Hlavní stránka Nové články

Očkovací strategie Slovenské republiky je postavena na ochraně těch nejrizikovějších občanů. Ano, řeč je o starších lidech, seniorech. V první vlně byli naočkováni ti, kteří o tyto osoby profesionálně pečují, v lednu začalo očkování samotných seniorů a od 13. 2. přišla řada na učitele.

Pedagogičtí pracovníci mateřských, základních, speciálních a středních škol a přidružených zařízení ve věku do 55 let (včetně) budou mít možnost nechat se v některých městech na Slovensku očkovat i během tohoto týdne. Ministerstvo školství SR začalo jednat s Ministerstvem zdravotnictví SR o přípravě další fáze, v níž by byla možnost očkování rozšířena i na další skupiny pracovníků ve školství, vše se však odvíjí od dostupnosti vakcín.

Srovnání dat Slovenské republiky a České republiky k 22. 2. 2021

 

Počet provedených PCR testů:

Slovensko:            1 973 949 PCR testů, pozitivně testováno 292 792

Česko:                   5 149 171

Počet vykonaných antigenních testů:

Slovensko:            11 453 349, pozitivně testováno 259 886

Česko:                   2 357 169

Počet úmrtí:

Slovensko:              6649

Slovensko má 5 464 060 obyvatel, úmrtí tvoří 0,12% z celkového počtu obyvatel SR.

Česko:                    19 330

Česko má 10 710 000 obyvatel, úmrtí tvoří 0,18% z celkového počtu obyvatel ČR.

Počet naočkovaných první dávkou:

Slovensko:              276 905 (5,07%)

Česko:                    337 829 (3,16%)

Počet naočkovaných druhou dávkou:

Slovensko:              95 291  (1,74%)

Česko:                    207 552 (1,94%)

Počet hospitalizovaných:

Slovensko:               3 672 (0,07%)

Česko:                     6 049 (0,06%)

Počet vyléčených:

Slovensko:               333 977 (6,11%)

Česko:                     1 017 406 (9,5%)

Jan Blatný
Jan Blatný • Zdroj: MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m, Okolí Prahy

Zájem o očkování na Slovensku je 39,6%

Proti onemocnění COVID-19 se určitě chce na Slovensku očkovat 39,6 % lidí. Dalších 38,5% dotázaných ještě váhá. Vyplývá to z průzkumu agentury Focus, který byl prováděn od 12. do 19. ledna na vzorku 1005 respondentů. Určitě se proti onemocnění nechce dát očkovat 18,9% respondentů. 3% dotázaných se nechtěla k této otázce vyjádřit.

Zájem o očkování v České republice je 52%

Podle průzkumu agentury STEM, prováděného pro Ministerstvo zdravotnictví ČR, má o očkování proti COVID-19 zájem 52% lidí, což je o 13 % více oproti loňskému prosinci. V EU jsou registrovány vakcíny společností Pfizer/BioNTech a Moderna. Česká republika vede jednání i o dodávkách dalších vakcín.

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

Přehled nejdůležitějších změn na Slovensku

Od 22. února platí na Slovensku nové rozdělení okresů podle epidemiologické rizikovosti.

K uplatnění povolených výjimek ze zákazu vycházení (například cesta na poštu, na úřad, do banky, zahradnictví nebo do čistírny) je nutný maximálně 7 dní starý test. Tato povinnost platí na celém Slovensku, bez ohledu na to, v jakém okrese občan bydlí.

Podle celonárodních kritérií, tzv. covidového automatu, je celé Slovensko i nadále v nejhorší, černé fázi.

Pracovníci škol a školských zařízení

Do zaměstnání potřebují test ne starší než 7 dní ve všech okresech.

Výlet do přírody

Potvrzení o negativním testu v rámci okresu nepotřebujete.

Povoleny jsou výlety do přírody i do jiných okresů, k nim je však již třeba prokázat se negativním testem ne starším než 7 dní.

Výjimkou jsou černé okresy, kam je zakázán přístup včetně cesty za účelem výletu do přírody.

Test nepotřebují

1. osoby s potvrzením o prodělání onemocnění COVID-19 ne starším než 3 měsíce,

2. osoby naočkované druhou dávkou vakcíny, po uplynutí alespoň 14 dní od očkování,

3. osoby, kterým zdravotní stav nebo zdravotní kontraindikace neumožňují podstoupení testu,

4. žáci mateřských škol, prvního stupně základních škol a žáci speciálních škol a školských zařízení negativní test ve škole nepotřebují, musí ho však mít jeden z jejich zákonných zástupců, žijící ve společné domácnosti.

K účelu cesty do přírody mimo okres nepotřebují test ani děti do 15 let, senioři nad 65 let, těžce zdravotně postižené osoby na vozíčku, osoby se středně těžkým a těžkým mentálním postižením a se závažnou poruchou autistického spektra.

V případě dětí do 10 let a osob nad 65 let neplatí povinnost prokázat se negativním testem při vstupu do aktuálně otevřených zařízení (obchody, knihovny, pošta a jiné).

Více informací k opatřením, která budou v České republice platit od čtvrtka 25.2.2021 najdete zde.

Režim na slovenských hranicích se zpřísňuje

V současné době komplikují epidemiologickou situaci další mutace viru. Od 17. 2. 2021 byl na Slovensku zrušen seznam méně rizikových zemí a možnost překročení hranic se 72-hodinovým PCR testem. Znamená to, že každá osoba bude muset po příjezdu na Slovensko absolvovat 14 denní izolaci a nejdříve za osm dnů bude testována PCR metodou na COVID-19.

Režim na slovenských hranicích se zpřísňuje
Režim na slovenských hranicích se zpřísňuje • Zdroj: Polícia Slovenskej republiky

Přicestujete-li na Slovensko z členské země Evropské unie, Islandu, Norska, Lichtenštejnska, Švýcarska nebo Velké Británie (a v posledních 14 dnech jste navštívili pouze tyto země) a máte bezpříznakový průběh onemocnění, končí vaše domácí izolace dovršením 14. dne, i když neobdržíte negativní PCR test na COVID-19. Pokud jste přicestovali ze země mimo EU, musíte zůstat v izolaci do obdržení negativního PCR testu. Domácí izolace je povinná i pro osoby žijící s vámi ve společné domácnosti.

Zároveň jste povinni nahlásit se telefonicky regionálnímu úřadu veřejného zdravotnictví, případně elektronicky přes formulář eHranica, a dále vašemu lékaři. Během vašeho pobytu na území SR se musíte prokázat příslušníkovi Policejního sboru SR potvrzením o uvedené registraci přes formulář eHranica. Pokud vstupujete na území Slovenské republiky leteckou dopravou, jste zároveň povinni vyplnit elektronický formulář sloužící k vyhledání cestujícího.

 

Vakcíny

Dodávky vakcín do mnoha členských zemí Evropské unie váznou. Ministr zdravotnictví SR Marek Krajčí vyjádřil zájem vyrábět vakcíny Pfizer/BioNTech a Moderna přímo na Slovensku. To však nebude možné „ze dne na den“. Zatím jsou státy zcela závislé na dodavatelích vakcín. Pokud by se to podařilo, vypomůže Slovensko i ostatním státům.

„Budeme ji dodávat přesně stejným dílem všem ostatním zemím v rámci Evropské unie, neboť jsme součástí tohoto společenství. Oni se tak chovají k nám a stejně férově se musíme chovat my k nim, “

vyjádřil se premiér SR Igor Matovič. 

Prezidentka SR Zuzana Čaputová věří, že stejně tak, jako dokázalo Slovensko porazit vakcinací mnoho smrtelných chorob v minulosti, dokáže i dnes ochránit životy svých občanů před onemocněním COVID-19.

Prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka Zuzana Čaputová • Zdroj: Profimedia

Evropská komise uzavřela smlouvy na dodávky vakcín do Evropské unie dále se společnostmi Johnson&Johnson, Sanofi-GSK a CureVac.

Ruská vakcína Sputnik V vyvolala na Slovensku hotové šílenství

Premiér Igor Matovič zvažuje, že Slovensko nakoupí ruskou vakcínu, a to i přesto, že ještě není schválena Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA). Ministr zdravotnictví SR Marek Krajčí může agenturu obejít a povolit očkování touto látkou jako terapeutické použití neregistrovaného léku. Při jeho použití pro léčebné účely tak na sebe bere plnou zodpovědnost lékař. Podle vědecké studie má Sputnik V u naočkovaných osob až 91,6-procentní úspěšnost ochránit je před COVID-19. Předseda vlády kritizoval na Pandemické komisi odmítání ruské vakcíny. Podle ředitelky Slovenského Státního úřadu pro kontrolu léčiv Zuzany Baťové však úřad nemá k vakcíně Sputnik kompletní dokumentaci.

Slovensko zatím ruský Sputnik nenakoupí a očkovat jím nebude. Vláda se na svém zasedání na nákupu této vakcíny neshodla, návrh usnesení vetovala strana Za ľudí. Podle ní by neměla mít výjimku a měla by být řádně registrovaná jako ostatní vakcíny.

Matovičova vláda požádala o pomoc i zdravotníky ze zahraničí. V národním ústavu dětských chorob v Bratislavě bude zřízeno ARO, kde by lékaři mohli působit. Pomoc nabídli i vojenští zdravotníci z Rakouska.

 

Vakcíny proti COVID-19: jaké jsou mezi nimi rozdíly?

1. Využití RNA/mRNA vakcín – (Moderna, Pfizer/BioNTech)

Pfizer/BioNTech

- očkování touto vakcínou spustila začátkem prosince Velká Británie,

- vakcína je založena na použití genetické informace přímo z viru, která je vložena do tukového obalu, díky němuž se RNA jednodušeji dostane do buněk,

- účinnost vakcíny: 95 % při prevenci symptomatické nákazy, a to od sedmi dnů po podaní druhé dávky,

- vedlejší účinky: bolest a otoky v místě vpichu, únava, bolesti hlavy, svalů a kloubů, zimnice a horečka. Po podání vakcíny bylo zaznamenáno i několik případů alergických reakcí.

Moderna

- účinnost vakcíny: 94,1 %, a to po 14 dnech od podání druhé dávky,

- vedlejší účinky: bolest a otoky v místě vpichu, únava, zimnice, horečka, zduření nebo citlivost lymfatických uzlin v podpaží, bolesti hlavy, svalů a kloubů, pocity nevolnosti a zvracení.

 

2. Využití vektorových vakcín (čínský a ruský koncept vakcíny, AstraZeneca ve spolupráci s Oxfordskou univerzitou)

Sputnik

- vakcína byla použita na počátku prosince, kdy Rusko jako první země na světě spustilo očkování svých obyvatel.

AstraZeneca
- od ledna 2021 začala vakcínou očkovat obyvatele i Velká Británie,

- úkolem vakcíny je připravit lidský organizmus na obranu proti infekci, způsobenou koronavirem,

- účinnost vakcíny: 70,4 %,

- v Evropě zažívá tato vakcína vlnu odmítání kvůli vedlejším účinkům,

- vedlejší účinky: bolest hlavy a teplota.

Čínská vakcína

- účinnost vakcíny: 50,4% při klinických testech v Brazílii,

- vakcína byla testována v několika různých zemích, výsledky se lišily,

- turečtí vědci stanovili její účinnost na 91,25%, zatímco Indonésie tvrdí, že vakcína má účinnost 65,3%.
 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (1)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -

Atypický 28 m²
42 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50

Atypický 50 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37

Atypický 37 m²
22 930 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324

Atypický 324 m²
129 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks