Top hledané
Výsledky (0)
Fotky na Instagramu dohnaly hvězdy českého showbyznysu až k soudní síni.

Soudní spor Hanychové s Prachařem: nevěděla jsem, že jsem slavnější než Prachař, prohlásila Agáta

Aneta Havránková
28. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Agáta Hanychová

Spor mezi ex-partnery Agátou Hanychovou a Jakubem Prachařem nabírá na intenzitě! Tentokrát se v soudní aréně nejednalo jen o střídavou péči, ale i o fotky jejich dcerky Mii na sociálních sítích. Prachař nesouhlasí s tím, že Hanychová pravidelně sdílí jejich společnou dceru na svém Instagramu. Dle něj to může holčičce v budoucnu akorát škodit. Hanychová je však proti. 

Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem byli dlouholetými přáteli, mezi kterými jednoho dne přeskočila jiskra. A tak se dali dohromady, začali spolu bydlet, vzali se, a dokonce mají dceru Miu. Jejich vztah zprvu vypadal pohádkově, ale posléze skončil fiaskem. Hanychová měla Prachaře několikrát podvést, a to s Hokejistou, fotografem a mnoha dalšími. Prachaře to tedy rozhořčilo a vše začal řešit pomocí soudů. S Agátou se rozvedl a soudil se s ní o majetek, výchovu dcery a nyní také o zveřejňování fotek jejich dcery. 

Dne 27. března ve 12:00 hodin tak proběhlo druhé soudní jednání na Obvodním soudu pro Prahu 6, kde se opět řešily otázky společné péče o dceru mezi hercem Prachařem a influencerkou Hanychovou. Oproti minulému stání, kde došlo k upřesnění pravidel střídavé péče, se tentokrát soud soustředil na problematiku sociálních sítí a zákazu sdílení fotografií malé Mii. Prachařovi totiž vadí častá přítomnost dcery na sociálních sítích jeho bývalé partnerky. Přílišná expozice jejich dcery na veřejnosti může dle jeho názoru mít negativní dopady na její psychický vývoj a soukromí. Hanychové to ale přijde absurdní. „Oni tvrdí, že je Mia známá kvůli mně... To jsem nevěděla, že jsem známější než Prachař,“ rýpla si influencerka při řízení soudu. 

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Zatímco Hanychová přišla do soudní síně luxusně oblečená, Prachař se s přítomností neobtěžoval a vyslal pouze svého obhájce. Influencerka si však plnou pozornost užila, pózovala fotografům, vtipkovala a promenádovala se jako na módní přehlídce. Doprovodila ji její právnička. Samotné líčení netrvalo ani půl hodiny a v rámci ochrany dítěte probíhalo bez přítomnosti veřejnosti a novinářů. „Doufám, že se domluvíme. Chci se na všem domluvit. Správní rodiče by se vždy měli domluvit, to je pro mě priorita,“ sdělila Hanychová po konci líčení pro Blesk. Dále dění v soudní síni nekomentovala. 

Soudní bitva mezi Hanychovou a Prachařem o osud jejich dcery Mii a omezování sdílení fotografií na sociálních sítích tak zůstává aktuální. Zatímco soudkyně Enochová dbala na soukromí nezletilého dítěte a zabezpečila jednání mimo zraky veřejnosti, veřejnost s napětím očekává další vývoj tohoto mediálně sledovaného souboje. Agáta však již delší dobu prosby jejího ex respektuje a fotky dcery Mii sdílí pouze se zamazaným obličejem či zády ke kameře.

I proto se nedávno pořádně rozčílila, když dědeček Mii ze strany Prachaře holčičku vyfotil na Instagram a s žádným zamazáváním si starosti nedělal. Na síť sdílel její obličej. „Tak já si Miu na Instagram dát nemůžu. Ať žijou české soudy,“ napsala k příspěvku a přesdílela ho na svém story. David Prachař ji posléze odstranil. “Nesmím dávat na Instagram Miu. Tady pán, který nonstop pracuje a s dcerou je místo něj chůva, si klade takové podmínky. Je to prostě debil!,“ dodala na jednom ze svých stories Hanychová. 

Jakub Prachař ale rozhodně není jediným Agátiným ex, s kterým má soudní spory ohledně dětí. Její bývalý partner Jaromír Soukup se s ní totiž také soudí o výchovu mladší dcery Rozárky. Mediální magnát ji chce do střídavé péče. Stejně tak jako Prachař se pak domáhá zákazu influencerky sdílet dcerku na sociálních sítích, podobné téma nadhodil i Jaromír Soukup a Hanychová tak nesmí sdílet ani malou Rozárku. Nesmí navíc veřejně sdělovat ani polohu, kde se jejich společná dcerka nachází. Sám Soukup přitom dělá to, co své expartnerce zakazuje a nedávno přidal na svůj Instagram právě fotku s malou dcerkou z procházky. To Hanychovou také rozčílilo a na své story tehdy přidala fotku prasete.

Soudy této hvězdy internetu jsou teprve na začátku a veřejnost tak nejspíše může očekávat ještě pořádné drama a střety s oběma z expartnerů. Se Soukupem navíc také řeší údajné dluhy, které má mít vůči Televizi Barrandov. S oběma expartnery na sebe pak vzájemně hází špínu, kritizují se a nadávají si přes sociální sítě. Nedávno Hanychová navíc sdělila pro Extra, že za právníky platí obrovské peníze, které by raději utratila za své dcery. I proto tak postupně rozprodává dary od Jaromíra Soukupa. Ta nejdůležitější soudní řízení ji však teprve čekají a až pak se rozhodne o tom, zda bude malá Rozárka svěřena do střídavé péče či zůstane výhradně u matky. Agáta z tahání po soudech nadšená rozhodně není, ale milovníci dramatu její životní příběh hltají. 

Zdroje: Instagram: @agatahanychova, @jakub_prachar, @jaromir_soukup, Blesk, Extra, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze