Ulovit miliardáře? Máte to napsáno ve hvězdách?

Ženy, které sbalily české miliardáře.
29. listopadu 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Obecně je známo, že znamení, ve kterém jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a ovlivňuje naše chování. Nejen z tohoto důvodu někteří astrologové doporučují vybírat si za partnera člověka, který je z hlediska znamení ten pravý. Vypadá to, že ženy ve znamení Střelce a Ryb mají kliku na miliardáře, protože šest z deseti nejbohatších Čechů ulovily právě ty. A napadá vás jaká spojitost existuje mezi Blížencem Monikou Babišovou a americkým prezidentem Donaldem Trumpem? My to víme!

Andrej Babiš s manželkou Monikou a Donald Trump s manželkou Melanií

Střelcům štěstí přeje  

Ženy v tomto znamení bývají často veselé idealistky. Mají rádi přátelské vztahy mezi lidmi a jsou plné pochopení. Bývají také velmi sportovně založené. Že by tohle movití muži vyhledávali? Minimálně třetí nejbohatší muž Česka, Daniel Křetínský (narozený 9. července 1975), ano! Jeho majetek se pohybuje v hodnotě 78 miliard korun a od roku 2017 je partnerem  o 21 let mladší parkurové jezdkyně a dcery nejbohatšího Čecha Anny Kellnerové (narozena 26. listopadu 1996). 

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová • Zdroj: Profimedia

Střelci a Býci mají vyhráno 

V ohnivém znamení Střelce se narodila i Jarmila Baudišová (27. listopad 1959), která je životní partnerkou šestého nejbohatšího muže v Česku a zakladatele Avastu Pavla Baudiše (narozený 15. května 1960). Jeho majetek se pohybuje kolem 51 miliard korun. Narodil se ve znamení Býka a jejich dlouholeté manželství a dvě děti jenom potvrzují, že Střelcům a Býkům to spolu opravdu funguje! Začátky můžou být o něco těžší, když se ale shodnou na tom, co od života chtějí, vytvoří spolu neporazitelný tým.  

Jarmila Baudišová
Jarmila Baudišová • Zdroj: Avast Foundation

Druhým neporazitelným týmem Střelce a Býka jsou i manželé Tykačovi. Střelec Ivana (narozena 9. prosince 1967) a Pavel (narozený 15. května 1964), narozený ve znamení Býka, jsou svoji už nějaký ten pátek. Seznámili se před neuvěřitelnými třiceti lety. Přesto, že je Pavel Tykač v žebříčku nejbohatších Čechů na sedmém místě (32 miliard korun), není tato žena klasickým doplňkem podnikatele. Má svoji develo perskou firmu a loni s manželem založila organizaci WOMEN FOR WOMEN.  

O zábavu mají doma rozhodně postaráno. S Pavlem Tykačem má Ivana dvě společné děti, ale ze svých předchozích manželství si ještě přivedli celkem šest dětí. Celkem jich tedy vychovávají osm a žijí střídavě v Praze a ve Švýcarsku. 

Ivana Tykač
Ivana Tykač • Zdroj: Profimedia

Ryby v tom umí plavat  

Dámy narozené pod vodním znamením působí velmi jemně a žensky. První dojem ale trošku klame! Ryby bývají silné ženy, které ví, co chtějí.  

To potvrzuje ostatně i Milada Kučerová (narozena 18. března 1954), která si vzala za manžela Eduarda Kučeru (narozený 11. ledna 1953). Kozoroha, který je v současné době osmým nejbohatším Čechem. A jak to tihle dvě znamení spolu vlastně mají? Ryby a Kozoroh si perfektně rozumí na duchovní úrovni a panuje u nich shoda v názorech i v temperamentu. 

Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová
Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová • Zdroj: Avast Foundation

Rybou ve vodě je i Eliška Dospivová (narozena 15. března 1977), exmanželka devátého nejbohatšího Čecha Marka Dospivy (narozený 18. července 1969, majetek v hodnotě 25, 3 miliard korun). Pár se rozvedl v roce 2016. V praktickém každodenním životě mohou být Ryba a Rak trochu ztraceni, oba jsou velmi dobrosrdeční, a navíc je ještě matou jejich proměnlivé emoce. Že by právě na toto bývalí manželé, kteří spolu mají dvě dcery doplatili? 

Eliška Dospivová s dcerou
Eliška Dospivová s dcerou • Zdroj: Herminapress

Ryby a Štír: Ideální kombinace pro lásku 

Jemná a ženská je bezpochyby I. vicemiss České republiky z roku 2009 Zuzana Putnářová (narozena 28. února 1986), která je dlouholetou přítelkyní podnikatele Dušana Kunovského (narozeného 22. listopadu 1971), desátého nejbohatšího Čecha s majetkem v hodnotě 20,7 miliard korun, který se narodil ve znamení Štíra. A tahle dvojice si uměla vybrat! Ryby a Štíři tvoří jednu z nejlepších kombinací pro lásku a partnerství. Oba jsou narozeni ve vodních znameních a velmi citově založeni.

Zuzana Putnářová
Zuzana Putnářová • Zdroj: Profimedia

Přizpůsobivý Blíženec

Monika Babišová (narozena 14. června 1974) je za ministra vlády a čtvrtého nejbohatšího Čecha Andreje Babiše (narozený 2. září 1954, majetek v hodnotě 74 miliard korun) provdaná od roku 2017. Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá. Vedle Andreje Babiše, který je ve znamení Panna, cítí pocit sounáležitosti. Když si zvyknou na to, že jeden z nich je snílek a druhý pragmatik, skvěle si rozumí. Panna přinese do vztahu pevné zázemí, což rozlétaní Blíženci velmi ocení. 

Monika Babišová ve světlých šatech
Monika Babišová ve světlých šatech • Zdroj: Profimedia

Babišová narozena ve stejný den jako Trump

14. června se narodil i bývalý americký prezident Donald Trump. Na rozdíl od Moniky ale o několik let dříve, konkrétně pak v roce 1946. Muži Blíženci jsou výrazní a mají nepřehlédnutelnou osobnost. Jeho manželka Melania (narozena 26. dubna 1970) je ve znamení Býka. Tahle kombinace je poněkud neobvyklá, každý z nich má totiž jiný temperament, pokud si na tyto malé rozdíly zvyknou, čeká je naplňující milostný vztah. V případě manželů Trumpových se to zřejmě naplnilo. Svoji jsou totiž už více jak 15 let. 

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

Panny jsou pečlivé a trpělivé

Druhou manželku Marii (narozená 16. září 1976), která je ve znamení Panny, potkal Radovan Vítek (narozený 22. ledna 1971) před jedenácti lety na narozeninové oslavě dobrého kamaráda. Realitní magnát, a druhý nejbohatší Čech s majetkem 86 miliard korun, prý svoji partnerku uchvátil především charismatem. Manželé společně vychovávají 3 děti, dvě dcery a jednoho syna. 

Muži ve znamení Vodnáře, ke kterým se řadí i Vítek, mají mimo jiné velkou představivost a bývají spontánní. Mají skvělé nápady a dostatek odvahy zkoušet dělat věci jinak a lépe. To by uchvátilo asi každou ženu, nejenom Panny. 

Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009).
Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009). • Zdroj: Martin Přibyl / CNC / Profimedia

Na nejbohatšího Čecha zapůsobil Rak  

Petr Kellner
Petr Kellner • Zdroj: © MAFRA PETR TOPIČ / iDNES.cz / Profimedia

Srdce nejbohatšího muže v Česku Petra Kellnera (Býka narozeného 20. května 1964) dokázala ulovit Račice Renata Kellnerová (narozena 4. července 1967). Jeho majetek má hodnotu přibližně 293 miliard korun, takže to s takto zaměstnaným mužem nemohlo být vůbec jednoduché.  

Ženy ve znamení Raka jsou však velmi emocionálně založené a na prvním místě mají rodinu. Což potvrzuje jejich společná dcera Anna. Hvězdy jsou tomuto manželskému páru také nakloněny. Raci se totiž s Býky velmi příjemně doplňují. Oba bývají v lásce vášniví a spolehliví. To vypadá pro nejbohatší české manžele velmi nadějně! 

Mezi Beranem a Rybou to jiskří 

Manželka pátého nejbohatšího Čecha Karla Komárka (narozený15. března 1969, majetek v hodnotě 71 miliard korun), Štěpánka, (narozena 22. března 1976) je sama velmi úspěšnou ženou. Časopis Forbes ji zařadil mezi 40 nejvlivnějších žen Česka, svému manželovi je tak skvělým příkladem. Spolu mají dvě děti, Karel Komárek ještě dvě z předchozího partnerství. 

Karel a Štěpánka Komárkovi
Karel a Štěpánka Komárkovi • Zdroj: Profimedia

Žena narozená v Beranu je silná a energická. Říká to, co si opravdu myslí. Stojí si za svými ideály a má potřebu prosadit se. S protějškem ve znamení Ryb to navíc podle hvězd vypadá velmi pozitivně. Jsou jeden pro druhého okouzlující svojí povahou a působí na sebe svými ideály, protože pro oba je důležité v životě v něco věřit.

Rozhodně nezoufejte, láska dokáže najít svoji cestu i přes nepřízeň hvězd. Abyste byly šťastné, nemusí být váš manžel nutně miliardářem. I přesto držíme ženám nejbohatších Čechů palce, protože tušíme, že to vždycky není tak jednoduché a bezstarostné, jak se může na první pohled zdát.

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m, Okolí Prahy
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks