Top hledané
Výsledky (0)
Značka Jimmy Choo si do své kampaně vzala na pomoc ty nejpovolanější! Sexy andílky Victoria's Secret, na které je doslova božský pohled.

Jimmy Choo sází na krásu. Nová kampaň patří andílkům Victoria's Secret.

Martina Šmalclová
04. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení

Tohle je designérova hvězdná čtyřka!

Exotická Joan Smalls, charismatická kráska s uhrančivým pohledem Lily Aldridge, smyslná blondýnka Rosie Huntington-Whiteley a brunetka s perfektní postavou Izabel Goulart. Právě tyto čtyři andílky si malajsijský návrhář vybral do své nové kampaně, ve které jdou krása a luxusní obuv ruku v ruce.

Luxusní interiér vs. spanilá jízda

Zatímco Joan Smalls, Lily Aldridge a Rosie Huntington-Whiteley pózují pro špičkového návrháře v nádherném interiéru plném designového nábytku v podobě mramorového stolu, stylové lenošky a luxusních textilií, Izabel Goulart si vyjela na nákupy v červeném retro voze, se kterým přijíždí do grandiózní vily u moře.  

Patero přikázání Jimmy Choo

Z auta vynáší své úlovky a míří do jednoho z pokojů, kde v tu chvíli vzniká velké dilema. Nad plejádou luxusních střevíčků přemýšlí, které z nich si má vlastně vybrat. V průběhu kampaně a během jednotlivých scén má pro vás značka Jimmy Choo připraveno několik poselství:

Buďte nepředvídatelná!
Buďte odvážná!
Čtěte!
Buďte impulsivní!
Buďte okouzlující!

… a to všechno nejlépe v luxusních kouscích Jimmy Choo.

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Kampaň, které vládne zlatá

Během kampaně představila Izabel Goulart například páskové střevíčky MINNY nebo model VIOLA s pštrosím peřím. Joan Smalls nazula stylové HANAH FLAT a stejně jako Rosie Huntington-Whiteley zlatý model HURLEY. Pro Lily Aldridge zvolil Jimmy Choo jemnější model SADIRA, rovněž ve zlatém odstínu.

Na celou kampaň se velmi příjemně kouká, a tak se zdá, že se populárnímu designérovi podařil další skvělý módní tah!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jimmy Choo
Via Sant'Andrea, 1A 20121 Milano Italy
+39 02 4548 1770