Top hledané
Výsledky (0)

Tonya Graves na Strunách podzimu s Julií Wolfe a Danem Bártou! (7.11.)

Eva Ledecká
03. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Tonya Graves

Struny podzimu se opět hlásí. 7. listopadu pro vás tento jedinečný hudební festival připravil luxusní program ve Fóru Karlín. Kromě americké skladatelky a drsných příběhů, zazpívají dvě významné osobnosti české hudební scény.

Julia Wolfe
Tonya Graves
Dan Bárta

Spojení výrazných hudebních osobností

Ve Fóru Karlín vám v rámci Strun podzimu bude 7. 11. představen hudební projekt Antracitové pole. Ptáte se, co má uhlí společného s hudbou? Zajděte na koncert Julie Wolfe, americké skladatelky, a bude vám to jasné! Svým jedinečným vokálem ji doprovodí Dan Bárta a Tonya Graves.

Připravte se na silný zážitek!

Antracitové pole je hudební projekt, který získal Pulitzerovu cenu. O čem to celé je? Julia Wolfe vyrůstala v Pensylvánii, kde se nachází uhelný důl pro nesmírně složitou těžbu antracitu. V její hudbě zaznívá havířský folklór i přenos rozhovorů přímo s horníky a jejich rodinami. Hrůzy ze života horníků pod zemí se vám díky kombinaci působivé hudby, textu a obrazů vryjí hluboko pod kůži.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Tonya Graves je zpět?

Samotný koncert je předzvěstí velkého kulturního zážitku. Na luxusním koncertě s kultovním hudebním uskupením Bang on a Can, které Julia Wolfe založila, exkluzivně vystoupí i český zpěvák Dan Bárta a zpěvačka s černošskými kořeny Tonya Graves. Ta je široké veřejnosti známá především jako zpěvačka z kapely Monkey Businnes. Po odchodu ze skupiny se věnuje vlastním projektům. Jsme proto rádi, že se rozhodla se Strunami podzimu spolupracovat a budeme mít možnost její jedinečný hlas slyšet v doprovodu unikátní hudby a skvělého zpěváka Dana Bárty. Nezapomeňte: Fórum Karlín, 7. listopadu ve 20:00! Lístky na koncert jsou v prodeji ZDE.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Struny podzimu
STRUNY PODZIMU S.R.O. Palackého 1/740 110 00 Praha 1
224 946 508