Hlavní stránka Nové články

S herečkou Vlastinou Kounickou Svátkovou děláme rozhovor každý rok, protože tahle ženská má stále co říct. Na začátku ledna vstoupil do kin její poslední film s názvem Můj příběh, který poukazuje na domácí násilí. Byť ona sama zažívala ve svém životě něco podobného, ve výsledku herečka přiznává, že ve filmu samu sebe neviděla. Faktem ale je, že se tato problematika týká mnoha žen. Svátková je jedinečná tím, že pro ni není žádné téma tabu. Ochotně a otevřeně hovoří o všech příkořích, které život přináší. V rozhovoru pro LP-Life.cz mluví nejen o nich, ale také o veselé stránce života, kterou prožívá.

Video

Jsi po premiéře v jednom kole?

Jsem ještě pořád v jednom kole, a to jsem si myslela, že si konečně odpočinu. Po premiéře jsem spala asi tři dny, protože jsem chodila spát s kohoutem a vstávala poslední. Pořád to ale nějak funguje a ještě jsem se nezastavila.

Vnímáš to jako úspěch?

Ano, vnímám to jako úspěch. Já už jsem se naučila nehejtovat samu sebe a nekritizovat se za všechno, ale reálně vidět, že jsem se někam dostala. Je fajn, že na sebe můžu být hrdá.

Film se hrál na Slovensku i u nás. Kde to mělo větší úspěch?

Ani jsem nad tím nepřemýšlela, je to úplně jedno. Ten problém násilí nebo špatně vybraného partnera a nesebelásky se může dotýkat Češek i Slovenek. Ten, kdo to viděl a líbilo se mu to, mi napíše soukromou zprávu. Jsem z toho opravdu překvapená.

Penthouse Troja 309m
Penthouse Troja 309m, Praha 7

Psali ti, i když jsi vydala knihu Prostor pro duši. Vím, že jsi se ženami aktivní, snažíš se jim pomoct. Jaká vlna se zvedla po odvysílání filmu? Tento problém se týká mnoha žen a dost se o tom neví.

Ten ohlas byl podobný jako po knížce. Lidé, co šli na film, většinou četli i knihu, takže mě sledují a hrozně se jim líbí, že do všeho, do čeho se pouštím, dávám své srdce. A to mají pravdu. Nedělám věci povrchně, protože mě to tak nebaví. Když se do něčeho pustím, musí to mít pro mě nějaký smysl a větší hloubku, proto už si role vybírám a nejdu úplně do všeho.

Jak moc jsi to ty v tom filmu?

Stoprocentně je tam kus mě, ale zároveň když jsem viděla film na plátně, tak se mi poprvé v životě stalo, že jsem neviděla sebe. Viděla jsem nějakou cizí paní a ona mě normálně dojmula k slzám, to jsem ještě nezažila.

Ty jsi toho ale sama hodně zažila…

Zažila jsem pár těžkých vztahů a psychovztahů.

Ale nikdo tě nebil.

Zažila jsem jeden takový vztah, kdy už tam bylo i fyzické násilí. Ale dnes mám nějaký nadhled a vím, že některé muže mohou ženy iritovat třeba tím, že na ně tlačí otázkami „máš mě rád, miluješ mě?“ Muži, kteří nejsou ještě duševně zralí, nemají životní zkušenosti a sami se sebou nepracují, jdou pak do agrese. Což neznamená, že je omlouvám, naopak. Ale může tam být nějaká akce a reakce. Všichni bychom měli na sobě pracovat, abychom na někoho nevytvářeli nátlak a nemanipulovali s ním. A ti druzí musí zase pracovat na sobě, aby zvládali svůj pocit vzteku.

Píšou ti i muži?

Píšou.

Napsali třeba zprávu typu, že už to nikdy neudělají?

To ne, tyhle typy mužů mi nepíšou. Ale píší mi muži, že na tom byli a že půjdou ještě jednou, že brečeli. Mně se tak líbí, když muž umí přiznat svoje slzy.

To se na to úplně bojím jít…

Jsou to ale slzy dojetí, ne že pláčeš, protože tam někdo umírá a ty ho lituješ. Je tam taková ta podpora, kdy fandíš příběhu a té ženě, a pak tě to dojme k slzám, když se jí třeba něco povede. Není to jen depka. První půlka je těžká a pak je to strašně odlehčené, aby to diváci unesli. Je tam humor, sranda, odlehčenost.

Napsal mi ale i jeden záchranář, který se několikrát setkal se ženami, které byly týrané, a říkal jim, aby to nahlásily. A ony řekly, že ne, protože se bojí. Říkal, že ten film je hrozně důležitý i z tohoto hlediska, aby si ženy uvědomily, kam až to může zajít a jak je strašně nebezpečné v takovém vztahu zůstávat a neodcházet.

Ozvali se ti z Bílého kruhu bezpečí nebo jiné organizace, že chtějí nějakou spolupráci?

To se mi neozvali, ale myslím, že paní producentka Pavla Krečmerová to má podchycené, že s takovými organizacemi komunikuje. Zároveň spolupracujeme s Popálkami, protože muž v tom filmu hlavní postavu popálil. Ti byli i na premiéře, je tam takové propojení nejen na týrání, ale i na to, jak se cítí lidé, kteří mají popáleninu na tváři. Hlavně ženy, které potom přijdou o všechno, o tvář a krásu, a lidi se jich na ulici bojí.

Já jsem to zažila, když jsem s tou maskou chodila po městě na oběd. Vnímala jsem, jak na mě koukají a zapomínají zavřít pusu. Jak je to vlastně strašně nepříjemné, být středem pozornosti, bohužel po té negativní stránce.

Navázal s tebou někdo kontakt?

Ne, oni se toho lidi bojí. Koukají a vůbec nevědí, co to je. Jak to vypadalo důvěryhodně, opravdu si mysleli, že jsem popálená. Mají odstup. Když jsem byla v restauraci a chtěla jsem si někam sednout, číšník řekl „hned přijdu“, a vlastně úplně zdrhnul a musela jsem si sednout sama. Lidi se bojí s takovým člověkem mluvit.

Přitom v dnešní době…

Když máš nějaký defekt, jizvy nebo něco podobného, tak jsou lidi strašně zvědaví. Zajímá je, co se ti stalo, zároveň ale vzbuzuješ odstup. Bojí se tě dotknout nebo se zeptat, a proto si myslím, že ta osvěta je hrozně důležitá. Mluvit o skutečných příbězích i o tom, jak se ti lidé cítí, co se v nich odehrává.

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré, Praha 1

Někdo z tvých špatných vztahů ten film určitě viděl. Ozval se ti někdo?

Ne. Naštěstí je ten příběh úplně jiný než můj, takže nikdo nemohl říct, že je to o Vlastině. Je to skutečný příběh o ženě, která byla baletkou a měla své kamarádky. V mém životě je to trochu jinak, já jsem se právě úplně neidentifikovala s tím příběhem, protože mě nezachraňuje babinec z problémů, nesetkávám se s pěti holkami u kafe a nedrbeme chlapy, to není můj styl. Proto jsem se při natáčení po takových scénách chodila koukat za kameru a říkala jsem, že to není reálné, že se tohle neděje. Štáb mi řekl, že se to děje, jen se to neděje mně.

Co na to říkali tvůj manžel a rodina? Manžel ví, čím sis prošla?

Přestože jsem mu všechno na začátku v podstatě řekla, neřekla jsem úplně detailně svůj životopis, protože jsem si na některé věci už ani nevzpomněla. Nebo už to pro mě ani nebylo důležité. Žije vedle mě už čtyři roky a pořád objevuje něco nového, nevídaného a je neustále překvapený, co jsem zažila, nebo co se ve mně skrývá.

Beru to pozitivně, on by občas byl rád, kdyby už to byla konečná, abych už nevytahovala pořád nějaká esa z rukávu. Na premiéře mi říkal, že je na mě hrdý a že se nemám za co stydět.

On je přitom takový praktik, že?

Ano, to byla ta největší emoce, kterou jsem z něj mohla dostat. To jsem nečekala, takovou krásnou pochvalu.

Taky tě pořád překvapuje? Ve vašem vztahu šlo všechno docela rychle, láska, svatba, dítě. Dokáže tě ještě něčím překvapit?

On je naprosto jiný a mě už to nepřekvapuje. Už jsem se s tím smířila. A jak jsem měla takové ty tendence ho nějak korigovat otázkami „jsi si jistý, co když to nevyjde, jsi připravený i na variantu B?“, tak jsem si uvědomila, že to vůbec nemá smysl a že ho akorát takovými rodičovskými řečmi naštvu.

Nechávám ho být jako svobodného člověka, který snad ví, co dělá. Já si taky dělám to, co si myslím, že je nejlepší pro mě. Když on mi to pak začne říkat, odpovídám, že je to moje věc. Domluvili jsme se, že si necháme prostor, ať každý uzná za vhodné, co má dělat a nezasahujeme si do toho.

Na začátku jsme se o to pokoušeli, on mi radil se smlouvami, s kým spolupracovat a s kým ne. Pořád jsme se jen hádali a já byla strašně vystresovaná, protože jsem měla pocit, že ty jeho nároky na mě jsou tak extrémní, že nebudu mít žádnou práci. Myslí si, že jsem hollywoodská hvězda, což je na jednu stranu fajn, ale na druhou stranu to v Čechách vůbec nejde praktikovat, ty jeho představy o honoráři a podmínkách. Takže jsme se s tím rychle rozloučili a já si to dělám sama.

Co šperky, pořád se daří? Prodáváš je ještě, nebo je jen nosíš?

Naštěstí obojí. Je to takový koníček, že si vyrábím přesně to, co bych chtěla nosit, pořád přidávám a vůbec mi nevadí, že jsem ověšená mými šperky. Zároveň se fakt dobře prodávají tak, jak chceme, abychom to pořád zvládali po té osobní rovině, setkávali se s těmi lidmi, pomáhali jim s návrhem a měli osobní přístup. Když nám někdo nabídne nějakou propagaci nebo reklamu, tak to odmítáme, protože to nepotřebujeme.

Máš nějaký hezký příběh spojený s prodejem šperku? Třeba muž, který vybírá šperk pro ženu pro speciální příležitost?

Máme hodně takových mužů, kteří nás tajně osloví, že chtějí vyrobit šperk pro ženu, dceru, za miminko nebo požádat o ruku. Většinou mají takovou typickou vlastnost, že to dělají na poslední chvíli. Za týden odlítají, chtějí ženu požádat o ruku a rychle by si přáli prsten. To jim musíme rychle vysvětlit, že superwomen nejsme a výroba takového šperku trvá dva měsíce. Zároveň ale mají i štěstí, že máme nějaký jeden volný a jenom upravujeme velikost, což je na počkání.

Většinou jsme ale zjistili, že si fakt myslí, že máme sto šperků, ze kterých si vyberou a druhý den si ho koupí. Takhle to nejde. Zároveň je ale fajn, že takoví muži jsou. Měli jsme třeba pána, který vybíral zásnubní prstýnek. My jsme mu radili na osobní schůzce kamínky, které k sobě ladí, a on nám řekl, že si to chce celé vymyslet sám, aby to bylo jenom jeho, což je hezké.

Věnuješ se teď ještě něčemu jinému?

Děláme přednášky na školách, jmenuje se to Vzdělání života a je to pro děti na základních a středních školách. Děláme to v kině. Můj muž to vymyslel, já tam mám jednu přednášku. Ještě tam přednáší třeba Bára Broučková, která měla bulimii, pak je tam Míša Jindruchová, která má třicet let anorexii, a ještě na tom pracuje. Je to taková prevence.

Co tě čeká v roce 2020?

To by mě taky zajímalo, co mě čeká. (smích)

Nemáš ještě naplánováno?

Žiju tady a teď, a ani nemám žádné sny, za kterými bych se chtěla hnát, protože by mě to zbytečně stresovalo, že tam ještě nejsem nebo že je to pořád daleko. Žiju z těch nabídek, které přicházejí, spíš se rozhoduji, jestli to chci, nebo nechci dělat. To je ta moje nějaká životní filozofie. Dělat věci, které mě baví a naplňují, a ne to, co mě nebaví.

A nabídky chodí?

Chodí.

Je jich po premiéře víc?

Plynule chodí nabídky, které by mě v životě nenapadly, že přijdou, a teď zvažuji, jestli je to vůbec moje cesta, nebo ne.

V jakém smyslu?

V tom smyslu, že bych možná byla známější, ale úplně nevím, jestli chci být známější. Ani nejsem takový ten typ, který by potřeboval být úplně všude. Přeci jen je někdy lepší odmítnout lákavou nabídku, protože to není třeba naše cesta.

Jak sis zvykla na život na vesnici?

Fakt rychle, teď naopak si nemůžu zvyknout v centru, když sem přijedu. Nemám kde zaparkovat a nemůžu si zvyknout na takový ten ruch, stres. Jsem v takové té nepříjemné tenzi a těším se domů, kde nic neřeším.

A děti?

Děti jsou v pohodě, ty jsou spokojené. Mají školu hned za vesnicí.

Kluci už jsou ale docela velcí, nemlátí s nimi puberta?

Ten nejstarší ano, tomu je dvanáct. Zároveň je to ještě hezky vyvážené, že umí být gentleman a vzít mi tašku, podržet dveře, obejmout mě a říct mi, že mě má rád, umí pro mě uvařit bramboračku. Takže puberta ano, v určité fázi, ale zároveň je tam pořád i to hezké a takové to chlapské, že z něj roste galantní muž.

To je ale tvá obrovská práce, po tom, čím vším sis prošla…

Snažím se o to, aby nebyli rozmazlení a byli samostatní. Vždycky ze srandy říkám, že v osmnácti půjdou z domu, tak aby byli připravení si vyprat a uvařit. Hrozně si přeju, aby pak k nám chodily jejich partnerky, manželky a děkovaly mi, že jsem vychovala tak úžasného chlapa a nikomu už ho nedají. (směje se) Budu taková tchýně kámoška.

Díky za rozhovor, Vlastinko.

Rychlá zpověď:

Kde se nachází prostor pro tvou duši?

Tam, kde budu chtít a kam samu sebe pustím, abych se posunula zase o kousek dál.

Co tě nejvíc dostalo na filmu Můj příběh, když jsi ho poprvé viděla celý?

Že poprvé nevidím samu sebe, ale nějakou cizí paní, která nehraje úplně blbě.

Co chybí českým a slovenským ženám?

Láska k sobě samým.

Co je nejkrásnější ozdobou ženy?

Srdečný upřímný úsměv.

Co je nejkrásnější ozdobou muže?

Takže: úsměv, hodné oči, pevné objetí, a mohla bych pokračovat dál.

Jak myslíš, že dopadne kauza Meghan a Harry - láska až za hrob nebo brzký konec?

Myslím, že to dopadne tak, jak má. Upřímně, já tyhle bulvární kauzy moc nesleduju.

Co bys popřála obyvatelům Austrálie?

Aby měli rovnováhu přírody a bezpečí krajiny. Sama jsem přispěla.

Co si myslíš, že chybí dnešním dětem?

Svobodné běhání po venku, rozbitá kolena, šplhání po stromech, a hlavně nemít v kapse mobil.

Byla bys ochotna pro roli přibrat dvacet kilo?

Kdyby to byl fakt krásný scénář a šikovný režisér, který za sebou má nějaký úspěšný film, tak rozhodně ano.

Dala sis předsevzetí rok nepít alkohol, proč?

Protože to chci zkusit, jestli to vydržím a jak se u toho budu cítit.

Poslední katastrofa, co tě potkala?

To je asi silné slovo, pokud nepočítáme to, že jsem běhala po Praze s holým zadkem, protože jsem měla roztržené kalhoty.

Cíl v roce 2020?

Přežít ho s úsměvem a bez alkoholu.

Nejúčinnější cvičení na postavu, jakou máš ty?

Bydlet v domě, kde jsou tři patra, neustále běhat nahoru a dolu, protože něco zapomenu nahoře nebo dole, a mít tři děti, o které se musím starat.

Poslední hejt, co tě fakt mrzel.

Mám štěstí, že hejty moc nevnímám, mám kolem sebe slušné a inteligentní lidi.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Kdy mi zatančíš... (smích)

Nikdy! (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks