Rychlá zpověď - Marek Adam o nápadu ze Singapuru: Tisknu selfie na kávu!

O krušných začátcích, vizích a hlavně kávě..
18. června 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Milovníci dobré kávy a tzv. selfie mají dnes v Praze už možnost spojit tyto své dvě vášně dohromady. Ve Vodičkově ulici si mladý pár Adam Marek a Michala Karpjaková otevřeli první kavárnu v Česku, kde vám natisknou na pěnu vašeho kapučína, latté nebo i horké čokolády fotografii. Buď vaši vlastní nebo cokoliv jiného jako je vaše dítě, domácí mazlíček nebo dokonce zadek či dámská ňadra. Fantazii se meze nekladou. V následujícím rozhovoru pro Luxury Prague Life se od začínajících podnikatelů dozvíte, kde se nápad zrodil nebo jak to vůbec funguje.

Video

Předpokládám, že ty nejsi původem kavárník.

Ne, já jsem do tohoto oboru přišel jako slepý k houslím. Moje partnerka Míša má ale vystudovanou vysokou hotelovou a v gastronomii se pohybuje už dobrých třináct let. Já jsem vystudoval obchodní akademii a gastronomii se věnuju teprve třetím rokem, a to díky tomuhle nápadu.

Tak ale to se doplňujete, ne?

No já se s těmi lidmi spíš bavím, to abych zakryl nedostatky, které vím, že mám a tím, že se s nimi fakt bavím od srdce, tak to berou. Míša je zase ten praktik. Ona to umí, baví ji to, rozumí tomu. Takže ona to prodá znalostmi, uměním.

Kde vás to poprvé napadlo, že byste mohli otevřít takovou kavárnu?

Když jsme se před třemi lety vrátili z dovolené. Byli jsme v Singapuru. Tam jsme to viděli poprvé. Zjistil jsem, že tehdy to nikde v Evropě nebylo, takže z pohledu obchodníka se mi líbilo, že tu je díra na trhu. Proto jsme o tom začali uvažovat. Ale než jsme do toho spolu šli, tak jsme hodili takovou jakoby výhybku. Abychom viděli vůbec reakci těch lidí, jestli to vezmou nebo nevezmou, tak jsme si pronajali stánek, kde jsme s tím začali. A ohlasy byly natolik enormní, že jsme se rozhodli to risknout.

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba, Praha 6

Jaké byly první vaše reakce v Singapuru, když jste to viděli?

Byli jsme z toho úplně paf. Byli jsme překvapení, že je to jednoduché, že to nezdržuje žádný proces čekání na kávu, že to je fakt rychlovka. Že to není umělé, že ten potisk vůbec nezmění chuť té kávy. Proto jsme si řekli, že by bylo fajn to sem dostat.

Co jste měli předtím za zaměstnání?

Míša dělala v gastru, barmanku na různých místech po Praze. Já jsem pracoval v pojišťovnictví.

To jste dali oba výpovědi?

Upřímně ne. Já jsem si svoji práci ještě nechal. Celý proces jsem nechal na Míše a vypomáhám tu, když si potřebuje odpočinout.

Je tvá práce taková ta jistota, že kdyby tohle nefungovalo, že jsi schopný vás oba uživit?

To je jedna věc, ale druhá věc je, že kdyby nás to neuživilo, tak to dlouhodobě nemůžeme dělat. Nedá se to utáhnout. Tak ekonomicky silní nejsme. Nemůžeme dělat jen to, co nás baví. I mě to samozřejmě baví. Ale musíme tu ekonomickou stránku řešit, a to je hlavní důvod, proč já si svou práci nechal.

Je těžké v Praze rozjíždět takovýhle byznys? Kávu tady prodává kde kdo…

Jde o to, že Praha 1 je hodně specifická. Těch, v uvozovkách, pozlátek, restaurací, kaváren je na jednoho člověka hodně. Já bych nešel do ničeho, co by nás neoddělovalo. Nemůžu třeba spoléhat na to, že tu je skvělá atmosféra, prostředí. Museli jsme mít něco, co nikdo jiný nemá. Aby lidi měli chuť za námi dojít, vyhledat si nás. Zpětná vazba na našich sociálních sítích byla fantastická. Zvyšovala se sledovanost, dostávali jsme se rychle do podvědomí. To je pozitivní.

Na druhou stranu nejsme naivní a jsme si vědomi toho, že trend dělat si selfie na kávu někdy pomine. Bude to na každém rohu dřív nebo později a lidem to bude připadat jako běžná věc. Jestli to bude rok, dva, pět… to nikdo neví. Já mám nějakou svou představu, plán. Sledujeme novinky ve světě, trendy, co tu ještě nejsou. Už teď v létě přijdeme s něčím novým. Bude to samozřejmě spojené se selfíčkem, pořád to zákazníky baví. Bude to spojené s ledovou kávou. Zatím to dělají jen v New Yorku, nikde jinde.

Musíme se snažit být napřed před konkurencí, protože to nebude těžké okopírovat. Snažíme se být o pár kroků napřed.

Nemáte na to nějaký patent, že to můžete dělat jenom vy?

My máme podepsanou určitou exkluzivitu. Já byl částečně naivní, protože jsem si myslel, že to stačí, ale ona jde docela jednoduše obejít. Ve výsledku, jestli to přijde teď nebo až za půl roku… Vím, že přijde. Proto se i tak snažíme jít vlastní cestou. Vyšlapáváme to fakt od píky. Dáváme do toho fakt všechno. A díky bohu za zpětnou vazbu od zákazníků, kteří nám píší, že je to baví, baví je naše sociální sítě, vidí, že to není strojený, že za tím nestojí nějaká velká firma. Je za tím jenom můj a Míši pot, nadšení a píle.

Jak dlouho už je kavárna otevřena?

Od 15. dubna, ale už od října minulého roku jezdíme event akce, svatby, narozeninové akce, golfové turnaje. Musím říct, že všude, kde jsme, i když je tam více atrakcí nebo stánků, náš vzbudí největší zájem. Je to  opravdu něco, co lidi zabaví v každém věku. Kalendář se nám plní, za což jsme rádi. Objednávky se u nás řeší na našem mailu selfiecoffee@seznam.cz.

Jak tedy vypadá účetnictví kavárny po tak krátké době?

V tuto chvíli nejsme v mínusu, ale nejsme ani v plusu. Je to normální proces, co jsem se takhle bavil s jinými majiteli kaváren, restaurací. Chvíli to trvá, než si sem lidé najdou cestu, než začne pořádně fungovat propagace na Zomato a další portály, kde lidé hledají. Nám tu pomáhá určitě i divadlo ABC. Návštěvníci se tu zastavují během pauzy, před nebo po vystoupení.

Jaké bývají reakce zákazníků?

Pořád vesměs stejné. Všechna možná citoslovce a většinou říkají, jak je škoda to vypít. Ani si tu kávu neosladí, aby tam nemuseli strčit lžičku a zamíchat a tím si poškodit fasádu. Pak se s tím všichni fotí. Dělají si selfíčka se svým selfie coffee. Je to zábava vidět to překvapení a radost v očích.

Ale jak říkám, kdybych dal výpověď v práci a věnoval bych se jenom tomuhle, tak nás to možná oba i kavárnu uživí, ale to by nesplňovalo cíl. Nechceme být ve stresu.

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Káva stojí okolo osmdesáti korun. Nestěžují si zákazníci, že to je moc?

Stěžují si, že to je málo. Bez legrace, není to vtip. Říkají, že jsme blázni s touhle cenovou politikou, že jsme to podcenili. Většinou to přepočítávají na euro. Je tu hodně cizinců. Chodí mi sem hlavně Rusové, protože o nás napsal nějaký ruský deník a ti Rusové jsou z toho úplně vyřízení. Jsem za ně rád.

Ale ta cena… kamkoliv půjdeš na kávu, kde mají nějakou dobrou značku, vyhrajou si s tím, záleží jim na tom, aby to kafe chutnalo, tak cena kapučína bude vždycky okolo šedesáti pětašedesáti korun. Když uvidíš někde na rohu kapučíno za pětačtyřicet korun, tak tam nebude dobré mléko, ani káva. Nemůžeš čekat, že za tuhle cenu dostaneš super kávu. Proto si myslíme, že naše cena je adekvátní. Samozřejmě, že když ji zvýšíme, lidé si to dají, ale už se nebudou vracet. To není účel toho, aby sem člověk přišel jednou. Chceme, aby se sem vraceli. Ta atmosféra je tu díky tomu skvělá. Když se podíváš na naše hodnocení na Facebooku nebo na Googlu, tak všude máme pět hvězdiček. To je naše vizitka.

Ještě jsi mi nepopsal, jak to vlastně funguje. Jak se dostane moje podobizna na pěnu kávy?

Jsou dva způsoby. Buď je možnost překvapit lidi. To se dělá hodně v párech nebo když přijde rodina. Jeden člověk z té skupiny to samozřejmě ví, protože mi dopředu naposílá fotky na email. Také dopředu víme, jaké typy kávy mají rádi, co si dají. Když přijdou, objednají si a my už to uděláme a rozneseme jim to podle jejich fotek. To nemůžeš splést. To je oblíbené, ale mnohem častější samozřejmě je, že člověk přijde a vyfotíme ho tady. Je tu i ideální světlo.

Mám tu s sebou notebook, ve kterém je přímo nainstalovaný program k 2D tiskárně. V tom programu vidím fotku, kterou nastavím tak, aby pasovala na šálek buď kapučína nebo laté. Udělám kávu, našlehám si pěnu, jako ti normálně udělají všude jinde, akorát to pak strčím ještě pod tu tiskárnu, kam se prostě natiskne fotka. Trvá to 4 až 8 vteřin. Záleží na tom, jak je ta fotka velká, kolik je na ní lidí, jestli je tam ještě k tomu nějaký text. Doporučuji maximálně tři lidi na fotku. Když je jich víc, tak jsou hlavičky malé a už nejsou vidět prakticky žádné detaily.

Co jste si nechali vy vytisknout v Singapuru?

Sebe. Nás jako pár. Ale tam to dělají barevně. Na první pohled je to fajn, ale s kávou to nemá nic společného. To si zamícháš a máš tam duhu. Najednou začneš přemýšlet o tom, že to je umělé a chuť nebude určitě nic moc. Proto už tam, když jsme se začali domlouvat s výrobcem, který nám ukázal proces, jak to funguje, tak jsme věděli, že nepůjdeme touhle barevnou cestou. Chtěli jsme čistý kávový produkt, takže jsme to posunuli krapet dál.

Jak dlouho jste s Míšou partneři? Nemyslím obchodní.

Tři roky.

Když takhle pár začne rozjíždět společný byznys, tak najednou spolu tráví čtyřiadvacet hodin denně. Jde dohromady byznys a láska?

Nehádáme se, a to si myslím, že je důležité. Myslím, že to jde. Míša, jak už jsem říkal, je precizní ve spoustě věcech. Já jsem úplný opak. Potřebuju pevnou ruku, což ona je, a proto to funguje. Mám k ní respekt, rozumí tomu a je v tom dlouho. Já se pořád něco učím. Předtím mě to vůbec nezajímalo. Teď mě to baví, je to naše kavárna, takže jsem se do toho úplně ponořil a ona mi s tím pomáhá. Abych se vrátil ke tvé otázce. Spolu nám to jde. Věřím, že to půjde takhle ještě nějakou dobu, ale doufám, že budeme mít časem zaměstnance, abychom pak spíš managovali, než to celé jenom oddřeli. Věřím, tajně doufám, že to prostě takhle dobře půjde dál.

Může se stát, že vám byznys zničí soukromý život…

Nemyslím si, že se nám to stane. Věřím, že ne. Víme o tomtoe riziku, pracujeme na tom, aby se to nestalo, mluvíme o tom. Když řešíme soukromí, tak kavárna jde stranou. Když jsme to tu rekonstruovali, tak to bylo o něčem jiném. To jsme tu byli i sedmnáct hodin denně, a to jsme fakt nemluvili o ničem jiném. Kavárnu jsme řešili, i když jsme byli doma. Ale pak jsme stanovili mantinely, hranice. Přijedeme domů a kavárnu neřešíme. Řešíme jenom nás, život, co budeme dělat.

Máte někdy zavřeno?

Máme – v sobotu a v neděli od dvou. Necháváme si to dopoledne pro nás. Když je čas, snažíme se jít ven. K vodě nebo na dobré jídlo, grilování s přáteli, ale nebudu lhát. Už to není tak, že si řekneme, že je krásně, venku třicet a jedeme se koupat na celý den. To už prostě nejde. Ale věděli jsme, do čeho jdeme. Nebyla to žádná hurá akce. Měli jsme to promyšlené.

Nějakou dovolenou jsme si užili a věřím, že jednou budeme mít ty zaměstnance, a ještě si něco užijeme. Kdyby to bylo jo zlý a my tu padali na hubu, tak máme vybrané lidi, kterým věříme a můžeme jim svěřit provoz na nějakou dobu určitou. Momentálně si ale nemůžeme dovolit, aby se tu něco pokazilo, třeba být nepříjemný na hosta, protože máš špatný den. To nejde. Jsme v začátcích a každé hodnocení se počítá. Jsme velmi pokorní, jsme si vědomí toho, že ti lidé sem jdou za námi.

Tak držím palce, ať se daří a děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Co ti první vyvstane na mysli, když se řekne káva?

Kávovník. To je rostlina, kterou doma pěstujeme. Přítelkyně mě vždycky honí, abych ji zaléval, tak proto kávovník.

Nejbizardnější obrázek, který jsi na pěnu tiskl?

Určitě to byl holý zadek našeho kamaráda.

Nejoblíbenější značka kávy?

Je jich několik, kromě naší nám chutná i doubleshot.

Proč by měl člověk pít kávu?

Má to dobrý vliv na mysl i tělo.

Co je lepší než káva?

Gin Mare GT, s bazalkou a olivou s premiovým tonikem.

Za co utratíš svůj první vydělaný milion na prodeji selfie coffee?

Chceme rozjet frencheesy i v jiných městech, takže první peníze půjdou na rozšíření naší kavárny.

Jaký obrázek bys na pěnu nikdy nevytiskl?

Rasistické motivy.

Životní motto?

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Kdo ve vašem byznysu nosí kalhoty? Ty nebo partnerka?

Musím přiznat, že asi partnerka. Je více precizní.

Nejlepší lék na lenost?

Partnerka.

Jak nejlépe naložit s volným dnem?

Určitě někde u vody. Ať už s partnerkou nebo dětmi.

Kde na světě dělají nejlepší kávu?

Velmi dobrá káva je v Japonsku i v Africe.

Co bys vzkázal hejtrům?

Zatím se ke mně nic moc nedostalo, jen nás snad nařkli, že děláme latte art. Děláme něco jinýho. To bych jim vzkázal.

Kde vidíš tenhle byznys za pět let?

Jak jsem řekl, chceme se rozšířit, minimálně do krajských měst, takže za pět let už bychom chtěli mít pět šest let.

Na co by ses zeptal ty mě?

Jak dlouho ti trvalo, že vypadáš tak báječně?
Asi tak deset minut, než jsem dopila svou ranní kávu.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks