Léto se blíží! Připravte pasy, testy a sbalte si kufr. Vyrážíme

Kam a za jakých podmínek můžeme vycestovat?
19. května 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Konečně je to tady. Otevřené hranice, nažhavené cestovky s neodolatelnými nabídkami k vycestovaní do vytouženého zahraničí. Je vlastně úplně jedno, jestli chceme k moři nebo jen na dokonalou italskou pizzu. Konečně je tu ta možnost. Opět MŮŽEME vycestovat bez větších obtíží do vytoužených destinací. A co si budeme povídat - všichni si zasloužíme kousek svého ráje. Takže kam a za jakých podmínek můžeme nejen o prázdninách letět, než nebo pokud nám to zase zavřou?

Cestovní kanceláře a aerolinky se předhánějí s nabídkami. Kvůli omezením pohybu utrpěly těžké ztráty, které se nyní budou snažit dohnat, protože nikdy nevíte, co zase přijde. Každopádně všechny naše cestovní agentury jsou připravené zodpovědět veškeré dotazy dovolenkových nadšenců.

Dvě dívky relaxující v přístavu
Dvě dívky relaxující v přístavu • Zdroj: Freepik

Díky celosvětovému očkování se tak postupně uvolňují restrikce v každé zemi.

„V současné době nám postupně jednotlivé státy sdělují podmínky pro přicestování turistů v letošní letní sezoně. Většina zemí požaduje test nebo zohledňuje očkování, v tomto případě stačí pouze certifikát o očkování. Dále je akceptováno lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 90-180 dnech, záleží na destinaci. Ale například Albánie již vydala prohlášení, že vzhledem k vysoké proočkovanosti své populace, nebudou požadovat po turistech žádná potvrzení, očkování ani testy,“

řekla mluvčí CK Čedok Eva Němečková.

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2

Covid pasy

Většina zemí zrušila povinnou karanténu po příjezdu, nadále ale požadují buď antigenní nebo PCR test. Na své si přijdou ti, co za sebou mají obě očkovací dávky. Covid pass totiž přijímají a vítají všichni.

„Zavedení covid pasů rozhodně vítáme, urychlí se tím určité kontrolní procesy a cestování do zahraničí se díky nim jistě výrazně usnadní. Klienti by prostřednictvím QR kódu měli prokázat, zda jsou naočkováni, otestováni s negativním výsledkem, připadně že se u nich v posledních třech měsích vyskytlo onemocnění covid-19. Věříme, že covid pasy budou do budoucna uznávány nejen v rámci EU, ale i v ostatních turisticky oblíbených destinacích,“

řekl Ondřej Rušikvas, provozní ředitel CK Blue Style.

Pár užívající si dovolenou, usmívající se pro selfie
Pár užívající si dovolenou, usmívající se pro selfie • Zdroj: Freepik

Čechy oblíbený ráj, Chorvatsko

Jako první se na Čechy nejvíce těší Chorvatsko, které je pro nás naprostým dovolenkovým rájem. Jako jedna z prvních evropských zemí začalo zohledňovat vybrané antigenní testy. Pro vstup Čechům stačí toto negativní potvrzení, ne však starší než 48 hodin, případně doklad o očkování dokončeném před alespoň 14 dny, anebo prodělání nemoci covid-19.

Letecký pohled na chorvatský Split, Dalmácie
Letecký pohled na chorvatský Split, Dalmácie • Zdroj: Freepik

„V Chorvatsku ubytovatelé nesmí naplnit svoje kapacity na 100 procent a musí si vyčlenit kapacitu pro ty, kteří se nakazí COVID-19 a nemohou z důvodu karantény odjet. Nakažený zůstane v karanténě na náklady hotelu, kempu či jiného objektu,“

napsal LP-Life.cz marketingový ředitel CK Alexandria Petr Šatný, který dodává, že pro své klienty prodloužili first minute slevy a navíc jim nabídli možnost rezervovat si dovolenou bez rezervačního poplatku.

„Chápeme, že naplánovat nyní termín letní dovolené a objednat si svůj zájezd závazně, je v dnešní době složité rozhodnutí. Proto jsme přišli s možností rezervovat si svou dovolenou již nyní, a to zdarma. Rezervace bude platná do 45 dnů před odletem a zajistí zákazníkům nejširší výběr a nejvýhodnější podmínky. Do 45 dnů před odletem je pak jen na zákazníkovi, zda se rozhodne potvrdit rezervaci a vybraný zájezd objednat, vybrat si jiný zájezd z nabídky, nebo rezervaci zrušit.“

Země se stejně jako Česko zúčastní pilotní fáze testování evropských digitálních zelených certifikátů, tedy koronavirových pasů umožňujících bezproblémové cestování. Platit by měly už od začátku června. 

V zemi fungují hotely, obchody, restaurace, kavárny, muzea i další služby, jen musí zavírat ve 22 hodin. Mimo provoz zatím zůstávají posilovny. Ve všech veřejných vnitřních prostorách jsou povinné roušky

Populární ale rizikové Řecko

Řecko zahájilo turistickou sezonu už 15. května. Česko má tuto zemi na seznamu mezi vysoce rizikovými oblastmi. Neplatí povinnost karantény po vstupu do země, stačí pouze předložit potvrzení o negativním PCR testu v angličtině, který nesmí být starší než 72 hodin, o očkování nebo o prodělaném koronaviru. Při vstupu do země je povinná on-line registrace.

Ukázka typické středomořské architektury, Řecko
Ukázka typické středomořské architektury, Řecko • Zdroj: Freepik

Otevřené jsou restaurace, bary i kavárny a nově i obchody, muzea a galerie. Uvnitř i venku platí povinnost nošení roušek a pro cesty z řecké pevniny na ostrovy je potřeba být buď očkovaný, nebo mít čerstvý PCR či antigenní test. Noční zákaz vycházení začíná až půl hodiny po půlnoci. 

Nebezpečné Španělsko

S koncem nouzového stavu 9. května přešlo vyhlašování pandemických opatření na jednotlivé regiony. Povinné je ale nadále nošení roušek všude s výjimkou pláže a při jídle a pití. Policie dodržování pravidel kontroluje a případně rozdává pokuty ve výši 100 eur (přes 2,5 tisíce korun). V omezeném provozu fungují bary a restaurace - například na Mallorce nyní jen zahrádky, na Menorce i vnitřní prostory. Liší se otevírací doba v týdnu a o víkendech i pravidla pro maximální povolenou obsazenost - například i u pláží.

Někde stále platí i zákaz nočního vycházení. Situace se ale může velmi rychle měnit, proto úřady doporučují hledat aktuální informace .

Pár relaxující s drinkem v jakuzzi
Pár relaxující s drinkem v jakuzzi • Zdroj: Freepik

Baleárské a Kanárské ostrovy v tuto chvíli patří do kategorie středního rizika nákazy, zbytek Španělska do velmi rizikové. 

"Pokud jedete na Kanáry a plánujete tam trochu cestovat, což znamená, že nebudete trávit celý pobyt v jediném ubytování, buďte opatrní. Ač vládní stránky Španělska jasně informují o tom, že jste-li na Kanárech déle než 15 dní, nemusíte absolvovat nový PCR test, ale stačí jen podepsat prohlášení, někteří poskytovatelé ubytování tolik informovaní nejsou. Může se stát, že po vás budou vymáhat test nový. Na Kanárech stojí PCR test i 140 euro, ale ani při změně ubytování není potřeba. Trvejte si na svém a snažte se majiteli ukázat oficiální stanovisko na webu,"

radí Karmen, která se v květnu z Kanárských ostrovů vrátila.

Do Portugalska jen pracovně

Česko je stále na seznamu zemí, pro které platí zákaz vstupu za účelem turistiky. Pravidla se mění podle počtu nakažených za poslední dva týdny, mohou se tedy měnit dost rychle. V zemi trvá nejméně do 30. května "stav kalamity", a jednotlivá omezení jsou rozvolňována postupně. Jsou otevřeny restaurace a kavárny do půl 11 večer, s omezenou kapacitou fungují také obchody. Pravidla na ostrovech mohou být jiná než na pevnině. Nošení roušek všude na veřejnosti je povinné. 

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m, Praha 5

Do Francie až později

Pokud uvažujete nad Francií, musíte počkat do června. A abyste si tam užili aspoň trošku zábavy, vyčkejte ještě déle. Země je pro turisty zavřená, chce se jim otevřít až 9. června, ale i tak tam budou platit zvýšená hygienická opatření a ve 23 hodin se všechno zavře.

Pár užívající si piknik s výhledem na Eiffelovku
Pár užívající si piknik s výhledem na Eiffelovku • Zdroj: Freepik

Itálie je jako semafor

Itálie má regiony různých barev, takže je tento semafor potřeba sledovat již při koupi letenek. Žlutá oblast je nejbezpečnější, takže si tam také užijete nejvíce zábavy. Barva jednotlivých regionů bude určovat i tempo rozvolnění služeb: ve žlutých a oranžových už se obchody otevřely, jinde fungují jen v pracovním týdnu. Vnitřní prostory restaurací by se zatím měly otevřít pouze ve žlutých zónách, a to od 1. června, venkovní sezení je povoleno už nyní. Roušky jsou povinné uvnitř i venku. Nadále platí i zákaz vycházení po 22. hodině.

Z českého pohledu je Itálie nyní hodnocená jako země s vysokým rizikem nákazy. 

Románská budova Colosea
Románská budova Colosea • Zdroj: Freepik

Vysoce rizikové Bulharsko

Bulharsko je pro Čechy otevřené už od začátku května, ale pozor, pro Prahu je hodnoceno jako vysoce rizikové.

Horká Afrika

Tunisko a Egypt se chovají stejně jako loni - platí povinnost negativního testu PCR, kontrolu pomocí rychlotestů si zopakujete na letišti, pokud budete pozitivní, podstoupíte na vlastní náklady karanténu. Pokud jedete s cestovkou, nesmíte opouštět rezort.

Ministerstvo zahraničí před turistickými cestami do severní Afriky varuje: zdravotní péče se může velmi prodražit, stejně jako povinná karanténa. Oba státy navíc patří do kategorie velmi vysokého rizika nákazy. 

Maďarsko a Slovinsko mají s Českem prioritní dohodu

Podobně jako Polsko, Rakousko a Německo mají tyhle státy s Českem prioritní dohodu: už od soboty 19. května může mezi těmito zeměmi neomezeně cestovat kdokoliv, kdo před více než 22 dny dostal první dávku očkování proti covidu-19. Slovensko by mělo v dohledné době následovat.

Pár užívající si aktivní dovolenou ve slovinských horách
Pár užívající si aktivní dovolenou ve slovinských horách • Zdroj: Freepik

Pokud se vám do zahraničí nechce, ať už z jakéhokoliv důvodu, nemusíte se bát. I doma je krásně a není nad to vyrazit do české přírody a podpořit tak i domácí podnikatele. Naše ekonomika to velmi potřebuje! 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m
Praha 5

Vila na pronájem - Praha 5 - Smíchov - 526m

526 m², ter. 24 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
69 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník -217m
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník -217m

5 + KK 217 m²
22 396 514 Kč
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Praha 4

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník

5 + KK 217 m²
21 365 218 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
23 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks