VIP KARANTÉNA - zpěvačka Tereza Kerndlová: Vnášet novou hudbu do tohoto zmatku mi přijde zbytečné

O cestě na vrchol popmusic, 110 dnech uvězněných ve Španělsku a nemocné mamince.
03. února 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Čtyřiatřicetiletá zpěvačka začala vystupovat už v osmi letech se svým otcem a jeho orchestrem Jazz Friends. V roce 2000 dostala nabídku do dívčí skupiny Black Milk, která odstartovala její cestu na vrchol. Více jak 20 let se tak rodačka z Brna pohybuje v hudební branži, za tu dobu stihla vydat 15 sólových alb. Píseň z roku 2019 "Ve Frontě na sny", kterou nazpívala se slovenským raperem Kalim, má na YouTube 14 milionů zhlédnutí. V rozhovoru pro LP-Life.cz se Tereza rozpovídala o jejích nejhezčích vzpomínkách na hudební scéně, těžkých chvílích během pandemie, kdy byla uvězněná ve Španělsku nebo těžké nemoci její maminky. 

Video

Na které z vašich alb máte nejhezčí vzpomínky? 

Jelikož každá deska vzniká v jiné časové životní etapě, tak se to velice těžko porovnává. Máte jiný pocit z hudby, na které pracujete, točíte v různém rozpoložení, v odlišných  podmínkách a častokrát i s novými lidmi. Každé album je tedy spojeno s jinými zážitky a situacemi. Pro mě je určitě nezapomenutelné nahrávání alb "Orchidej" a "Have some fun", jelikož se natáčela v Belgii a studiová práce v zahraničí nese jisto jistě spoustu zajímavých a zcela jiných procesů a vjemů. Moc ráda jsem cestovala a točila v Bruselu, setkala se se zajímavými lidmi a k tomu viděla nová místa. V Bruggách tenkrát o Vánocích jsem viděla snad tu nejkrásnější vánoční výzdobu a dala si poprvé škeble z velkého hrnce u krbu v restauraci na náměstí. Bydleli jsme v malém soukromém hotýlku, který vypadal jako z pohádky a měli jsme se vážně fajn. Za nejúspěšnější album považuji Schody z nebe a na to mám krásné vzpomínky v tom smyslu, že na toto album vznikl asi zatím nejznámější song ode mě, právě Schody z nebe. Tenkrát se nakonec použil zpěv, který byl vytvořen na demo nahrávku, protože zkrátka vše fungovalo nejlépe v původním znění a tedy veškeré přezpívávání skladby nikam nevedlo. 

Jak probíhá proces psaní textů? Kde se inspirujete? 

Já nejsem autorkou žádných svých českých textů, to můj muž. Tím chci říct, že na vaši otázku nejsem schopna odpovědět, snad jen říct, že je vždy příjemné, když vám píše někdo texty na tělo a ve vaší blízkosti. Může tak přímo docházet ke zkoušení a vývoj je určitě jiný, než když pro vás píše někdo na dálku a ještě k tomu cizí člověk. Myslím, že spolupráce s blízkou osobou, která vás nejlépe zná, je zkrátka mnohem lepší a velice příjemná. Některé texty jsou o zkušenostech ze života, většinou jde o ty oblíbené milostné příběhy, ale v některých textech se odrážíme i my dva, náš vztah a taky texty, které jsou věnovány přímo mně. 

Na popovém výsluní už jste opravdu dlouho. Vzpomenete si na moment, který vaši kariéru raketově odstartoval? 

Začala jsem na veřejnosti vystupovat už jako malá holka a pak přišel velký boom se skupinou Black Milk. Byla jsem v pubertě a vnímala vše velice intenzivně, byl to krásný pocit. Vlastní turné, alba, ceny a vystoupení na prestižních akcích. Po rozpadu skupiny jsem se musela zařídit zcela jinak, s novými lidmi a začátky nebyly snadné. Pokud chce ale člověk něčeho docílit, nesmí se vzdát příliš brzy, nesmí polevit a musí makat. V mé sólové kariéře přišel obrovský zlom po dvou albech, dvou letech a to s albem Retro. Tenkrát to byla jedna z nejhranějších skladeb na českých rádiích od sólové české interpretky a hraje se do dnes. Navázala jsem dalšími skladbami a pak především následným albem, kde se staly ještě větším hitem Schody z Nebe. Zůstat na scéně mnoho let je asi úplně nejtěžší a mně se to daří, stále vydávám, hraju pro lidi a především dělám, co mě činí šťastnou. Říkám si že má slova “hraju pro lidi” jsou teď malinko vzdálenější skutečností, ale věřím, že se vrátíme brzy do normálu a budeme moci být jako interpreti znovu svým fanouškům na blízku, nejen virtuálně, ale i fyzicky. Moc mi koncerty s kapelou chybí.  

Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová • Zdroj: terezakerndlova.com

Jak moc jste se transformovala v hudbě od začátku kariéry?

Prošla jsem si různými styly - retrem, dance, r’n’b i reggeatonem. Myslím, že to ale vždy bylo v tom popovém podání. Řekla bych, že populární hudba se sama během let transformuje, vyvíjí a kombinuje s více styly dohromady. I já jsem se tím pádem mnohokrát přizpůsobovala tomu, kam pop směřoval, ale zároveň jsem si vždy držela to své. To, jak mě měli moji posluchači nejraději a to byla romantika a jemnost. Jen s malou obměnou, což je mimochodem velká zábava.  

Jak pracujete s popularitou? Užíváte si ji nebo byste naopak někdy byla raději anonymní? 

Anonymitu si užívám v zahraničí, tam mě nikdo nezná a to je příjemné, přece jen tady se člověk musí hlídat. Já jsem ale nikdy neměla problém s tím se s lidmi vyfotit na ulici a prohodit pár slov a to, že si vás lidé všímají a koukají na vás, třeba když nakupujete, je už tak letitá věc, že si to v podstatě neuvědomuju. Nikdy se mi nestalo, že by mě někdo vyloženě obtěžoval nebo pronásledoval. To pak musí být skutečně nepříjemné. 

Máte nějaký sen, který byste si chtěla hudebně splnit? Například akce, kde zazpíváte apod.

Jistě, že mám. Vždy by člověk měl mít nový sen, nový cíl a nikdy vlastně nemít hotovo či splněno. Přála bych si ještě své vlastní tour po republice nebo jeden obrovský koncert, pro velké velké množství lidí a to se vším, co k tomu patří. Prostě ve velkém, když to řeknu úplně nejjednodušeji. Snad se mi splní i to. 

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m, Praha 4

Jakou hudbu v poslední době posloucháte nejraději? Nějací oblíbení interpreti?

Nedávno jsem se zamýšlela nad tím, jak se mění můj vkus. Nebo spíš touha po mainstreamové hudbě, která u mě vlastně už před pár lety začala opadávat. Hudbu, myslím tu novou, zahraniční, kterou slýcháme z rádia, jsem zkrátka už přestala poslouchat. Ano je pár skladeb, těch davových, které zaujmou i mě, jako je třeba skladba od The Weeknd "Blinding Lights", ale mnohem raději si od něj pustím songy z desky, které třeba nebyly tak populární všeobecně. Zbožňuju francouzskou skupinu M83, kterou skoro nikdo nezná, jde o elektro pop, o takovou nezávislou hudbu, která se skvěle poslouchá třeba v autě. Ráda si pouštím playlisty s chillovou hudbou, prostě takovou pohodičku, ale taky se vracím hodně zpět, pustím si Jacksona nebo skupinu Queen. Mám to hodně rozmanité a jde taky o moji momentální náladu a rozpoložení, ve kterém se nacházím. Jisto jisté je, že hudbu naprosto miluju a potřebuji ji i u vaření. Prakticky pořád něco poslouchám.   

Kdo vás ze světové/klidně i české scény hudebně nejvíc ovlivnil?

Zmiňovaný Michael Jackson mě vždy fascinoval a nepřestanu obdivovat, jak jeho hudba zní i dnes, jak je vše propracované do posledního detailu a snad nikdy neztratí svoji nadčasovost. Ovlivňovala mě vždy nejvíce černošská hudba. Už jako dítě jsem poslouchala Supremes. R’n’B je styl, který nejvíc miluju.  

Ve videoklipech máte dokonale vyladěné outfity. Vymýšlíte si je sama nebo nějaký stylista? 

Dříve to bylo tak, že jsem si brala stylistu, který outfity tvořil pro danou událost, do videoklipu, televize nebo na vystoupení. Postupem času jsem si začala tyhle záležitosti řešit sama. Móda mě vždy zajímala, bavila a pokud jsem na to našla i čas, ráda jsem si hledala oblečení sama s tím, že jsem věděla, jak bude koncipovaný klip, v jakém prostředí k dané hudbě a podle toho našla to, co bude i dobře vypadat na kameře. Řadu posledních videoklipů mám tedy “na svědomí” já. 

Jste velmi půvabná žena, nenapadlo vás někdy zkusit modeling?

V dospělosti určitě ne, ale jako dítě jsem se věnovala kromě stepu nebo dabingu právě i modelingu. Má výška ale rozhodně není v mírách modelky, takže by to ani nešlo, ale především by to nebyla práce pro mě. Jsem zpěvačka a rozhodně se toho budu držet. Výhodou je, že součástí mého povolání bývá i focení, které si užívám, ale jde jen o takový bonus. 

Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová • Zdroj: terezakerndlova.com

Loni jste slavili s manželem sedmileté výročí svatby. Jaký je váš lék na spokojené manželství? 

Spokojený vztah a spokojené manželství to je něco, co každý nemá a já si toho nesmírně vážím, protože vím, jak to některé páry mají složité. Žijeme jeden pro druhého a to především. Záleží nám na tom, jak se ten druhý cítí a všechen čas, který spolu trávíme je pro nás tím, co nás naplňuje. Vyhovuje nám to tak, i když nám spousta lidí říká, jak spolu můžeme vydržet. Není to asi úplně normální, být spolu každý den dvacet čtyři hodin, téměř. Je to zkrátka tak, že jsme spolu šťastní, jsme spolu rádi, rozumíme si a chápeme se. Je to v obou dvou lidech, jednoduše musíte najít vždy řešení a někdy musí někdo prostě ustoupit, pokud dojde k rozporu. Na jakémkoliv vztahu se musí pracovat, na přátelství, na manželství, to je stejné. Náš vztah nemá žádné šrámy, je pevný a prověřený za těch 17 let, co jsme spolu. Víme o sobě vše a dokonale se známe. Nejdůležitější je za mě určitě důvěra, upřímnost, otevřenost a komunikace. Věrnost a přátelství beru jako samozřejmost. Manželství je spojenectví, nic jiného, ale bohužel mi připadá, že to tak po svatbě plno lidí nevnímá a tím pádem dochází k tomu, že se spíše odcizují. 

Rok 2020 byl pro všechny hodně zvláštní. Jak se změnil vám? Jak byste ho zhodnotila? 

Nevím jestli vůbec chci hodnotit rok, který nepřinesl téměř nic dobrého. Dostala jsem plno facek od života a budu si ho pamatovat, jako jeden z nejhorších vůbec. Uvízli jsme s mým mužem od února do června ve Španělsku, což pro nás nebylo sice nesnesitelné, ale zažili jsme spoustu nervů, jak se dostat domů a co se bude dít ve světě dál. Nelítala letadla, nejezdily vlaky, nikdo pro nás nemohl přijet a ten pocit nejistoty byl nepříjemný. Tak dlouhé odloučení od rodiny taky nebylo zrovna lehké. Když jsme se pak dostali konečně po 110 dnech domů a došlo k rozvolnění, vypadalo to, že se vše otáčí k lepšímu. Stihla jsem si dvakrát zazpívat a opět došlo k uzavření a to trvá doteď. V podstatě už rok nevystupuji a část mě vlastně neexistuje. Nejhorší v tomto roce ale jednoznačně bylo zjištění, že se mé mamce vrátila po 16 letech rakovina. Bylo to na tři měsíce pro nás pro všechny velice složité, prakticky jsme žili na statku u rodičů a věnovali se mamce, pomáhali jí a podporovali ji. Vlastně sebe navzájem. Rakovina nás provází stále a nevím, kolik ještě sneseme. Věřím, že kruh se uzavřel, mamka má po ozařování a část léčby tedy ukončila. Věříme, že až přijde čas na nové výsledky, tak budou jen dobré. 

Co naopak očekáváte od letošního roku?

Raději nic. Budu doufat, že jen krásné věci, ale zároveň jsem připravena přijímat realitu a přizpůsobit se. Hodně jsme se všichni v roce 2020 naučili, třeba to také k něčemu bylo. Přeju si jen jediné, a to je zdraví mé mamky, chci slyšet, že je vyléčená a nic jiného mě prakticky nezajímá. 

Nelze se nezeptat...na co se fanoušci mohou těšit v nejbližší době? 

Chystám nové skladby, jen mi přijde, že vnášet je teď do tohoto zmatku je zbytečné a raději si počkám, až na to přijde vhodná doba. Až se svět uklidní a vrátí se do roviny, která se bude přibližovat době před pandemií. Snad to už nebude dlouho trvat a budeme žít znovu normálně. Všem přeju, aby to zvládali s největším možným nadhledem a klidem. Pro všechny je to dlouhé, ale myslím, že nemáme na vybranou. 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks