Léto se blíží! Připravte pasy, testy a sbalte si kufr. Vyrážíme

Kam a za jakých podmínek můžeme vycestovat?
19. května 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Konečně je to tady. Otevřené hranice, nažhavené cestovky s neodolatelnými nabídkami k vycestovaní do vytouženého zahraničí. Je vlastně úplně jedno, jestli chceme k moři nebo jen na dokonalou italskou pizzu. Konečně je tu ta možnost. Opět MŮŽEME vycestovat bez větších obtíží do vytoužených destinací. A co si budeme povídat - všichni si zasloužíme kousek svého ráje. Takže kam a za jakých podmínek můžeme nejen o prázdninách letět, než nebo pokud nám to zase zavřou?

Dvě krásné dívky užívající si dovolenou na pláži

Cestovní kanceláře a aerolinky se předhánějí s nabídkami. Kvůli omezením pohybu utrpěly těžké ztráty, které se nyní budou snažit dohnat, protože nikdy nevíte, co zase přijde. Každopádně všechny naše cestovní agentury jsou připravené zodpovědět veškeré dotazy dovolenkových nadšenců.

Dvě dívky relaxující v přístavu
Dvě dívky relaxující v přístavu • Zdroj: Freepik

Díky celosvětovému očkování se tak postupně uvolňují restrikce v každé zemi.

„V současné době nám postupně jednotlivé státy sdělují podmínky pro přicestování turistů v letošní letní sezoně. Většina zemí požaduje test nebo zohledňuje očkování, v tomto případě stačí pouze certifikát o očkování. Dále je akceptováno lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 90-180 dnech, záleží na destinaci. Ale například Albánie již vydala prohlášení, že vzhledem k vysoké proočkovanosti své populace, nebudou požadovat po turistech žádná potvrzení, očkování ani testy,“

řekla mluvčí CK Čedok Eva Němečková.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Covid pasy

Většina zemí zrušila povinnou karanténu po příjezdu, nadále ale požadují buď antigenní nebo PCR test. Na své si přijdou ti, co za sebou mají obě očkovací dávky. Covid pass totiž přijímají a vítají všichni.

„Zavedení covid pasů rozhodně vítáme, urychlí se tím určité kontrolní procesy a cestování do zahraničí se díky nim jistě výrazně usnadní. Klienti by prostřednictvím QR kódu měli prokázat, zda jsou naočkováni, otestováni s negativním výsledkem, připadně že se u nich v posledních třech měsích vyskytlo onemocnění covid-19. Věříme, že covid pasy budou do budoucna uznávány nejen v rámci EU, ale i v ostatních turisticky oblíbených destinacích,“

řekl Ondřej Rušikvas, provozní ředitel CK Blue Style.

Pár užívající si dovolenou, usmívající se pro selfie
Pár užívající si dovolenou, usmívající se pro selfie • Zdroj: Freepik

Čechy oblíbený ráj, Chorvatsko

Jako první se na Čechy nejvíce těší Chorvatsko, které je pro nás naprostým dovolenkovým rájem. Jako jedna z prvních evropských zemí začalo zohledňovat vybrané antigenní testy. Pro vstup Čechům stačí toto negativní potvrzení, ne však starší než 48 hodin, případně doklad o očkování dokončeném před alespoň 14 dny, anebo prodělání nemoci covid-19.

Letecký pohled na chorvatský Split, Dalmácie
Letecký pohled na chorvatský Split, Dalmácie • Zdroj: Freepik

„V Chorvatsku ubytovatelé nesmí naplnit svoje kapacity na 100 procent a musí si vyčlenit kapacitu pro ty, kteří se nakazí COVID-19 a nemohou z důvodu karantény odjet. Nakažený zůstane v karanténě na náklady hotelu, kempu či jiného objektu,“

napsal LP-Life.cz marketingový ředitel CK Alexandria Petr Šatný, který dodává, že pro své klienty prodloužili first minute slevy a navíc jim nabídli možnost rezervovat si dovolenou bez rezervačního poplatku.

„Chápeme, že naplánovat nyní termín letní dovolené a objednat si svůj zájezd závazně, je v dnešní době složité rozhodnutí. Proto jsme přišli s možností rezervovat si svou dovolenou již nyní, a to zdarma. Rezervace bude platná do 45 dnů před odletem a zajistí zákazníkům nejširší výběr a nejvýhodnější podmínky. Do 45 dnů před odletem je pak jen na zákazníkovi, zda se rozhodne potvrdit rezervaci a vybraný zájezd objednat, vybrat si jiný zájezd z nabídky, nebo rezervaci zrušit.“

Země se stejně jako Česko zúčastní pilotní fáze testování evropských digitálních zelených certifikátů, tedy koronavirových pasů umožňujících bezproblémové cestování. Platit by měly už od začátku června. 

V zemi fungují hotely, obchody, restaurace, kavárny, muzea i další služby, jen musí zavírat ve 22 hodin. Mimo provoz zatím zůstávají posilovny. Ve všech veřejných vnitřních prostorách jsou povinné roušky

Populární ale rizikové Řecko

Řecko zahájilo turistickou sezonu už 15. května. Česko má tuto zemi na seznamu mezi vysoce rizikovými oblastmi. Neplatí povinnost karantény po vstupu do země, stačí pouze předložit potvrzení o negativním PCR testu v angličtině, který nesmí být starší než 72 hodin, o očkování nebo o prodělaném koronaviru. Při vstupu do země je povinná on-line registrace.

Ukázka typické středomořské architektury, Řecko
Ukázka typické středomořské architektury, Řecko • Zdroj: Freepik

Otevřené jsou restaurace, bary i kavárny a nově i obchody, muzea a galerie. Uvnitř i venku platí povinnost nošení roušek a pro cesty z řecké pevniny na ostrovy je potřeba být buď očkovaný, nebo mít čerstvý PCR či antigenní test. Noční zákaz vycházení začíná až půl hodiny po půlnoci. 

Nebezpečné Španělsko

S koncem nouzového stavu 9. května přešlo vyhlašování pandemických opatření na jednotlivé regiony. Povinné je ale nadále nošení roušek všude s výjimkou pláže a při jídle a pití. Policie dodržování pravidel kontroluje a případně rozdává pokuty ve výši 100 eur (přes 2,5 tisíce korun). V omezeném provozu fungují bary a restaurace - například na Mallorce nyní jen zahrádky, na Menorce i vnitřní prostory. Liší se otevírací doba v týdnu a o víkendech i pravidla pro maximální povolenou obsazenost - například i u pláží.

Někde stále platí i zákaz nočního vycházení. Situace se ale může velmi rychle měnit, proto úřady doporučují hledat aktuální informace .

Pár relaxující s drinkem v jakuzzi
Pár relaxující s drinkem v jakuzzi • Zdroj: Freepik

Baleárské a Kanárské ostrovy v tuto chvíli patří do kategorie středního rizika nákazy, zbytek Španělska do velmi rizikové. 

"Pokud jedete na Kanáry a plánujete tam trochu cestovat, což znamená, že nebudete trávit celý pobyt v jediném ubytování, buďte opatrní. Ač vládní stránky Španělska jasně informují o tom, že jste-li na Kanárech déle než 15 dní, nemusíte absolvovat nový PCR test, ale stačí jen podepsat prohlášení, někteří poskytovatelé ubytování tolik informovaní nejsou. Může se stát, že po vás budou vymáhat test nový. Na Kanárech stojí PCR test i 140 euro, ale ani při změně ubytování není potřeba. Trvejte si na svém a snažte se majiteli ukázat oficiální stanovisko na webu,"

radí Karmen, která se v květnu z Kanárských ostrovů vrátila.

Do Portugalska jen pracovně

Česko je stále na seznamu zemí, pro které platí zákaz vstupu za účelem turistiky. Pravidla se mění podle počtu nakažených za poslední dva týdny, mohou se tedy měnit dost rychle. V zemi trvá nejméně do 30. května "stav kalamity", a jednotlivá omezení jsou rozvolňována postupně. Jsou otevřeny restaurace a kavárny do půl 11 večer, s omezenou kapacitou fungují také obchody. Pravidla na ostrovech mohou být jiná než na pevnině. Nošení roušek všude na veřejnosti je povinné. 

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4

Do Francie až později

Pokud uvažujete nad Francií, musíte počkat do června. A abyste si tam užili aspoň trošku zábavy, vyčkejte ještě déle. Země je pro turisty zavřená, chce se jim otevřít až 9. června, ale i tak tam budou platit zvýšená hygienická opatření a ve 23 hodin se všechno zavře.

Pár užívající si piknik s výhledem na Eiffelovku
Pár užívající si piknik s výhledem na Eiffelovku • Zdroj: Freepik

Itálie je jako semafor

Itálie má regiony různých barev, takže je tento semafor potřeba sledovat již při koupi letenek. Žlutá oblast je nejbezpečnější, takže si tam také užijete nejvíce zábavy. Barva jednotlivých regionů bude určovat i tempo rozvolnění služeb: ve žlutých a oranžových už se obchody otevřely, jinde fungují jen v pracovním týdnu. Vnitřní prostory restaurací by se zatím měly otevřít pouze ve žlutých zónách, a to od 1. června, venkovní sezení je povoleno už nyní. Roušky jsou povinné uvnitř i venku. Nadále platí i zákaz vycházení po 22. hodině.

Z českého pohledu je Itálie nyní hodnocená jako země s vysokým rizikem nákazy. 

Románská budova Colosea
Románská budova Colosea • Zdroj: Freepik

Vysoce rizikové Bulharsko

Bulharsko je pro Čechy otevřené už od začátku května, ale pozor, pro Prahu je hodnoceno jako vysoce rizikové.

Horká Afrika

Tunisko a Egypt se chovají stejně jako loni - platí povinnost negativního testu PCR, kontrolu pomocí rychlotestů si zopakujete na letišti, pokud budete pozitivní, podstoupíte na vlastní náklady karanténu. Pokud jedete s cestovkou, nesmíte opouštět rezort.

Ministerstvo zahraničí před turistickými cestami do severní Afriky varuje: zdravotní péče se může velmi prodražit, stejně jako povinná karanténa. Oba státy navíc patří do kategorie velmi vysokého rizika nákazy. 

Maďarsko a Slovinsko mají s Českem prioritní dohodu

Podobně jako Polsko, Rakousko a Německo mají tyhle státy s Českem prioritní dohodu: už od soboty 19. května může mezi těmito zeměmi neomezeně cestovat kdokoliv, kdo před více než 22 dny dostal první dávku očkování proti covidu-19. Slovensko by mělo v dohledné době následovat.

Pár užívající si aktivní dovolenou ve slovinských horách
Pár užívající si aktivní dovolenou ve slovinských horách • Zdroj: Freepik

Pokud se vám do zahraničí nechce, ať už z jakéhokoliv důvodu, nemusíte se bát. I doma je krásně a není nad to vyrazit do české přírody a podpořit tak i domácí podnikatele. Naše ekonomika to velmi potřebuje! 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks