Top hledané
Výsledky (0)
Když spojíte oblíbenou herečku a módní ikonu s oceňovanou módní značkou, vznikne něco velkolepého.

Sarah Jessica Parker a její dětská kolekce pro GAP

Dominika Žejdl
04. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Rozkošná kolekce podle SJP pro GAPkids.

Luxusní a dostupná módní značka Gap Kids a krásná herečka Sarah Jessica Parker společně vytvořili krásnou limitovanou kolekci, která vás chytne za srdce a udělá radost. Kolekce s názvem GAP X SJP je k dispozici výhradně v prodejnách Gapu a nejsme si moc jisti, jak dlouho v obchodech vydrží. Je totiž opravdu velmi líbivá! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Sarah ovlivňují při tvorbě módy vzpomínky na dětství

Luxusní kolekce GAP X SJP vznikla s láskou Sarah Jessicy Parker k módě a dětem. Herečka jako malá vyrůstala se svými sedmi sourozenci v Cincinnati a díky vztahům v rodině a vazbám z ní vyrostla úžasná žema. Dokonce její vzpomínky z dětství hrají důležitou roli v tom, jak navrhuje a přemýšlí. V jejich rodině se oblečení dědilo a ne, že se neustále nakupovalo nové a nové. A to drží herečka do dnes. 

"Moje máma měla vždy jasnou představu o tom, jak bychom měli vypadat, když jsme odcházeli z domu. Sice jsme neměli moc peněz, ale vždy chtěla, abychom vypadali reprezentativně." 

Kousky z luxusní dětské kolekce jsou orpavdu rozkošné. Jako hlavní motiv je zde využita karikatura zajíčka a dalších motivů s ním spojených. Možná si říkáte, že se jedná o módu, která bude zábavná chvíli, ale kolekce je nadčasová – králíček přináší štěstí. Kabelka, trička a další modely jsou prostě k nakousnutí a děti z nich budou nadšení. Samozřejmě jsou zde i další motivy, jako třeba barevné květiny připomínající rozkvetlou jarní louku. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Herečka myslela i na praktičnost oblečení a doplňků

Vzhledem k tomu, že Sarah je sama maminkou, tak ví, jak je to s dětským oblečením. Je potřeba aby bylo praktické! Veškeré luxusní kousky jsou proto navrženy tak, aby bylo oblékaní co nejjednoduší a usnadnilo rodičům i dětem veškeré starosti. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

70. léta s kapkou dětské roztomilosti

Moje oblíbená herečka a matka od tří dětí Sarah Jessica Parker překvapivě nenavrhuje jen kolekce vlastních bot ve stylu žen z Manhattanu.

"Když jsme poprvé začali mluvit o dětské kolekci, doufala jsem, že můžeme použít i něco málo z věcí, které jsme u nás doma jako malé děti nosily. Moje máma téměř všechno oblečení schovala a dodnes ho má uložené," řekla Sarah Jessica Parker.

Mnoho kousků má tudíž jakýsi sentimentální nádech 70. let se značnou dávkou roztomilosti k tomu. Hrozně moc oceňuji hlavně praktičnost, na kterou Sarah kladla veliký důraz. Veškeré oblečení je totiž navrženo tak, aby se každodenní ranní oblékání nestrhlo v boj o “přežití”...naopak tady půjde všechno jako po másle. A to já osobně s mým velmi živým synem Quentinem ocením na 1000 %!!!

Moje TOP tipy? Rozhodně unisex pruhované triko se zajíčkem Ušáčkem, béžové šortky, růžovo-modrá kostkovaná košile, světle modrá prošívaná bundička s květy a nakonec ty roztomilé holčičí šatičky s kanýrky. Zkrátka a dobře, luxusní roztomilost za příznivý peníz. Pro mě rozhodně GAP!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze