Top hledané
Výsledky (0)
Speciální náramek v podobě Senturion diamantového klíče vám bude vždy k dispozici. Bude zdobit vaše zápěstí a váš luxusní automobil odemknete raz dva.

Senturion S177: Diamantový klíč k vašemu luxusnímu vozu

Mgr. Jana Höger
08. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení

Klíč k vašemu vozu, klíč k vašemu srdci?

Senturion, první výrobce luxusních doplňků, jedinečný svého druhu, je navržený s karbonovým kompozitním jádrem a doplněný titanem. Může být v diamantové nebo meteoritové edici. Jádro z uhlíkového kompozitu, které je viditelné po stranách každého klíče Senturion, je vytvořeno pomoci lisu s tlakem patnácti tun a následně je doplněno křídly připevněnými elektronovým svařováním.

Každý kámen je klenotníky ručně položen do složitého systému náramku. Všechny prvky jsou vyrobeny z pevného titanu s PVD povlakem, naneseným v ultra-vysoké vakuové komoře za použití techniky aplikované na písty formule 1, čímž se vytvoří mikročásti s vysokou mechanickou odolností. Neodmyslitelnou součástí je integrace i šifrovaný bezpečnostní systém do vašeho náramku tak, aby byl plně kompatibilní s vaším autem.

Pořádně dotažené exkluzivita

O luxusním náramku vypovídá i fakt, že je vytvořen jako součást omezené edice. Série obsahuje pouhých sedm kusů. Je vytvořen na zakázku, kterou lze synchronizovat s několika luxusními modely superaut. Kompatibilní je s automobily, jako jsou Bentley, Ferrari, Rolls Royce, Bugatti, McLaren, Aston Martin, Lamborghini a Porsche. Standardní klíč začíná na ceně 20 500 USD, ale pokud budete požadovat vlastní úpravu, třeba s doplněním 4 miliardy let starým kusem meteoritu, může dosahovat až ceny 270 000 USD, pak budete opravdu výjimeční. Bude to pravděpodobně ozdoba vašeho zápěstí, která zároveň bude nejdražším automobilovým klíčem na světě.

Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně
Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně, Praha 8

Nositel náramku Senturian

Prozradíme vám, kdo nosí tento náramek. Je jím Daniel Sturridge, známá liverpoolská hvězda.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Senturion
London 9 Berkeley Street, London, W1J 8DW
+44 (0) 203 795 8173