Top hledané
Výsledky (0)
Není se čemu divit, že svět kryptoměn zasáhl i mnoho vlivných lidí a osobnosti z řad herců i celebrit. Kdo podlehl skrytému kouzlu kryptoměn?

Známé osobnosti, které podlehly kryptoměně

Mgr. Jana Höger
06. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Mike Tyson, Bitcoin ATM

Herec Ashton Kutcher

Ashton Kutcher má vlastní kapitálovou firmu, která v posledních letech financuje společnosti jako jsou Uber, Spotify a Airbnb. Jeho společnost investovala do služby BitPay, což je platební procesor, který umožňuje obchodníkům přijímat platby v síti Bitcoin. Uznávaný herec Kutcher je také velký nadšenec moderních technologiích a bedlivě sleduje decentralizované měny.

Trochu z jiného soudku Mike Tyson

Boxerská legenda Mike Tyson vstoupil do partnerství s Bitcoin Direct, aby představil Bitcoin ATM, včetně digitální peněženky pro Android a iOS. Sám pevně věří v "Bitcoinovou revoluci" a jeho obrovský potenciál na poli moderních technologií.

Lionell Messi and Siri Labs, SirinOS
Herec Jamie Foxx
Bitcoin

Zpěvačka Mel B

Všichni ji známe ve spojitosti s dívčím hudebním seskupením Spice Girls. Jméno zpěvačky je spjato se společností CloudHashing v Londýně. Mel B se stala zřejmě jedním z prvních umělců, kteří přijali platby za hudbu v kryptoměně Bitcoin.

Sportovní „star“ Lionel Messi

Fotbalová hvězda Lionel Messi je globálním velvyslancem značky Sirin Labs. Sirin Labs uvede svůj první smartphone na světě s názvem Finney s kryptografickou peněženku. Lionel Messi je stále na výsluní, má více než 90 milionů svých followerů na nejrůznějších sociálních sítí jako jsou Instagram a Facebook, kde se často vyslovuje na adresu kryptoměn. Messi pomáhá šířit povědomí o výhodách decentralizované měny.

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Herec Jamie Foxx

Oscarový herec Jamie Foxx je obecně věrným fanouškem decentralizované měny. Jamie Foxx se podílel na podpoře výměny šifrovacích prostředků společnosti Cobinhood, která investorům umožňuje obchodovat s kryptoměnou s nulovými obchodními poplatky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze