Rychlá zpověď - primátor Zdeněk Hřib: Politika je určitý exodus z rodiny

O primátorství, rodině a medicíně
10. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Je to měsíc, co má Praha nového primátora a co se Zdeňkovi Hřibovi otočil život vzhůru nohama. Před pár týdny ho vlastně téměř nikdo neznal, ale teď jsou ho plná média. Lékař, který neléčí a dal se na politiku, protože chce, aby se jeho tři děti měly v téhle zemi lépe. Ve svém nabitém programu si udělal čas i na rozhovor pro Luxury Prague Life a promluvil o zážitcích ze studií, rodinném životě i vizích, které pro Prahu má.

Zdeněk Hřib

Video

Jaký je to pocit být primátorem? Nejste ve funkci dlouho, stihl už jste se rozkoukat?

Sestavuji tady tým svých poradců, nějakým způsobem dělám kolečko po jednotlivých svých gescích, takže je to celé teď takové rychlé. Vyloženě fofr, který se nedá zastavit. Myslím, že si to brzy „sedne“.

Je to náročné?

Řekl bych, že jo.

Proč jste do toho šel? Já vás mám zafixovaného jako lékaře, který neléčí. Jste členem nebo ředitelem různých organizací a na to, jak jste mladý, toho máte docela dost. Proč ještě být primátorem?

Z mého pohledu to není ani tak nějaká tužba, jako spíš služba. Chci, aby se Praha posunula někam dál, a nelze úplně čekat, že když něco chcete, že to někdo udělá za vás.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Jak se stane to, že přijdete z nějakého malého města do Prahy a řeknete si: „Tak, a já to tady změním…“?

Protože tady žiju nadpoloviční většinu svého života. Moje tři děti jsou narozené v Podolí, a já bych byl rád, aby mi za třicet let neřekly: „Tak my jdeme jinam, kde si můžeme dovolit bydlení, třeba do Vídně.“ Toho bych se určitě nerad dožil.

A proto chci změnit Prahu tak, aby poskočila na žebříčku kvality života. Zatím není na úplně nejvyšších příčkách. Jsou tam jiné evropské metropole, které od nás nejsou daleko geograficky ani historicky, třeba právě Vídeň. Troufám si tvrdit, že máme na to, abychom se tady měli líp.

Jak chcete zařídit to, že bude bydlení dostupné? Už se vyšplhalo na neuvěřitelné částky…

Ten problém se nechal kvasit velice dlouho. Panuje nějaká představa, že za to může předchozí koalice, která tu byla čtyři roky. Ale v momentě, kdy vám trvá povolit bytový dům třeba sedm let, tak už je z toho zjevné, že to nemůže být vinou těch, co tady byli jenom poslední čtyři roky. To je problém, který tady musel vzniknout mnohem dřív. Nečinností těch, kteří tu byli ještě předtím.

Ten problém je velký a je nutné ho řešit paralelně na více liniích, je nutné použít takový vyvážený mix opatření. Jednak odbrzdit brownfieldy v širším centru, to jsou ty bývalé průmyslové areály, a pomocí digitalizace a standardizace zrychlit stavební řízení. Jen to by ale samo o sobě ještě nestačilo. Mohlo by se pak stát, že budeme v Praze stavět jen hodně drahých bytů, které nakonec koupí nějací spekulanti a na ty místní se stejně nedostane. Budeme muset použít ještě další nástroje, jako řešení problému Airbnb nebo podporu družstevního bydlení. To by se mohlo vyřešit například tak, že družstvo dostane pozemek od města, postaví barák a část těch bytů dá městu. A to potom může rozvíjet svůj městský bytový fond. Také bychom měli využít peníze, která vláda plánuje uvolňovat na sociální bydlení. Jsou to pro Prahu peníze navíc, které lze využít k investiční činnosti. Byla by škoda, kdybychom je nechali utéct.

A samozřejmě je důležitá efektivní správa bytového fondu, který Praha reálně má. Máme tady asi 1800 bytů, které nejsou opravené a nejsou obyvatelné. Praha je vlastní, takže je nutné k tomu nějak přistoupit a opravit je. Pochopitelně je otázka, kdo by měl v těch městských bytech bydlet. Jak jsme zjistili už v opozici v minulém volebním období, v těch bytech bydlí i lidé, kteří nemají žádný problém si pořídit velice dobré bydlení na nějaké velice dobré adrese. Bydlel, nebo tam ještě bydlí, například i nějaký státní zástupce, který byl zbaven funkce v kárném řízení. Tyhle záležitosti teď řeší náš radní Adam Zábranský.

Co je hlavní prioritou, kterou chcete skutečně zvládnout za dobu svého vládnutí v Praze?

Těch priorit je hodně. Začít stavět metro D, posunout přípravu okruhů, pohnout s tou krizí dostupnosti bydlení a samozřejmě digitalizace úřadu. Kolegové Piráti ze Sněmovny mi už říkali, že toho bude hodně a hlavně se z toho nemám zbláznit. Tak to je asi také moje priorita.

Máte tři děti, ale být primátorem zabere hodně času. Neokradete je tím, že budete pracovat a nebudete mít čas na rodinu?

To je bohužel smutným faktem, že politika obecně je určitý exodus z rodiny. Ale já mám teď pro to, co dělám, podporu od manželky.

Co děláte s rodinou ve volném čase?

Teď nemám vlastně téměř žádný volný čas. Primátor je ve funkci skutečně 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Nevím, jak máte staré děti, ale ve školce jsou třeba různé besídky…

Samozřejmě, děti chodí do školky, ty dvě starší. Školka pořádá každý rok úklid zahrady za pomoci rodičů dětí, které tam chodí. Tak jsem byl pomáhat v rámci podzimního úklidu – hrabání listí, stříhání keřů a podobně. Školka dělá i velikonoční a vánoční odpoledne, kdy rodiče něco s dětmi tvoří. Na Halloween jsme vyřezávali ve školce dýně.

Říkal jste, že Vánoce budete trávit v rodinném kruhu. Jaké jsou vaše rodinné tradice?

Jako dítě mám na Vánoce parádní vzpomínky. V naší rodině se udržuje takový zvyk, je to velice opulentní štědrovečerní večeře, která má šest chodů, obsahuje třeba dvě polévky. To jsou moje vzpomínky na Vánoce. A potom lego, které jsme s bráchou pravidelně dostávali. Ono je to ale v dnešní době dost složité, připravit šestichodovou večeři, takže budeme letošní Vánoce trávit s prarodiči, u mého tchána a tchýně. A oni to mají takové „stručnější“.

Vystudoval jste lékařství. Přestože neléčíte, vzpomenete si na nějaký příběh z vašeho lékařského života?

Vzpomínám, že jsem chodil do třídy s mladým Ondrou Měšťákem, synem známého plastického chirurga. Byli jsme jednou asistovat u operace, a na konci operatérka řekla: „Tak medici, teď to došijte.“ Ondra se tam hrnul. Já jsem nikdy neměl ty chirurgické spády, on samozřejmě jo. Nacvakl jehlu do jehelce a začal vyšívat luxusní plastický steh. Šlo o staršího pacienta, u kterého se v budoucnu nepředpokládala zrovna promenáda v plavkách, ale Ondra to vzal hodně poctivě. Když byl asi v půlce, tak k němu přišla operátorka, chvíli na to nevěřícně koukala a řekla: „Co to děláte? Hrajete si na plastického chirurga? Prostě to normálně zašijte!“ Tak to nějak došil, a následně zaznělo: „Píšeme protokol, hlaste jména, medici.“ Když ohlásil „Měšťák“, tak tam sestry smíchy málem spadly ze židlí.

Kvůli příjmení?

Ano. Tehdy se totiž žádná zpráva v novinách o soutěži krásy neobešla bez hodnocení od Měšťáka staršího. Která miss má za sebou jakou plastickou operaci… Mimochodem Měšťák mladší je dnes už docent v oboru plastické chirurgie.  

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5, Praha 5

A vy sám doma léčíte? Jste považován doma za lékaře?

Jsou situace, kdy říkám manželce, že jsem tady lékař. Ale to dělám spíše výjimečně. A samozřejmě, něco bych zvládl.

Můžete psát recepty?

Ano.

Tak vidíte, to stačí!

Můžu psát dokonce i elektronické recepty.

Z těch jsem já osobně nadšená. Člověk nemusí kvůli každé maličkosti dojíždět přímo k lékaři.

Dělal jsem i na realizaci toho systému. Nejsem ale autorem legislativy, podle které to bude teď od ledna povinné. Ale nejsem příznivcem povinností tohoto typu.

Co si představíte pod pojmem luxus?

Luxus je spánek.

Kolik hodin denně si dopřáváte?

Zatím ještě tak, abych zvládl fungovat, tak pět hodin. Pak to doháním nějak o víkendu.

Jako veřejně známá osoba musíte nějak vypadat. Co nákupy, máte svého stylistu?

Včera jsem si koupil smoking na ples hlavního města Prahy. Stylistu nemám.

Jak se vyrovnáváte s pozorností médií a veřejnosti?

Zpočátku mi říkali, že se do kamery málo usmívám, tak to jsem už snad zlepšil. Byl jsem 17. listopadu na Národní třídě, byla tam spousta lidí a nikdo na mě nic neházel. Takže asi dobrý… Jinak jezdím do práce i z práce většinou metrem, takže mě občas někdo pozná. Jezdím z Jižního města na Staroměstskou a zpátky, ale nemám úplně přesnou pracovní dobu. Než si tedy na mě počíhat na přestupu na Muzeu, je spíš lepší mi poslat mail.

Nezaznamenal jste větší pozornost ze strany žen? Nežárlí na vás manželka?

Ano, zaznamenal. Dámy na magistrátním sekretariátu o mě pečují opravdu výborně. Já se snažím pečovat o manželku, což ale teď jde jen o víkendu. A to ještě jen částečně. Moje žena je skvělý člověk a moc si jí vážím. Vždy se mi snaží vyjít vstříc, nebo alespoň najít nějaký kompromis, a péči o všechny tři děti i domácnost zvládá v podstatě sama. Žárlení si v našem vztahu tak nějak nedokážu představit.

Jako primátor musíte chodit také na společenské akce. Baví vás to?

Některé akce jsou i pietní akty a u těch bych úplně neřekl, že mě „baví“. Primátor má řadu povinností, ale pochopitelně teď mají trochu víc přednost ty kancelářské. Až se to trochu usadí, tak snad budu stíhat i víc těch společenských akcí.

Na plesech budete muset tančit. Tančíte rád? Vzpomenete si na nějakou veselou historku z tanečních?

Já tančím velmi rád. Na gymplu jsem prošel všemi dostupnými úrovněmi taneční školy. A balil jsem tam svoji první holku, takže to byla taková dlouhá série mimořádné trapných okamžiků.

Přeji vám co nejméně trapných okamžiků v čele vedení Prahy. Děkuji za rozhovor. 

Rychlá zpověď:

Jaké to je byt primátorem Prahy?

Rychlé.

Myslíte, ze by měla byt zavedena opět povinná vojna?

Ne, aktivní dobrovolné zálohy je dnes to správné řešení. Hrozby jsou úplně jiné.

Co je podle vás největší slabina České republiky?

Odliv lidského i ekonomického kapitálu a s tím související zastaralé vzdělávání.

Kdo je pro vás největším lékařským vzorem?

Fillipus Aureolus Steofrastus Bombastus von Hohenheim zvaný také jako Paracelsus - velký reformátor lékařství v 16. století.

Proč by měla byt marihuana legální?

Minulé ministerstvo se intenzivně snažilo, aby se léčebné konopí nedostalo k pacientům a díky tomu je tu asi milión lidí, kteří používají konopí, ale nedostanou ho v lékárnách, musí si ho pěstovat sami, takže tohle je řešení pro nemocné lidi.

Jaká je vaše další pracovní meta? Kandidatura na prezidenta?

V mém případě je to jednoduché. Nám se buď podaří na Prahu přinést změny, jak jsme slíbili a v tom případě budeme pokračovat a usilovat o další mandát. A nebo úspěšní nebudeme a to pak není v podstatě co řešit.

Co byste nikdy neodpustil svým dětem?

Kdyby nebyly samy sebou.

Kdo je podle vás nejvíc sexy politička na světě?

I fiktivní? Tak asi Daenerys Targaryen. Ale kdyby šlo o reálnou političku, tak bych řekl Ancilla van de Leest, což je lídryně Pirátů roku 2007 do nizozemských voleb.

Kdy jste si naposledy zahrál na bicí?

Letos na jaře na narozeninách Pirátské strany, pokud se počítá africký buben.

Platí podle vás pořekadla S poctivosti nejdál dojdeš?

Z dlouhodobého hlediska určitě, i když se dát na temnou stranu síly je určitě jednodušší a rychlejší.

Jak stráví nový primátor Vánoce?

V kruhu rodinném.

Na co jste sbalil svou manželku?

Na sliby.

Tři vaše neřesti?

Workoholismus, vodní dýmka a sázení stromů.

Bez čeho si neumíte představit den?

Bez kafe, které ráno vařím sobě a manželce.

Na co byste se zeptal vy mě?

Kdy už bude konec?
Teď.
(smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Hřib patří do politické strany Pirátů.
Před necelým měsícem se stal pražským primátorem.
Manželka je mu velkou oporou.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks