Top hledané
Výsledky (0)
Zavřete oči, uvolněte se a začněte odpočívat. Luxusní SPA Praha vám nabízí nevšední zážitek, který vás dobije energií.

SPA PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
SPA PRAHA

Slovíčko SPA představuje procedury, které jsou jakkoliv spojené s vodou. Pokud milujete perličkové, olejové koupele, květinové koupele nebo prostě jen uvolňující koupele a jiné vodní terapie, SPA Praha jsou pro vás jasnou volbou.

SPA Praha vám nabízí různé formy terapií, při kterých se využívá voda za účelem léčení, odpočinku, relaxace, zlepšení kondice celého organismu a v neposlední řadě také hydrataci a výživu pokožky. Využijte SPA Praha a relaxační a terapeutické účinky pocítíte již napoprvé. Stres a napětí odejdou, bolest s únavou budou ty tam. Je nutné si v našem hektickém a uspěchaném životě udělat čas pouze sami na sebe. A třeba se SPA stane vašim životním stylem, který vám bude kde kdo závidět. Kde však najdete to nejlepší SPA Praha?

ECSOTICA SPA & KLUB ZDRAVÍ

Dokonalý odpočinek, odkud budete vycházet jako noví, vám nabízí Alchymist Grand Hotel and Spa, kde vám nabízí tělo hýčkající procedury i luxusní interiér.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

PIVNÍ LÁZNĚ SPA BEERLAND

Co je víc typické pro Českou republiku, než právě pivo? Pražské pivní lázně vám nabízí proceduru, která se skládá z pivní lázně, neomezené konzumaci piva, neomezené konzumaci domácího pivního chleba a také jedinečný zážitek z odpočinku na lůžku z pravé pšeničné slámy u krbu.

HARMONY SPA

Luxusní zážitek pro tělo i mysl. Harmony Spa vám nabízí Spa balíčky, které zahrnují perličkovou koupel s aroma masáží, tantra masáž s čokoládovou koupelí, květinovou koupel  s masáží Lomi Lomi a mnoho dalších. Pokud zvažujete přijít ve dvou, Harmony Spa má v nabídce také párové rituály, které oživí každý vztah.

BOSCOLO WELLNESS & SPA

Římské lázně, které najdete v centru Prahy. Spa se nachází v krásném historickém sklepení novorenesančního paláce. Najdete zde vše od masáží, speciální péče o obličej, vyhřívaný bazén s masáží až po fitness centrum. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze