Hlavní stránka Nové články

O tom, že je synem slavného herce Jana Wericha, ví Jiří Petrášek už dlouho. Na veřejnost ale tato informace prosákla teprve před pár lety. A své geny rozhodně nezapře, Jiří je životní optimista, bavič i herec, přestože se tomuto povolání nikdy profesionálně nevěnoval. V rozhovoru pro LP-Life.cz se svěřil, co ve skutečnosti dělá, co by rád dělal do budoucna, i s tím, jak snáší tíhu stínu vlastního otce, kterého nikdy nepoznal.

Zastihla jsem vás v Praze, i když žijete v Děčíně, čím to?

Poohlížím se zde po svém dalším budoucím povolání, děvenko. (smích) Ale vážně. Mám tu nějaké schůzky, projekty, takže v Praze jsem poměrně často. A možná tu budu ještě víc, kdo ví. Zatím jsem ale stále ředitel Evropské obchodní akademie v Děčíně, vysokoškolský kantor, a co budu dělat dál, zatím nevím, protože ještě nějakou chvíli v Děčíně budu. Jedná se spíše o moji budoucnost, zatím nic konkrétního neřeším.

Kolik je vám let?

Už je mi hodně let, je mi třiašedesát. Ale v žádném případě nechci sedět doma se založenýma rukama.

V takovém věku už se spousta lidí těší na důchod.

Já se také těším na důchod, ale trochu aktivnější.

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ, Okolí Prahy

Byl jste vždycky takový?

Vždycky jsem byl takový, vždycky jsem byl trochu workoholik. Hlavně jsem měl vždycky taková zaměstnání nebo poslání, která v podstatě znamenala vždy něco trochu jiného. U jednoho jsem si odpočinul ve vztahu k druhému, a obráceně. Mám to tak i dnes, jsem ředitel a kantor, ale při tom také moderátor, dělám věci v rámci showbyznysu, hraju v divadle svoje Hovory W – jak v Praze, tak na venkově. Takhle to střídám, celý život jsem byl takový.

Showbyznys jste ale poznal až poté, co se přišlo na to, kdo je váš táta…

To je hluboký omyl, protože já jsem divadlo hrával už jako chlapec. Jako kluk jsem hrával v Noci na Karlštejně přímo na Karlštejně. Měl jsem zde důležité role, sedmé páže zleva drží koně, když přijíždí král a říká: „Buď zdráv, králi!“ Připadal jsem si jako Cyrano z Bergeracu nebo Hamlet. Inklinoval jsem k tomu celý život, ale je pravda, že mnohé věci se rozjely asi až před sedmi lety, kdy se všechno provalilo.

Když jste měl v sobě takové vlohy, proč jste nešel na herectví? Aniž byste tušil, kdo byl váš tatínek.

To je jednoduché. Když jsem dělal maturitu, chtěl jsem jít jednoznačně na DAMU. Moje adoptivní matka mi tenkrát řekla, že to neexistuje. Malinko mě vydírala tím, že mně zemřel adoptivní otec, když mi bylo čtrnáct. Trochu se na něj odvolávala, říkala „my bychom nechtěli, abys byl herec, protože herci jsou samá děvka“. Hovořila tak i za otce Vladimíra Petráška. Byl jsem přinucený studovat ekonomii, stal jsem se inženýrem ekonomem. Jsem inženýrem stejně jako Petr Nárožný nebo Ivan Mládek a další, kteří do showbyznysu stejně potom pronikli. Zajímavé je, že znám plno účetních, kteří jsou také samá děvka, ale o těch se nepíše, kdežto o hercích se to okamžitě ví. Takže matka to okamžitě smetla ze stolu a bylo po DAMU.

A ona věděla, kdo byl váš pravý otec?

Ano, ona to věděla.

Možná se bála, abyste nebyl jako on…

Je pravda, že jsem se dozvěděl, kdo byl můj otec, až po smrti Jana Wericha. Rodina to tajila z toho důvodu, že měli třeba právě strach, že se za ním rozběhnu, řeknu matce „ty nejsi moje máma“ a podobně. V životě bych to neudělal, protože jsem měl rodinu, která mi dala vzdělání, lásku a úplně všechno, neudělal bych to. Mamka se možná trochu bála, možná z těchto důvodů.

Tamta rodina se zase možná musela bát, že byste chtěl nějaké peníze nebo slávu…

Vůbec nic takového nechci, nic takového mě nezajímá. Jsem na světě šťastný. A jestli se někdo bojí, že bych si sáhl na nějaká práva nebo něco podobného, vůbec o to neusiluji. Žiji šťastně a spokojeně a vůbec nic mi nechybí.

Jak jste to tenkrát vnímal, když jste na to přišel?

Asi tak, že to pro mě nebyl až takový šok, to se nevytahuji. Překvapení možná bylo to, že je to právě Jan Werich, ale já jsem vždycky trochu z té rodiny a okolí cítil, že něco není úplně jasné. Okolí ti vždycky dá něco najevo, že to cítíš. Říkáš si: „Proboha, jsem já opravdu jejich vlastní syn?“ Byli to už staří rodiče, neměli jiné děti, někdo mi občas něco naznačil. Zas až takový šok to pro mě nebyl.

Říká se, že adoptované děti mají pocit, že nemají svou identitu, že jim lhali.

Takové pocity jsem neměl. Dostal jsem se z kojeneckého ústavu velice rychle. Pravda je taková, že jsem se první rok života jmenoval Jan, teprve pak mně po rozhodnutí soudu dali jméno Jiří. Beru to tak, že život takhle běží. Jsem člověk naplněn optimismem, jsem člověk velmi pozitivní, docela jsem se s tím srovnal. Samozřejmě jsem nad tím hodně přemýšlel, mrzelo mě, že jsem tátu nepoznal blíž a podobně. Ale srovnal jsem se s tím opravdu velmi dobře.

Jak se na to vlastně přišlo?

To je velice jednoduché. Přišel na to jeden autor, myslím David Zápal ze Super.cz, a najednou zveřejnil „Objeven syn Jana Wericha“. Byla tam moje fotografie. Ptal jsem se ho, odkud tu fotku má, ale řekl, že svůj zdroj neprozradí a že je to dobře informovaný zdroj. Přiznám se, že jsem ze začátku malinko mlžil z toho důvodu, že jsem nechtěl nějakou velkou popularitu, rozhovory a něco pořád vysvětlovat. Pak jsem si ale řekl, že být synem Jana Wericha není žádná ostuda, každý máme nějakého otce, tak jsem přiznal, že tomu tak je.

Takže jste to přijal za vlastní?

Přijal jsem to za vlastní, já už jsem to v té době věděl. Věděl jsem to od roku 1980, ale pouze jsem se s tím nikde nevytahoval a nezmiňoval. Když to potom bylo na světě, tak někteří kamarádi a lidé ze showbyznysu mi říkali, že se nemám za co stydět, že je úžasné být synem Jana Wericha. Pak jsem samozřejmě řekl, že ano. Pak vybuchla bomba a všechno to začalo. Rozhovory v časopisech, různé televizní pořady mě začaly zvát jako hosta a podobně.

Kdo vám to tenkrát řekl, maminka?

Maminka mi to řekla.

Jen tak?

Ne, ona mi potom řekla, že si to nechce vzít do hrobu. Abych věděl, kdo vlastně jsem.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Jak vzniklo tedy „to“ Werich ve vašem jméně?

To vzniklo tak, že to jednou někdo napsal, a mně se to líbilo jako vzpomínka na tátu. Používám to jako umělecký pseudonym, tím ale vůbec nechci naznačovat, že bych se s otcem chtěl srovnávat. Vždycky říkám, že kdybych tátu potkal, podal bych mu ruku a řekl: „Táto, pojď, zahrajeme si spolu ve filmu.“ Já jsem mizerný herec, on je výborný herec. Společně by měl tedy film padesátiprocentní úspěšnost, což je na český film poměrně dobré. Werich neznamená, že bych se chtěl otci přiblížit, pokud jde o jeho umění.

Pozornost novinářů může být i velmi nepříjemná. Jak se obyčejnému člověku změní život? Jak jste se cítil?

Bylo mi to zezačátku nepříjemné. I když jsem takový exhibicionista v tom směru, že mně nevadí bez trémy vystoupit na jevišti. Považoval jsem to za takové šťouchání do osobního života, teď ty dotazy – kdo byla biologická matka a podobně. Protože za svoje rodiče považuji logicky své adoptivní rodiče, tak tyhle věci jsem nechtěl nikdy rozebírat.

Na druhou stranu to přineslo jedno pozitivum, že dnes de facto dělám práci, kterou mám rád. Rád řediteluji školu, rád učím na vysoké škole, ale také rád hraju divadlo, moderuju a tak dále.

Jak vás vnímají vaši studenti?

Jako ředitele školy i jako učitele na fakultě. Ale samozřejmě se občas zmíní, na něco se zeptají, možná aby trochu zabili hodinu. Největší show samozřejmě byla, když jsem dotočil televizní seriál Stopy života, kde jsem měl postelovou scénu s devatenáctiletou kolegyní, z toho měli obrovský svátek.

Kolik vám bylo, když jste to točili?

Asi devětapadesát. Měli z toho obrovskou radost. A kluci na fakultě říkali „to jste měl prožitek, to jste si to musel užít“. Samozřejmě tyhle scény, když se točí, nic nádherného to není. To vyvolalo takové „haló“, ale mám se studenty velmi přátelský vztah, takže si myslím, že je všechno v pořádku.

Myslela jsem, jestli si říkali „páni, mě učí syn slavného Wericha“…

Napsal o mně článek do novin jeden můj student, „Učí mě syn Jana Wericha“. Bylo to hezké, pohlazení na duši, líbilo se mi to. Napsal to s takovou úctou. To ano, možná to tak někteří berou, ale pravda je taková, že se nechovám jako syn Jana Wericha nebo jako herec, ani na fakultě, ani na střední škole, kterou šéfuju. Tam mám své poslání, takže zas tolik na to nenarážíme.

Hodně se vídáte i se slavnými. To bylo ještě před tím zjištěním, nebo až po něm?

Já jsem se s některými vídal, protože někteří byli moji kamarádi. Samozřejmě ale všechno začalo tou mojí další profesí. Začal jsem si zvát osobnosti do mikrofóra Českého rozhlasu a svého pořadu Hovory W. To začalo tím, že jsem se s těmi lidmi víc seznamoval, točil jsem s hereckými špičkami seriál Stopy života a podobně. Takže člověk lidi z této oblasti samozřejmě poznává.

Někteří tatínka ještě pamatují. Říkali vám o něm něco?

Samozřejmě, pamatují, hezky o něm mluví. Mluvila o něm hezky Květa Fialová, mluví o něm hezky Zdenička Procházková, Karel Gott mi vyprávěl, že se ho táta kdysi zastal a podobně. Samozřejmě na něj vzpomínají v dobrém.

Co na to vaše rodina? Manželka a děti…

Musela byste se především zeptat manželky. Já vždycky říkám, a píšu to i ve své poslední knize, že každý muž má mít tak velkou zahradu, jakou stačí jeho žena obdělávat. A pokud se to nedaří, neměň zahradu. Ona by tím pádem řekla, že doma nic nedělám a všechno je na ní.

Není to pravda, sekám třeba trávu, ale samozřejmě to bere tak, že často nejsem doma, mám toho hodně. Občas jede na nějaké představení se mnou, ale bere to tak, že v  rodině toho moc nenadělám.

Děti to berou úplně v klidu, těch se to moc netýká, protože mají svoje povolání, které nesouvisí se showbyznysem. Syn je řídící letového provozu, dcera je teď na mateřské s třetí dcerou, jinak pracovala na Ministerstvu pro místní rozvoj. Mají svůj život a tolik si toho nevšímají. Vnučky ale třeba kolikrát řeknou, dívající se na televizi, „jé, hele, děda!“, pokud běží třeba Byl jednou jeden král. A já jim říkám: „Nikoliv děvčátka, to je praděda. Děda jsem já.“

Co na to veřejnost, tedy obyčejní lidé, kteří milovali Wericha jakožto herce? Nekladou na vás nějaký tlak?

Nesetkal jsem se s ničím vyloženě negativním. Je ale pravda, že často srovnávají, a já to nemám moc rád. Mnozí bardové českého divadla mi říkají: „Vykašli se na to, každý je něčí syn. Hraj a dělej to, co máš rád, lidi umíš bavit, tak to dělej. Kdybys to neuměl, můžeš být stokrát synem Jana Wericha, ale přesto je to k ničemu.“

Okolí mě samozřejmě takhle vnímá, ale většinou pozitivně. Díky tomu jsem se setkal třeba s paní Evičkou Tůmovou, poslední hospodyní Jana Wericha, díky tomu jsem poznal lidi, kteří chodili do Werichovy vily, setkal jsem se s novými lidmi, kteří tátu znali a měli ho rádi, tedy s lidmi, se kterými bych se v životě nesetkal. Je to velmi příjemné.

Dokonce na moje představení přišly dvě sestřičky z nemocnice, které byly u toho, když táta umíral. Není to vždycky úplně o veselých událostech, ale jsem rád, když si mohu popovídat s lidmi, kteří tátu osobně znali.

Potkal jste se někdy s příbuznými Wericha?

Potkal jsem jenom tátovu pravnučku, tedy Fanči dcerou, která byla na otevření Werichovy vily. Jinak s Fančou (vnučka Jana Wericha, pozn. red.), která žije ve Švýcarsku, tu jsem nikdy neviděl a nikdy jsme se nepotkali. Trošku toho lituju, ale myslím si, že k tomu třeba někdy dojde. Určitě nemusí mít ta rodina strach, že bych měl zájem o nějaká práva, to ne.

Jste voják. Jak jste se k tomu dostal?

Voják jsem, teď jsem samozřejmě ve výslužbě. Jsem podplukovníkem vzdušných sil. Teď jsem trochu profesionálním kladečem věnců, protože chodím po všech těch pietách. Mám to spojené ještě takto – jsem tiskový mluvčí Cyriaků, Křížovníků s červeným srdcem, a jsem také podplukovníkem armády.

Všude se snažím propagovat armádu a starat se o odkaz našich největších hrdinů, to jest letců ARF i třeba válečných veteránů, kteří přišli z Východu. To je takové naše poslání, my jsme například založili muzeum letců ARF v Polici na zámku a podobně. Jsem velmi pyšný na uniformu a snažím se reprezentovat armádu, co nejlépe to jde.

Na čem momentálně pracujete a co je nového?

Moje poslední kniha Kapka do žil. Je to takový souhrn povídání o životě, vzpomínek na kamarády, tátu, Berounku… Jsou tam moje básně, aforismy, všechny glosy, které jsem vysílal v Českém rozhlase a tak dále. Když ji přečetl Honza Přeučil, tak řekl: „Ta kniha je tak krásná, pojď, namluvíme ji spolu.“ Namluvili jsme ji spolu jako audioknihu, takže je k dostání nejen v tištěné podobě, ale také v podobě audioknihy. V současné době připravujeme další seriál Hovoru W s hosty, konkrétně v divadle Karla Hackera v Kobylisích.

Moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Nejlepší český komik současné scény?

Jak říkával můj táta, komiků je pomálu, zato šašků je dost. U mě nejlepší je komik, jednoznačně, pan Jiří Suchý.

Vyjmenujte tři vaše záporné vlastnosti.

Žravost, lenost a zapomnětlivost. Ale jenom ve vlastní rodině, v práci to docela jde.

Vyjmenujte tři vlastnosti, o kterých si myslíte, že jste zdědil po otci.

Myslím, že je to takový nadhled, optimismus a humor. A během příštích dvaceti let se dostaví ještě jeho moudrost, ona werichovská moudrost. To bude něco úžasného!

Shrňte český showbyznys do jedné věty.

To je jednoduché, je to stejné jako ve světě – napůl je to hnůj, napůl je to pohoda a zábava.

Po boku které české hvězdy byste si chtěl zahrát?

Určitě Terezka Kostková.

S kým byste se chtěl v životě potkat, kdyby to šlo?

Kdyby to ještě šlo, tak s tátou Janem Werichem a Johnem Fitzgeraldem Kennedym.

Když bych vám řekla, že vám splním tři přání, co byste si přál?

Na prvním místě zdraví, na druhém místě aby alespoň jedna z mých vnuček byla lékařkou, to aby o mě bylo postaráno. A to třetí přání je zahrát si krále v nějaké hezké české pohádce.

Proč jsou Češi závistiví?

Protože máme všichni stejně? No nemáme! To možná kdysi tak bývalo to rovnostářství, ale teď je to jiné, a já si myslím, že je to správné. Ale pamatujme si jednu věc, ona vlastně závist není nic jiného než nejhorší forma obdivu. Lidé závidí proto, že mají méně peněz, mají horší manželku a tak dále. Čili jenom toho druhého tímto způsobem obdivují.

Kde se vidíte za 10 let?

Tam jsou jenom dvě možnosti – Olšanské hřbitovy, nebo Pražský hrad.

Zavedl byste brannou povinnost?

Určitě. Jako voják jsem podplukovník Vzdušných sil Armády ČR ve výslužbě. Armádě fandím. Zavedl, protože z chlapců se stávají muži skutečně až na vojně. Nemusela by být tak dlouhá.

Koho byste si představoval jako příštího prezidenta České republiky?

Tady nebudu konkrétní, ale umím si na Pražském hradě představit nějakou ženu.

Proč nežijete v Praze?

Jsem sice křtěný Vltavou, ale momentálně žiji na okraji Českosaského Švýcarska, ve vesničce Malšovice na Děčínsku, a to proto, že je tam krásná příroda, nádherně se tam žije a je tam taková múza všude, krásně se tam tvoří.

Největší urážka, kterou jste o sobě slyšel?

V mateřské školce, kde mi jeden spolužák říkal Bumbrlíčku. Já jsem tenkrát nevěděl, co to je, asi to, že mám při těle. Tenkrát mě to hrozně štvalo. Nevěděl jsem, co to je, a přesto jsem byl naštvaný.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Nešla byste se mnou na kávu?

A půjdu a hned a ráda.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 188 m², ter. 45 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
10 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 201m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 201m

5 + KK 201 m², ter. 21 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 174m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 174m

4 + 1 174 m², ter. 57 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na prodej Praha
Praha 5

Luxusní kanceláře na prodej Praha

Atypický 775 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem kanceláře na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem kanceláře na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks