Rychlá zpověď - ministr Tomáš Petříček: Život mi plánují jiní

O dětech, tloustnutí a diplomatickém vtipkování
06. května 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Vystudoval mezinárodní vztahy, ale diplomacie nikdy nebyla jeho snem. Přesto se během krátké doby „vyšvihl“ prakticky na vrchol v této oblasti – od podzimu je Tomáš Petříček ministrem zahraničí. A zatímco cesty do ciziny a kilogramy mu přibývají, času na své dvě děti a manželku má stále méně. V rozhovoru pro Luxury Prague Life prozradil, jaký je táta, i to, čemu se rád věnuje ve svém volnu.

Video

Jako ministr máte řadu pracovních obědů, večeří a podobných setkání. Co děláte, když vám naservírované jídlo nechutná? Můžete ho vrátit?

Rozhodně nejsem vybíravý, snad kromě koprovky, kterou úplně nemiluji, jsem schopen sníst cokoliv. Takže se mi ještě nestalo, že by mi to nechutnalo. A když to není to, co mám rád, tak sním přiměřeně, abych se nasytil, dojídat nemusím. A s ohledem na to, že ta práce je sedavá, někdy preferuju vynechání moučníků a kalorických věcí navíc.

Ve funkci jste přes půl roku. Už se vám stal nějaký trapas?

Faux pas se stávají, ale z hlavy mě nějaké zásadní nenapadá. Takže nějaký velký trapas se mi ještě nestal.

Je stresující se na oficiálních návštěvách a událostech hlídat? Přece jen tam záleží na různých drobných detailech, nesmíte něco nevhodného říct…

Na některé věci jsem si musel zvykat, skutečně se na vás lidé dívají a sledují i to, jak se tváříte. Bylo to postupné zvykání si na pozornost. Trochu hůře si zvykám na to, že mě začínají lidé poznávat na ulici, to dříve běžné nebylo.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

A říkají něco, nebo si lidé jen ukazují?

Občas mě zastaví a zeptají se, co je v zahraniční politice zajímá. Hodně je zajímá třeba Rusko, občas se bavíme o Evropě, a to i s těmi, kteří Evropskou unii kritizují. Ale většinou mají pozitivní otázky.

Říkají si diplomaté nějaké vtípky mimo kamery? Třeba o Češích?

Buď jsou ty vtípky obecně o diplomacii, nebo si lidé dělají vtípky ze sebe a svých států. Na adresu druhých se málokdo odváží říct něco, co by mohlo být špatně interpretováno.

A Češi tedy o sobě vtipkují jak?

Občas si děláme legraci z naší povahy a vděčné jsou samozřejmě odkazy na Švejka – to ve středoevropském prostoru lidé znají a ví, co to symbolizuje. A od některých starších diplomatů jsem slyšel, že když si sami ze sebe děláme legraci, jsme takové smějící se bestie. (smích)

Jak hodně vám narostl pracovní rozvrh od chvíle, kdy jste usedl do ministerského křesla?

Poměrně dost. Je to většinou tak 12 hodin denně, občas musím oželet nějaký víkendový den, což rodina ne vždy nese úplně dobře, protože mám dvě malé děti. A od toho mladšího občas slyšíte, proč jsem s nimi někde nebyl… Tak to člověku přijde líto. Ale je to něco, co je součástí práce, není to směna „od-do“. Najednou spoléháte na hodně lidí, kteří vám plánují život.

Není tajemstvím, že spousta vysokých politiků má problémy v rodině, třeba kvůli tomu, že jsou často pryč. Už jste podnikl nějaká opatření, aby se váš vztah nerozpadl jako jiným?

Snažím se víkendy trávit s rodinou a dětmi. A je také důležité najít si i v týdnu tu hodinu a věnovat se jim. Když mám delší zahraniční cestu, snažím se aspoň odvést děti do školy a školky, abych s nimi mohl strávit chvíli a věděly, že mají tatínka, který je má rád.

Jak jsou staré?

Dceři je sedm let a chodí do první třídy, synovi jsou čtyři roky.

Nebudete někdy v budoucnu litovat, že jste na ně neměl více času?

Pořád věřím, že i přes to, kolik času trávím v práci, se snažím mít chvíle, kdy se jim plně věnuji. A doufám, že toho litovat nebudu. Ale člověk nemá křišťálovou kouli a nemůže si říct, co bude za deset, patnáct let. Je pravda, že výchově se věnuje více manželka, ale snažím se jim to vynahradit tím, že se s nimi snažím dělat věci, které baví je. Třeba teď pojedeme pod stan.

Dokážete zůstat přísným tátou? Nevynahrazujete jim svou nepřítomnost různými úlevami?

To určitě ne. (smích) Vztah s dítětem se nedá budovat tak, že ho rozmazlujete. Jsme docela benevolentní rodiče, ale dokážeme určit jasná pravidla. Ví, že nemůžou dostat všechno, co chtějí. Když jedeme nakupovat, mohou si koupit třeba jednu laskominu.

Jak jste se seznámili s vaší manželkou Ivou?

Studovali jsme na stejné vysoké škole, poznali jsme se na přednáškách filozofie. Oba jsme studovali mezinárodní vztahy a politologii v Praze.

Jaké máte společné zájmy?

Oba nás baví zahraniční politika, tak si o tom povídáme. I když poslední dobou méně, protože se snažím nechávat práci venku… Bavíme se spíše o zážitcích dětí. I když ne vždy jsem úplně pozorný posluchač. Ale snažím se. (smích)

Vidím, že kouříte. Zároveň o vás ale vím, že rád sportujete. Jak to jde dohromady?

Dlouho to nemělo dopad, ale poslední dobou už ano a nastal čas, abych s tím přestal.

Vůli máte?

Tak to budu vědět možná za tři roky. (smích)

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

A skončíte ze dne na den, nebo jste systematik, který si odvykání naplánuje?

Systematik moc nejsem, skutečně to asi bude tak, že ze dne na den přestanu. Maximálně využiju nějaké podpůrné žvýkačky nebo něco podobného, abych tu nikotinovou závislost překonal.

Máte na sport dostatek času? A co vás nejvíce baví?

Rád jezdím na kole, protože to je nejen o pohybu, ale také se podívám na místa, kde se normálně nedostanu. Navíc mám dostatek času se kochat krajinou a krásně si při tom vyčistím hlavu.

Já tedy nejsem úplně nejrychlejší, kamarádi jsou na tom líp a ujíždějí mi… Tak se jich snažím držet a nemám čas přemýšlet nad něčím jiným.

Prý máte běžet i nějaký diplomatický běh na pět kilometrů…

Jo, to je v pohodě.

A nějaké vyšší cíle v běhání máte?

Už jsem běžel i maraton…

Ale ten už byste teď nedal, že?

Ten už bych neuběhl. Na to se musí člověk připravit. Ale určitě bych si ho chtěl znovu zaběhnout, i když se po maratonu dva dny blbě chodí, protože vás bolí nohy. (smích)

V rychlé zpovědi jste přiznal, že jste přibral osm kilo. A to tam nejste dlouho! Proč je politika přibírací povolání?

Já rychle přibírám a rychle shazuju, takže do léta to bude dole. (úsměv) Ale je to možná spojené se stresem, právě tak se tělo chová – ukládá zásoby. A je to také o nepravidelnosti, stává se, že se nestihnu naobědvat, a o to více se pak navečeřím. Což je to nejhorší, co můžete dělat.

Jaké jsou vaše koníčky, kromě sportu?

Rád čtu, mám rozečtených několik knížek, hlavně beletrii. A rád vařím.

Dobře?

Asi bych se jako kuchař neuživil, ale rodina to ještě většinou sní. (smích) A to je asi to největší ocenění, když třeba uděláte dobrou polívku a oni vám to pochválí.

Co byste se chtěl ještě naučit?

Člověk by se měl vzdělávat celý život, protože když si začnete myslet, že víte všechno, je to moc arogantní a neuvědomujete si vlastní nedostatky. Třeba v jazycích bych se chtěl zlepšit, snažím se dělat španělštinu. A trochu bych se měl zlepšit v IT věcech. Chytrý telefon dneska nabízí takové možnosti, jak ho používat… A já ho používám tak z dvaceti procent.

Zmínil jste, že jste vystudoval politologii. Vystřízlivěl jste z akademické diskuse nad mezinárodními vztahy, když jste zjistil, jak se politika doopravdy dělá?

Nemyslím si, že to bylo vystřízlivění. Akademická diskuse o mezinárodních vztazích pomáhá interpretovat věci, co se ve světě dějí. Ale není to tak, že by si člověk mohl vzít nějakou knížku a říct, co se ve světě děje. Je celá řada teorií a můžete si vybírat, jak se na problém dívat. I to studium mezinárodních vztahů mi pomáhá, můžu o těch věcech přemýšlet i s vědomím, jak se k určitým věcem přistupovalo v minulosti a jak o tom přemýšleli teoretici. Je to pak trochu jiné, než co se píše v novinách.

Je diplomacie vaše vysněné povolání? Velmi rychle jste se dostal na vrchol toho, co lze v této oblasti vůbec dokázat…

Asi jsem nestudoval mezinárodní vztahy s tím, že chci být ministr zahraničních věcí, k diplomacii jsem ani nějak přirozeně netíhl. Vždycky jsem spíše tíhnul k odborné práci, ale zase ta práce ministra mě baví a dělám ji rád.

Musel už jste někdy ze své politické funkce udělat ústupky vůči vašemu přesvědčení a znalostem? Tedy že jste si řekl, že to není úplně správné, ale Česko takto směřuje, máme takové a makové zájmy…

Musel. (smutně)

Ajéje…

Politika je o kompromisech a já se snažím prosazovat takovou politiku, která dává smysl a je v zájmu naší země. To hlavní v naší zahraniční politice je, aby naše země byla bezpečná, takže se musí dělat kroky, které k té bezpečnosti směřují. V zahraniční politice někdy musíte akceptovat kompromis, i když byste chtěl udělat něco víc, nebo míň.

O české zahraniční politice dlouho platilo, že bylo taková roztříštěná. Měli jsme prezidentskou, vládní a ministerskou politiku… Platí to stále?

Naše politika není roztříštěná, ale také jsme představitelé demokratické země. Někteří představitelé jiných stran mají jiné názory a otevřeně o nich hovoří, také pan prezident má na některé věci svůj názor. Ale důležité je, že jsme schopni se shodnout, co jsou základní priority, které pak prosazujeme. U nás se pořád jen hledá to, kde jsou rozdíly, ale to je přece v demokracii výsledek diskuse.

Přece jen ale názory prezidenta Zemana často dost vyčnívají mimo hlavní směřování. Škodí tím Česku?

Pan prezident má na řadu věcí názory, se kterými se nemůžu ztotožnit. Ale nemyslím si, že by to poškozovalo naše vztahy k významným zemím. Je to vždycky vláda, která má kompetenci tvořit zahraniční politiku. Pro nás je klíčové, že máme jasné ukotvení v euroatlantických strukturách, jako jsou NATO a EU. To jsou základy naší bezpečnosti. Svět se mění rychle a nemusíme si nalhávat, že je bezpečnější, než byl.

Je to hlavně o tom si průběžně vyhodnocovat, co je v nejlepším zájmu Česka. Třeba i ve vztahu k Číně (prezident Zeman vyjadřuje k Číně politickou náklonnost, pozn. red.). Snažíme se zlepšit nevyváženou obchodní bilanci a říkáme, že některé bariéry, které tam jsou, se nám nelíbí. Nesmíme se smířit s tím, jak to je.

Děkuji moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Jaká je vaše největší neřest?

Určitě kouření.

Je horší nevěra, nebo politická zrada?

Řekl bych, že nevěra.

Můžete si někdy vypnout mobil?

Manželka by byla velmi ráda, kdybych si vypínal mobil třeba na víkend.

Už jste ve funkci přibral?

Ano, osm kilo.

Jak se udržujete v kondici, pokud to vůbec jde?

Snažím se běhat, teď budu jezdit na kole.

Které dvě věci na politice nenávidíte?

Jednání, která nemají výsledky.

Kdy a od koho jste dostal první pusu?

Bylo to ve školce od kamarádky.

Čím jste naposledy naštval svou manželku?

To bych si nechal pro sebe.

Zapomínáte ve vztahu na výročí?

Snažím se nezapomínat.

Kariéra, nebo rodina?

Horko těžko hledám balanc.

Charakterizujte Čechy třemi slovy.

Chytří, mají rádi pivo a sport.

Máte tetování nebo nějaké plánujete?

Nemám a neplánuji.

Bez čeho si neumíte představit den?

Bez ranní kávy a bez toho, abych si zaběhal. Takže špatný den je ten, kdy se nemůžu věnovat sportu.

Jak nejraději trávíte dovolenou?

Aktivně, na kole a mám rád hory.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak trávíte volný čas vy?

Plavu a cestuji.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 69m

2 + KK 69 m², bal. 4 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks