Top hledané
Výsledky (0)
Na svá školácká léta vzpomínaly i známé osobnosti

Zpátky do lavic! Jak na svůj první školní den vzpomínaly celebrity a co vzkázaly studentům?

Barbora Večeřová
01. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Většina dětí se dnes vrátilo do tříd

Prázdniny končí a nový školní rok je tu! Jak na svůj první školní den vzpomínaly celebrity a co vzkázaly školákům, kteří se dnes v celé republice chystali do poprvé do školy?

Moderátorka Eva Perkausová by se do lavic klidně vrátila

Krásná televizní moderátorka Eva Perkausová, kterou můžete vídat na obrazovkách při sledování CNN Prima News na školní léta vzpomíná hezky. Podle fotografie z první třídy, kterou sdílela na sociální síti, by se prý do lavice klidně vrátila. Tehdy byl totiž život ještě bezstarostný.

 

Jitka Boho vypravila dceru poprvé do školy 

Těhotná modelka Jitka Boho při dnešním vypravování své dcerky Rosálky poprvé do školy neskrývala dojetí. 

 

Simona Krainová a její hektický návrat z dovolené 

Modelka Simona Krainová byla ještě včera v New Yorku, dnes už posílala své dva syny do školy. Na Instagramu se svěřila, že na jednu stranu je ráda, že děti budou mít opět režim, na druhou stranu jí za dva intenzivní měsíce tolik přirostly k srdci, že si nyní na ticho v domě bude muset zvykat. Nezapomněla ani popřát všem ostatním školákům hodně úspěchů a jejich rodičům pevné nervy. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Lukáš Hejlík byl víc nervózní než syn 

Také herec a autor Gastromapy Lukáš Hejlík dnes vypravil svého prvňáčka do školy. Na Instagramu se svěřil svým sledujícím, že byl víc nervózní než jeho syn. Do školních lavic mu přeje hlavně to, aby ho škola bavila, a s manželkou se už moc těší, až si vyslechnou první dojmy svého malého školáka. Na konec školního dne počkají, jak taky u Lukáše jinak, v kavárně nad dobrou kávou. 

 

Lelu Vémolu čekal před odchodem do školky pláč

Také manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly si dnes se svou dcerou Lily prožila její první den. Nešlo sice o základní školu, ale o školku, emoce to ale vzbudilo podobné. 
 

Zdroje: sociální sítě 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze