Ulovit miliardáře? Máte to napsáno ve hvězdách?

Ženy, které sbalily české miliardáře.
29. listopadu 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Obecně je známo, že znamení, ve kterém jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a ovlivňuje naše chování. Nejen z tohoto důvodu někteří astrologové doporučují vybírat si za partnera člověka, který je z hlediska znamení ten pravý. Vypadá to, že ženy ve znamení Střelce a Ryb mají kliku na miliardáře, protože šest z deseti nejbohatších Čechů ulovily právě ty. A napadá vás jaká spojitost existuje mezi Blížencem Monikou Babišovou a americkým prezidentem Donaldem Trumpem? My to víme!

Střelcům štěstí přeje  

Ženy v tomto znamení bývají často veselé idealistky. Mají rádi přátelské vztahy mezi lidmi a jsou plné pochopení. Bývají také velmi sportovně založené. Že by tohle movití muži vyhledávali? Minimálně třetí nejbohatší muž Česka, Daniel Křetínský (narozený 9. července 1975), ano! Jeho majetek se pohybuje v hodnotě 78 miliard korun a od roku 2017 je partnerem  o 21 let mladší parkurové jezdkyně a dcery nejbohatšího Čecha Anny Kellnerové (narozena 26. listopadu 1996). 

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová • Zdroj: Profimedia

Střelci a Býci mají vyhráno 

V ohnivém znamení Střelce se narodila i Jarmila Baudišová (27. listopad 1959), která je životní partnerkou šestého nejbohatšího muže v Česku a zakladatele Avastu Pavla Baudiše (narozený 15. května 1960). Jeho majetek se pohybuje kolem 51 miliard korun. Narodil se ve znamení Býka a jejich dlouholeté manželství a dvě děti jenom potvrzují, že Střelcům a Býkům to spolu opravdu funguje! Začátky můžou být o něco těžší, když se ale shodnou na tom, co od života chtějí, vytvoří spolu neporazitelný tým.  

Jarmila Baudišová
Jarmila Baudišová • Zdroj: Avast Foundation

Druhým neporazitelným týmem Střelce a Býka jsou i manželé Tykačovi. Střelec Ivana (narozena 9. prosince 1967) a Pavel (narozený 15. května 1964), narozený ve znamení Býka, jsou svoji už nějaký ten pátek. Seznámili se před neuvěřitelnými třiceti lety. Přesto, že je Pavel Tykač v žebříčku nejbohatších Čechů na sedmém místě (32 miliard korun), není tato žena klasickým doplňkem podnikatele. Má svoji develo perskou firmu a loni s manželem založila organizaci WOMEN FOR WOMEN.  

O zábavu mají doma rozhodně postaráno. S Pavlem Tykačem má Ivana dvě společné děti, ale ze svých předchozích manželství si ještě přivedli celkem šest dětí. Celkem jich tedy vychovávají osm a žijí střídavě v Praze a ve Švýcarsku. 

Ivana Tykač
Ivana Tykač • Zdroj: Profimedia

Ryby v tom umí plavat  

Dámy narozené pod vodním znamením působí velmi jemně a žensky. První dojem ale trošku klame! Ryby bývají silné ženy, které ví, co chtějí.  

To potvrzuje ostatně i Milada Kučerová (narozena 18. března 1954), která si vzala za manžela Eduarda Kučeru (narozený 11. ledna 1953). Kozoroha, který je v současné době osmým nejbohatším Čechem. A jak to tihle dvě znamení spolu vlastně mají? Ryby a Kozoroh si perfektně rozumí na duchovní úrovni a panuje u nich shoda v názorech i v temperamentu. 

Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová
Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová • Zdroj: Avast Foundation

Rybou ve vodě je i Eliška Dospivová (narozena 15. března 1977), exmanželka devátého nejbohatšího Čecha Marka Dospivy (narozený 18. července 1969, majetek v hodnotě 25, 3 miliard korun). Pár se rozvedl v roce 2016. V praktickém každodenním životě mohou být Ryba a Rak trochu ztraceni, oba jsou velmi dobrosrdeční, a navíc je ještě matou jejich proměnlivé emoce. Že by právě na toto bývalí manželé, kteří spolu mají dvě dcery doplatili? 

Eliška Dospivová s dcerou
Eliška Dospivová s dcerou • Zdroj: Herminapress

Ryby a Štír: Ideální kombinace pro lásku 

Jemná a ženská je bezpochyby I. vicemiss České republiky z roku 2009 Zuzana Putnářová (narozena 28. února 1986), která je dlouholetou přítelkyní podnikatele Dušana Kunovského (narozeného 22. listopadu 1971), desátého nejbohatšího Čecha s majetkem v hodnotě 20,7 miliard korun, který se narodil ve znamení Štíra. A tahle dvojice si uměla vybrat! Ryby a Štíři tvoří jednu z nejlepších kombinací pro lásku a partnerství. Oba jsou narozeni ve vodních znameních a velmi citově založeni.

Zuzana Putnářová
Zuzana Putnářová • Zdroj: Profimedia

Přizpůsobivý Blíženec

Monika Babišová (narozena 14. června 1974) je za ministra vlády a čtvrtého nejbohatšího Čecha Andreje Babiše (narozený 2. září 1954, majetek v hodnotě 74 miliard korun) provdaná od roku 2017. Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá. Vedle Andreje Babiše, který je ve znamení Panna, cítí pocit sounáležitosti. Když si zvyknou na to, že jeden z nich je snílek a druhý pragmatik, skvěle si rozumí. Panna přinese do vztahu pevné zázemí, což rozlétaní Blíženci velmi ocení. 

Monika Babišová ve světlých šatech
Monika Babišová ve světlých šatech • Zdroj: Profimedia

Babišová narozena ve stejný den jako Trump

14. června se narodil i bývalý americký prezident Donald Trump. Na rozdíl od Moniky ale o několik let dříve, konkrétně pak v roce 1946. Muži Blíženci jsou výrazní a mají nepřehlédnutelnou osobnost. Jeho manželka Melania (narozena 26. dubna 1970) je ve znamení Býka. Tahle kombinace je poněkud neobvyklá, každý z nich má totiž jiný temperament, pokud si na tyto malé rozdíly zvyknou, čeká je naplňující milostný vztah. V případě manželů Trumpových se to zřejmě naplnilo. Svoji jsou totiž už více jak 15 let. 

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

Panny jsou pečlivé a trpělivé

Druhou manželku Marii (narozená 16. září 1976), která je ve znamení Panny, potkal Radovan Vítek (narozený 22. ledna 1971) před jedenácti lety na narozeninové oslavě dobrého kamaráda. Realitní magnát, a druhý nejbohatší Čech s majetkem 86 miliard korun, prý svoji partnerku uchvátil především charismatem. Manželé společně vychovávají 3 děti, dvě dcery a jednoho syna. 

Muži ve znamení Vodnáře, ke kterým se řadí i Vítek, mají mimo jiné velkou představivost a bývají spontánní. Mají skvělé nápady a dostatek odvahy zkoušet dělat věci jinak a lépe. To by uchvátilo asi každou ženu, nejenom Panny. 

Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009).
Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009). • Zdroj: Martin Přibyl / CNC / Profimedia

Na nejbohatšího Čecha zapůsobil Rak  

Petr Kellner
Petr Kellner • Zdroj: © MAFRA PETR TOPIČ / iDNES.cz / Profimedia

Srdce nejbohatšího muže v Česku Petra Kellnera (Býka narozeného 20. května 1964) dokázala ulovit Račice Renata Kellnerová (narozena 4. července 1967). Jeho majetek má hodnotu přibližně 293 miliard korun, takže to s takto zaměstnaným mužem nemohlo být vůbec jednoduché.  

Ženy ve znamení Raka jsou však velmi emocionálně založené a na prvním místě mají rodinu. Což potvrzuje jejich společná dcera Anna. Hvězdy jsou tomuto manželskému páru také nakloněny. Raci se totiž s Býky velmi příjemně doplňují. Oba bývají v lásce vášniví a spolehliví. To vypadá pro nejbohatší české manžele velmi nadějně! 

Mezi Beranem a Rybou to jiskří 

Manželka pátého nejbohatšího Čecha Karla Komárka (narozený15. března 1969, majetek v hodnotě 71 miliard korun), Štěpánka, (narozena 22. března 1976) je sama velmi úspěšnou ženou. Časopis Forbes ji zařadil mezi 40 nejvlivnějších žen Česka, svému manželovi je tak skvělým příkladem. Spolu mají dvě děti, Karel Komárek ještě dvě z předchozího partnerství. 

Karel a Štěpánka Komárkovi
Karel a Štěpánka Komárkovi • Zdroj: Profimedia

Žena narozená v Beranu je silná a energická. Říká to, co si opravdu myslí. Stojí si za svými ideály a má potřebu prosadit se. S protějškem ve znamení Ryb to navíc podle hvězd vypadá velmi pozitivně. Jsou jeden pro druhého okouzlující svojí povahou a působí na sebe svými ideály, protože pro oba je důležité v životě v něco věřit.

Rozhodně nezoufejte, láska dokáže najít svoji cestu i přes nepřízeň hvězd. Abyste byly šťastné, nemusí být váš manžel nutně miliardářem. I přesto držíme ženám nejbohatších Čechů palce, protože tušíme, že to vždycky není tak jednoduché a bezstarostné, jak se může na první pohled zdát.

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m, Okolí Prahy
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks