Rychlá zpověď - Bořek Slezáček: Klidně bych šel dělat strojvedoucího

O koronaviru, show Tvoje tvář má známý hlas a dětech
18. listopadu 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Bořek Slezáček je veřejnosti známý jako člověk mnoha talentů. Zvládá zpívat, tančit, hrát, moderovat, a ještě k tomu být fakt dost vtipný. Momentálně ho diváci vídají v show Tvoje tvář má známý hlas. Jako umělec se ale nyní potýká s nepříznivou dobou koronavirové pandemie.  V rozhovoru pro LP-Life.cz se Bořek rozpovídal nejen o práci, ale také o životním nadhledu, který za léta v českém mediálním rybníčku získal, a to také kvůli závislosti na alkoholu, s níž se úspěšně popral. V době krize se věnuje hlavně svým dvěma synům.

Bořek Slezáček.

Video

Začal opět nouzový stav. Co to znamená pro tebe, pro herce, umělce?

Já vlastně nevím, abych byl upřímný. Vím, co to pro mě znamenalo na jaře. Já jsem to ale už přestal sledovat. Na jaře to pro mě znamenalo zastavení úplně všeho, všech výdělečných nebo zábavných aktivit. Mám to štěstí, že dělám to, co mě baví, práce je i můj koníček.  Ale našel jsem si zábavu i doma. Kolem baráku je pořád co dělat.

Teď ta druhá vlna už je bohužel docela likvidační. Jaro jsme nějak přežili. I moje žena pracuje v divadle, takže jsme oba seděli doma na zadku. Naštěstí jsme měli něco naspořené, ale tohle už je problém. Co se dá ale dělat. Sám jsem se na jaře přistihl, že jsem si několikrát sedl, začal počítat ušlé peníze a strašně se vlastně zastyděl, že se začínám bát o prachy. To jsem nikdy nechtěl, je to konec pankáčů v Čechách. Na druhou stranu, co jsme mohli od kapitalismu čekat jiného, než že začneme myslet na peníze. Ale když už tady ta situace je, je taky potřeba si z ní vzít do budoucna ponaučení.

Přesto ale spousta umělců naspořeno nemělo.

To je špatné hlavně u muzikantů, mladých kluků, kteří za normální situace věděli, že každý den mají kšeft za dvojku trojku, půlku rozfofrujou a zbytek půjde na nájem, druhý den ale peníze zase budou. Teď to nemají, těch je mi samozřejmě líto. Taky jsem tak spoustu let fungoval. Jak už jsem říkal, snad si z toho všichni vezmeme nějaké ponaučení. Tak jako tak je to pro ně hrozná situace a tak doufám, že s nimi bude společnost solidární.

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Takže jsi neměl obavu, že bys musel jít dělat něco jiného?

Šel bych dělat něco jiného. Já už jsem v rámci mých dřívějších alkoholových eskapád z showbyznysu odešel, protože samozřejmě každý už věděl, co jsem za existenci a nikdo se do spolupráce se mnou pochopitelně dvakrát nehrnul. Chvíli jsem dělal v korporátu, ale myslím, že jsme všichni zúčastnění pochopili, že to nejde. Já jsem vždycky miloval vlaky a nádraží, tak bych šel dělat třeba strojvůdce. 

Na to nepotřebuješ školení?

Bezesporu potřebuješ, ale když jsem zvládl vysokou školu, asi bych se naučil i tohle. Tyhle úvahy ale zatím nemám na pořadu dne. Je mi ale i jasné, že tahle situace nebude jen tento podzim, s největší pravděpodobností to bude i jaro a příští podzim, že to nezmizí. 

Čemu se věnuješ? Teď jsi hlavně vidět v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, to ale nepředpokládám, že je finanční příjem, na který se můžeš spolehnout každý měsíc, je to spíše jednorázová záležitost.

Normálně by to byly peníze, co ti zbydou. Teď nezbydou. Ale hlavně, že jsou. Zatím. Stačí jeden pozitivní covidtest a je po parádě.

Točíš něco?

Nedávno jsem dokončil několik projektů v České televizi, o některých se dá mluvit, o některých ještě ne. Letos jsem točil dva projekty německé, třetí řadu seriálu Charité a film Allmen. Letos měly běžet na České televizi Boží mlýny, což je minisérie Honzy Hřebejka, ale vzhledem ke koroně se celá premiéra projektu přesunula na bůh ví kdy. Natáčení se stopuje, protože nikdo neví, co bude, i peníze se shánějí těžko. Kromě toho dělám divadlo, které teď taky vlastně moc nedělám. Muzikály vůbec, činohru ano, ale zájezdy se většinou ruší. A akce, na které jezdím zpívat, nebo je moderovat, v podstatě nejsou vůbec.

Takže máš spoustu volného času? Nebo to kvůli Tváři není pravda?

Kvůli Tváři to spíš není pravda, dokáže nás to poměrně časově vytížit. Německý projekt Allmen jsem dotočil minulý týden, takže bylo co dělat. Nějaký volný čas mi ale zůstane. Částečně jsem ho věnoval psaní scénáře a taky práci na zahradě. Teď na podzim už se mi moc venku dělat nechce, takže budu cvičit doma. Nějak se zaměstnám.

Prozraď mi tvoje tajemství, jak vypadat tak dobře v padesáti.

Já mám na to teorii, že jsem se za ty roky reprezentačního pití tak impregnoval, že pravděpodobně nezestárnu, jak jsem natolik naložený v lihu. Jak jsem prostatik, tak se mi špatně čůrá, takže ho ani ze sebe nemůžu dostat ven. Myslím, že jsem dobře zakonzervovaný (směje se).

Ale beze srandy, žiju  zdravě. Nikdy jsem nebyl ten typ, co by (kromě pití!) žil nezdravě, vždycky jsem se snažil hlídat si stravu. Tedy až na výjimky, kdy byla žena těhotná, to jsem tloustl s ní. Hodně sportuji. V rámci korony na jaře to byla doba, kdy jsem se musel zaměstnat. Jsem zvyklý být pořád v práci, musel jsem dávat bacha, aby na mě nešly divné myšlenky, abych nedej bože nezačal třeba pokukovat po lahvi. Takže jsem sportovní aktivity ještě přidal.

Vnímáš stárnutí? Bolí tě tělo, je to sebeodříkání?

Samozřejmě. Ráno jdu prvních deset metrů jako opice, před každým cvičením se rozcvičuji a rozdýchávám. Jednou jsem se na to vykašlal a už měsíc mám tenisový loket. Cítím, jak se to špatně hojí. V Tváři jsem dělal Seana Paula, který chodí v podřepu, a úplně jsem si u toho odrovnal kolena. Jedno koleno odešlo úplně, tak jsem si říkal dobrý, bude to dva dny bolet, ale bolí to pořád. Je to úměrné věku, nečekám už, že to bude takové, jako dřív.

Zmínil si své bouřlivé období, to musí zanechat nějaké zdravotní šrámy. Chodíš k lékařům, hlídají tě?

K lékaři jdeš zdravá a odcházíš nemocná. Každé povolání svému okolí prokazuje, že jsou potřeba, to platí o politicích i lékařích. Nechodím ale na žádné preventivní prohlídky, to se vždycky zvládne, když mě ofoukne. Možná se ukáže v pozdějším věku, že jsem něco zanedbal. Byl jsem ale například na jaterních testech a mám játra jako mladík, to mi vysvětli.

A plíce?

Já jsem nikdy nebyl silný kuřák, byl jsem spíš takový ten hospodský kuřák. Nikdy jsem si nezapálil přes den, vždycky až v hospodě. A nikdy jsem vlastně ani neměl na cigáro chuť. Prostě jsem jen v baru nevěděl, co s rukama.

Co kluci, chodí do školy?

Chodí, uvidíme ale, jak dlouho. Problém byl na jaře, protože Andy začal minulý školní rok chodit do první třídy a moc si jí neužil. Sotva získal nějaké návyky, což bylo u něj co říct, tak o ně začal hned zase přicházet. V tomto směru si dělám dost starosti.

Byli jste celá rodina doma. Hodně rodičů bylo zralých na psychiatra, jak jste to zvládali vy?

Občas byl křik, naštěstí ale máme možnost se každý zašít ve svém koutě v baráku. Když se nechceme potkat, tak se nepotkáme. Na jaře jsme hodně byli venku na zahradě. Zvládli jsme to a jsem za to rád, protože jsem měl na ně hodně času, což jsem vlastně nikdy předtím neměl. Každý den jsme vařili, sedli jsme si k obědu celá rodina, bylo to vlastně fajn. Bavil jsem se o tom s Danem Bártou, oba jsme přiznali, že se nám v tom důchodu vlastně líbilo a že bychom v něm i zůstali, kdyby to neznamenalo smrt vyhladověním.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Navíc jsou kluci ještě ve věku, kdy mají o tátu zájem, ještě nejsou v pubertě.

Myslím, že puberta v souvislosti s tím, jak se všechno zrychluje, přichází dřív. Kolja už má svých starostí někdy dost.

Vědí, čím chtějí být? Chtějí být jako ty?

Doufám, že chtějí být jako já, to ale neznamená, že musejí dělat to povolání, které dělám já.

Tak jsem to ale myslela.

Já to myslel tak, že budou říkat lidem pravdu. Můžu se mýlit, ale myslím že ty sklony by měl spíš Kolja, protože ten se mnou absolvuje divadlo a projevuje o to obrovský zájem, zatímco Andy je ještě malý a má svůj svět.

Show Tvoje tvář má známý hlas sleduje spousta lidí, musíš mít hodně fanynek. Vnímá díky tomu Kolja, že tvoje povolání znamená i pozornost žen? Ozývají se ti třeba fanynky z dřívějška?

Je mi třiapadesát, mně už se žádné fanynky neozývají. Respektive ne ty, které by mohly mít teoretickou šanci (směje se). Ozývá se mi spousta lidí, ale ti se ozývali i předtím.

Co chtějí?

Nechtějí nic. Pozdraví, pochválí a jdou zase o virtuální dům dál.

Co hejtři?

Hejtry vůbec neřeším. Jestli je někdo takový zoufalec, aby trávil život tím, že píše komentáře pod články, to je úplně pod mojí rozlišovací schopnost. Nehledě na to, že mně bylo vždycky úplně jedno, co si o mně kdo myslí. S tím nic nenaděláš, to je jejich problém, jejich boj. Plnit sebe nějakou negací vůči čemukoliv je naprosto zbytečné. Dospělý chlap je dospělý až tehdy, když pochopí, že ego je jeho největší nepřítel.

Jestli to Kolja vnímá, vnímá to určitě díky internetu. Moje děti vědí, s kým mají tu čest. Myslím si, že vidí i tu odvrácenou stranu, že je člověk vystavený nelichotivým komentářům. Všiml jsem si, že Kolja s někým zápasil na sociální síti ohledně nějakého dehonestujícího výroku, který by mě nechal úplně klidným, jeho ale naštval. Říkal jsem mu, že je potřeba to úplně vypustit. Myslím si, že tahle odvrácená strana je pro ně i důležitější, protože ji vnitřně víc řeší.

Jsi šťastný? Je něco, co ti chybí ke štěstí?

Nepatřím bohužel k těm lidem, kteří by se spokojili s vnitřním neklidem a vyrovnaností. Pořád mám nějaké chtíče, které mě pohánějí. Jak jsem léta kašlal na všechno včetně kariéry, tak to mě přešlo, když jsem přestal pít. Herecká kariéra je pro mě svým způsobem velmi důležitá, protože mě to baví. V tomto směru mám pořád chtění, ale šťastný jsem. Respektive jsem nikdy nebyl šťastnější.

Kvůli tomu, že jsi změnil životní styl?

Ke všemu je vždycky tisíc důvodů. Jak člověk stárne, tak se uklidňuje, už se nebere tak vážně a podobně. Děti a rodina jsou samozřejmě faktor, který je úplně zásadní, který ke štěstí přispívá. Jsem šťastný chlap.

Díky za rozhovor. 

Rychlá zpověď:

Proč jsi šel do show Tvoje tvář má známý hlas?

Proč ne?

Jak se hojí tvé zranění z vystoupení?

Řekl bych, že úměrně věku.

Co tě v posledních pěti letech srazilo na kolena?

Toho bylo víc, pořád něco, ale já se naštěstí vždycky zvednu.

Bojíš se koronaviru?

Ne.

Jak se tě pandemie finančně dotkla?

Dotkla.

Tvoje nejhorší noční můra?

Že budu starej a nemocnej a už si ani nebudu pamatovat, jak jsem se jmenoval.

Co pro tebe znamená luxus?

Naprosto zbytečnost.

Nejlepší dieta?

Nežrat.

Která ženská je podle tebe nejkrásnější z celé naší republiky?

Moje žena.

Proč říkáš matce svých dětí spolubydlící?

Protože se mnou bydlí.

Čím tě naposledy pobavily tvoje děti?

To je pořád něco.

Koho považuješ v showbyznysu za nejlepšího přítele?

Nemám přátele.

Za kolik peněz bys přibral 50 kilo?

Za milion korun.

Co bys vzkázal dnešní vládě?

Nic.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Na nic?

Perfektní.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Slezáček v show Tvoje tvář má známý hlas jako Billy Idol.
Slezáček v trenýrkách.
Slezáček ve sportovním.
V komedii Trhák.
Se svými dvěma syny.
S režisérem Janem Hřebejkem.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks