Hlavní stránka Nové články

Když si se šéfkou jedné z nejznámějších českých firem jménem Zásilkovna sednete k jednomu stolu, můžete si být jisti, že po rozhovoru s ní budete odcházet rozsvícený jak žárovka. Nabitý energií a s dobrou náladou. Simona Kijonková je rázná žena se smyslem pro byznys, ale i pro duši. Žádné téma jí není cizí a ke všemu a všem je velmi otevřená. Je až neuvěřitelné, jak vlastně zvládá několik firem o 1700 zaměstnancích, manžela, tři děti, dům a psa. V rozhovoru pro LP-life.cz se podnikatelka rozmluvila nejen o firmě, podnikání, koronaviru, ale také i o umění odpočívat a užívat si života.

Simona Kijonková.

Video

Jak se vám daří? Je léto, všichni jsou na dovolené a já jsem z toho zoufalá, protože mi nikdo nebere telefon. Jak jste z toho zoufalá vy?

Zoufalá nejsem, na léto jsem se hodně těšila. Od počátku pandemie zažíváme nejen v Zásilkovně, ale v celém podnikatelském segmentu, kde se pohybuji, hodně náročné období. Vidím to nejen na svých kolezích, ale i na svých přátelích podnikatelích a podnikatelkách. Nejde jen o samotné řízení firmy, ale především o neustálé změny, kterým musíme čelit. Pro podnikatele je stabilní a predikovatelný vývoj velmi důležitý, bohužel nám již více než rok chybí. Proto vnímám současné období, kdy máme možnost si trochu vydechnout na dovolené, být se svými rodinami a přáteli, jako důležité a přínosné. I svým kolegům v Zásilkovně jsem kladla na srdce, aby si cíleně odpočinuli a načerpali sílu do zbytku roku, který je bohužel ale stále nejistý.

Spousta podnikatelů o své podnikání přišla...

Ano, vnímám příběhy, kdy podnikání v době covidové zkrachovalo. Za rok a půl nám bohužel asi osm procent našich spolupracujících partnerů z řad výdejních míst podnikání ukončilo. To jsou pro mě velmi smutné příběhy. V době pandemie jsme se jim snažili pomáhat. Díky tomu, že jsme byli napojeni přímo na vládu, snažili jsme se jim předávat informace o jednotlivých opatřeních a jejich dopadech na podnikání, pomáhali jsme také materiálně, například rouškami nebo dezinfekcí. Bohužel, ne vždy to stačilo.

Vy sama víte, jaké to je o něco přijít, co se týče podnikání. Co byste lidem, kteří se v podnikání dostali do složité situace, poradila, čím je povzbudila?

Nikdy se nevzdávejte. Podnikání není pouze tom, že všechno bude jen růžové se šťastným koncem. Podnikání je neustálý boj, neustálé pracování sama na sobě, je o tom, že nesete obrovské riziko. Je o zodpovědnosti, dobrých nápadech, o přetavení úžasných idejí a vizí v realitu. Není jednoduché a není pro každého, ale pokud se pro ně již jednou rozhodnete, navzdory těžkostem a úskalí, vytrvejte. Pochybovači vždycky budou, důležité je nenechat se zastavit slovy „já jsem ti to říkal“, poučit se z chyb a jít dál. Pokud se zacyklíme ve vlastní sebelítosti, duševní nepohodě či negativismu, nic dobrého nám to nepřinese. Na těle ani na duši. A pokud již nějaký problém nastane, tak je strašně důležité, abychom se tomu uměli přizpůsobit. Moje další rada tedy je – staňte se podnikatelskými chameleony.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Když si s vámi člověk povídá, proudí z vás vodopád slov a energie. Jak to vnímají vaši kolegové? Jaký styl řízení lidí vyznáváte?

Věřím, že pozitivně a že je moje energie nabíjí. Myslím si, že kolegové a kolegyně, se kterými spolupracuji, mě nějakým způsobem v energii doplňují, nebo ji mají stejnou. Je důležité mít v týmu diverzifikované lidi. Celý náš výkonný výbor by asi zvládl běžet ten aktuální superrychlý závod beze mě. Přesto je dobré mít ve firmě člověka, který udává směr a vizi a svou energií pomáhá posouvat věci vpřed. Tím se snažím být.

Preferuji styl řízení, který nedává lidem úkoly, ale cíle. Trochu je nasměruji, ale když vidím, že se jim nedaří, nějaký čas je nechám. Firmu to něco stojí, ale samotného člověka posílí a posune. Všichni se neustále potřebujeme učit, což jde nejlépe na vlastních chybách. Pokud manažer udělá chybu, je to správně a ne špatně. V konečném důsledku je posílený o novou zkušenost. Také dělám chyby, a to je dobře, poučím se, a jdu dál.

Kde tu svoji energii berete?

Myslím si, že jsem se s tím narodila, že je to genetika od mého tatínka a maminky. Oba jsou opravdu hodně energičtí, maminka je lvice, otec je také velmi energický, pokud by tady seděl, vedl by monolog a nedal vám prostor moc mluvit. Je to dané i mým narozením, jsem blíženec, narozená 2. června. Červnoví blíženci jsou velmi společenští, energičtí. Znám spoustu blíženců, kteří mají podobné charakterové rysy jako já.

Jak vás vnímají muži? Přeci jen v České republice jsou na vysokých pozicích převážně muži. Nebojí se vás? Jak se na genderovou oblast díváte?

Jsem žena, která s muži spolupracuje poměrně hodně, protože v oboru IT a v digitálních technologiích, kde se pohybuji, jsou na vedoucích pozicích většinou muži, a rozdíly mezi ženami a muži již nijak zásadně nevnímám.

Na lidi kolem sebe se dívám podle toho, jak na mě působí a co umí, vůbec neřeším stereotypy muž nebo žena. V Zásilkovně máme na vedoucích pozicích jak muže, tak ženy. Důležité je, jaký má kdo osobní a pracovní kvality a jak zapadá do týmu. Věřím, že každý člověk je jedinečný a dokáže tým nějakým způsobem obohatit a doplnit.

Jsem velmi neformální člověk, s každým si primárně tykám, když mám s někým společné téma, dokážu se bavit dlouhé hodiny a nemám s nikým problém. Dokážu se bavit s lidmi různých národností, vyznání, pohlaví, vzdělání. Nemyslím si, že by se mě někdo bál, spíše si myslím, že mě respektují a berou jako parťáka. Často mi také po mých vystoupeních na konferencí nebo v médiích muži píší a kladně hodnotí mé názory.  

Je nicméně pravda, že když na konferencích přednáším na nějaké téma, jsem v rámci dané tématiky často jediná žena. Mě to ale baví, protože si myslím, že tím ukazuji ženám cestu. A pokud dokážu motivovat jednu dívku k tomu, aby se rozhodla do technologií jít, nebo aby obor technologií studovala, tak za to budu velmi ráda.

Jak odpočíváte? Věřím, že při vaší práci a vytíženosti je odpočinek velmi důležitý.

Co se týká odpočinku, myslím si, že na našich manažerských pozicích je schopnost najít si čas sám na sebe, na rodinu, na přátele, velmi důležitá. Snažím se být v tomto pro své kolegy příkladem. Není pro mě nejdůležitější být top manažerka a podnikatelka, ale matka a partnerka. Rodina je pro mě na prvním místě a když jsem s ní, omezuji mobil i počítač. Dovolená má v mém životě velmi důležité místo. Volný čas trávíme bez technologií a v létě mívám takový letní sabbatical, jak to ráda nazývám. Vezmu si měsíc až dva volna a jezdíme do zahraničí, sportujeme, podnikáme společně nejrůznější typy výletů. 

Kde jste byli letos na dovolené?

Jsem člověk, který miluje cestování, a proto jsme se snažili cestovat i v době koronaviru. Když byla zavřená letiště a celkově se omezil cestovní ruch, byla jsem z toho hodně smutná. Letos jsme byli na Mallorce. Pronajali jsme si tam dům, jeli jsme celá rodina i se psem, doletěli za námi příbuzní a kamarádi. Byli jsme tam jako taková velká řecká rodina, grilovali jsme, kolikrát jsme měli v domě až třicet lidí. Ale byli to naši příbuzní a kamarádi, takto to mám ráda.

Utrácíte nejvíce za cestování?

Ano. Pokud se podíváte na můj bankovní účet, tak největší útraty jsou za cestování.

Co kabelky, boty?

To beru spíše jako takovou uniformu. Hodně vystupuji v médiích, hodně se fotím, jsem skutečně frontman celého holdingu o 1700 zaměstnancích, kam aktuálně spadá čtrnáct firem, musím tedy na vzhled dbát. Často také vystupuji a mluvím se zaměstnanci, a to nejen v České republice, ale i v dalších zemích, kde působíme, a hodně času proto trávím v letadle.

Máte soukromé letadlo?

Nemám.

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3

Měla byste ho mít.

Myslím si, že jsem zatím nedorostla do té úrovně, že bych musela mít soukromé letadlo. Myslím si, že jsem pokorný, normální člověk. Možná k tomu ještě doputuji, zatím ale létám komerčními lety. Docela ale přemýšlím o tom, že si pořídím auto s řidičem, protože se pořád dopravuji sama. Odřídila jsem si sama velké dálky, například do Varšavy nebo Budapešti. Ale i během jízd potřebuji pracovat, což je v situaci, kdy sama řídím, hodně složité a nepraktické, a to i když mohu používat handsfree. Tak jsem si řekla, že už si asi dopřeji luxus a pořídím si do auta řidiče.

Zajímá mě také charita – jak moc je pro vás důležitá, koho všeho podporujete?

Charita byla vždy součástí Zásilkovny, pomáhali jsme od první chvíle, kdy nám to naše finanční situace dovolila. Podporujeme projekty zaměřené na zlepšování a rozvoj kvality života dětí, mládeže a rodičů samoživitelů a znevýhodněných skupin a jednotlivců. Podporujeme například Nadační fond Happy Hearts, Nadaci Zdeňky Žádníkové, organizaci DEBRA, spolek Nedoklubko a Indigo Děčín nebo projekt Pomozte dětem. Packeta je technologická firma, proto je důležitým pilířem našich charitativních aktivit podpora technologií, které pomáhají lidem lépe zvládat jejich hendikepy. Tady můžu jmenovat projekt Silou hlasu, jehož cílem je naučit osoby s poškozením jemné motoriky horních končetin ovládat počítač hlasem, aby se mohli bez pomoci druhých komplexně začlenit do běžného života.

V současné době připravujeme spuštění Nadačního fondu Simony Kijonkové. Kromě našich vlastních finančních prostředků bychom do fondu chtěli postupně získávat i externí peníze od dalších dárců.

Píšou vám třeba i obyčejní lidé, jestli byste neposkytla peníze na nejrůznější životní potřeby?

Ano, píší. Bohužel všem pomoci nemůžu, i když mi osud nikoho není lhostejný. Všechny žádosti pečlivě vyhodnocujeme, a pokud můžeme, pomůžeme. Nejde ale jen o finance, pomáháme také s přepravou zboží nebo s komunikací různých prospěšných aktivit tak, aby se o nich dovědělo co nejvíce lidí.

Kolik peněz firmu stál koronavirus?

Život s pandemií byl určitě nejtěžším obdobím v desetileté historii Zásilkovny, více než rok jsme čelili nepřetržité nestabilní situaci. Náklady na plnění nejrůznějších vládních protiepidemických opatření se dosud pohybují v řádu milionů korun.

Vysněná firma, se kterou byste chtěla spolupracovat?

Vysněnou firmu nemám, spíše člověka – ráda bych někdy spolupracovala na nějakém projektu s Elonem Muskem.

Kde své podnikání vidíte za pět let?

Mým snem je, aby se Packeta, česká firma, založená obyčejnou holkou z Karlových Varů, stala globální značkou známou a oblíbenou v celém světě.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Kolik aktuálně dluží každý občan České republiky?

Určitě je to spousta peněz, můj odhad, když mě necháte chvíli počítat, myslím si, že to je kolem čtvrt milionu a víte, co je smutné? Ten dluh neustále narůstá.

Komu zvednete telefon i během porady vedení?

Manželovi, nikomu jinému. Můj telefon má moje asistentka.

Jak vysoké kapesné dostávají vaše děti?

Žádné. Dostávají penízky za čtení, když přečtou několik stránek. Každý den.

Kdy jste naposledy byla osobně na poště?

To jste mě zaskočila, to si nepamatuju. Mám datovou schránku.

Z kolika procent tvoří tým Zásilkovny ženy?

V Zásilkově je to přes 50 %, tuším že to je 53 nebo 54 procent. V celém hodingu Packeta je to mnohem víc.

Je něco, co vám nejde, v čem si nejste jistá?

Ne že bych to neuměla, ale nebaví mě to. Excelovské tabulky, hluboké analýzy. Mám ráda všechno rychle. Jsem ráda, když mi tabulky někdo připraví a já v nich jenom čtu.

Jakých vlastností si na ženách vážíte nejvíce?

Autentičnosti, upřímnosti, úsměvu, opravdovosti, ne umělosti.

Co jste se naučila od Andreje Babiše?

Je hodně pracovitý, pracuji s ním v rámci Nervu, poslední měsíce se digitálně setkáváme. Je to člověk, který pracuje od rána do večera.

Jaká byla nepodivnější zásilka v historii Zásilkovny?

To už je pár let, ale byly to živé kobylky. Zastavili nám je na ukrajinsko-polských hranicích, museli jsme je vést zpátky. Zákazník říkal, že v obchodních podmínkách je, že se nesmí přepravovat živá zvířata, ale toto nejsou zvířata, to je hmyz.

Investovala byste do nemovitostí, bitcoinu nebo diamantů?

Nemovitosti a do nich investuji.

Jaké jídlo vaříte nejčastěji?

Asijské, nejčastěji thajské a indické.

Nejoblíbenější aplikace v mobilu?

Samozřejmě Zásilkovna, pak ovládání mého auta, mám ho na elektřinu a propojené s telefonem. Pak George na ovládání peněz a Chytrá domácnost na ovládání domácnosti.

Kolikatery šaty si povezete do Varů?

To vám neřeknu, ale jsou to dva obrovské kufry na 40 kilo a malý kufr na boty a fusaky na dlouhé šaty. Mám toho opravdu hodně.

Za co ráda pro sebe utrácíte peníze?

Pro sebe... pro rodinu za vzdělání dětí, tam si dáváme záležet. Pro mě také do vzdělání, do jazyků... abych neustále profesně rostla, neustále na sobě pracovala. A pak samozřejmě jako každá žena investuju do sebe - nehty, pravidelná kosmetika, pravidelná péče o pleť a tělo.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Kolik máte šatů do Karlových Varů?

Asi tak dvacatery... (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Manželé Kijonkovi.
Kijonková se surfem.
Kijonková s ředitelem marketingu Milanem Šmídem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks