Top hledané
Výsledky (0)
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se bude konat na přelomu června a července. Už nyní ale víme, kdo bude hrát ve znělce a koho ředitel festivalu, Jiří Bartoška, letos ocení!

Ve znělce 53. ročníku MFF KV bude hrát Casey Affleck

Eva Ledecká
23. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Casey Affleck na MFF KV 2017

Filmový festival v Karlových Varech začne 29. 6., tedy za více než dva měsíce. My už se těšíme na plejádu skvělých filmů a zajímavých hostů. Kdo na festival letos dorazí, zatím nevíme. Víme ale, že si ve znělce zahraje Oscarem oceněný herec Casey Affleck, který loňský rok filmový festival v Karlových Varech navštívil.

Casey Affleck
Miloš Forman
Jaromír Hanzlík

Zahajovací film na počest Miloše Formana

Zahajovacím filmem bude letos legendární komedie nedávno zesnulého režiséra Miloše Formana, Lásky jedné plavovlásky. Kromě toho se před hotelem Thermal uskuteční koncert, kde zazní melodie jeho filmů. Všichni tak zavzpomínají na jedinečného režiséra a jeho úžasné nestárnoucí filmy, které znají a milují lidé po celém světě.

Cenu za umělecký přínos české kinematografii dostane Jaroslav Hanzlík

A nakonec máme informace o tom, kdo získá cenu od Jiřího Bartošky. Jiří Bartoška letos na festivalu ocení 70letého herce Jaroslava Hanzlíka za jeho jedinečné herecké výkony a při té příležitosti bude uveden film Bloudění od Antonína Máši a Jana Čuříka.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Těšíte se na festival tak jako my? O dalších novinkách a aktualitách vás budeme průběžně informovat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze