Top hledané
Výsledky (0)
Hezky v teple, ale stylově? Jaká čepice bude slušet vám?

TOP čepice podle módní redaktorky! Gucci, D&G a Eugenie Kim

Dominika Žejdl
04. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Výběr té správné zimní čepice není vůbec snadný. Chceme totiž, aby kromě své hřejivé funkce splňovala i funkci módní a stylovou. Bylo těžké najít čepice, které se trošku liší od ostatních a nabízejí opravdu to nejlepší. Nakonec jsme si ale vybrali u tří luxusních módních značek. Jaká značka navrhuje přesně to, co hledáte vy?

Všehochuť naleznete u módního domu Gucci

Luxusní a celosvětově oblíbený módní dům Gucci nabízí nádherné zimní čepice ve všech stylech, na které si vzpomenete. Letošním trendem jsou pletené čelenky, které v ulicích vidíme snad na každé třetí hlavě. Gucci nabízí bílou klasiku se speciálním designovým nápisem Gucci, k tomu jsou tu samozřejmě i rukavice nebo šály.

Naším favoritem od tohoto luxusního módního domu je jednoznačně modrá čepice zdobená kamínky a černý elegantní klobouk. Čepice doplní každý sportovní, ale i elegantní ouftit, který rozzáří svou výraznou barvou. Černý klobouk sice moc nezahřeje, ale zase v něm budete opravdu stylová!

Mladistvá a hravá Dolce & Gabbana

Zimní kolekce od luxusní značky Dolce & Gabbana nabízí opravdu velmi zajímavé trendy čepice. Začneme nejdříve jednodušším mladistvým stylem s nápisy, které jsou letošním MUST HAVE kouskem a zdobí snad všeho.

Pletená zimní čepice s bambulkou a logem nebo nápisem Princess uchvátí každou ženu, která chce vypadat rozverně a hravě. Nebyl by to však Dolce & Gabbana, kdyby v kolekci nebylo něco extra. A to čepice ve stylu zvířátek rozhodně jsou. Pokud tedy hledáte něco, v čem budete na ulici jednoznačně nepřehlédnutelná, vsaďte na tyhle pletené zebry, leopardy nebo tygry.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Čepice pro každou příležitost od Eugenie Kim

Luxus, smyslnost a drama jsou hlavním tématem v letošní zimní sezóně návrhářky Eugenie Kim. Kolekce nabízí čepice pro každou příležitost a to hned v několika variantách. Líbí se nám pletené čepice s barevnou bambulkou, které unosíte jak na horách, tak klidně ve městě. Dále ušanka, která je vybavena i stylovým kšiltem, luxusní leopardí captain čepička, která je nejoblíbenější čepicí letošního roku a samozřejmě klasické sluchátkové bambulky na uších v pestrých barvách. Jakou si vyberete pro letošní zimu vy?

Výběr čepic naší módní redaktorkou najdete pod článkem v galerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382