Rychlá zpověď - primátor Zdeněk Hřib: Politika je určitý exodus z rodiny

O primátorství, rodině a medicíně
10. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Je to měsíc, co má Praha nového primátora a co se Zdeňkovi Hřibovi otočil život vzhůru nohama. Před pár týdny ho vlastně téměř nikdo neznal, ale teď jsou ho plná média. Lékař, který neléčí a dal se na politiku, protože chce, aby se jeho tři děti měly v téhle zemi lépe. Ve svém nabitém programu si udělal čas i na rozhovor pro Luxury Prague Life a promluvil o zážitcích ze studií, rodinném životě i vizích, které pro Prahu má.

Video

Jaký je to pocit být primátorem? Nejste ve funkci dlouho, stihl už jste se rozkoukat?

Sestavuji tady tým svých poradců, nějakým způsobem dělám kolečko po jednotlivých svých gescích, takže je to celé teď takové rychlé. Vyloženě fofr, který se nedá zastavit. Myslím, že si to brzy „sedne“.

Je to náročné?

Řekl bych, že jo.

Proč jste do toho šel? Já vás mám zafixovaného jako lékaře, který neléčí. Jste členem nebo ředitelem různých organizací a na to, jak jste mladý, toho máte docela dost. Proč ještě být primátorem?

Z mého pohledu to není ani tak nějaká tužba, jako spíš služba. Chci, aby se Praha posunula někam dál, a nelze úplně čekat, že když něco chcete, že to někdo udělá za vás.

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze, Praha 4

Jak se stane to, že přijdete z nějakého malého města do Prahy a řeknete si: „Tak, a já to tady změním…“?

Protože tady žiju nadpoloviční většinu svého života. Moje tři děti jsou narozené v Podolí, a já bych byl rád, aby mi za třicet let neřekly: „Tak my jdeme jinam, kde si můžeme dovolit bydlení, třeba do Vídně.“ Toho bych se určitě nerad dožil.

A proto chci změnit Prahu tak, aby poskočila na žebříčku kvality života. Zatím není na úplně nejvyšších příčkách. Jsou tam jiné evropské metropole, které od nás nejsou daleko geograficky ani historicky, třeba právě Vídeň. Troufám si tvrdit, že máme na to, abychom se tady měli líp.

Jak chcete zařídit to, že bude bydlení dostupné? Už se vyšplhalo na neuvěřitelné částky…

Ten problém se nechal kvasit velice dlouho. Panuje nějaká představa, že za to může předchozí koalice, která tu byla čtyři roky. Ale v momentě, kdy vám trvá povolit bytový dům třeba sedm let, tak už je z toho zjevné, že to nemůže být vinou těch, co tady byli jenom poslední čtyři roky. To je problém, který tady musel vzniknout mnohem dřív. Nečinností těch, kteří tu byli ještě předtím.

Ten problém je velký a je nutné ho řešit paralelně na více liniích, je nutné použít takový vyvážený mix opatření. Jednak odbrzdit brownfieldy v širším centru, to jsou ty bývalé průmyslové areály, a pomocí digitalizace a standardizace zrychlit stavební řízení. Jen to by ale samo o sobě ještě nestačilo. Mohlo by se pak stát, že budeme v Praze stavět jen hodně drahých bytů, které nakonec koupí nějací spekulanti a na ty místní se stejně nedostane. Budeme muset použít ještě další nástroje, jako řešení problému Airbnb nebo podporu družstevního bydlení. To by se mohlo vyřešit například tak, že družstvo dostane pozemek od města, postaví barák a část těch bytů dá městu. A to potom může rozvíjet svůj městský bytový fond. Také bychom měli využít peníze, která vláda plánuje uvolňovat na sociální bydlení. Jsou to pro Prahu peníze navíc, které lze využít k investiční činnosti. Byla by škoda, kdybychom je nechali utéct.

A samozřejmě je důležitá efektivní správa bytového fondu, který Praha reálně má. Máme tady asi 1800 bytů, které nejsou opravené a nejsou obyvatelné. Praha je vlastní, takže je nutné k tomu nějak přistoupit a opravit je. Pochopitelně je otázka, kdo by měl v těch městských bytech bydlet. Jak jsme zjistili už v opozici v minulém volebním období, v těch bytech bydlí i lidé, kteří nemají žádný problém si pořídit velice dobré bydlení na nějaké velice dobré adrese. Bydlel, nebo tam ještě bydlí, například i nějaký státní zástupce, který byl zbaven funkce v kárném řízení. Tyhle záležitosti teď řeší náš radní Adam Zábranský.

Co je hlavní prioritou, kterou chcete skutečně zvládnout za dobu svého vládnutí v Praze?

Těch priorit je hodně. Začít stavět metro D, posunout přípravu okruhů, pohnout s tou krizí dostupnosti bydlení a samozřejmě digitalizace úřadu. Kolegové Piráti ze Sněmovny mi už říkali, že toho bude hodně a hlavně se z toho nemám zbláznit. Tak to je asi také moje priorita.

Máte tři děti, ale být primátorem zabere hodně času. Neokradete je tím, že budete pracovat a nebudete mít čas na rodinu?

To je bohužel smutným faktem, že politika obecně je určitý exodus z rodiny. Ale já mám teď pro to, co dělám, podporu od manželky.

Co děláte s rodinou ve volném čase?

Teď nemám vlastně téměř žádný volný čas. Primátor je ve funkci skutečně 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Nevím, jak máte staré děti, ale ve školce jsou třeba různé besídky…

Samozřejmě, děti chodí do školky, ty dvě starší. Školka pořádá každý rok úklid zahrady za pomoci rodičů dětí, které tam chodí. Tak jsem byl pomáhat v rámci podzimního úklidu – hrabání listí, stříhání keřů a podobně. Školka dělá i velikonoční a vánoční odpoledne, kdy rodiče něco s dětmi tvoří. Na Halloween jsme vyřezávali ve školce dýně.

Říkal jste, že Vánoce budete trávit v rodinném kruhu. Jaké jsou vaše rodinné tradice?

Jako dítě mám na Vánoce parádní vzpomínky. V naší rodině se udržuje takový zvyk, je to velice opulentní štědrovečerní večeře, která má šest chodů, obsahuje třeba dvě polévky. To jsou moje vzpomínky na Vánoce. A potom lego, které jsme s bráchou pravidelně dostávali. Ono je to ale v dnešní době dost složité, připravit šestichodovou večeři, takže budeme letošní Vánoce trávit s prarodiči, u mého tchána a tchýně. A oni to mají takové „stručnější“.

Vystudoval jste lékařství. Přestože neléčíte, vzpomenete si na nějaký příběh z vašeho lékařského života?

Vzpomínám, že jsem chodil do třídy s mladým Ondrou Měšťákem, synem známého plastického chirurga. Byli jsme jednou asistovat u operace, a na konci operatérka řekla: „Tak medici, teď to došijte.“ Ondra se tam hrnul. Já jsem nikdy neměl ty chirurgické spády, on samozřejmě jo. Nacvakl jehlu do jehelce a začal vyšívat luxusní plastický steh. Šlo o staršího pacienta, u kterého se v budoucnu nepředpokládala zrovna promenáda v plavkách, ale Ondra to vzal hodně poctivě. Když byl asi v půlce, tak k němu přišla operátorka, chvíli na to nevěřícně koukala a řekla: „Co to děláte? Hrajete si na plastického chirurga? Prostě to normálně zašijte!“ Tak to nějak došil, a následně zaznělo: „Píšeme protokol, hlaste jména, medici.“ Když ohlásil „Měšťák“, tak tam sestry smíchy málem spadly ze židlí.

Kvůli příjmení?

Ano. Tehdy se totiž žádná zpráva v novinách o soutěži krásy neobešla bez hodnocení od Měšťáka staršího. Která miss má za sebou jakou plastickou operaci… Mimochodem Měšťák mladší je dnes už docent v oboru plastické chirurgie.  

Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Pronájem bytu Praha 1 - 43m, Praha 1

A vy sám doma léčíte? Jste považován doma za lékaře?

Jsou situace, kdy říkám manželce, že jsem tady lékař. Ale to dělám spíše výjimečně. A samozřejmě, něco bych zvládl.

Můžete psát recepty?

Ano.

Tak vidíte, to stačí!

Můžu psát dokonce i elektronické recepty.

Z těch jsem já osobně nadšená. Člověk nemusí kvůli každé maličkosti dojíždět přímo k lékaři.

Dělal jsem i na realizaci toho systému. Nejsem ale autorem legislativy, podle které to bude teď od ledna povinné. Ale nejsem příznivcem povinností tohoto typu.

Co si představíte pod pojmem luxus?

Luxus je spánek.

Kolik hodin denně si dopřáváte?

Zatím ještě tak, abych zvládl fungovat, tak pět hodin. Pak to doháním nějak o víkendu.

Jako veřejně známá osoba musíte nějak vypadat. Co nákupy, máte svého stylistu?

Včera jsem si koupil smoking na ples hlavního města Prahy. Stylistu nemám.

Jak se vyrovnáváte s pozorností médií a veřejnosti?

Zpočátku mi říkali, že se do kamery málo usmívám, tak to jsem už snad zlepšil. Byl jsem 17. listopadu na Národní třídě, byla tam spousta lidí a nikdo na mě nic neházel. Takže asi dobrý… Jinak jezdím do práce i z práce většinou metrem, takže mě občas někdo pozná. Jezdím z Jižního města na Staroměstskou a zpátky, ale nemám úplně přesnou pracovní dobu. Než si tedy na mě počíhat na přestupu na Muzeu, je spíš lepší mi poslat mail.

Nezaznamenal jste větší pozornost ze strany žen? Nežárlí na vás manželka?

Ano, zaznamenal. Dámy na magistrátním sekretariátu o mě pečují opravdu výborně. Já se snažím pečovat o manželku, což ale teď jde jen o víkendu. A to ještě jen částečně. Moje žena je skvělý člověk a moc si jí vážím. Vždy se mi snaží vyjít vstříc, nebo alespoň najít nějaký kompromis, a péči o všechny tři děti i domácnost zvládá v podstatě sama. Žárlení si v našem vztahu tak nějak nedokážu představit.

Jako primátor musíte chodit také na společenské akce. Baví vás to?

Některé akce jsou i pietní akty a u těch bych úplně neřekl, že mě „baví“. Primátor má řadu povinností, ale pochopitelně teď mají trochu víc přednost ty kancelářské. Až se to trochu usadí, tak snad budu stíhat i víc těch společenských akcí.

Na plesech budete muset tančit. Tančíte rád? Vzpomenete si na nějakou veselou historku z tanečních?

Já tančím velmi rád. Na gymplu jsem prošel všemi dostupnými úrovněmi taneční školy. A balil jsem tam svoji první holku, takže to byla taková dlouhá série mimořádné trapných okamžiků.

Přeji vám co nejméně trapných okamžiků v čele vedení Prahy. Děkuji za rozhovor. 

Rychlá zpověď:

Jaké to je byt primátorem Prahy?

Rychlé.

Myslíte, ze by měla byt zavedena opět povinná vojna?

Ne, aktivní dobrovolné zálohy je dnes to správné řešení. Hrozby jsou úplně jiné.

Co je podle vás největší slabina České republiky?

Odliv lidského i ekonomického kapitálu a s tím související zastaralé vzdělávání.

Kdo je pro vás největším lékařským vzorem?

Fillipus Aureolus Steofrastus Bombastus von Hohenheim zvaný také jako Paracelsus - velký reformátor lékařství v 16. století.

Proč by měla byt marihuana legální?

Minulé ministerstvo se intenzivně snažilo, aby se léčebné konopí nedostalo k pacientům a díky tomu je tu asi milión lidí, kteří používají konopí, ale nedostanou ho v lékárnách, musí si ho pěstovat sami, takže tohle je řešení pro nemocné lidi.

Jaká je vaše další pracovní meta? Kandidatura na prezidenta?

V mém případě je to jednoduché. Nám se buď podaří na Prahu přinést změny, jak jsme slíbili a v tom případě budeme pokračovat a usilovat o další mandát. A nebo úspěšní nebudeme a to pak není v podstatě co řešit.

Co byste nikdy neodpustil svým dětem?

Kdyby nebyly samy sebou.

Kdo je podle vás nejvíc sexy politička na světě?

I fiktivní? Tak asi Daenerys Targaryen. Ale kdyby šlo o reálnou političku, tak bych řekl Ancilla van de Leest, což je lídryně Pirátů roku 2007 do nizozemských voleb.

Kdy jste si naposledy zahrál na bicí?

Letos na jaře na narozeninách Pirátské strany, pokud se počítá africký buben.

Platí podle vás pořekadla S poctivosti nejdál dojdeš?

Z dlouhodobého hlediska určitě, i když se dát na temnou stranu síly je určitě jednodušší a rychlejší.

Jak stráví nový primátor Vánoce?

V kruhu rodinném.

Na co jste sbalil svou manželku?

Na sliby.

Tři vaše neřesti?

Workoholismus, vodní dýmka a sázení stromů.

Bez čeho si neumíte představit den?

Bez kafe, které ráno vařím sobě a manželce.

Na co byste se zeptal vy mě?

Kdy už bude konec?
Teď.
(smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 445m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 445m

Atypický 445 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks