Top hledané
Výsledky (0)
Nezapomenutelné příběhy, luxusní módní outfity a krásná Sarah Jessica Parker.

Sex ve městě: To nejlepší, co kdy Carrie oblékla

Dominika Žejdl
05. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty čtení

Je to už dlouhých čtrnáct let od konce úspěšného seriálu Sex ve městě, ale díky jeho neustálému opakování, se nám, díky bohu, připomíná. Čtyři nejlepší kamarádky, neuvěřitelné příběhy a skvělé módní kreace. Není snad žádná žena, která by neznala milovnici módy Carrie Bradshaw, kterou hraje Sarah Jessica Parker. Pojďme si teď společně připomenout, jaké její outfity patřily mezi ty nejlepší!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Romance na míru

Rozkošné luxusní šaty od Richarda Tylera s vintage botami a kabelkou od Vuittona jsou prostě nezapomenutelné. Něžný outfit jí však bohužel nepomohl k tomu, aby v díle získala srdce svého milovaného.

Naducané volánové šaty

Nezapomenutelná večerní róba Versace, kterou Carrie oblékla v krásné Paříži, kde čekala na pana Petrovského. Akry, hektary tylu a šifonu v krásné barvě tvoří romantické večerní šaty, které z ní udělaly neodolatelnou ženu. 

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Slavná rozkošná TUTU sukně

Sukně z filmu Sex ve městě se stala nezapomenutelným luxusním kouskem a od té doby, co ho každý viděl na krásné Carrie během čistky šatníku, chtěl ji mít každý. Pamatujete si, jak holky bodovaly, co si má Carrie nechat a co naopak vyhodit?

Květinový vzor a náhrdelník Carrie

Ikonický náhrdelník se jménem Carrie byl v seriálu prostě nutností. Je tak osobitý a moderní, že ho chtěla mít každá žena. Scéna, kdy stojí Carrie s Božským na ulici a má na sobě vintage šaty s decentním náhrdelníkem, patří mezi naše oblíbené. 

Potištěné šaty od Diora

Tenhle moment je nezapomenutelný: Carrie pracuje ve svém starém bytě a Božský jí zavolá, jestli půjdou na večeři, že čeká dole. Chvíle, kdy se Carrie dole objeví v lehkých sexy šatech s potiskem od Diora, všem vyrazila dech. 

SJP zrozená pro květiny

Ano, opět tu máme luxusní romantický outfit s květinami. Pro ty se herečka prostě narodila. Velká květina zdobící jednoduché triko, elegantní světle růžové kalhoty a ikonická kabelka Dior. Tašku si tak oblíbila, že si ji do seriálu zapůjčili hned několikrát. 

Růžové volánky a šátek ve vlasech

Hermès šátek ve vlasech, růžové vintage šaty, lodičky a výrazný zlatý náhrdelník. Na tento outfit se těžko zapomíná. Herečka v něm vypadala neskutečně. Kdo by si ale něco takového opravdu oblékl?

Podívejte se i na ostatní luxusní outfity a řekněte nám, který se vám líbí nejvíce!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kultovní seriál “Sex ve městě” je pro mě něco jako droga, kterou zkrátka čas od času musím mít! 

Všechny ty díly známe všechny snad už úplně nazpaměť a stejně nemáme dost. Jedna z věcí, která mě neustále baví, je ta pestrá škála modelů, která je v seriálu vidět. Ale občas jde opravdu o "bizar kousky"!

Třeba takový ten mourovatý kožich s flitrovanou čepicí a jakýmsi pyžamem pod. To bylo vidět ve filmu z roku 2008. Proboha, která ženská by si tohle vzala na sebe a ještě k tomu všemu na Silvestra? Homeless emergency… Potom jsou zde nejrůznější kanýrové šaty růžových tónů doplněné o šílené čelenky, či ponožky v sandálových lodičkách. Já vím, tento trend byl vidět i nedávno na Fashion Weeku v New Yorku a dalších… Nicméně ruku na srdce, tohle nesluší nikomu a Carrie nevyjímaje!

A teď u k těm TOP modelům vůbec. Nejvíc mě osobně bavila ta část seriálu, která se odehrávala v Paříži s tím ruským umělcem Alexandrem Petrovskym. Poslední část seriálu byla hodně dotovaná a bylo to vidět i na oblečení. Například šaty s tisícem spodniček. Nebo ta pruhovaná sukně s více pruhovaným topem, na němž byla z kanýrů udělaná růže. To byl ten model, ve kterém Carrie do Paříže dorazila. Ach jo...taky se vám teď chce honem na nákupy na Champs-Élysées?!!!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze