Top hledané
Výsledky (0)
Módní návrhář původem ze Slovenska návštěvníky opět přesvědčil o svém kreativním talentu! 2. září se v 19 hodin pražská Štvanice v rámci módní události Mercedes-Benz Prague Fashion Week proměnila v místo smyslnosti a ryzí ženskosti. V jeho centru zářila Simona Krainová.

Simona Krainová oslnila Štvanici v šatech Michaela Kovacika

Eva Ledecká
03. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Přehlídku Michaela Kovacika zahájila Simona Krainová v luxusních sporých černých šatech a zakončila ji jako opravdová hvězda hodna červeného koberce: v úžasné vínové róbě plné dynamiky a energie. Luxusně nalíčené a učesané Simoně modely Michaela Kovacika neskutečně slušely.

O styling vlasů se postaralo studio Stolen. Jejich obdivuhodné kreace s vlasy můžete obdivovat v průběhu celého fashion weeku. 

Když srovnáme kolekci Michaela Kovacika z loňského roku, můžeme pozorovat velký posun v jeho tvorbě. Zatímco se dříve jeho šaty vyznačovaly jednoduchostí, která byla osvěžena asymetrickými střihy, nové luxusní kolekci vévodí smyslnost, sex appeal a divokost.

Už jeho podzimní kolekce, kterou na Fashion Weeku představil v březnu letošního roku, upoutala naši pozornost. A tak jsme s napětím očekávali, co z jeho kreativity vzejde na podzim. Michael Kovacik rozhodně nezklamal!

Luxusní modely plné smyslnosti, které rozhodně nenudí

Návrhář se nebojí experimentovat, volí lesklé i průhledné materiály. Asymetrii využívá i nadále a ženy v jeho modelech vypadají opravdu sexy. Stále zůstává věrný své oblíbené černé barvě, kterou doplňuje vínovou i klasickou bílou. Michael Kovacik by mohl směle konkurovat zahraničním uznávaným návrhářům, přestože se v tomto oboru pohybuje teprve od roku 2013. My jeho luxusní práci budeme rozhodně sledovat dál a budeme se těšit na jeho vývoj.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze