Top hledané
Výsledky (0)
Je třeba mít opravdu zlaté ručičky, trpělivost, snažení a patřičný cit? Pokud těmito vlastnostmi neoplýváte, můžete si zkrátit cestu a rovnou si pořídit tento kousek, který bude ozdobou vašeho zevnějšku.

Luxusní hodinky Frederique Constant

Mgr. Jana Höger
09. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Značka Frederique Constant využívá při návrhu a vývoji nových hodinek nejmodernější počítačový software. Designér poté sestavuje model díl po dílu, vrstvu po vrstvě a nakonec vypracuje výrobní proces hodinek jako takových. Prolíná se to také do procesu ztvárnění nejsložitějších strojků typu Tourbillon Manufacture, ale také do všech součástek nutných k produkci manufakturních hodinových strojků. Mezi příklady patří průměr otvoru v desce, hmotnost rotoru nebo povrchová úprava můstku. Všechno je děláno tak, aby byly nové modely Frederique Constant unikátní, výjimečné, luxusní a přinášely radost.

Nebýt ničím spoutaný

Firma staví na principu nezávislosti. Jen nezávislí lidé mohou jednat pohotověji a rychleji než ostatní. Firma byla založena počátkem 20. století Constantem Stasem a navázala na uznávanou ženevskou tradici výrobu hodin. Entita společnosti spočívá hlavně v klasických hodinkách. V současné době je stále rodinným podnikem, je vedena již čtvrtou generací potomků Constanta Stase.

Na co vsází hodinky pana Stase?

Hodinky Frederique Constant podtrhují současný trend a potřeby svých potenciálních klientů. Můžete v nich zahlédnout otisk starých dob, kdy se vyráběly hodinky, které takřka kolovaly po rodinných kruzích a generacích. Jsou výjimečné svou střídmostí, tradicí a kvalitou, podle Ženevských konvencí. Projevená snaha produkty zpřístupnit každému, kdo ocení originalitu a spolehlivost, je smysl jejich tvorby. Z toho také vyplývá filozofie firmy Frederique Constant, neomezovat se pouze na zájem z řad znalců a odborníků, ale nadchnout a vzbudit zájem u hodinářských příznivců, jedinců, kteří mají rádi ojedinělé věci.

Posláním je použít tři hodnoty u každého modelu, design, kvalita a inovace.

Byt s výhledem na Pražský hrad pronájem
Byt s výhledem na Pražský hrad pronájem, Praha 1

Kolekce Slimline Moonphase Manufacture

Nová verze se vyznačuje novým barevným laděním, paletou barev jako jsou ivory (zbarvení ciferníku s SunRay výzdobou a aplikovanou stříbrnou barva indexů), modrá kobalt a čokoládově hnědá. Tento „témbr“ hodinkám dodává vintage styl a luxusní stylový vzhled .

Jste zvědaví, jak to vypadá uvnitř?

Model hodinek Frederique Constant Slimline Moonphase Manufacture FC-705 disponuje:
strojkem FC-705 (vlastní výroba Frederique Constant),

 • 145 součástkami,
 • 26 kamenných uložení,
 • rezervou chodu 42 hodin,
 • frekvencí strojku 4 Hz (28800 polokmitů za hodinu),
 • průměrem strojku 30 mm,
 • voděodolností 30 m,
 • safírovým sklem,
 • pouzdrem nerez, ocel, také i PVD
 • koženým páskem
 • funkcí datumu, u některých typů měsíční fází,
 • a vše se ovládá korunkou.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze