Top hledané
Výsledky (0)
Italská značka šperků Gismondi je v Pařížské ulici poměrně nováčkem. V červnu nahradila na adrese Pařížská 4 butik Zenith a od té doby je o ní pořádně slyšet!

Víme, proč Krainová, Činčurová i Katy Perry podlehly kouzlu šperků Gismondi

Martina Šmalclová
13. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kristina Činčurová

Krásky, které sází na Gismondi

Za dobu svého působení na prestižní pražské adrese stihla značka svými luxusními šperky ozdobit celebrity na mnoha akcích, mimo jiné také na MFF KV. Kdo božským šperkům již podlehl? Simona Krainová, Aňa Geislerová, Jana Plodková, Ester Berdychová nebo Kateřina Sokolová. A nejsou to pouze dámy z Čech, které na značku Gismondi sází! Jejich šperky nosí i Gwyneth Paltrow, Katy Perry nebo Miss Slovensko Kristina Činčurová. V čem je jejich kouzlo?

Vybroušené k dokonalosti

Svůj příběh začala psát italská šperkařská firma v roce 1754. Za tu dobu stihla vytvořit nespočet luxusních kolekcí a šperky vybrousit k naprosté dokonalosti. Přesvědčily nás o tom nové okouzlující kolekce Aura a Essenza, které vypraví svůj vlastní příběh a potvrzují jedno z hesel značky:

Šperky, to jsou malá umělecká díla…

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Aura? Slovo, které se ve všech jazycích světa řekne stejně!

Kolekce Aura představuje mimořádné setkání lidské síly a energie vesmíru. Generální a tvůrčí ředitel značky Massimo Gismondi o luxusní kolekci říká:

„Aura je energie, která nás obklopuje, přesahuje a inspiruje. Rozhodl jsem se, že se ji pokusím uchopit vytvořením kolekce šperků, jejíž hlavním symbolem je tvar kruhu.“

My jsme si kolekci sedmi kruhů zamilovali, a co vy?

Essenza: Kouzlo drahokamů

Luxusní kolekci Essenza tvoří elegantní prsteny, náramky a náušnice, které se vyznačují minimalismem a kombinací bílého a růžového zlata s diamanty, smaragdy, safíry či tanzanity. Hlavní drahokam šperku je rozdělen do dvou částí, které se následně znovu setkávají a vytvářejí dojem asymetrie.

TIP Luxury Prague Life

Pokud chcete sobě nebo blízkým udělat skutečně velkou radost, pořiďte jim luxusní náhrdelník Gismondi z akvamarínů (35,13 karátů), diamantů (6,13 karátů) a smaragdů (3,38 karátů), který najdete na začátku naší galerie. Tento šperk rozhodně potěší každé srdce!  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Gismondi
Pařížská 935/4, 110 00 Praha 1 - Staré Město Česká republika
+420 222 211 192