Hlavní stránka Nové články

Pokud máte jakkoliv špatnou náladu, a potkáte se s modelkou Veronikou Kašákovou, garantujeme vám, že se do pěti minut s ní budete usmívat od ucha k uchu. Finalistka České Miss 2014 je vždy dobře naladěná a plná optimismu i přes to, že se jí v životě neudálo mnoho hezkých věcí. Nicméně nedávno se stala maminkou, což, jak sama potvrzuje, byl nejúžasnější moment jejího života. Štěstí si užívá i nadále, a to i přes to, že lékaři diagnostikovali jejímu synkovi vzácné metabolické onemocnění, takzvanou fenylketonurii. Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru pro LP-Life.cz.

Veronika Kašáková

Video

Verunko, moc ráda tě po dlouhé době vidím. Co teď děláš v Praze? Děláš znovu modeling?

Dostala jsem nabídku na krásnou kampaň. Vždy si z nabídek vybírám a tohle bylo příjemné, tak jsem si řekla, že bychom mohli zase něco nafotit a trochu se vrátit do starého života. Takže po delší době tady zase něco fotím.

Zas tak po delší době to ale není. Syn má jen pár měsíců a zrovna u tebe jsem si říkala, že si budeš chtít užívat mateřství.

Já si mateřství strašně moc užívám. Kdyby syn nebyl takový, jaký je, že by mi umožnil, abych mohla pracovat, tak bych se ani nevzdálila. On je tady se mnou a já pracuji ve chvíli, kdy spinká. Když je vzhůru a on ještě bývá vzhůru chvilinku, tak jsme spolu. Máme tady zázemí a je tady s námi i babička, takže to nevnímám tak, že bych tady pro něj nebyla i v tom pracovním procesu.

V Rychlé zpovědi jsem se tě ptala, co ti korona dala a co vzala. Mluvila jsi o těhotenství. Bylo to plánované?

No, nebylo to úplně plánované. My jsme si prostě řekli, že když se to stane, tak to bude štěstí a ono se to vlastně stalo hned, takže to bylo dvojnásobné štěstí. Bylo to takové překvapení a byli jsme oba hrozně šťastní.

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4

My jsme se naposledy viděly po tom, co jsi se vrátila z Havaje, a tenkrát jsi měla úplně jiné plány. Kde se to zlomilo, že jsi se ve finále rozhodla usadit?

Myslím si, že už tehdy jsem celkově byla na mateřství nastavená, ale stále chodila další práce a hodně jsme s partnerem i cestovali. Ale i kdyby se to stalo tehdy, tak by to taky bylo v pořádku.

Já jsem tehdy měla potřebu plánovat, mít trochu harmonogram a mít před sebou jasné vize, i po pracovní stránce, abych měla pocit, že vím, co mě čeká. Ale od jisté doby, a to mě hlavně učí můj syn, už neplánuji vůbec. Ono to ani vůbec nejde, žijete z minuty na minutu. Jsem strašně vděčná, že se nám to povedlo rychle a že ho máme, i když jsem si mateřství představovala jinak, takže absolutně už neplánuji.

Jak sis mateřství představovala?

Představovala jsem si, že minimálně šestinedělí neprožiji v takovým stresu a strachu…

Ono se říká, že v šestinedělí bývá žena hormonálně velmi nestabilní. Myslíš, že kdyby ses dozvěděla o nemoci syna v jiném období, že bys to vzala líp? Jak vlastně ty hormony pracují, jak se ty emoce dají zvládnout?

To si netroufám vůbec hodnotit. Bylo to, jak to bylo, a myslím si, že i na to, jak to bývá pro maminky náročné, když se narodí zdravé miminko, tak jsem to zvládla vlastně dobře. Protože se nemůžete zhroutit, když jde o malé miminko. Vy tam pro něj musíte být. Měla jsem také obrovskou oporu ve svém muži. Pamatuji si doteď na esemesku, kterou jsem mu psala, když jsem byla v nemocnici, kde nám synovu diagnózu potvrdili. Tehdy jsem mu psala, že vlastně to, že jsem se zhroutila na dvacet čtyři hodin, je ještě celkem dobrý, že to nebylo na dýl. Hlavně jde o tu motivaci v podobě miminka.

Taky jsem se rozhodla, že si tu radost z něho nenechám ukrást. Já jsem se ze začátku vylekala, prožila jsem si obrovský šok, který měl fáze vzteku, obviňování i samozřejmě lítosti, ale pořád jsem z něho měla obrovskou radost, takže jsem si ho užívala i v těch šílených stavech.

Kdyby byl Matýsek hodně plačtivý, jak bývají jiné děti, tak by to možná bylo náročnější, ale Matýsek je úžasné miminko, veselé, hodné a hodně spinká. Kdyby nebylo těch karet, které jsme si s jeho diagnózou vytáhli, tak by to možná bylo až moc dokonalý a možná bych tím i lezla lidem na nervy.

Matýsek má fenylketonurii (PKU), kdy tělo špatně odbourává fenylalanin a může vést až k poškození mozku. Jak se na takovou diagnózu přijde?

Tohle je celoplošný screening, který se dělá všem miminkách asi pár hodin po narození, kdy se bere krev z patičky. Kontroluje se tam asi osm vzácných nemocí a fenylketonurie patří mezi ně. Já si doteď pamatuji, jak přišla sestra, a ještě se nás ptala, jestli může krev odebrat. Tak jsem, řekla že asi jo, a sestra nám řekla, že kdyby tam něco bylo, tak nám budou volat, ale že nám volat nebudou. No, a nakonec nám volali.

Tohle se opravdu kontroluje u všech dětí, mám pocit, že se o tom moc nikde nemluví?

Ale později, jak jsem si k tomu načetla všechny informace a nastudovala si to, ani jsem tu nemoc nedokázala donedávna pořádně vyslovit, tak jsem si potom říkala, že díky bohu za to. Ten screening u dětí probíhá asi padesát let, takže žijí i lidé, u kterých to nezjistili a jsou kvůli tomu mentálně postižení.

To je pro mě doteď stále ten nejhorší strašák, a když přijdete do nemocnice šest dní po porodu, jste ještě po něm celá bolavá a řeknou vám všechny hrozby, tak nic jiného neslyšíte, ani to, že to dokáže vyřešit celoživotní dieta. Vy slyšíte, že vašemu dítěti něco hrozí, a ještě k tomu pociťujete obrovskou zodpovědnost, když to máte potvrzené černé na bílým, že jako máma nesmíte udělat chybu a můžete mu dávat jen určité druhy jídla.

I teď, když vám to tady říkám, tak je mi z toho stále úzko. Už ale nepláču a těch smutných dní je čím dál míň. Zrovna včera jsem si říkala, že už k tomu přistupuji spíš jako k výzvě a těším se na to, že se naučím něco nového a že se i díky Matyášovi naučím sama lépe stravovat, protože on bude jíst hlavně zdravě, hlavně ovoce a zeleninu. Teď má ještě mléko. Má takový speciální preparát, kde není ta aminokyselina fenylalaninu, který je obsažen v bílkovinách, a pak také má částečně mateřské mléko, protože jeho tělo dokáže nějaké množství zpracovat.

Neustále se hledá ten poměr, proto teď vážím jeho a až jednou bude starší, tak budu zase vážit potraviny, aby měl alespoň to, co může a co je potřeba pro správný vývin kostí, zubů a celkově těla. Je to hodně o číslech a matematice. Já jsem si stále říkala, že to nebudu ten první půlrok řešit, že si ho tím nenechám vzít, protože má stále jen mléko, ale teď už se blížíme k těm příkrmům a z toho mám docela strach. Ale stále sleduju profily maminek, které si tím už prošly a mají zdravé krásné děti a dá se říct, že i hezký život, takže si říkám, že když to zvládly ony, tak to zvládnu i já.  

O tom vůbec nepochybuji.

To říkají všichni, ale já už ani nechci být takhle silná. Na jednu stranu je to závazek a už chci být za tím přelomem, kde syn bude zdravý a bude prospívat, třeba až mu budou ty tři roky, protože asi po těch třech letech už nehrozí tolik ta mentální retardace, protože nervová soustava je už více vyvinutá. Takže v tom bodě bych už chtěla být. Ne že bych si tehdy už oddechla, protože dietu bude mít celý život, ale už nehrozí ty fatální následky, že může být mentálně postižený. Z té představy je mi špatně a vždy se zhrozím, že to říkám já, že se to opravdu děje mně a že za ten život už nemám vybráno. Takže se občas lituji, no. (smích)

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Myslím, že na to máš úplné právo. Ta dieta teda znamená, že nikdy v životě nebude moci jíst jogurty, sýry a podobné věci?

On asi nikdy neochutná třeba maso, tam je hodně bílkovin.

Ale bílkoviny jsou skoro všude, ne?

Jsou, a i to maso může ochutnat, ale když mu ho dám, tak už nic jiného za celý den jíst nesmí, takže mu to musím spočítat, abych to rozložila do celého dne. I jogurt, kde je těch bílkovin míň, může. Teď jsem někde četla, že dospělí spotřebují třeba kolem tisíce gramů bílkovin a on se svou diagnózou může kolem dvou set. Takže mu jídla budu muset dávat v porcích na gramy, aby to měl vyvážené a nesmí hladovět. Paní doktorka nám navíc říkala, že pokud to neochutná, tak jedině dobře pro něj, protože chutě jsou naučený a on aspoň nebude chtít čokolády a sladké celkově.

V čokoládě je také hodně bílkovin?

Vlastně skoro ve všech sladkostech jsou bílkoviny. On bude mít svoje náhražky, které chutnají trochu jinak. Může třeba tuky a neomezeně může cukry, oleje a vodu. Některé děti, které mají fenylketonurii a nehýbou se, bývají baculaté. Proto se také stále uklidňuji, že omezení nakonec nebudou znát, když na to dohlédnu. Teď jako máma vidím, jak nás to jídlo obklopuje a on bude k tomu přistupovat od mala. Třeba jak děti ochutnávají a plivou různá jídla, tak to ho nenechám. Spíš je to starost pro rodiče, pro něj bude normální mít jiné stravovací návyky. Já ho v tom musím ohlídat.

Prvorodičky bývají většinou opatrnější a ze spousty věcí vystrašené, ty jsi k tomu měla už od začátku úplně jiné starosti. Pomyslela jsi přitom, že by sis troufla na další dítě?

Já to ještě řeknu tak, že když jsem byla těhotná, tak jsem si říkala, že po tom, kdy jsem byla v děcáku, tak budu svobodomyslná máma. Nesnášela jsem režimy, pravidla, jak mě usurpovali v děcáku. Navíc jsme ale na druhou stranu všem byly jedno, dělaly jsme si cokoliv. Třeba to, že jsem měla zánět čelisti, poznali, až když mi otekla celá hlava, tak mě odvezli do nemocnice. Nikdo mě pořádně neřešil, přesto je ze mě holka, jaká je.

Takže jsem si říkala, že to nebudu hrotit, a pak si porodím chlapečka, se kterým to musím hrotit. Prostě ho musím hlídat, musím zapisovat, musím hlídat, co sní, takže spíš pracuji se sebou, abych ho neomezovala víc, než bude potřeba.

Ale když se nám narodil, tak jsme si hned s Milanem řekli, že druhé dítě chceme. I to řekl spíš Milan, já jsem mu říkala, že ani neví, jak náročné to ještě bude s malým, a hned chce druhé. On hrozně chtěl k němu někoho, s kým tady jednou bude.

Ale Milan už jedno dítě má, ne?

Milan má už desetiletou dceru. Taky jsme se bavili a přemýšleli nad tím, že bychom mohli prostřednictvím umělého oplodnění druhé dítě před tou nemocí ochránit. Gen, který to způsobuje, se dá umělým oplodněním vyjmout, ale já si zase říkám, že si tím hrajeme na bohy a že když to zvládnu s jedním, tak bych to mohla zvládnout i s dalším.

Potkala jsem maminky, které čekají druhé dítě a je jim jedno, jestli budou mít PKU. To byla pro mě obrovská zpráva. Říkala jsem si, že chceme pro děti to nejlepší, ale co když pro Matyáše je nejlepší tohle, že bude prostě jíst zdravě. Nevadí mi, že nebude jíst maso. Mám kamarádku veganku, kterou doteď obdivuji. I to tělo za to bývá vděčné.

Jediné, co mi vadí, je, že když už to jídlo ochutná, tak je tím ohrožený na zdraví. To mě štve a bojím se o něj. Ale třeba přijde v budoucnu nějaký lék. Jen si říkám, že je škoda, že se nemohl rozhodnout sám, například s tím masem. Ale třeba už že se tak dávno rozhodl někde nahoře, že bude jíst jinak a má nás to naučit, že to nemá být o té stravě, že nemáme zabíjet zvířata pro naše požitkářství a umírat na obžerství. Prostě se v tom sama snažím najít nějaké takovéto poslání.

Zrovna jsem viděla krásný dokument, který byl o tom, jak ubližujeme planetě skrze zvířata, tak jsem si říkala, až jsem vlastně pyšná, že mám takového syna, který nebude jíst maso.

A teď z jiného soudku... Kdy bude svatba?

Jsme stále zasnoubení a svatba bude příští rok. Chtěli jsme to udělat, až bude chlapeček trochu větší, aby nám třeba přinesl prstýnky a abychom si to spolu užili a abych už nekojila. Takže svatba bude příští rok.

A to už je jistý?

Je to jistý, jestli teda nepřijde zase nějaká korona. My jsme se měli brát už minulý rok, ale to nám pokazila právě korona. Pak jsem otěhotněla a nechtěla jsem se vdávat těhotná a teď bychom to asi rychle nenaplánovali. Máme přátele různě po světě, takže chceme, aby všichni dorazili.

A bude to tady v Česku?

Jo, bude.

Co plánujete s malým na léto. Protože oba s Milanem hodně cestujete a provozujete vodní sporty, jestli vás to nějakým způsobem omezí, nebo kluka budete brát s sebou?

Prvně to vypadalo, že nikám možná tři roky ani nepoletíme, protože syn je teď hlídán každý týden. Každý týden mu bereme krev, aby se zkontrolovalo, že jeho hladiny nejsou vysoké. To jsem si tehdy v porodnici přesně říkala, že se tím změní celý náš život. Ale teď pro nás měli v nemocnici dobrou zprávu a řekli nám, ať někam letíme, protože prospívá, má hladiny dobré, a naopak to může naší rodině psychicky pomoci. Takže letíme na deset dní na Maledivy.

Tam už jste nedávno byli, ne?

Byli jsme tam, když jsem byla těhotná. Takže teď tam chceme vzít chlapečka, protože ho tam už všichni zažili v bříšku. Chtěla bych se taky takto pomalinku vrátit do běžného života, Už jsme si také zjišťovali, že třeba na Bali jsou australské nemocnice, kde mají zázemí, a lidé s PKU jsou všude, takže by se to dalo vždy nějak udělat. Ale vždy to řešíme s naší nemocnicí a kdyby řekli, že v žádném případě ne, tak prostě chlapeček je na prvním místě a minimálně na další tři roky nepotřebuji nic jiného, než aby byl zdravý.

Takže se teď vše točí kolem syna, ale zároveň mi paní doktorka hezky řekla, že dietu máme přizpůsobit sobě, ne že se my budeme přizpůsobovat dietě. Tím se snažím trochu řídit, protože ho nechci udržovat v takovém skleníku, ale chci, aby byl normální zdravý chlapeček, který jen bude jíst něco jiného.

Co ostatní děti, jak teď funguje Nadační fond, zvládáš to?

Zvládám, teď jsme se o tom zrovna bavili, že v rámci možností, i když je to možná nešikovně řečeno, se mi korona trochu hodila, když jsem byla těhotná. Mohli jsme pracovat hlavně v online prostoru a dalo se to zvládnout. Teď se pomalu rozvolňuje, ale dokud bude chlapeček malej, nebudeme tolik cestovat, jak jsme cestovali dřív.

Ale třeba cesty v rámci okresu, a i teď do Středočeského kraje, při nich zjišťuji, že je to úžasný parťák. Před pár dny už jsme se byli podívat i za dětmi. Ale jde to postupně a nikam se neženu. Syn bude malej jen jednou a ještě nevím, jestli to zažiji znovu, jestli budeme mít další miminko. Teď jsem toho plná, strašně si to užívám a když naopak celý den pracuji, tak se mi po něm stýská. Už jsem ve věku, který je nastavený na to mateřství. Není to pro mě vůbec ztráta času, když celý den strávím hraním s malým a směju se s ním. Hrozně mě to naplňuje. Zároveň jsem, díky bohu, zvládla Nadační fond za těch pět let dostat do fáze, kdy dokáže fungovat samostatně vedle mě a kdy sama nerozjíždím nové projekty, ale udržuji to, co je.   

Verunko, moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejúžasnější moment tvého života?

Narození mého syna.

Pocity, které jsi prožívala, když ses dozvěděla o nemoci svého syna?

Ty nejhorší, které jsem kdy zažila.

Jak se ti s mateřstvím změnil život v jedné větě?

Žiju na modrém obláčku.

Co na malého říkají tvoje ostatní děti?

Milují ho a chtějí si ho nechat v děcáku, což já nedopustím.

Tvoje nejhorší noční můra?

Že se něco stane mému synovi.

Kdybych ti dala milion korun, za co bys je utratila?

Vymyslela bych lék na nemoc, kterou má můj syn.

Motto, kterého se celý život držíš?

Ve všem hledej to dobré.

Co ti korona dala a co vzala?

Otěhotněla jsem, takže jsme v tom měli spoustu krásného a klid. A vzala nám svobodu a více se bojím o své blízké.

Máš se synkem nějaký rituál, který žádný den nevynecháš?

Pusinkování.

Čím ti partner Milan udělal naposledy radost?

Vším, hlavně tím, jaký je otec.

Co tě naposledy opravdu rozzlobilo?

Celkově to, když si čtu o tom, že mám nemocného syna.

Co bys vzkázala lidem na jižní Moravě?

Netroufám si vůbec nic vzkazovat, jenom ať se drží. Musí to být hrozné.

Jak si myslíš, že na podzim dopadnou volby?

Vůbec nevím, ani nevím, že mám jít k volbám. Omlouvám se, mám teď mlíko na hlavě.

Co si myslíš, že se ti v tvém životě kromě syna opravdu povedlo?

Asi Nadační fond.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se máš?

Dobře, když tě vidím.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Veronika s partnerem a synem.
Veronika se synem.
Veronika s kokosem.
Veronika s květinou.
Veronika v plavkách.
Veronika se synem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks