Top hledané
Výsledky (0)
Pólo je hra stará 2 600 let. Vznikla v Persii, dnešním Iránu. Do St. Moritz se tento sport dostal kolem roku 1899, kdy zde bylo vybudováno první hřiště na koňské pólo.

St. Moritz přivítá Světový pohár v zimním pólu 27-29 ledna

Eva Ledecká
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

St. Moritz – luxusní destinace zimních sportů

Jedinečná oblast St. Moritz se stala místem zimní turistiky a zimního sportu. Již v roce 1928 a 1948 hostila Olympijské zimní hry a stává se dějištěm těch nejvýznamnějších zimních soutěží. Letošní rok mimo jiné již po páté bude také hostit světový šampionát ve sjezdovém lyžování.

Zimní koňské pólo v St. Moritz: událost světového významu

Od roku 1907 se diváci mohou kochat pohledem na luxusní hru zimního koňského póla, které se hraje na zamrzlém jezeře St. Moritz. Jedná se vůbec o první místo, kde se zimní pólo začalo hrát. Od té doby se hraje v různých místech světa: Aspen v USA, Cortina v Itálii, Tianjin v Číně. St. Moritz však zůstává místem, kde se každoročně koná nejprestižnější turnaj zimního póla.

Evropský pohár v zimním koňském pólu bude probíhat od 27. do 29. ledna. Celý turnaj bude vrcholit malým i velkým finále v neděli. Na zamrzlém jezeře se sejdou elitní hráči a jejich silní koně. Diváci tak budou moci sledovat jejich koncentraci, obratnost, odvahu a vytrvalost, která se bude odehrávat v jedinečné poloze, ve výšce 1850 metrů nad mořem.

Loft na prodej Bubeneč 209m
Loft na prodej Bubeneč 209m, Praha 6

St. Moritz: luxusní středisko se vším všudy

St. Moritz je synonymem pro jedinečné sportovní a rekreační aktivity, kulturní atmosféru, luxusní nakupování a události světového významu. To vše jde ruku v ruce s luxusním ubytováním a excelentní nabídkou restaurací.

Tato jedinečná zimní událost tak přinese návštěvníků směsici luxusu, elegantního sportu a úžasné zimní atmosféry. Nechte se nalákat fotografiemi z uplynulých ročníků v naší galerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Snow Polo World Cup St. Moritz
Evviva Polo St. Moritz AG Via dal Mulin 4, CH-7500 St. Moritz Switzerland
+41(0)79 953 51 31