Top hledané
Výsledky (0)
Příběh australské značky Zimmerman je důkazem toho, že k vybudování úspěšné společnosti nepotřebujete mít předem připravené zázemí. Stačí touha, podnikavý duch, originalita a kvalita vašich produktů.

Šaty Zimmermann: z ulice do prestižního Vogue

Eva Ledecká
23. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Australská značka oslňuje originálními střihy a vzdušnými materiály ve své nové kolekci Resort ready to wear 2017. Nejen krásné vzdušné šaty romantických barev mohou díky píli návrhářského dua, sester Zimmermannových, obohatit i váš šatník.

Zimmerman: nepřehlédnutelné designy

Luxusní značka Zimmermann má svůj vlastní nepřehlédnutelný rukopis. Její vizí je vytvářet sofistikované ženské oblečení, kterému dodává na luxusu smysl pro sebemenší detail a láska k romantickým jemným barvám.

Značku založily sestry Nicky a Simone Zimmermann v roce 1991 v Sydney. První své šaty prodávaly na trhu v Paddingtonu do té doby, než se objevily na stránkách prestižního časopisu Australian Vogue. To byl pro návrhářské duo zásadní moment, neboť od té doby se jim začaly ozývat australské luxusní butiky se svými objednávkami a značka Zimmermann začala nabývat na známosti a oblíbenosti.

V současné době mají své showroomy v Sydney, Londýně, New Yorku a Los Angeles. Jejich luxusní dámské oblečení, které je rozšířeno o orginální plavky, můžete spatřit na New York Fashion Week.

Byt s výhledem na Prahu 251m
Byt s výhledem na Prahu 251m, Praha 6

Romantické šaty v kolekci Resort 2017

Protože se blíží Valentýn, představujeme vám ukázku luxusních romantických šatů pocházejících z dílny Zimmermann. Nechte se okouzlit vzdušnými materiály, unikátními výšivkami a krajkami v bílé, starorůžové i tělové barvě.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Zimmermann
Zimmermann Online Store 55 Mercer St Soho, New York 10013 USA
+1 (866) 688-5656