Hlavní stránka Nové články

Matouš Rajmont se může pyšnit slavnou rodinou. Jeho otec Ivan byl významným divadelním režisérem (režíroval například Sluhu dvou pánů v Národním divadle), maminka Iva Hüttnerová je herečkou a výtvarnicí, a bratr členem hereckého souboru Národního divadla. Matouš sám se občas mihne v seriálech a filmech, ale nejvíce jej zaměstnává jeho produkční agentura a celoročně také sport. On je myšlenkou a také strůjcem dnes již tradičního Galavečera boxu a K1 v pražské Lucerně.

Jak to vypadá s galavečerem?

Vypadá to tak, že veškeré přípravy běží. Nemůžeme si dovolit, aby neběžely. Pokud omezení zůstane jako teď, to znamená 500 lidí na sektory, nebo 1000 lidí rozsektorováno, tak jsme schopní to dodržet. Největším kouzlem Lucerny je atmosféra. Normálně tam máme 3000 lidí, ale samozřejmě večer zorganizujeme, i kdyby tam mělo být jen sto. Uděláme to na bázi přímého přenosu v televizi, placené pay-per-view. Není to pak ale ta Lucerna, jak má být.

Kolik peněz to celé může stát? Kolik můžeš prodělat, kdyby vláda změnila rozhodnutí?

Hloupé je na tom to, že nevím, kolik můžu být v mínusu podle definice jejich rozhodnutí. Kdyby to bylo 500 lidí, budu v mínusu 500 tisíc, když to bude sto lidí, tak jsem v mínusu 800 tisíc. Pořád je ale šance pokrýt náklady z financí sponzorů, tudíž děláme, co můžeme, abychom to pokryli. Je to akce, na které se ani v zásadě vydělat nedá, nebo nevydělává. Vstupné nehraje stoprocentní roli v nákladech, tvoří třeba třetinu. Daří se mi shánět sponzory, kteří mají buď vztah k boxu nebo nám chtějí pomoci. Přišli jsme o nějaké, které ovlivnil koronavirus. Je to takový boj, který si užívám s prášky - neurolem a tak. (směje se)

Proč se na to nevykašleš? Může tě to zruinovat.

Lucerna je v podstatě naše dítě. Děláme teď dvanáctý ročník, mám k tomu nějaké vazby. Jsou samozřejmě i jiné akce, které nás živí daleko lépe, a jsou placené jedním klientem. Bez ohledu na to, kolikrát si prvního ledna po Lucerně říkám, že na tom už nebudu další rok dělat, druhý den přijdou lidi, plácají mě po ramenou a říkají, jak to bylo super, a jak se už těší na další rok. Proto raději budu rok padat na hubu, ale Lucernu udělám.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Letošní zápas bude poměrně výjimečný. V čem?

Mezi nejlépe postavené současné české boxery na světě se řadí Vasil Ducár a Václav Pejsar. Oba jsou kamarádi, když jeden jede boxovat do ciziny, tak se s tím druhým připravuje. Jsou přáteli, nahrávají si i vzkazy. Vasil teď třeba poslal ze svojí svatby video: „Stále na tebe myslím v tento den.“, do toho mu Vašek napsal: „Hodně štěstí v rodině, potom ti ale tu hubu rozbiju.“

Nevím přesné pořadí, jeden je 52. a druhý 59. na světě, u nás jsou jedničkou a dvojkou. Málokdy se tady podaří, že by boxovali ti nejlepší mezi sebou, většinou boxuje jednička třeba se šestkou. Pro letošní zápas se kluci rozhodli, že ačkoli jsou přáteli, tak si zaboxují spolu, aby se rozhodlo, kdo je českou jedničkou v boxu.

Jak na to reaguje veřejnost? Je nadšená?

Tohle je zápas, který tu nebyl strašně dlouho, proto zasvěcená veřejnost reaguje nadšeně. Po dlouhé době se utkají dva nejlepší čeští boxeři mezi sebou, to tady chybělo.

Na to budou jistě nějakým způsobem reagovat sázkové kanceláře.

Budou, myslím, že je to dokonce vyhlášené už v tuto chvíli. Nevím přesně, jaké jsou kurzy, já nic sázet nebudu. Není zde favorit, opravdu není. Jsou další zápasy, kde bych odhadl favorita, tady ale nevím, tady neví nikdo.

Ty to budeš moderovat?

Ne, nejde to všechno psychicky a fyzicky zvládat. Bude to moderovat Michal Frabša, který to dělá od začátku perfektně. Já tam lítám a ani vteřinu se se svým týmem nezastavím. Já asi odmoderuji Síň slávy.

Líbí se mi dress code 30. let. Když jsem tam ale byla, zklamalo mě, že jej spousta lidí nedodržuje.

Nemyslím si, že spousta. My na to koukáme, fotíme. V hlavní zóně, té spodní VIP, tam to dodržuje skoro každý, tam jsem snad ani nezahlédl někoho v mikině. Jestli si někdo koupí lístek někam nahoru a přijede z Horní Dolní, není to pro něj povinnost. Je to doporučený dress code a já si myslím, že takových sedmdesát procent jej dodržuje. Samozřejmě tam pustíme každého, ale člověk to vidí. Mně se taky stalo, že jeden můj kamarád přišel pět let zpátky v mikině. Můj bývalý společník Mimino ho seřval jak malého kluka, a rok na to stůl tohoto kluka přišel se samopaly, šaty, motýlky, měli vymakané obleky. A pak i sám uznal, že bylo trapné být tam v mikině.

Pořád je to sport…

Je to sportovní akce, sport je v ringu. Slušné oblečení k tomu patří.

Mimino (Mirek Pek, promotér bojových sportů, pozn. redakce) hrál v Lucerně velkou roli. Připomeneš, co se stalo?

To byl člověk, kamarád, se kterým jsem boxoval, chodili jsme spolu do jednoho gymu a jednou jsme spolu vymysleli, že uděláme gala, potom z toho vznikla Lucerna. Byla to klasická výzva. Sehnali jsme sponzory, on se staral o sportovní část, to znamená o startovní listinu, tituly, pásy, o co se bude boxovat, a tak dále.

V roce 2017 jsme spolu byli ve Žlutých lázních a bohužel většina zasvěcených ví, co se stalo. Mimino přejelo auto. Nikoho nenapadlo, že by ho to auto mohlo zabít, bohužel to dopadlo tak, že po měsíci v umělém spánku zemřel. Řešilo se, co budeme dělat dál. Kousli jsme se a více méně kvůli Miminovi jsme jeli dál. Padla na nás další činnost, to znamená ta sportovní část. Kluci tam ale samozřejmě chtějí dál boxovat, byli vstřícní i kvůli tomu, co se stalo, takže se nám to ze všech stran usnadnilo, a Lucerna proběhla i tehdy, kdy jsme mysleli, že to bude velmi těžké.

Co ženy? Box je přeci jen tvrdý sport. Je tam hodně žen?

Mezi diváky?

Ano.

Je to určitě půl na půl. Myslím, že holky mají ten sport rády z mnoha důvodů. (úsměv)

Ty sám jsi boxoval, jak je to teď?

Teď je to tak, že si už nedokážu obout boty, neostříhám si nehty u nohou a další věci už neudělám, takže už určitě boxovat nemůžu. (smích)

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Nemrzí tě to?

Občas trénuji sebe i jiné lidi. Strašně mě mrzí, že už neboxuji, ale to, co jsem nedodržoval třicet let, jakoukoliv rehabilitaci, injekce mesocainu na bolest, abych mohl jít druhý den něco dělat, se mi teď vrací. Pak se to spojí s nervy, a v těle už skoro nic nefunguje.

Vnímáš to, že díky svému jménu a slávě se tohle všechno daří, že Lucerna funguje?

Za dvacet let jsem si nějakou pozici vybudoval, mám televizní pořad o bojových sportech, moderuju box. Lidi mi píšou na Facebooku, a buď mě pochválí, pošlou mě někam nebo to se mnou konzultují. Je jasné, že to pomáhá, stejně jako Ondra Novotný je tvář Oktagonu, ačkoliv jsou tam i jiní lidé, za mnou je taky tým. Já jsem ale ten, kdo je vidět, kdo asi dokáže protlačit akci do médií, mluvit o ní do mikrofonu. Nenechám si do ničeho mluvit. Když budu moderovat box v Poděbradech, klidně budu mluvit o Lucerně, nikdo mi to nezakáže.

Tvoje maminka je slavná malířka a herečka, co na to říká ona?

Nejdřív tomu samozřejmě vůbec nerozuměla, nemohla tomu přijít na chuť. Potom se byla podívat v Lucerně, ukecal jsem ji. Měla na sobě dress code, róbu a lišku kolem krku. Zjistila, že i ti kluci, boxeři na této úrovni, za ní přijdou, pozdraví ji, chtějí se s ní vyfotit, pozdravit se s ní, protože třeba mají rádi její obrázky. Hrozně ji to překvapilo, protože žila v domnění, že to jsou jen debilové, což je myšlenkou většiny lidí. Zjistila, že ti lidi jsou normálně zábavní, milí, slušní, pokorní, a dokonce se s některými baví víc, těší se na ně. Chodí a baví ji to. Mně říká, že jsem se v tom našel, že zhlédla nějaký pořad, i když mu vůbec nerozumí. I v televizi už hraju jenom boxery, vymahače, Ukrajince.

Setkali jste se s maminkou v nějakém seriálu?

Je to neuvěřitelné, ale nesetkali. Myslím, že jsem prošel všemi seriály, co tady jsou, s mámou jsem se ale nepotkal. Docela mě to mrzí. Naposled jsme se potkali ve filmu Pětka s hvězdičkou, to mi ale bylo patnáct.

Jak se dokážeš od boxu odpoutat a relaxovat?

Budu znít trochu jako gay, ale zahradničím. Našel jsem se v tom. Ráno vstanu a seberu slimáky. Nebo brzy ráno, ve tři hodiny, mám ale čelovku, se kterou si svítím. Vezmu si nůžky na salát a s nimi lovím slimáky. V šest jdu zalévat, na osmou zajedu do zahradnictví pro kytky, abych je zasadil, a od devíti normálně funguju, už mám ale zahradu hotovou.

Co synové, mají taky rádi box? Podporují tě i v zahradničení?

Jde to s věkem. Adamovi jsem koupil katalpu, poslal mi fotky, jak ji zasadil. Takže Adam už je chycený. Střihnul si i zápas v boxu na velké akci, toho jsem si odškrtl, že je v pořádku. Udělal dítě, zasadil katalpu a odboxoval zápas, to jsou základní pravidla, která by chlap měl mít. Druhý teď měl maturitní ples, taky boxuje, a ke stromu ho donutím. Třetí je studentem, který boxu úplně nehoví. To neznamená, že by ho vyřadil, ale rozhodně nepatří k podporovatelům boxu. Na Lucerně se podílí každý rok.

Když letos Lucerna vyjde tak, jak má, kdy si konečně s úlevou vydechneš?

Až se na konec vysypou zlaté konfety, dáme si vzadu jako celá produkce přípitek. Potom budu googlovat, kde mají nejlevnější rododendrony, abych si prvního mohl zasadit kytky. I když v lednu toho moc nezasadím. (směje se) Většinou už od třetího ledna řešíme grafiku na další rok a podobně. To se opravdu připravuje rok.

Díky za rozhovor, Matouši.

Video

Rychlá zpověď:

Co pro tebe znamená box v jedné větě?

Srdce, život a láska.

Jak dlouho trvá příprava Galavečeru v Lucerně?

Cca rok.

Jak akci ovlivní koronavirus?

Nikdo neví.

Nejhorší noční můra pořadatele galavečera boxu?

Koronavirus.

Který z ročníků byl nejemotivnější a proč?

2017, kdy zemřel společník, se kterým jsem Lucernu dělal. Tak tam to mělo svý blbý kouzlo, když to tak řeknu.

Kdo letos aspiruje na zápis do síně slávy?

Ještě jsme to neřešili, ale jsou tři na výběr.

Kdo je podle tebe žijící legenda českého boxu?

Těch, je, ale jako první mě napadá Rostislav Osička.

Kdo je letos největší očekávanou hvězdou?

Vasil Ducár a Václav Pejsar, největší zápas v historii českého boxu.

Kolikačlenný tým se na přípravě večera podílí?

Průběžně pět a v den D asi sto.

Které české celebrity na akci uvidíme?

Chodí často a je jich hodně. Ondřej Soukup, Ondřej Vetchý, Petr Vágner, Geňa... ale nevím, kdo je dneska celebrita.

Proč je doporučený dresscode 30. let?

Nápad z roku 2013, někdy tak to vzniklo, kdy jsme si řekli: Pojďme to udělat v duchu Pěsti ve tmě, který se v Lucerně natáčely. Tahle by to prostě mělo vypadat. Je to tradiční místo a patří to k tomu.

S kým bys sis ty osobně zaboxoval?

Já? Já už s nikým.

Zhodnoť jednou větou rozdíl mezi první ročníkem a tím posledním.

Čím víc jdeme dál, tak je to nákladnější, protože chceme být lepší a lepší a je méně a méně sponzorů. Na začátku jsme neměli tak vysoké náklady, ale měli jsme hodně sponzorů. Teď máme vysoké náklady a málo sponzorů, takže to jde celé tak trošku ... dál...

Nejhorší zranění, které se tam kdy stalo?

Myslím, že se tam nikdy žádný zásadní zranění nestalo.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co děláš 29.12.?

Asi budu v Lucerně na boxu.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 620 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1 -

Atypický 28 m²
42 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 50

Atypický 50 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 37

Atypický 37 m²
22 930 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 324

Atypický 324 m²
129 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 132m2
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 132m2

Atypický 132 m²
86 460 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks