Top hledané
Výsledky (0)
Na svatebním veletrhu v Brně hledaly inspiraci všechny budoucí nevěsty! Co tam mohly spatřit?

Svatební veletrh v Brně ovládl PONER, MK - Miroslav Michael Knot a klenot Galia Lahav

Dominika Žejdl
30. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Ikonou veletrhu byla Nikol Moravcová.

Svatební veletrh se konal od pátku 19. ledna do soboty 20. ledna 2018 ve FAIT GALLERY a v obchodní galerii Vaňkovka v Brně. Veletrhem nevěsty, ženichy, družičky a rodiče provázela skvělá moderátorka Eva Decastelo a musíme říct, že to tedy byla opravdu skvělá show. Především proto, že byly k vidění přímo dechberoucí svatební šaty!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Módní přehlídka luxusních svatebních a společenských šatů

Kromě dekorací a doplňků byly na svatebním veletrhu k vidění také plavky, luxusní spodní prádlo, pánská móda a samozřejmě nejočekávanější svatební a společenské šaty. Ukázala se zde oblíbená dvojice návrhářu Nikol a Jakub PONER, brněnský návrhář MK - Miroslav Michael Knot, izraelská návrhářka luxusních svatebních šatů Galia Lahav (pozn. v jejích šatech se vdávala i Monika Babišová) a nové kolekce z nejlepších svatebních salonů. Na přehlídkovém mole se prošla nejedna známá bloggerka, ale největší hvězdou byla zasnoubená Nikol Moravcová. Právě ta byla pro mnohé nevěsty inspirací, když vyprávěla, jak probíhají její svatební přípravy. 

Všichni se těšili na kolekci Osmany Laffity

Svou koleci šatů měl na svatebních veletrhu v Brně odhalit i Osmany Laffita, ten však na poslední chvíli svou účast odvolal. Organizátoři ho nahradili izraelskou módní návhrářkou Galiou Lahav, jejíž šaty jsou opravdovým klenotem a většina návštěvníků se nemohla vynadívat, jak jsou krásně a detailně zpracované. Není divu, že ještě když je představily krásná Miss Slovensko 2017 Hana Závodná a Miss ČR 2014 Gabriela Franková. 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

MK - Miroslav Michael Knot a jeho šaty pro moderní a možná netradiční nevěsty

Zkušený a jedinečný módní návrhář Miroslav Michael Knot na veletrhnu představil také úžasné šaty. Většinu z nich zdobily krásné květy, které byly buď barevné nebo naopak z bílé krajky a skvěle doplňovaly styl i siluety svatebních šatů. Každá nevěsta ocení vzdušnost a luxus všech jeho šatů.

Smysl pro detail - to je PONER

U svatebních šatů, od sourozenců PONER, vždy očekáváme detailní propracování, protože právě to je jejich typické pro jejich značku. Drobné květiny, které zdobí luxusní svatební šaty jsou krásné, rozkošné a hlavně neodolatelné. Ať už zakrývají dekolt nebo jen zdobí sukni, rozhodně jim dodávají šmrnc.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nic nového pod sluncem

Svatební veletrh v Brně je dle mého názoru taková menší snaha o to zpestřit společenské dění v jihomoravském kraji. Nikol Moravcové to na akci opravdu moc slušelo a jistě si tam šikovně (už dopředu) zařídila nějaké ty svatební šaty pro svůj den D zdarma. Je to prostě holka šikovná…

Jak jsem pochopila, hlavní housle si zahráli sourozenci Ponerovi. Sice tak úplně nechápu, o co v té Poner mánii jde, ale při pohledu na jejich svatební šaty, které mimochodem byly nafoceny opravdu skvěle, mi tam něco nesedí. Víte čím to je? Já v tom jasně vidím tak trochu laciné napodobeniny svatebních rób z dílen Zuhair Murad, Marchesa a nebo Oscar de la Renta. Je to tak trochu smutné, když vidíte, že se na českém veletrhu takřka nic nového a originálního neobjevilo.

A proto bych všem do budoucna doporučila raději takovéto akce nenavštěvovat. Stačí si přeci rovnou přečíst Luxury Prague Life a víte ihned, co je to NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍCH!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze