, které miluji. To je asi můj nejideálnější den.

Co bys nikdy nesnědla?

Asi pavouka.

Jaké největší překvapení ti partner připravil?

Bylo jich víc, ale asi takové největší, když jsme měli výročí, tak mě vzal na vyhlídkovou věž a v podstatě jsme tam byli i ubytovaní. Miluji světýlka, krásný výhled a opravdu jsem to nečekala.

Co bys partnerovi nikdy neodpustila?

Toho by bylo asi víc, ale asi záleží na situaci.

Kolik minut nebo hodin věnuješ denně sociálním sítím?

Jak se to vezme. Někdy se do telefonu ani nepodívám a jidny si tam dávám svoje fotky, nebo odepisuji lidem na pracovní věci, takže to fakt závisí na tom, jestli mám čas, jestli něco spěchá, jestli něco řeším aktuálně. Například teď jsem řešila prodej kalendáře, takže to je různé. Nemám to určené, že čtyři hodiny denně nebo tak.

Jaká část těla tě na mužích zaujme jako první?

Mě se strašně líbí, když muž má pěkné ruce, mám na mysli dlaně.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak dlouho děláš svou práci, je vidět, že tě baví, tak jaký máš vztah k Tvojí práci?

Roli reportérky vykonávám osmým rokem a baví mě velmi. Děkuji.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rychlá zpověď - Karlos Terminátor Vémola
Zobrazit článek
Rychlá zpověď - Tomio Okamura
Zobrazit článek