Rychlá zpověď - Marek Adam o nápadu ze Singapuru: Tisknu selfie na kávu!

O krušných začátcích, vizích a hlavně kávě..
18. června 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Milovníci dobré kávy a tzv. selfie mají dnes v Praze už možnost spojit tyto své dvě vášně dohromady. Ve Vodičkově ulici si mladý pár Adam Marek a Michala Karpjaková otevřeli první kavárnu v Česku, kde vám natisknou na pěnu vašeho kapučína, latté nebo i horké čokolády fotografii. Buď vaši vlastní nebo cokoliv jiného jako je vaše dítě, domácí mazlíček nebo dokonce zadek či dámská ňadra. Fantazii se meze nekladou. V následujícím rozhovoru pro Luxury Prague Life se od začínajících podnikatelů dozvíte, kde se nápad zrodil nebo jak to vůbec funguje.

Selfie Coffee, Adam Marek

Video

Předpokládám, že ty nejsi původem kavárník.

Ne, já jsem do tohoto oboru přišel jako slepý k houslím. Moje partnerka Míša má ale vystudovanou vysokou hotelovou a v gastronomii se pohybuje už dobrých třináct let. Já jsem vystudoval obchodní akademii a gastronomii se věnuju teprve třetím rokem, a to díky tomuhle nápadu.

Tak ale to se doplňujete, ne?

No já se s těmi lidmi spíš bavím, to abych zakryl nedostatky, které vím, že mám a tím, že se s nimi fakt bavím od srdce, tak to berou. Míša je zase ten praktik. Ona to umí, baví ji to, rozumí tomu. Takže ona to prodá znalostmi, uměním.

Kde vás to poprvé napadlo, že byste mohli otevřít takovou kavárnu?

Když jsme se před třemi lety vrátili z dovolené. Byli jsme v Singapuru. Tam jsme to viděli poprvé. Zjistil jsem, že tehdy to nikde v Evropě nebylo, takže z pohledu obchodníka se mi líbilo, že tu je díra na trhu. Proto jsme o tom začali uvažovat. Ale než jsme do toho spolu šli, tak jsme hodili takovou jakoby výhybku. Abychom viděli vůbec reakci těch lidí, jestli to vezmou nebo nevezmou, tak jsme si pronajali stánek, kde jsme s tím začali. A ohlasy byly natolik enormní, že jsme se rozhodli to risknout.

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město, Praha 2

Jaké byly první vaše reakce v Singapuru, když jste to viděli?

Byli jsme z toho úplně paf. Byli jsme překvapení, že je to jednoduché, že to nezdržuje žádný proces čekání na kávu, že to je fakt rychlovka. Že to není umělé, že ten potisk vůbec nezmění chuť té kávy. Proto jsme si řekli, že by bylo fajn to sem dostat.

Co jste měli předtím za zaměstnání?

Míša dělala v gastru, barmanku na různých místech po Praze. Já jsem pracoval v pojišťovnictví.

To jste dali oba výpovědi?

Upřímně ne. Já jsem si svoji práci ještě nechal. Celý proces jsem nechal na Míše a vypomáhám tu, když si potřebuje odpočinout.

Je tvá práce taková ta jistota, že kdyby tohle nefungovalo, že jsi schopný vás oba uživit?

To je jedna věc, ale druhá věc je, že kdyby nás to neuživilo, tak to dlouhodobě nemůžeme dělat. Nedá se to utáhnout. Tak ekonomicky silní nejsme. Nemůžeme dělat jen to, co nás baví. I mě to samozřejmě baví. Ale musíme tu ekonomickou stránku řešit, a to je hlavní důvod, proč já si svou práci nechal.

Je těžké v Praze rozjíždět takovýhle byznys? Kávu tady prodává kde kdo…

Jde o to, že Praha 1 je hodně specifická. Těch, v uvozovkách, pozlátek, restaurací, kaváren je na jednoho člověka hodně. Já bych nešel do ničeho, co by nás neoddělovalo. Nemůžu třeba spoléhat na to, že tu je skvělá atmosféra, prostředí. Museli jsme mít něco, co nikdo jiný nemá. Aby lidi měli chuť za námi dojít, vyhledat si nás. Zpětná vazba na našich sociálních sítích byla fantastická. Zvyšovala se sledovanost, dostávali jsme se rychle do podvědomí. To je pozitivní.

Na druhou stranu nejsme naivní a jsme si vědomi toho, že trend dělat si selfie na kávu někdy pomine. Bude to na každém rohu dřív nebo později a lidem to bude připadat jako běžná věc. Jestli to bude rok, dva, pět… to nikdo neví. Já mám nějakou svou představu, plán. Sledujeme novinky ve světě, trendy, co tu ještě nejsou. Už teď v létě přijdeme s něčím novým. Bude to samozřejmě spojené se selfíčkem, pořád to zákazníky baví. Bude to spojené s ledovou kávou. Zatím to dělají jen v New Yorku, nikde jinde.

Musíme se snažit být napřed před konkurencí, protože to nebude těžké okopírovat. Snažíme se být o pár kroků napřed.

Nemáte na to nějaký patent, že to můžete dělat jenom vy?

My máme podepsanou určitou exkluzivitu. Já byl částečně naivní, protože jsem si myslel, že to stačí, ale ona jde docela jednoduše obejít. Ve výsledku, jestli to přijde teď nebo až za půl roku… Vím, že přijde. Proto se i tak snažíme jít vlastní cestou. Vyšlapáváme to fakt od píky. Dáváme do toho fakt všechno. A díky bohu za zpětnou vazbu od zákazníků, kteří nám píší, že je to baví, baví je naše sociální sítě, vidí, že to není strojený, že za tím nestojí nějaká velká firma. Je za tím jenom můj a Míši pot, nadšení a píle.

Jak dlouho už je kavárna otevřena?

Od 15. dubna, ale už od října minulého roku jezdíme event akce, svatby, narozeninové akce, golfové turnaje. Musím říct, že všude, kde jsme, i když je tam více atrakcí nebo stánků, náš vzbudí největší zájem. Je to  opravdu něco, co lidi zabaví v každém věku. Kalendář se nám plní, za což jsme rádi. Objednávky se u nás řeší na našem mailu selfiecoffee@seznam.cz.

Jak tedy vypadá účetnictví kavárny po tak krátké době?

V tuto chvíli nejsme v mínusu, ale nejsme ani v plusu. Je to normální proces, co jsem se takhle bavil s jinými majiteli kaváren, restaurací. Chvíli to trvá, než si sem lidé najdou cestu, než začne pořádně fungovat propagace na Zomato a další portály, kde lidé hledají. Nám tu pomáhá určitě i divadlo ABC. Návštěvníci se tu zastavují během pauzy, před nebo po vystoupení.

Jaké bývají reakce zákazníků?

Pořád vesměs stejné. Všechna možná citoslovce a většinou říkají, jak je škoda to vypít. Ani si tu kávu neosladí, aby tam nemuseli strčit lžičku a zamíchat a tím si poškodit fasádu. Pak se s tím všichni fotí. Dělají si selfíčka se svým selfie coffee. Je to zábava vidět to překvapení a radost v očích.

Ale jak říkám, kdybych dal výpověď v práci a věnoval bych se jenom tomuhle, tak nás to možná oba i kavárnu uživí, ale to by nesplňovalo cíl. Nechceme být ve stresu.

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m, Praha 7

Káva stojí okolo osmdesáti korun. Nestěžují si zákazníci, že to je moc?

Stěžují si, že to je málo. Bez legrace, není to vtip. Říkají, že jsme blázni s touhle cenovou politikou, že jsme to podcenili. Většinou to přepočítávají na euro. Je tu hodně cizinců. Chodí mi sem hlavně Rusové, protože o nás napsal nějaký ruský deník a ti Rusové jsou z toho úplně vyřízení. Jsem za ně rád.

Ale ta cena… kamkoliv půjdeš na kávu, kde mají nějakou dobrou značku, vyhrajou si s tím, záleží jim na tom, aby to kafe chutnalo, tak cena kapučína bude vždycky okolo šedesáti pětašedesáti korun. Když uvidíš někde na rohu kapučíno za pětačtyřicet korun, tak tam nebude dobré mléko, ani káva. Nemůžeš čekat, že za tuhle cenu dostaneš super kávu. Proto si myslíme, že naše cena je adekvátní. Samozřejmě, že když ji zvýšíme, lidé si to dají, ale už se nebudou vracet. To není účel toho, aby sem člověk přišel jednou. Chceme, aby se sem vraceli. Ta atmosféra je tu díky tomu skvělá. Když se podíváš na naše hodnocení na Facebooku nebo na Googlu, tak všude máme pět hvězdiček. To je naše vizitka.

Ještě jsi mi nepopsal, jak to vlastně funguje. Jak se dostane moje podobizna na pěnu kávy?

Jsou dva způsoby. Buď je možnost překvapit lidi. To se dělá hodně v párech nebo když přijde rodina. Jeden člověk z té skupiny to samozřejmě ví, protože mi dopředu naposílá fotky na email. Také dopředu víme, jaké typy kávy mají rádi, co si dají. Když přijdou, objednají si a my už to uděláme a rozneseme jim to podle jejich fotek. To nemůžeš splést. To je oblíbené, ale mnohem častější samozřejmě je, že člověk přijde a vyfotíme ho tady. Je tu i ideální světlo.

Mám tu s sebou notebook, ve kterém je přímo nainstalovaný program k 2D tiskárně. V tom programu vidím fotku, kterou nastavím tak, aby pasovala na šálek buď kapučína nebo laté. Udělám kávu, našlehám si pěnu, jako ti normálně udělají všude jinde, akorát to pak strčím ještě pod tu tiskárnu, kam se prostě natiskne fotka. Trvá to 4 až 8 vteřin. Záleží na tom, jak je ta fotka velká, kolik je na ní lidí, jestli je tam ještě k tomu nějaký text. Doporučuji maximálně tři lidi na fotku. Když je jich víc, tak jsou hlavičky malé a už nejsou vidět prakticky žádné detaily.

Co jste si nechali vy vytisknout v Singapuru?

Sebe. Nás jako pár. Ale tam to dělají barevně. Na první pohled je to fajn, ale s kávou to nemá nic společného. To si zamícháš a máš tam duhu. Najednou začneš přemýšlet o tom, že to je umělé a chuť nebude určitě nic moc. Proto už tam, když jsme se začali domlouvat s výrobcem, který nám ukázal proces, jak to funguje, tak jsme věděli, že nepůjdeme touhle barevnou cestou. Chtěli jsme čistý kávový produkt, takže jsme to posunuli krapet dál.

Jak dlouho jste s Míšou partneři? Nemyslím obchodní.

Tři roky.

Když takhle pár začne rozjíždět společný byznys, tak najednou spolu tráví čtyřiadvacet hodin denně. Jde dohromady byznys a láska?

Nehádáme se, a to si myslím, že je důležité. Myslím, že to jde. Míša, jak už jsem říkal, je precizní ve spoustě věcech. Já jsem úplný opak. Potřebuju pevnou ruku, což ona je, a proto to funguje. Mám k ní respekt, rozumí tomu a je v tom dlouho. Já se pořád něco učím. Předtím mě to vůbec nezajímalo. Teď mě to baví, je to naše kavárna, takže jsem se do toho úplně ponořil a ona mi s tím pomáhá. Abych se vrátil ke tvé otázce. Spolu nám to jde. Věřím, že to půjde takhle ještě nějakou dobu, ale doufám, že budeme mít časem zaměstnance, abychom pak spíš managovali, než to celé jenom oddřeli. Věřím, tajně doufám, že to prostě takhle dobře půjde dál.

Může se stát, že vám byznys zničí soukromý život…

Nemyslím si, že se nám to stane. Věřím, že ne. Víme o tomtoe riziku, pracujeme na tom, aby se to nestalo, mluvíme o tom. Když řešíme soukromí, tak kavárna jde stranou. Když jsme to tu rekonstruovali, tak to bylo o něčem jiném. To jsme tu byli i sedmnáct hodin denně, a to jsme fakt nemluvili o ničem jiném. Kavárnu jsme řešili, i když jsme byli doma. Ale pak jsme stanovili mantinely, hranice. Přijedeme domů a kavárnu neřešíme. Řešíme jenom nás, život, co budeme dělat.

Máte někdy zavřeno?

Máme – v sobotu a v neděli od dvou. Necháváme si to dopoledne pro nás. Když je čas, snažíme se jít ven. K vodě nebo na dobré jídlo, grilování s přáteli, ale nebudu lhát. Už to není tak, že si řekneme, že je krásně, venku třicet a jedeme se koupat na celý den. To už prostě nejde. Ale věděli jsme, do čeho jdeme. Nebyla to žádná hurá akce. Měli jsme to promyšlené.

Nějakou dovolenou jsme si užili a věřím, že jednou budeme mít ty zaměstnance, a ještě si něco užijeme. Kdyby to bylo jo zlý a my tu padali na hubu, tak máme vybrané lidi, kterým věříme a můžeme jim svěřit provoz na nějakou dobu určitou. Momentálně si ale nemůžeme dovolit, aby se tu něco pokazilo, třeba být nepříjemný na hosta, protože máš špatný den. To nejde. Jsme v začátcích a každé hodnocení se počítá. Jsme velmi pokorní, jsme si vědomí toho, že ti lidé sem jdou za námi.

Tak držím palce, ať se daří a děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ti první vyvstane na mysli, když se řekne káva?

Kávovník. To je rostlina, kterou doma pěstujeme. Přítelkyně mě vždycky honí, abych ji zaléval, tak proto kávovník.

Nejbizardnější obrázek, který jsi na pěnu tiskl?

Určitě to byl holý zadek našeho kamaráda.

Nejoblíbenější značka kávy?

Je jich několik, kromě naší nám chutná i doubleshot.

Proč by měl člověk pít kávu?

Má to dobrý vliv na mysl i tělo.

Co je lepší než káva?

Gin Mare GT, s bazalkou a olivou s premiovým tonikem.

Za co utratíš svůj první vydělaný milion na prodeji selfie coffee?

Chceme rozjet frencheesy i v jiných městech, takže první peníze půjdou na rozšíření naší kavárny.

Jaký obrázek bys na pěnu nikdy nevytiskl?

Rasistické motivy.

Životní motto?

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Kdo ve vašem byznysu nosí kalhoty? Ty nebo partnerka?

Musím přiznat, že asi partnerka. Je více precizní.

Nejlepší lék na lenost?

Partnerka.

Jak nejlépe naložit s volným dnem?

Určitě někde u vody. Ať už s partnerkou nebo dětmi.

Kde na světě dělají nejlepší kávu?

Velmi dobrá káva je v Japonsku i v Africe.

Co bys vzkázal hejtrům?

Zatím se ke mně nic moc nedostalo, jen nás snad nařkli, že děláme latte art. Děláme něco jinýho. To bych jim vzkázal.

Kde vidíš tenhle byznys za pět let?

Jak jsem řekl, chceme se rozšířit, minimálně do krajských měst, takže za pět let už bychom chtěli mít pět šest let.

Na co by ses zeptal ty mě?

Jak dlouho ti trvalo, že vypadáš tak báječně?
Asi tak deset minut, než jsem dopila svou ranní kávu.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Print what you want
Markova přítelkyně a zároveň spolumajitelka kavárny Míša pracuje v gastronomii přes deset let.
Selfie Coffee
Selfie Coffee
Zákazníci se sem rádi vracejí.
Selfie Coffee
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks