Top hledané
Výsledky (0)
Ženy, které sbalily české miliardáře.

Ulovit miliardáře? Máte to napsáno ve hvězdách?

Kateřina Ostrejšová
29. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Andrej Babiš s manželkou Monikou a Donald Trump s manželkou Melanií

Obecně je známo, že znamení, ve kterém jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a ovlivňuje naše chování. Nejen z tohoto důvodu někteří astrologové doporučují vybírat si za partnera člověka, který je z hlediska znamení ten pravý. Vypadá to, že ženy ve znamení Střelce a Ryb mají kliku na miliardáře, protože šest z deseti nejbohatších Čechů ulovily právě ty. A napadá vás jaká spojitost existuje mezi Blížencem Monikou Babišovou a americkým prezidentem Donaldem Trumpem? My to víme!

Střelcům štěstí přeje  

Ženy v tomto znamení bývají často veselé idealistky. Mají rádi přátelské vztahy mezi lidmi a jsou plné pochopení. Bývají také velmi sportovně založené. Že by tohle movití muži vyhledávali? Minimálně třetí nejbohatší muž Česka, Daniel Křetínský (narozený 9. července 1975), ano! Jeho majetek se pohybuje v hodnotě 78 miliard korun a od roku 2017 je partnerem  o 21 let mladší parkurové jezdkyně a dcery nejbohatšího Čecha Anny Kellnerové (narozena 26. listopadu 1996). 

Otevřít v galerii (10)
Anna Kellnerová
Anna KellnerováZdroj: Profimedia

Střelci a Býci mají vyhráno 

V ohnivém znamení Střelce se narodila i Jarmila Baudišová (27. listopad 1959), která je životní partnerkou šestého nejbohatšího muže v Česku a zakladatele Avastu Pavla Baudiše (narozený 15. května 1960). Jeho majetek se pohybuje kolem 51 miliard korun. Narodil se ve znamení Býka a jejich dlouholeté manželství a dvě děti jenom potvrzují, že Střelcům a Býkům to spolu opravdu funguje! Začátky můžou být o něco těžší, když se ale shodnou na tom, co od života chtějí, vytvoří spolu neporazitelný tým.  

Otevřít v galerii (10)
Jarmila Baudišová
Jarmila BaudišováZdroj: Avast Foundation

Druhým neporazitelným týmem Střelce a Býka jsou i manželé Tykačovi. Střelec Ivana (narozena 9. prosince 1967) a Pavel (narozený 15. května 1964), narozený ve znamení Býka, jsou svoji už nějaký ten pátek. Seznámili se před neuvěřitelnými třiceti lety. Přesto, že je Pavel Tykač v žebříčku nejbohatších Čechů na sedmém místě (32 miliard korun), není tato žena klasickým doplňkem podnikatele. Má svoji develo perskou firmu a loni s manželem založila organizaci WOMEN FOR WOMEN.  

O zábavu mají doma rozhodně postaráno. S Pavlem Tykačem má Ivana dvě společné děti, ale ze svých předchozích manželství si ještě přivedli celkem šest dětí. Celkem jich tedy vychovávají osm a žijí střídavě v Praze a ve Švýcarsku. 

Otevřít v galerii (10)
Ivana Tykač
Ivana TykačZdroj: Profimedia

Ryby v tom umí plavat  

Dámy narozené pod vodním znamením působí velmi jemně a žensky. První dojem ale trošku klame! Ryby bývají silné ženy, které ví, co chtějí.  

To potvrzuje ostatně i Milada Kučerová (narozena 18. března 1954), která si vzala za manžela Eduarda Kučeru (narozený 11. ledna 1953). Kozoroha, který je v současné době osmým nejbohatším Čechem. A jak to tihle dvě znamení spolu vlastně mají? Ryby a Kozoroh si perfektně rozumí na duchovní úrovni a panuje u nich shoda v názorech i v temperamentu. 

Otevřít v galerii (10)
Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová
Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada KučerováZdroj: Avast Foundation

Rybou ve vodě je i Eliška Dospivová (narozena 15. března 1977), exmanželka devátého nejbohatšího Čecha Marka Dospivy (narozený 18. července 1969, majetek v hodnotě 25, 3 miliard korun). Pár se rozvedl v roce 2016. V praktickém každodenním životě mohou být Ryba a Rak trochu ztraceni, oba jsou velmi dobrosrdeční, a navíc je ještě matou jejich proměnlivé emoce. Že by právě na toto bývalí manželé, kteří spolu mají dvě dcery doplatili? 

Otevřít v galerii (10)
Eliška Dospivová s dcerou
Eliška Dospivová s dcerouZdroj: Herminapress

Ryby a Štír: Ideální kombinace pro lásku 

Jemná a ženská je bezpochyby I. vicemiss České republiky z roku 2009 Zuzana Putnářová (narozena 28. února 1986), která je dlouholetou přítelkyní podnikatele Dušana Kunovského (narozeného 22. listopadu 1971), desátého nejbohatšího Čecha s majetkem v hodnotě 20,7 miliard korun, který se narodil ve znamení Štíra. A tahle dvojice si uměla vybrat! Ryby a Štíři tvoří jednu z nejlepších kombinací pro lásku a partnerství. Oba jsou narozeni ve vodních znameních a velmi citově založeni.

Otevřít v galerii (10)
Zuzana Putnářová
Zuzana PutnářováZdroj: Profimedia

Přizpůsobivý Blíženec

Monika Babišová (narozena 14. června 1974) je za ministra vlády a čtvrtého nejbohatšího Čecha Andreje Babiše (narozený 2. září 1954, majetek v hodnotě 74 miliard korun) provdaná od roku 2017. Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá. Vedle Andreje Babiše, který je ve znamení Panna, cítí pocit sounáležitosti. Když si zvyknou na to, že jeden z nich je snílek a druhý pragmatik, skvěle si rozumí. Panna přinese do vztahu pevné zázemí, což rozlétaní Blíženci velmi ocení. 

Otevřít v galerii (10)
Monika Babišová ve světlých šatech
Monika Babišová ve světlých šatechZdroj: Profimedia

Babišová narozena ve stejný den jako Trump

14. června se narodil i bývalý americký prezident Donald Trump. Na rozdíl od Moniky ale o několik let dříve, konkrétně pak v roce 1946. Muži Blíženci jsou výrazní a mají nepřehlédnutelnou osobnost. Jeho manželka Melania (narozena 26. dubna 1970) je ve znamení Býka. Tahle kombinace je poněkud neobvyklá, každý z nich má totiž jiný temperament, pokud si na tyto malé rozdíly zvyknou, čeká je naplňující milostný vztah. V případě manželů Trumpových se to zřejmě naplnilo. Svoji jsou totiž už více jak 15 let. 

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

Panny jsou pečlivé a trpělivé

Druhou manželku Marii (narozená 16. září 1976), která je ve znamení Panny, potkal Radovan Vítek (narozený 22. ledna 1971) před jedenácti lety na narozeninové oslavě dobrého kamaráda. Realitní magnát, a druhý nejbohatší Čech s majetkem 86 miliard korun, prý svoji partnerku uchvátil především charismatem. Manželé společně vychovávají 3 děti, dvě dcery a jednoho syna. 

Muži ve znamení Vodnáře, ke kterým se řadí i Vítek, mají mimo jiné velkou představivost a bývají spontánní. Mají skvělé nápady a dostatek odvahy zkoušet dělat věci jinak a lépe. To by uchvátilo asi každou ženu, nejenom Panny. 

Otevřít v galerii (10)
Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009).
Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009).Zdroj: Martin Přibyl / CNC / Profimedia

Na nejbohatšího Čecha zapůsobil Rak  

Otevřít v galerii (10)
Petr Kellner
Petr KellnerZdroj: © MAFRA PETR TOPIČ / iDNES.cz / Profimedia

Srdce nejbohatšího muže v Česku Petra Kellnera (Býka narozeného 20. května 1964) dokázala ulovit Račice Renata Kellnerová (narozena 4. července 1967). Jeho majetek má hodnotu přibližně 293 miliard korun, takže to s takto zaměstnaným mužem nemohlo být vůbec jednoduché.  

Ženy ve znamení Raka jsou však velmi emocionálně založené a na prvním místě mají rodinu. Což potvrzuje jejich společná dcera Anna. Hvězdy jsou tomuto manželskému páru také nakloněny. Raci se totiž s Býky velmi příjemně doplňují. Oba bývají v lásce vášniví a spolehliví. To vypadá pro nejbohatší české manžele velmi nadějně! 

Mezi Beranem a Rybou to jiskří 

Manželka pátého nejbohatšího Čecha Karla Komárka (narozený15. března 1969, majetek v hodnotě 71 miliard korun), Štěpánka, (narozena 22. března 1976) je sama velmi úspěšnou ženou. Časopis Forbes ji zařadil mezi 40 nejvlivnějších žen Česka, svému manželovi je tak skvělým příkladem. Spolu mají dvě děti, Karel Komárek ještě dvě z předchozího partnerství. 

Otevřít v galerii (10)
Karel a Štěpánka Komárkovi
Karel a Štěpánka KomárkoviZdroj: Profimedia

Žena narozená v Beranu je silná a energická. Říká to, co si opravdu myslí. Stojí si za svými ideály a má potřebu prosadit se. S protějškem ve znamení Ryb to navíc podle hvězd vypadá velmi pozitivně. Jsou jeden pro druhého okouzlující svojí povahou a působí na sebe svými ideály, protože pro oba je důležité v životě v něco věřit.

Rozhodně nezoufejte, láska dokáže najít svoji cestu i přes nepřízeň hvězd. Abyste byly šťastné, nemusí být váš manžel nutně miliardářem. I přesto držíme ženám nejbohatších Čechů palce, protože tušíme, že to vždycky není tak jednoduché a bezstarostné, jak se může na první pohled zdát.

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze