Top hledané
Výsledky (0)
Dokáže vám návštěva kartářky pomoci porozumět lépe svému osudu?

Zkušenosti z ezo víkendu: "Odstraňte si to tetování s prasetem, pak budete šťastná," promlouvala kartářka do duše ženám

Barbora Štöklová
02. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut
Kartářky a numerologie mohou poskytnout cenné rady a podněty, ale zároveň je třeba si uvědomit, že jejich služby mohou být různě interpretovány a nemusí vždy poskytovat jednoznačné odpovědi.

Nevěra, těhotenství i potrat jsou těžké životní situace, se kterými může být složité se vypořádat bez vnější pomoci. Šest žen sdílí prostřednictvím svých příběhů svou cestu za hledáním odpovědí. Spojuje je jedna věc, když došly do slepé uličky obrátili se na kartářky i numerology. Ti si přicházejí na obrovské peníze. Částka za jedno sezení může být až 8000 korun. 

Výklad karet

Každý z nás prochází životem hledající štěstí a lásku. Někteří z nás se ocitnou v nešťastných vztazích, kdy cítí osamělost a nenaplňující partnerství. Možná jste si tím prošli i vy. Pro tyto situace existují mnohá řešení, která nám mohou pomoci porozumět našemu životnímu směru. Jednou z možností je obrátit se na kartářky a numerology, kteří se specializují na předvídání a porozumění osudu. Při mé cestě do světa věštění, jsem měla příležitost potkat šest žen, které se rozhodly vyhledat pomoc právě u kartářek. Každá měla komplikovanou životní situaci, každá z nich čelila výzvám a osobním problémům. Spojovaly je problémy v partnerských vztazích a hledání vztahu sama k sobě. Během rozhovorů s nimi jsem se dozvěděla o jejich zkušenostech a poznání, které získaly prostřednictvím věšteckých seancí. Pro ochranu jejich soukromí jsem pozměnila jména. Se kterým z následujících příběhů se ztotožníte vy?

Neopatrná Markéta 

Markéta v životě prožívala období, kdy vůbec nedokázala cítit radost. Jednu dobu ji pomáhalo pouze užívání antidepresiv. I přes to, že byla úspěšná ve své kariéře a měla spokojený vztah, hledala u věštkyň radu ohledně vztahů, práce, zdraví či na neočekávané těhotenství. Expertku na karty vybírala nejčastěji dle doporučení svého okolí. Na sezení o sobě vždy sdělila minimum informací, většinou jen své jméno a datum narození. Poté se mohla zeptat na cokoliv chtěla. 

„Například v otázce nechtěného těhotenství mi poradila, že si mám dítě nechat. Řekla také, že partner bude skvělý otec a budeme spolu tvořit spokojenou rodinu. Nejprve jsem měla skvělý pocit, dodalo mi to důvěru a uvěřila jsem, že bude vše tak, jak má být. Poté jsem se s přítelem rozešla a odstěhovala se, tudíž kartářka neměla pravdu,”

dodává Markéta. 

Cena za jedno sezení byla 7.700 korun. V současnosti Markéta už pomoc tímto směrem nehledá a raději navštíví psychoterapeauta. 

Podváděná Aneta 

Aneta, kterou celý život provází nenaplněné vztahy, se ocitla v milostném trojúhelníku. Byla si jista, že přítel, se kterým je podruhé těhotná ji podvádí. Na tuto otázku hledala odpověď pomocí karet. S předchozího vztahu má syna a přála si slyšet, že tentokrát to vše vyjde. Kartářku tak našla na Instagramu, stačilo napsat “hashtag taro" a naskočily ji různé profily, které věštění nabízely. Sezení byly pouze skrz hlasové zprávy. Jedinou informaci, kterou Aneta poskytla byl datum narození, věk. Někdo chtěl i zaslání fotografie. 

„Jedna kartářka mi vylíčila přesně to, co jsem chtěla slyšet, sladkou lež. Zatímco další dvě si nebraly servítky a řekly pravdu a to, že se v mém vztahu objevila další žena. Samozřejmě, když mi řekly tohle sdělení, které jsem nechtěla slyšet, byla jsem zklamaná a zlomená. Nedokázala jsem si to připustit a hledala další kartářku. Ve finále mi to pomohlo, vydala jsem se jiným směrem,”

přiznává Aneta.

Věštění na Instagramu se pohybuje od tisíc po deset tisíc korun, záleží na typu dané služby. Aneta využívá tohoto poradenství i nadále, pokud se ocitne ve slepé uličce.

Šťastná Klára 

„Kartářka se pohybovala v okruhu mých známých, a tak jsem její nabídku na výklad po pár drincích využila,” začíná svůj příběh povídat Klára. Drobná bruneta, která brala rozbor budoucnosti spíše jako recesi. Nejdříve si umyla ruce, pak se s věštkyní propojili. Kláře bylo vyloženo 13 karet. Jedna byla karta hlavní a další dvě reprezentovaly každý měsíc v roce. Kartářka každou kartu následně vysvětlila a zeptala se Kláry, jaký má z toho pocit. 

„Řekla mi, že je možné, že budu mít nějaké gynekologické problémy a také, že se budu rozmýšlet ohledně těhotenství. A v té době jsem pak opravdu byla těhotná. Také mi sdělila, že v listopadu podepíšu smlouvu a že se jí líbí datum 11.11. V  ten den jsem následně měla plánovanou svatbu s přítelem,” 

Další její služby nevyhledává, má totiž obavu, že by se dozvěděla “něco”, co nechce slyšet. 

Zlomená Tamara 

Tamara se několik let pokoušela otěhotnět. Kdy se jí to s partnerem konečně povedlo, za několik měsíců potratila. O to zraňující bylo, když se tato situace opakovala ještě jednou. Vyhledala tak kartářku, aby jí pomohla se vyrovnat se ztrátou miminka. Po potratu se cítila zlomená a věděla, že se sama s tím vyrovnat nezvládne. Kontakt dostala na doporučení od kamarádky, která k ní sama chodila. 

„Výklad probíhal tak, že jsem se měla nacítit na otázku, kterou chci vyřešit. Při tom jsem míchala karty a levou rukou jsem měla vytáhnout tři karty. Následně probíhal výklad, který až neuvěřitelně seděl. Kartářka z karet přišla na věci, které jsem jí vůbec neřekla," 

pokračuje Tamara.

Cena byla 800 korun za hodinu. Nyní její služby nepotřebuje, nedávno se jí narodil syn Mathias a je spokojená. 

Otevřít v galerii (1)
Mohou kartářky předpovědět náš osud?
Mohou kartářky předpovědět náš osud?Zdroj: Profimedia

Božská Lucie 

Téměř před deseti lety dostala nabídku od své kamarádky účastnit se pobytového zájezdu v Chorvatsku za doprovodu kartářky (říkejme ji třeba R.). Během sedmidenní dovolené, měly účastnice najít cestu samy k sobě, očistit se od svého ega a poznat lásku boží.

„Byla jsem k tomu od začátku velmi skeptická, zájezd nebyl úplně nejlevnější. Mimo jiné podmínkou účasti bylo zakoupení tarotových karet spolu s knihou, která byla napsána samotnou R. a umožňovala lepší porozumění kartám. Návod, který byl v balíčku karet byl podle ní zbytečně matoucí. Kniha stála kolem 350 korun, balení karet kolem tisícovky.”

Každý den probíhal tak, že s ostatními ženami seděla v půl kroužku, poslouchala jak vyprávějí svůj příběh, pláčou a do toho jim R. podává vysvětlení, které našla v právě vytažených kartách. 

„Přišla jsem si jak v sektě. Neustále jsme musely vše dělat s láskou boží a nepodlehnout ďáblovi v podobě našeho ega. Jedné paní kartářka dokonce řekla, že za všechny její problémy může její tetování ve tvaru prasete a musí si ho nechat odstranit, pokud chce být v životě šťastná. Když jsem jeden den na hotelu zvracela, kvůli alergii na mořské plody, řekla mi, že se takto zbavuji svých projekcí.”

Lucie přiznává, že v jedné části se nechala R. pohltit a nakonec si i koupila náramek, který jí měl ochránit před černou magií. Několik dní po absolvování kurzu si doma karty při svíčkách vykládala a zkoušela se naučit porozumět jejich poselství. Když pár let po kurzu potkala svého přítele, který se psychologií zabýval, došlo jí, že byla pouze terčem manipulace právě ověřených psychologických technik. V současnosti odmítá a neguje veškeré věštkyně a kartářky, je to podle ní ztráta času. Cena této dovolené jí vyšla zhruba na 20 tisíc, žádné prozření se ale nekonalo. 

Naopak zpěvák Marsell Bendig v rozhovoru pro LP-Life přiznal.

„Jako mladý kluk jsem věštění nevěřil. Divil jsem se, proč lidé ke kartářkám chodí a nechávají si věštit z ruky. Pak jsem to jednou zkusil. Mám kamarádku, která se tomu věnuje a náhodou mi řekla situaci, kterou jsem zažil, ale nikomu jsem o tom neřekl. Ona to ale popsala do detailu přesně. Svěřila se mi, že čte z ruky a tak jsem to vyzkoušel. Řekla mi, co mě čeká a do pár měsíců se vše stalo. Byl jsem v šoku, nemohl jsem tomu věřit. Od té doby chodím pravidelně,"

zmínil Marsell.

Závěrem...

Každý z nás prochází životem hledající štěstí a lásku, a někdy se ocitneme před rozhodnutím, které může ovlivnit naši cestu. Příběhy Markéty, Anety, Kláry, Tamary a Lucie nám ukazují různé přístupy k hledání odpovědí na naše otázky. Někdo volí cestu kartářek a numerology, hledaje inspiraci a povzbuzení ve věštění, zatímco jiní dávají přednost psychoterapii nebo osobním rozvoji.

Kartářky a numerologie mohou poskytnout cenné rady a podněty, ale zároveň je třeba si uvědomit, že jejich služby mohou být různě interpretovány a nemusí vždy poskytovat jednoznačné odpovědi. Je důležité mít otevřenou mysl a zdravý úsudek, ať už se rozhodneme pro jakoukoli cestu poznání sebe sama.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3
Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé
Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé, Praha 1

 

ZDROJ: vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze