Top hledané
Výsledky (0)

Dolce&Gabbana FW 2018: Jste připraveni na šokující vlnu extravagance?

Dominika Žejdl
28. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Kolekce Dolce Gabbana opět nezklamala svou velkolepostí.

Kolekce FW 2018/2019 módního domu Dolce&Gabbana všem na milánském fashion weeku doslova vyrazila dech. Ačkoli jsme všichni zvyklí na extravaganci a bláznivé kombinace, značka vždy překvapí svou velkolepostí a smyslem pro detail a zdobení.

Přehlídku odstartovala prezentace luxusních kabelek, které předváděly DRONY se světelnou koulí 

Dolce&Gabbana prostě ví, jak udělat dojem a zanechat v lidech nezapomenutelný zážitek, který si budou pamatovat. Celá módní přehlídka začala vpuštěním efektních dronů do místnosti, kde předváděly nové luxusní kabelky z kolekce FW 2018/2019. Dokonce k tomu zvládly i jednoduchou choreografii a diváci nestačili koukat, co se vlastně děje. Ačkoli měla přehlídka hodinové zpoždění a všichni netrpělivě čekali, kdy konečně začne, úvod byl tak šokující a zajímavý, že všechny přítomné ohromil. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Po skončení efektního úvodu začala klasická show plná neuvěřitelných elegantních modelů 

Dolce&Gabbana odjakživa patří k výraznějším módním značkám, právě proto je svou unikátností a nevšedností tak oblíbená a úspěšná. I kolekce FW 18/19 je jako vždy plná nesrovnatelných detailů, jako jsou oblíbené nápisy v nevšedním provedení, zlaté zdobení, kombinace téměř nekombinovatelných kousků, které vám však při pohledu na modelky najednou vůbec nepřijdou zvláštní.

Velkou pozornost módní značka věnovala umění: kresby, malby a vyšívání. Není to však úplně pro každého. Největší prostor je zde věnován andělovi, který tvoří velký detail oblečení a dává mu dávku duchovna a víry. Luxusní móda spojená s uměním je vždy dobrým krokem, což se již několikrát na módních molech potvrdilo.

Pestrobarevné flitry, zlaté a stříbrné cvoky, barevné kamínky aneb vše co se třpytí 

Nebyla by to značka DG, kdyby na oblečení nebylo milion drobnůstek, které mu dodávají tu správnou a nepřehlédnutelnou dávku šmrncu a výraznosti. V kolekci se tak objevuje zdobené oblečení v podobě šatů, bund, kabátků, sukní, kalhot, ale i bot či kabelek, které se stanou luxusním doplňkem každého jednoduchého outfitu. Smysl pro detail a třpyt je vidět i na čelenkách, čepicích, či korunkách, které zdobí hlavy modelek a dodávají kolekci ten správný královský nádech. Kolekci dominují i chlupaté barevné prvky, které jsou stále velkým trendem. 

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

Excentrická bizarní zvířecí móda

Největším šokem z celé kolekce pro nás bylo využití zvířecího vzoru. Ve spojení se zvířaty vzniklo několik kousků. Bunda se zebřím vzorem, ušima, očima i čumáčkem vypadá možná roztomile, ale na jednu stranu celkem nenositelně. Takových zvířecích módních outfitů je v kolekci víc a ne každého uchvátí.

Elegantní, velké a famózní večerní róby

U Dolce&Gabbana nesmíme zapomenout ani na luxusní večerní šaty, které jsou velmi originální. Samozřejmě, že jejich výstřednost může být někomu prosti srsti, ale pro módní svět je to nádhera. Třpytivé flitry vytváří jedinečný efekt, volánky dodávají outfitu romantický nádech a další zdobení vždy upoutá pozornost. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Styl, který na ulici každého odbourá!

Ach můj bože! Kluci z Dolce & Gabbana v kolekci FW 2018 ukázali něco neskutečného. V podstatě vytvořili sexy barokní katoličku, která svým stylem totálně odbourá každého na potkání. Je toho tolik, jen to šílené dilema co si vlastně z té nádhery vybrat!

Strašně moc se mi třeba líbí ty bordové šaty poseté flitry, třásněmi a našitými růžemi. Semišové páskové lodičky s těmi děravými ponožkami k tomu: wow!!! Rázem se z každé stává absolutní hvězda jakéhokoliv večírku. Podle mě by se takové šaty nejvíce hodily na noční posezení v baru Le Valmont, který tak trochu připomíná svým designem malou Paříž v Praze.

Vrcholem všeho je ale bezpodmínečně ten světle růžový barokní kabát s brýlemi LOVE a stejně růžovou parukou po vzoru Marie Antoinette. Nedělám si srandu, ale kdyby v D&G prodávali i tu paruku s ozdobami, dala bych to venku na ulici stejně jak ta modelka na mole! Protože umění by se nemělo prznit a to já respektuji. Alespoň by měli Japonci o jeden objekt k focení na Staromáku víc. :)

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382